Smok horoskop chiński 2022

Drogi Smoku, witaj w chińskim Nowym Roku Tygrysa 2022! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 1 lutego 2022 r.

Charakterystyka SMOKA:

Smoki są magnetycznymi osobowościami i są w stanie odnieść wielki sukces lub spektakularną porażkę. Cokolwiek postanowią robić, robią dobrze dzięki wielkiej wierze w siebie. Jednak Smoki są znane z tego, że często nie kończą pozaczynanych spraw.Ich szczery i otwarty sposób postępowania z ludźmi może być niepokojący, ale nadrabiają to szczerą i entuzjastyczną postawą.

Szczęśliwe liczby: 3, 4, 5, 6, 15, 21, 34, 35, 36 i 45.

Równoważny znak zachodni: Baran

Horoskop chiński dla Smoka na 2022: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Smokowi rok 2022. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Smoka ujawniłoby oczywiście więcej.

Tygrysi Rok 2022 może przynieść Smokowi ogólną poprawę sytuacji życiowej. Witalność Smoka wzrośnie jeszcze bardziej. Uwolni on pokłady swojej kreatywności i entuzjazmu. Jego urok i magnetyzm będzie wzrastał w miarę osiąganych sukcesów. Nie powinien jednak działać bez namysłu, ponieważ impulsywność może prowadzić do niefortunnych rezultatów. W Roku Tygrysa to od Smoka będzie zależało, czy jego sprawy dobrze się ułożą, ponieważ to do niego będzie należał wybór życiowej ścieżki.

W Roku Tygrysa relacje z przyjaciółmi i rodziną poprawiają się dla Smoka. Zapanuje w nich harmonia. Będziesz chłodniejszy w swoich ocenach i bardziej zrównoważony. Dużo łatwiej przyjdzie Ci wejście w czyjeś buty, czy pójście na kompromis. Generalnie wpłynie to na poprawienie komunikacji z bliskimi Ci osobami.

Wyrażaj się z szacunkiem i komunikuj się z pokorą i szacunkiem. Przyjaciele będą Ci się jednak przyglądać i śledzić przede wszystkim to, co robisz, a nie to, co mówisz. Rodzina będzie dumna z Twojego przywództwa w tym roku, ale strzeż się członka rodziny, który nie jest taki, jak mówią. Uważaj na wszystkie relacje. Pozostań przyjazny, uczciwy i otwarty, ale unikaj negatywnych lub toksycznych osób.

Rok 2022 prawdopodobnie może Ci się dłużyć. Sukces przyjdzie do Ciebie, a Ty powinieneś spróbować go powtórzyć. Ale uwaga, ponieważ Tygrysy nie zawsze są dobre dla Smoków. Smok może się liczyć z pewnymi, nieprzyjemnymi niespodziankami. Nie daj się sprowokować błaznom i nie reaguj nerwowo na uszczypliwości, bo tylko narobisz sobie tym problemów. Nie sądź innych zbyt łatwo i bądź rozważny w swoich inwestycjach, a wyjdziesz szczęśliwie nawet z chwilowych zawirowań.

W roku 2022 Smok musi planować, myśleć z wyprzedzeniem i unikać kłótni. Tygrysie lata są zagadkowe i nieprzewidywalne, ale mogą też być pełne cudownych niespodzianek i szans na sukces.

Smok będzie uprzywilejowany, ponieważ Tygrys podziwia go, a nawet uwielbia. Jednak zerwane przyjaźnie lub romantyczne kłótnie mogą wynikać z tego, że jesteś zbyt zdeterminowany, aby wszystko zrobić po swojemu.

Postępy można przewidzieć w karierze Tygrysa, a przedsięwzięcia finansowe mogą przynieść obfite zyski. Uważaj tylko na sprawy papierkowe i aspekt prawny swych działań, żeby przypadkiem się w coś nie uwikłać.

Rok Tygrysa będzie dla Ciebie czasem kompromisów i słuchania rad innych. W tym czasie docenieni zostaną dobrzy taktycy, którzy potrafią improwizować i rozwiązywać skomplikowane łamigłówki bez utraty nerwów. Smok musi przejść pewne testy, zanim Rok Tygrysa go wynagrodzi.

Horoskop Chiński dla Smoka 2022: Miłość i Związki

Majestatyczny Smok jest zawsze na piedestale i w centrum uwagi, mimo to trudno mu znaleźć prawdziwą miłość, która zaoferuje mu wszystko, czego szuka i pragnie w związku.Oczekuje się jednak, że w tym roku w sferze miłości, wszystko będzie Ci się świetnie układać. Zamężne lub związane z kimś Smoki, będą się cieszyły stabilizacją w swych związkach. Sporadyczne spory mogą się zdarzać, ale Twoja relacja się obroni i stanie się przez to jeszcze silniejsza.

Dla singli 2022 rok okaże się wyśmienitym czasem na szukanie drugiej połówki. Spodziewaj się, że skontaktuje się z Tobą stara miłość, która może wprowadzać zamieszanie w Twoim nowym związku. Uważaj na siebie Smoku i dobrze oceń wszystkie swoje relacje. Wyeliminuj tych, którzy Cię nie dopingują, nie wspierają i nie doceniają Twojej obecności w ich życiu.

Smok będzie najbardziej kompatybilny ze Szczurem, Małpą i Kogutem. Każdy z tych chińskich znaków horoskopu jest zabawny, pomysłowy, komunikatywny i lubi zabawę. Każdy z nich ma również poważne elementy, które będą stanowić wyzwanie dla Twoich mocnych stron i umiejętności.

Prognozy dla Smoków na 2022: Pieniądze i Kariera

Kariera

Smoku, w tym roku będziesz szukał sobie konkurencji, kogoś z kim mógłbyś rywalizować w miejscu pracy i ukraść tej osobie cały splendor, szacunek i uwagę. W 2022 r. zostaniesz wplątany w spory między partnerami biznesowymi i współpracownikami, więc uważaj i jeśli to możliwe unikaj konfrontacji. Smok zostanie zalany pracą papierkową. Broń swoich praw i nie uginaj się pod powszechną presją.

Bogactwo

Ogromne bogactwo czeka na potężnego Smoka w nowym, 2022 roku. Skorzystaj z okazji, aby czerpać zyski ze swych przedsięwzięć i jednocześnie uważaj na oszustów. Trzymaj się z dala od pokusy hazardu. Zoptymalizuj ten czas, aby zebrać zyski finansowe i najlepiej zainwestuj w nieruchomości, ponieważ jest to najbardziej obiecujące źródło bogactwa na 2022 rok.

Musisz spodziewać się nieoczekiwanego, jeśli chodzi o pieniądze i finanse w tym roku. Zyski będą prost proporcjonalne do włożonej w Twe przedsięwzięcia pracy. Mimo że Twoje finanse będą w lepszym stanie, niż w poprzednim roku i utwierdzisz się w swych celach, to i tak nie będziesz się mógł poszczycić takim wzrostem, jakiego być oczekiwał.

Dla Smoków, które nie lubią harmonogramów, planów i grania według nie swoich zasad będzie to dobry rok na rozpoczęcie nowego projektu lub wkręcenie się w nowy interes. Ogólnie rzecz biorąc, rok 2022 okaże się bardzo udany dla entuzjastycznego Smoka.

Zdrowie

Podobnie jak Twoje życie miłosne, zdrowie Smoka będzie dobre i stabilne, z okazjonalnymi drobnymi dolegliwościami. Zachowaj szczególną ostrożność, unikając tłustego jedzenia, alkoholu i papierosów, aby zapewnić sobie wspaniałe zdrowie. Zachowaj też szczególną ostrożność podczas obchodzenia się z ostrymi przedmiotami i gotowe!

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeden szczegół sprawi, że staniesz się dużo szczęśliwszy w związku. Zerknij w gwiazdy i sprawdź, co to za detal
Każdy z nas chce kochać i być kochanym.  Mamy przy tym odmienne charaktery. Jedni uwielbiają spędzać noce na długich rozmowach o wszystkim i niczym, inni przytuleni celebrować ciszę. Nie każdy lubi chodzić na randki. Niektórzy wolą wybrać się na koncert, czy do pubu. Czasami wystarcz


Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
W ostatnich latach wszyscy zaczęli mieć obsesję na punkcie zombie. Być może dlatego, że biorąc pod uwagę stan naszego społeczeństwa, wielu uważa, że ​​zbliżająca się apokalipsa nie jest zbyt odległa. Temat apokalipsy zombie jest już tak dobrze opisany i opowiedziany, że aż t

Wybierz jedną z tych mandali i poznaj cechy, które wyróżniają Cię z tłumu
Nic tak nie świadczy o człowieku, jak jego spontaniczne decyzje.  Kiedy robimy coś błyskawicznie i bez zastanowienia na wierzch wychodzi prawda o tym, kim jesteśmy i co w życiu cenimy najbardziej. Spontaniczne wybory są szczere i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy. Niektórzy z nas pozwal