Królik horoskop chiński 2022

Drogi Króliku, witaj w chińskim Nowym Roku Tygrysa 2022! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 1 lutego 2022 r.

Charakterystyka KRÓLIKA:

Króliki wywołują skrajne reakcje innych ludzi. Są albo uwielbiane, albo znienawidzone, ale nikt nie jest wobec nich obojętny. Królik jest tajemniczy, ale praktyczny, bojaźliwy, ale bezwzględny, wyrazisty, ale nieprzenikniony i cnotliwy oraz przebiegły.

Króliki lubią bezpieczeństwo, wygodę i spokój. Są przy tym bardzo niezależne. Królik jest bardzo wrażliwym zwierzęciem, które na wszystko reaguje bardzo emocjonalnie.

Szczęśliwe liczby: 1, 3, 5, 9, 15, 19 i 35.

Równoważny znak zachodni: Ryby

Horoskop chiński dla Królika (Kota) na 2022: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Królikowi rok 2022. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Królika ujawniłoby oczywiście więcej.

Podstępny Tygrys wystawi Królika na wiele prób w swoim 2022 roku. To będzie dobry dla Ciebie rok, pod warunkiem, że nie będziesz mieć w stosunku do niego wygórowanych oczekiwań i nie będziesz za wielkim optymistą. Sięgniesz do pokładów swojej kreatywności, dzięki czemu temu ten rok okaże się najbardziej produktywny z ostatnich kilku lat. Będziesz się cieszyć świętami w rodzinie, imprezami towarzyskimi i egzotyczną rozrywką i niewykluczone, że w końcu będziesz musiał odpocząć od nadmiaru bodźców i wrażeń.

Kontrakty i umowy finansowe mogą spotkać się z nieoczekiwanymi przeszkodami lub mogą nie zostać zrealizowane z powodu zdrady zaufanych przyjaciół, lub sojuszników. Postęp może być utrudniony przez tych, którzy są zazdrośni o Twoje umiejętności. Ani nadmiernie zmartwiony, ani nadmiernie entuzjastyczny, Królik powinien zatriumfować, jeśli zachowa rozum i przejrzy zamiary swych sojuszników.

Niewykluczone, że czeka Cię rewolucja. W Twoim życiu wiele będzie się działo. Będzie Cię otaczać wiele ludzi, a dziejące się na Twoich oczach sprawią, że zwątpisz w stabilność własnej sytuacji i swoje bezpieczeństwo. Będzie to nerwowy rok. Bardzo możliwe, że będziesz marzyć o urlopie. Dla własnego dobra powstrzymaj się od niepewnych inwestycji i nie podejmuj żadnego niebezpiecznego ryzyka, aby przetrwać w tych niepewnych czasach.

2022 r. będzie pomyślny dla Twoich przyjaźni. Przeniesienie energii z Roku 2021 na 2022 zaowocuje spokojem w związkach. Trudne relacje rodzinne mogą jednak jeszcze bardziej się skomplikować. Mimo wszystko zaufaj swojemu urokowi osobistemu. Dzięki niemu będziesz w stanie oczarować każdego i wprowadzić go w znacznie lepszy nastrój.

Jako Królik cenisz sobie prywatność i musisz czuć się komfortowo. Ci, którzy będą naruszać Twoją prywatność i strefę Twojego komfortu, zostaną skreśleni z Twojego najbliższego grona. Będziesz wolał spotkania w małej grupie przyjaciół od wielkich imprez, dlatego możesz być postrzegany, jako introwertyk. Unikasz hałaśliwych sytuacji, dużych uroczystości lub głośnych zbiorowisk. Ludzie jednak będą chętnie się do Ciebie zgłaszać w nagłych wypadkach lub gdy będą potrzebować rady.

Ten rok zapewni Ci szczęście w przyjaźni i radość w rodzinie. Rok 2022 zapewni Ci pewną poprawę, o ile tylko utrzymasz nerwy na wodzy. Ciesz się świętami i działaniami społecznościowymi, które umożliwi Ci wpływ Tygrysa i nie zbaczaj z raz obranego kursu. Niewykluczone, że będziesz potrzebować czasu dla siebie na przemyślenia i ważne refleksje.

Podsumowując: horoskop dla Królika na 2022 rok sugeruje, aby zachować umiarkowane oczekiwania w tym roku, a na pewno się nie rozczarujesz.

