Horoskop 2020

Smok – horoskop chiński 2020

Drogi Smoku, witaj w chińskim Nowym Roku Szczura 2020! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 25 stycznia 2020 r.

Charakterystyka SMOKA:

Smoki są magnetycznymi osobowościami i są w stanie odnieść wielki sukces lub spektakularną porażkę. Cokolwiek postanowią robić, robią dobrze dzięki wielkiej wierze w siebie. Jednak Smoki są znane z tego, że często nie kończą pozaczynanych spraw.Ich szczery i otwarty sposób postępowania z ludźmi może być niepokojący, ale nadrabiają to szczerą i entuzjastyczną postawą.

Szczęśliwe liczby: 3, 4, 5, 6, 15, 21, 34, 35, 36 i 45.

Równoważny znak zachodni: Baran – sprawdź horoskop dla Barana na 2020 rok

Horoskop chiński dla Smoka na 2020: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Smokowi rok 2020. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Smoka ujawniłoby oczywiście więcej.

Szczurzy Rok 2020 może przynieść Smokowi ogólną poprawę sytuacji życiowej. Witalność Smoka wzrośnie jeszcze bardziej. Uwolni on pokłady swojej kreatywności i entuzjazmu. Jego urok i magnetyzm będzie wzrastał w miarę osiąganych sukcesów. Nie powinien jednak działać bez namysłu, ponieważ impulsywność może prowadzić do niefortunnych rezultatów. W Roku Szczura to od Smoka będzie zależało, czy jego sprawy dobrze się ułożą, ponieważ to do niego będzie należał wybór życiowej ścieżki.

W Roku Szczura relacje z przyjaciółmi i rodziną poprawiają się dla Smoka. Zapanuje w nich harmonia. Będziesz chłodniejszy w swoich ocenach i bardziej zrównoważony. Dużo łatwiej przyjdzie Ci wejście w czyjeś buty, czy pójście na kompromis. Generalnie wpłynie to na poprawienie komunikacji z bliskimi Ci osobami.

Wyrażaj się z szacunkiem i komunikuj się z pokorą i szacunkiem. Przyjaciele będą Ci się jednak przyglądać i śledzić przede wszystkim to, co robisz, a nie to, co mówisz. Rodzina będzie dumna z Twojego przywództwa w tym roku, ale strzeż się członka rodziny, który nie jest taki, jak mówią. Uważaj na wszystkie relacje. Pozostań przyjazny, uczciwy i otwarty, ale unikaj negatywnych lub toksycznych osób.

Rok 2020 prawdopodobnie może Ci się dłużyć. Sukces przyjdzie do Ciebie, a Ty powinieneś spróbować go powtórzyć. Ale uwaga, ponieważ Szczury nie zawsze są dobre dla Smoków. Smok może się liczyć z pewnymi, nieprzyjemnymi niespodziankami. Nie daj się sprowokować błaznom i nie reaguj nerwowo na uszczypliwości, bo tylko narobisz sobie tym problemów. Nie sądź innych zbyt łatwo i bądź rozważny w swoich inwestycjach, a wyjdziesz szczęśliwie nawet z chwilowych zawirowań.

W roku 2020 Smok musi planować, myśleć z wyprzedzeniem i unikać kłótni. Szczurze lata są zagadkowe i nieprzewidywalne, ale mogą też być pełne cudownych niespodzianek i szans na sukces.

Smok będzie uprzywilejowany, ponieważ Szczur podziwia go, a nawet uwielbia. Jednak zerwane przyjaźnie lub romantyczne kłótnie mogą wynikać z tego, że jesteś zbyt zdeterminowany, aby wszystko zrobić po swojemu.

Postępy można przewidzieć w karierze Szczura, a przedsięwzięcia finansowe mogą przynieść obfite zyski. Uważaj tylko na sprawy papierkowe i aspekt prawny swych działań, żeby przypadkiem się w coś nie uwikłać.

Rok Szczura będzie dla Ciebie czasem kompromisów i słuchania rad innych. W tym czasie docenieni zostaną dobrzy taktycy, którzy potrafią improwizować i rozwiązywać skomplikowane łamigłówki bez utraty nerwów. Smok musi przejść pewne testy, zanim Rok Szczura go wynagrodzi.

