Koń horoskop chiński 2022

Drogi Koniu, witaj w chińskim Nowym Roku Tygrysa 2022! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 1 lutego 2022 r.

Charakterystyka KONIA:

Konie podchodzą do życia z zaraźliwym entuzjazmem. Zazwyczaj są szczęśliwe i mają wielu przyjaciół. Uwielbiają rozmawiać i opowiadać historie oraz dokumentować swe przygody, robić zdjęcia itp.Są postrzegane jako odważne i niezależne, ale mogą być dość tchórzliwe. Chociaż kochają wolność, Konie nie są tak na 100 proc. niezależne, ponieważ polegają na wsparciu innych.

Szczęśliwe liczby: 1, 3, 4, 8, 13, 14, 41 i 43.

Odpowiednik znaku zachodniego: Bliźnięta

Horoskop chiński dla Konia na 2022: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Koniowi rok 2022. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Konia ujawniłoby oczywiście więcej.

Według horoskopu yang jesteś Koniem, jeśli urodziłeś się w latach 1918, 1930, 1942, 1954,1966, 1978, 1990 lub 2002. Jesteś znany jako jeden z najbardziej przyjaznych dla wszystkich chińskich znaków zodiaku. Inteligentny i atrakcyjny, zbliżasz do siebie przyjaciół i rodzinę. Potrzebujesz jednak przestrzeni dla siebie, by wzrastać, rozwijać się i mieć gdzie uciekać. Ci, którzy próbują cię zamknąć, tylko frustrują Cię i drażnią. Nie dogadasz się z tymi, którzy będą próbować tłumić Twoją niezależność.

W roku 2022 będziesz doświadczać wielkiej przyjemności i radości w relacjach rodzinnych i przyjacielskich. Relacje będą się rozwijać, a wraz z upływem roku odkryjesz nowych przyjaciół na całe życie. Lubisz wydarzenia towarzyskie i kontakt z ludźmi, na którego brak nie będziesz narzekać w ciągu roku.

Mimo wszystko rok ten będzie skomplikowany dla szybkiego i wesołego Konia. Mogą występować złożone zwroty akcji. Będzie to rok wypełniony skrajnymi emocjami. Czeka Cię prawdziwa huśtawka nastrojów. Czasami będziesz miał energię i chęci do tworzenia, a czasami ochotę do ucieczki i brak siły, by stawić czoła przeciwnościom. Koń będzie musiał zachować ostrożność, aby poradzić sobie z nagłymi i nieoczekiwanymi wydarzeniami, które nadejdą.

Przez kilka pechowych gwiazd, w 2022 Koń będzie musiał uważać na ukryte niebezpieczeństwa w trakcie roku Tygrysa. Jego wpływ może przynieść nagłe dzikie szczęście i nieprzewidziane korzyści, o ile tylko Koń nie da się zwieść zbytniej pewności siebie.

Nadszedł czas, aby Koń znalazł to, czego szuka, zachowując się ostrożnie i zawsze pozostawiając otwartą drogę ucieczki. Przed Tobą ryzykowne przedsięwzięcia finansowe, ciekawe znajomości i ekscytujące wydarzenia, do których już teraz pewnie się palisz.

Aby zachować dobre relacje społeczne, wystrzegaj się zbytniej pewności siebie i nie daj się ponieść własnym ambicjom.

Zachowaj najwyższą czujność na drodze, szczególnie podczas prowadzenia pojazdów. Bądź też skupiony w trakcie używania narzędzi mechanicznych. To rok, w którym Koń może poznać wartość kompromisu, wspólnego wysiłku i dzielenia się z innymi. Samolubne zachowanie będzie miało tragiczne konsekwencje.

Skup się na działaniu bądź aktywny, mów to, co myślisz, a będzie dobrze. Tygrys nie jest Twoim wrogiem i będzie Ci sprzyjał.

Horoskop Chiński dla Konia 2022: Miłość i Związki

Koniu, Twój dom jest Twoją twierdzą. Odpoczywasz w nim, cieszysz się w nim spokojem i wyżywasz się w nim kreatywnie. Cenisz sobie prywatność i wolisz bardziej zrównoważone znaki zodiaku niż te dramatyczne, nerwowe. Oczekujesz, że będziesz szanowany i w zamian ofiarujesz szacunek.

W 2022 roku ciesz się romansem, na którym skupi się Twoja uwaga i który pozwoli Ci być królem lub królową, co bardzo Ci się spodoba.

W 2022 r. szukaj relacji z Psami, Kozami, Świniami, Królikami lub Wołami. Relacje z Wężami, Szczurami, Małpami lub Kogutami mogą być trudne, ale nie są niemożliwe. Konie są elastyczne i mogą zaoferować partnerowi bardzo dużo, bez względu na jego znak zodiaku.

Samotny koń będzie odczuwał presję, aby znaleźć partnera i się ustatkować. Nie stresuj się! Czekaj na odpowiednią osobę i nie wskakuj na oślep w związek tylko po to, by uspokoić swoich rodziców. Dla zamężnego lub związanego z kimś Konia będzie ważne, by nie ulegał pokusie flirtu i zachował wierność partnerowi.

Tak długo, jak związek oferuje Ci wolność i oboje jesteście ze sobą szczerzy, uczciwi oraz lojalni wobec siebie. Jako znak, który jest czasami kapryśny, oceń relację, zanim się w nią poważnie zaangażujesz, w przeciwnym razie możesz się rozczarować. Pamiętaj, że zauroczenie nie zawsze kończy się miłością. W roku Tygrysa ciesz się pasją i miłością w swoim prywatnym królestwie.

Prognozy dla Koni na 2022: Pieniądze i Kariera

Kariera

Bez względu na to, jaki wybierzesz zawód, jako Koń będziesz zawsze popularny i znajdziesz się na szczycie. Konie to często politycy, prawnicy, nauczyciele, pracownicy biur podróży, sportowcy, aktorzy, artyści, specjaliści public relations, projektanci lub tancerze. Słynne konie to John Travolta, Clint Eastwood, Sean Connery i Isaac Newton.Energia Koni w tym roku będzie przeważać nad ich lenistwem oraz pesymizmem. Twój sukces będzie zależał od Ciebie samego.

Jeśli chodzi o pracę i karierę Konia, obie trochę zwolnią. Duże obciążenie pracą nie zagwarantuje sprawiedliwej nagrody i uznania ze strony szefostwa. Być może rok 2022 to czas, w którym Koń powinien zastanowić się nad mniej obciążającą, pracą zdalną.

Bogactwo

W roku Tygrysa 2022 możesz zmagać się z małymi problemamifinansowymi. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego jest przeprowadzanie transakcji biznesowych poza zwykłym miejscem prowadzenia działalności. Powstrzymaj się całkowicie od ryzykownych przedsięwzięć.Umieść Monety Pa Kua pod wycieraczką, aby skutecznie odeprzeć wszystkie nieszczęścia i nie pogłębiać swojego pecha w finansach.

Finanse poprawiają się w związku z nakładem pracy włożonym w pracę i podejmwanie trudnychdecyzji finansowych. Unikaj „świetnych okazji”, które oferują szybki zysk niewielkim nakładem pracy, żebyś nie naciął się na oszustwa. Urok osobisty i entuzjazm sprawi, że będziesz mógł liczyć na poparciepartnerów biznesowych, którzy w razie czego wyciągną Cię z kłopotów.

Zdrowie

Nie przemęczaj się, zwłaszcza w trakcie podróży. Staraj się zrelaksować. Uważaj na drodze i unikaj brawury a z Twoim zdrowiem wszystko będzie w najlepszym porządku.

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrzba


Wybierz mandalę i odkryj, co mówi o Tobie wskazany wzór. Co zdradzą Twoje upodobania?
Ludzi charakteryzuje nie tylko to, jacy są, w jaki sposób wyrażają swe myśli oraz poglądy i jak zachowują się w codziennym życiu.  Czasami trochę dla zabawy, a trochę na poważnie szukamy prawdy o sobie w horoskopach i przeróżnych testach psychologicznych. Robimy to, ponieważ, mimo ż


4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Czas pogodzić się z faktem, że czekają nas zmiany.  Jedni oswajają się z nimi łatwiej, uznając za coś nieuniknionego. Drudzy starają się ich za wszelką cenę uniknąć, bo boją się tego, co czyha za rogiem. Niezależnie jednak, w której grupie jesteście, zmiany w waszym życiu są n

Z którym z greckich bogów łączą Cię gwiazdy i co to dla Ciebie oznacza? Sprawdź to już teraz
Znaki zodiaku w naturalny sposób łączą się z historiami greckich bogów.  Nic więc dziwnego, że pewne przymioty bogów i herosów gwiazdy przypisują poszczególnym z nich. Jedne są silne i waleczne, ale przy tym mściwe i żądne krwi, niczym Ares. Inne urokliwe, a przy tym zapatrzone w