Horoskop dzienny

Bawół horoskop chiński 2022

Drogi Bawole, witamy w roku Tygrysa 2022! Według chińskiej astrologii nowy rok rozpocznie się 1 lutego 2022 r.

Cechy BAWOŁA:

Bawół jest szczery, bezpośredni i życzliwy. Często opisuje się go jako przyziemnego. Bawoły mają ogromne rezerwy siły i są bardzo pracowite. Łatwo się z nimi dogadać, ponieważ są prostolinijnie i nie bawią się w dwuznaczności.

Woły robią dokładnie to, co mówią i mają na myśli to, co mówią. Choć są racjonalne i praktyczne, niezmiernie trudno przekonać je do swoich racji. Niechętnie przyjmują rady innych i rzadko się nimi kierują. Mogą być nietolerancyjne i podstępne wobec ludzi, z którymi się nie zgadzają.

Równoważny znak zachodni: Koziorożec

Horoskop chiński dla Bawoła na 2022: Przegląd

Poniżej znajdują się ogólne cechy Horoskopu Chińskiego 2022 r. dla osób spod znaku Bawoła. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Bawoła ujawniłoby oczywiście więcej.

Po rozczarowującym roku, Roku Świni, Wół zobaczy znaczną poprawę w nadchodzącym Roku Tygrysa dzięki wsparciu ludzi wokół niego. Będzie na przyjaznym terytorium. Okaże się uznawany i ceniony przez ważnych ludzi, a jego osiągnięcia zostaną warte uwagi. Czekają na niego dobre wieści w domu lub w pracy, a on wespnie się po drabinie sukcesu z pomocą właściwych osób. Sprytny Tygrys będzie wspierał jego przedsięwzięcia i zawiązywane partnerstwa.

Rok Tygrysa 2022 zwiastuje optymizm. Ponieważ poprzedni rok obfitował jednak z wiele dramatów, zmartwień i załamań emocjonalnych, Wół może odczuwać rozdrażnienie. Istnieje jednak równowaga między pasją a stabilnością. Tygrys ceni praktyczną naturę Bawoła. W tym roku powinieneś jednak trzymać nerwy na wodzy. Nie możesz dać się ponieść emocjom.

Aby w pełni wykorzystać ten rok, Wół musi pozostać elastyczny i być na bieżąco z tym, co się dzieje. Postaraj się w pełni wykorzystać swoje pięć minut i zaakceptować wszystko to, co przyniesie Ci los. Chociaż możesz złapać dołek, w momencie, gdy Twoje starania zostaną pominięte lub zauważone, nie powinieneś się tym dobijać. Jeśli pozostaniesz sumienny, wierny swoim wartościom i przekonaniom w obliczu przeciwności, wkrótce zostaniesz nagrodzony. Powinieneś być szczególnie otwarty i wrażliwy na podszepty intuicji i drogę, którą pokazuje Ci serce. Odpowiedzialny Wół znajdzie wiele szans i możliwości w szczęśliwym oraz dostatnim Roku Tygrysa.

Tygrysy i Woły wspaniale dogadują się w ramach przyjaźni i partnerstw finansowych, a także w relacjach romantycznych. Przyjaciele i członkowie rodziny zaczną w tym roku okazywać Ci większe uznanie. Więzy rodzinne umocnią się. Zacznie też kwitnąć Twoje życie towarzyskie.

Jako uroczy i pracowity człowiek nie poddasz się zbyt łatwo. Twoja siła i determinacja przyniosą Ci dobrą reputację w Twym osobistym kręgu znajomych. Woły są jednak wierne schematom i to może je zgubić. Unikaj negatywnych nawyków i przyzwyczajeń, które mogą wywieźć Cię w pole. Wiesz, co działa i wiesz, co nie działa. Po prostu skoncentruj się na efekcie końcowym i swoich zamierzonych celach. Masz już osobowość i wszystkie narzędzia potrzebne do wygranej. Teraz po prostu podejmij działania i podążaj swoją ścieżką. Spodziewaj się społecznego sukcesu w tym Roku Tygrysa 2022.
Bawoły nie cenią sobie zbytnio spontaniczności i improwizacji Tygrysów. Figlarność nie jest cechą, którą cenią. Spokój i opanowanie sprawią jednak, że Wół przetrwa zawirowania i cały rok nie tracąc nerwów.

Horoskop Chiński dla Bawoła 2022: Miłość i związki

Twoja pasja bardzo się uwidoczni w Roku Tygrysa. Choć niejednokrotnie będziesz ją próbował ukryć, kreując się na osobę niefrasobliwą, lub biznesmena bez serca, Twój magnetyzm będzie wciąż wynikał z czystej zmysłowości.

Samotne Bawoły będą przebierać w adoratorach. Nie mogą jednak wiązać się z byle kim. Bądź wybredny. Szukaj prawdziwej miłości, a gdy ją znajdziesz, nie wypuszczaj z rąk.

Woły w związkach muszą uważać na osoby trzecie, które mogą nieźle namieszać w ich życiu i zburzyć piękną, długo budowaną harmonię. Jak sobie poradzić? Unikaj zbyt bliskiego kontaktu z płcią przeciwną i poradź partnerowi, aby zrobił to samo. Piękna para kaczek mandarynek wykutych w krysztale różowego kwarcu może utrzymywać was oboje razem i pomoże cieszyć się miłością. Ten amulet przyniesie Wam szczęście. Są też spore szanse, że niezamężne pary staną w tym roku na ślubnym kobiercu.

Najlepszym partnerem dla Ciebie w 2022 roku może być Wąż. Uwodzicielskie, inteligentne i przebiegłe Węże są świetnymi towarzyszami dla Wołów, którzy lubią przygody. Ta para razem doświadczy radości i szczęścia, pod warunkiem, że nie dasz się stłamsić Wężowi, a ten uspokoi się i zaufa Twojemu przewodnictwu. Węże cenią stabilizację, którą możesz im zapewnić. Szukaj partnera z kreatywnymi pomysłami, dowcipnego i takiego, który może pomóc finansowo i zachowa racjonalną postawę wobec życia oraz codziennych problemów. Twój związek z Wężem nigdy nie będzie nudny. Szczególnie w tym roku, w którym okaże się prawdziwym złotem.

Chiński horoskop zgodności pokazuje, że dobrym partnerem okaże się też Szczur. Docenisz jego spryt. Będziecie się wspaniale uzupełniać. Spełnisz się również w relacji z Tygrysem. Wraz z nim stworzycie niezwykłą atmosferę w swym domu. Jeśli wybierzesz innego Woła jako partnera, może Ci się to opłacić, powinieneś jednak unikać konfrontacji i kłótni z partnerem spod tego samego znaku zodiaku, ponieważ oboje zwracacie zbytnią uwagę na szczegóły, a drobiazgowość nie sprzyja kompromisom.

W 2022 r. Unikaj romantycznych relacji z Małpami, Smokami i Końmi. Trzymaj się znaków, które dopełniają Twoją naturę, aby cieszyć się rokiem pełnym pasji, przygody i miłości.

Prognozy dla Bawołów na 2022: Pieniądze i Kariera

Drogi Bawole, jako osobnik pomysłowy i znający się na pieniądzachprzeżyjesz rok pełen postępów finansowych. Będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć wielkie cele, które sam sobie wyznaczysz. Na szczęście sumienna praca wcale Cię nie zraża, a wręcz jest Twoim znakiem rozpoznawczym. Dbałość o przyszłość Twoją i Twej rodziny wzbudzi w Tobie taką determinację, że nic nie stanie Ci na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesu. W 2022 r. osiągniesz znakomite dochody. Nie poniesiesz żadnych finansowych konsekwencji błędów, czy wpadek. Znaczny postęp przyjdzie wraz z ciężką pracą.

Chroń się jednak przed złodziejami, którzy mogą wziąć Cię na swój celownik. Pamiętaj, by nie być chciwym i nie pakować się w ryzykowne przedsięwzięcia. Zachowaj spokój i chłodną głowę, a wespniesz się na sam szczyt. Twoja solidność, rzetelność i pracowitość opłaci się w Roku Tygrysa 2022. Sam podnoś sobie poprzeczkę, wytyczaj cele, zrób plan i zabierz się do roboty. Musisz zmienić swoje życie!

Kariera

W tym roku Wół zazna szczęścia i bogactwa! W 2022 roku czekają na Ciebie wyzwania i nowe perspektywy na biznes. Będziesz piął się do przodu, zachowaj jednak ostrożność i uważaj na osoby fałszywe, kłamców i oszustów, którzy będą chcieli popsuć Ci szyki. Będziesz mieć ogromne szczęście, nie trać jednak z oczu swych celów.

Zdrowie

Lęk związany ze zdrowiem, stres i niepokój nie będą obce zapracowanym Wołom. Zwracaj większą uwagę na swą kondycję i samopoczucie i uważaj, aby się nie przepracowywać. Możesz się skarżyć na bezsenność lub koszmary, zainwestuj więc od czasu do czasu w czas wolny, by rozluźnić zastane mięśnie i skołatane nerwy.


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Zerknij na obrazek szybko i bez zastanowienia. Kształt, który przykuje Twój wzrok wiele powie o Twej prawdziwej naturze
Wszyscy znamy powiedzenie “Obraz jest wart tysiąc słów”.  Ale co, jeśli Ci powiemy, że rysunek może również ujawnić tysiąc aspektów dotyczących Twej osobowości? Każdego dnia spotykamy się z niezliczonymi obrazami, a nasza uwaga skupia się na przeróżnych kształtach. N3 znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji. Jeśli jesteś wśród nich, pewnie już o tym wiesz
Intuicja to wiedza o świecie, która pochodzi z naszego wnętrza. Często utożsamiamy ją z przeczuciem, uczuciem lęku, nieznaną siłą, która pcha nas ku czemuś, albo wręcz przeciwnie: karze nam się trzymać z daleka. Nie rozumiemy sygnałów pochodzących z naszego wnętrza. Ignorujemy je

Do osób spod tych znaków zodiaku możesz zadzwonić choćby w środku nocy. Oto ranking największych empatów w zodiaku
Gwiazdy mogą wskazywać na przeróżne nasze cechy.  Podpowiadać, którą dziedziną naszego życia powinniśmy się zająć, bo została zaniedbana. Ukierunkowują nas i pokazują ścieżki zawodowej kariery, którymi powinniśmy podążać. Można z nich wyczytać naprawdę wiele ciekawych info