Horoskop Chiński dla Smoka 2020: Miłość i Związki

Majestatyczny Smok jest zawsze na piedestale i w centrum uwagi, mimo to trudno mu znaleźć prawdziwą miłość, która zaoferuje mu wszystko, czego szuka i pragnie w związku.Oczekuje się jednak, że w tym roku w sferze miłości, wszystko będzie Ci się świetnie układać. Zamężne lub związane z kimś Smoki, będą się cieszyły stabilizacją w swych związkach. Sporadyczne spory mogą się zdarzać, ale Twoja relacja się obroni i stanie się przez to jeszcze silniejsza.

Dla singli 2020 rok okaże się wyśmienitym czasem na szukanie drugiej połówki. Spodziewaj się, że skontaktuje się z Tobą stara miłość, która może wprowadzać zamieszanie w Twoim nowym związku. Uważaj na siebie Smoku i dobrze oceń wszystkie swoje relacje. Wyeliminuj tych, którzy Cię nie dopingują, nie wspierają i nie doceniają Twojej obecności w ich życiu.

Smok będzie najbardziej kompatybilny ze Szczurem, Małpą i Kogutem. Każdy z tych chińskich znaków horoskopu jest zabawny, pomysłowy, komunikatywny i lubi zabawę. Każdy z nich ma również poważne elementy, które będą stanowić wyzwanie dla Twoich mocnych stron i umiejętności.

Prognozy dla Smoków na 2020: Pieniądze i Kariera

Kariera

Smoku, w tym roku będziesz szukał sobie konkurencji, kogoś z kim mógłbyś rywalizować w miejscu pracy i ukraść tej osobie cały splendor, szacunek i uwagę. W 2020 r. zostaniesz wplątany w spory między partnerami biznesowymi i współpracownikami, więc uważaj i jeśli to możliwe unikaj konfrontacji. Smok zostanie zalany pracą papierkową. Broń swoich praw i nie uginaj się pod powszechną presją.

Bogactwo

Ogromne bogactwo czeka na potężnego Smoka w nowym, 2020 roku. Skorzystaj z okazji, aby czerpać zyski ze swych przedsięwzięć i jednocześnie uważaj na oszustów. Trzymaj się z dala od pokusy hazardu. Zoptymalizuj ten czas, aby zebrać zyski finansowe i najlepiej zainwestuj w nieruchomości, ponieważ jest to najbardziej obiecujące źródło bogactwa na 2020 rok.

Musisz spodziewać się nieoczekiwanego, jeśli chodzi o pieniądze i finanse w tym roku. Zyski będą prost proporcjonalne do włożonej w Twe przedsięwzięcia pracy. Mimo że Twoje finanse będą w lepszym stanie, niż w poprzednim roku i utwierdzisz się w swych celach, to i tak nie będziesz się mógł poszczycić takim wzrostem, jakiego być oczekiwał.

Dla Smoków, które nie lubią harmonogramów, planów i grania według nie swoich zasad będzie to dobry rok na rozpoczęcie nowego projektu lub wkręcenie się w nowy interes. Ogólnie rzecz biorąc, rok 2020 okaże się bardzo udany dla entuzjastycznego Smoka.

Zdrowie

Podobnie jak Twoje życie miłosne, zdrowie Smoka będzie dobre i stabilne, z okazjonalnymi drobnymi dolegliwościami. Zachowaj szczególną ostrożność, unikając tłustego jedzenia, alkoholu i papierosów, aby zapewnić sobie wspaniałe zdrowie. Zachowaj też szczególną ostrożność podczas obchodzenia się z ostrymi przedmiotami i gotowe!


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest4 życiowe priorytety, na których musisz się skupić niezależnie od znaku zodiaku, który przypadł Ci w udziale
Ludzie wolą dzielić się na grupy i etykietkować, zamiast szukać tego, co ich łączy.  Chcemy być inni niż wszyscy, unikatowi, jedyni w swoim rodzaju. Tacy właśnie jesteśmy. Nie ma dwóch identycznych ludzi na ziemi. Choć jesteśmy bardzo do siebie podobni, bo pula cech (zarówno fizyczn

7 zasad, które definiują Cię najtrafniej – każdy znak zodiaku ma swoje własne
Każdy znak zodiaku ma swoje własne zasady, według których działa.  W tych prostych i treściwych hasłach wyraża się podejście do życia przedstawicieli poszczególnym symboli zodiaku, ich moralność, mocne i słabe strony. Czasami bardzo trudno nam jest się określić. Nie każdy jednak