Horoskop Chiński dla Królika 2022: Miłość i Związki

Króliki rzadko są samotne. Jako znak zodiaku z niesamowitym magnetyzmem możesz wejść w Rok Tygrysa odnowioną pasją i witalnością.Samotne Króliki z przyjemnością odkryją, że potencjalni partnerzy będą się wokół nich kręcić całymi grupami. Rok 2022 może być po prostu szczęśliwym rokiem dla Królika!

Troszczący się nie tylko o własne zdrowie i dobro, ale i też o zdrowie i dobro partnera, Królik jest uważany za współczującego i delikatnego człowieka, który ma wiele do zaoferowania. Króliki nie są tymi, które lubią dramaty i kłótnie w związku. Jesteś rozjemcą, który ulegnie, jeśli to konieczne, aby uniknąć bitwy.

Twojemu urokowi nie oprą się Świnie, Smoki, Woły, Kozy i Małpy. Relacje z Wężami, Psami, Końmi i Tygrysami są trudne, ale nie niemożliwe. Wszystko to dzięki Twemu urokowi, który czyni Cię jednym z najbardziej lubianych przedstawicieli chińskiego zodiaku. Rok 2022 upłynie pod hasłem romansów i szalonych przygód.

Prognozy dla Królików na 2022: Pieniądze i Kariera

Uzdolnione i przystosowalne Króliki spełnią się jako projektanci, maklerzy, fryzjerzy, artyści, publicyści, redaktorzy, adwokaci, sędziowie i dyplomaci. Słynne Króliki to takie osoby jak Bob Hope, Brad Pitt, Frank Sinatra, Orson Wells i Albert Einstein. Nie lubisz zmian ani przepychania się łokciami. Kiedy masz stabilność, doświadczasz wzrostu finansowego.

Kariera

Szczęście w karierze u Królika! Sława i chwała czeka na Ciebie w 2022 roku, więc nie wahaj się po nie sięgnąć. Królik będzie energiczny w transakcjach międzynarodowych i będzie podejmował trafne decyzje przez cały rok. Tylko nie przesadzaj z pewnością siebie

Bogactwo

Bogactwo będzie równie obfite dla szczęśliwego Królika. Dobroczyńcy pojawiają się po lewej i prawej stronie, aby wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń. Wszelkie inwestycje, w które się zaangażowałeś, również przyniosą wymierne zyski. Będziesz się cieszyć bogactwem w nadchodzącym roku, musisz jednak uważać na pokusy i trzymać się z dala od hazardu oraz ryzyka.

Ten rok zapewni Ci spokojną atmosferę, idealną dla Twojego rozwoju. Lubisz oszczędzać pieniądze na drobne rzeczy w życiu i nie boisz się oszczędzać tak długo, aż uzyskasz pożądane kwoty. Nie musisz otwierać skarbonek ani zaciągać pożyczek, ponieważ działania te są uważane za zbyt ryzykowne dla królika.

Jako osoba, która potrafi dostosować się do sytuacji i szybko się uczy, wnosisz spory wkład do domowego budżetu. Będziesz osiągać sukcesy, tak długo, jak będziesz mógł wynagrodzić sobie wytężone wysiłki chwilami spokoju w domowym zaciszu. Przyciągnąć szczęście i pieniądze pomoże Ci też Money Frog Charm, noszony jako naszyjnik lub amulet.

Zdrowie

Królik będzie cieszyć się doskonałym zdrowiem w roku 2022. Będzie jednak musiał zachować ostrożność. Powstrzymaj się od obżarstwa i przejadania się, ponieważ może to spowodować komplikacje zdrowotne.

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W jaki sposób „usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Zerwanie więzi z kimś bliskim jest trudne nie tylko dla kochanków.  W razie potrzeby ludzie muszą zrywać kontakty z przyjaciółmi, znajomymi, a nawet członkami rodziny. W niektórych przypadkach przestaje nam być z daną osobą „po drodze”. W innych jakaś zażyłość lub niezg


Z którym celebrytą masz największe szanse się zaprzyjaźnić? Sprawdź, co Ci podpowiada zodiak
Jednym z najbardziej popularnych obszarów astrologii jest badanie zgodności.  Wskazówki gwiazd dotyczą tego, z kim najłatwiej oraz najtrudniej jest się nam dogadać, uczuć najsilniejszych, takich jak miłość, przyjaźń i nienawiść. Podstawą każdego z nich jest sympatia bądź jej brak

Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr