Tygrys horoskop chiński 2023

Drogi Tygrysie, witaj w chińskim Nowym Roku Królika 2023! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 22 stycznia 2023 r.

Charakterystyka TYGRYSA:

Tygrysy są osobnikami pełnymi sprzeczności. Płaszcz w paski jest niejako symbolem ich skomplikowanego, niejednoznacznego charakteru. Tygrysy mają wielką siłę i umiejętności, ale w zależności od tego, jak je wykorzystują, mogą być wspaniałymi przywódcami lub najgorszymi buntownikami.

Chociaż starają się chronić swych bliskich, same są skłonne do podejmowania ryzyka. Często krytyczne, Tygrysy są materiałem an rebeliantów. Gdy pociągnie ich jakaś idea, mogą stawać na czele ruchu i bronić jej własną piersią. Ich porywcza natura nierzadko jednak ciągnie je w dół.

Szczęśliwe liczby: 4, 5, 7, 9, 13, 34, 44, 45 i 54.

Równoważny znak zachodni: Wodnik

Horoskop chiński dla Tygrysa na 2023: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Tygrysowi rok 2023. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Tygrysa ujawniłoby oczywiście więcej.

W Roku 2023, Tygrysa czeka wiele zmian i niespodzianek. Drobne irytacje i niepowodzenia sprawią, że to będzie czas trudny dla osób spod tego znaku. To będzie dla nich próba cierpliwości. Większość ich starań i działań zwieńczą niepowodzenia i rozczarowania.

Tygrys nie powinien głośno wyrażać sprzeciwu, wysuwać oskarżeń ani wygłaszać postanowień. Konfrontacje mogą prowadzić do kłótni, sporów i utraty kontroli, nawet jeśli obie strony konfliktu chciały dobrze i wychodziły ze słusznych założeń. Jeśli Tygrys nie nauczy się iść na kompromis, może zostać do niego przymuszony.

Na plus – prognozy chińskiego zodiaku na 2023 r. pokazują, że ten rok pozwoli rozwinąć Tygrysowi zdolności przywódcze i stać się lepszym liderem. Większość jego planów będzie jednak indywidualna i nie będzie zakładała udziału zbyt wielu innych osób. Tygrys będzie mógł liczyć na pomoc ze strony innych ludzi, ale nie będziesz chciał ich angażować w swoje przedsięwzięcia, ostatecznie więc zostaniesz sam.

Tygrys będzie ufać, iż nadszedł odpowiedni czas na włożenie całej energii w rozwój nowych, ekscytujących przedsięwzięć. Szczur skutecznie sprowadzi go jednak na ziemię. Sprytny i podstępny nie okaże się łaskawy dla entuzjastycznie nastawionego Tygrysa. W tym trudnym roku powinieneś znaleźć kogoś doświadczonego, kto będzie Twym mentorem i na czyją radę będziesz mógł liczyć w chwilach zwątpienia.

Dla Tygrysa będzie to dobry rok na chwilowy postój, zatrzymanie się, dokładne przemyślenie swej drogi, pomyślenie nad sobą i pogodzenie się ze swymi emocjami. Jeśli podejmujesz zbyt dużą aktywność, zainicjujesz ryzykowne projekty i zaczniesz nową działalność, będziesz musiał się liczyć z trudnościami. Najlepiej wszystko dobrze sobie zaplanuj i przygotuj na przyszłość. Odkryj i rozwijaj wewnętrzną sferę wyobraźni. Szczur będzie sprzyjać rozwojowi Twej artystycznej, kreatywnej i duchowej strony. Twoje ambicje muszą poczekać.

W roku 2023 ruszysz do przodu, zajmiesz się jednak głównie usuwaniem przeszkód i barier ze swej drogi ku lepszej przyszłości. Miej z tyłu głowy, że na tej ścieżce mogą spotkać Cię nieprzyjemne niespodzianki.

Jesteś przedstawicielem jednego z najmniej rozumianych znaków w chińskim zodiaku. Bywasz uparty w kontaktach z innymi osobami. Wtedy zwykle objawia się Twoja nieprzejednana, odważna natura. Próbujesz wypracować sobie zdrowe relacje z innymi, co nie zawsze Ci się udaje. Niestety zbyt łatwo się poddajesz. Dobrze jest promować przebaczenie i cierpliwość. Uważaj jednak by nie dać się złapać w pułapkę ludzi, którym świetnie wychodzi robienie z siebie ofiar.

W Roku Tygrysa Twoje relacje z innymi ludźmi ulegną delikatnej poprawie. Ktoś wyjątkowy zadba o Ciebie, co będzie dla Ciebie niezwykłe, tym bardziej że zwykle to Ty opiekujesz się innymi ludźmi. Uważaj na konflikty z członkami rodziny. Bądź ostrożny w swoich czynach i słowach. Skoncentruj się na wzroście społecznym, który obiecuje rok Tygrysa.

Horoskop Chiński dla Tygrysa 2023: Miłość i Związki

Seksowny Tygrysie, w tym roku nie poznasz niestety miłości na całe życie. Prognozy pokazują, że nie będzie to dobry rok dla małżeństwa.

Drobne spory i bezcelowe sprzeczki spowodują przesadne kłótnie między Tygrysem a partnerem. Te konflikty będą się za Wami ciągnąć przez cały rok. Uważajcie więc i przed każdą konfrontacją upewnijcie się, że nie dusicie w sobie zbyt wielu negatywnych emocji. Zachowajcie spokój i chłodną głowę. Samotnym Tygrysom nie łatwo będzie znaleźć drugie połówki.

Chiński horoskop 2023 dla Tygrysa sugeruje również, aby szukać osób, które podzielą Twoją radość życia, a dodatkowo obdarzone będą romantyczną pasją. Towarzysz z twojego kręgu może chcieć od Ciebie czegoś więcej niż zwykłej przyjaźni. Przyjrzyj mu się bliżej, ponieważ być może nie zauważyłeś jego zalotnych sygnałów. Chociaż przyjaźń jest silnym fundamentem dla romansu, zastanów się, zanim wejdziesz w związek z tą osobą. Unikaj gwałtownych ruchów. Upewnij się, że sytuacja jest autentyczna i solidna, zanim posuniesz się dalej.

Pozytywnymi zmysłowymi partnerami dla Ciebie w 2023 roku będą Małpy i Psy. Małpy kochają zabawę i będą z Tobą dzielić pasję przygody. Psy są oddanymi, prawdziwymi kochankami i godnymi zaufania przyjaciółmi. Konie mogą być świetnymi partnerami, o ile nie będziecie się wzajemnie ograniczać. Wam obojgu potrzeba sporej wolności w związku i nie tylko. Relacje ze Świniami też mogą okazać się korzystne, zwłaszcza z takimi, z którymi łączą Cię wspólne pasje i zainteresowania.

W tym roku musisz omijać Kozy, Koguty, Woły i inne Tygrysy. Unikaj wyboru Węża jako romantycznego partnera dla Ciebie. Ewentualnie możesz znaleźć Węża, który okaże się wspaniałym partnerem finansowym.

Marzec będzie najlepszym czasem dla Twej sfery miłosnej i emocjonalnej.

Prognozy dla Tygrysów na 2023: Pieniądze i Kariera

Bogactwo

Tygrys doświadczy bogactwa i dobrej koniunktury w 2023 r., ale zyski, które osiągnie mogą szybko pójść na marne, z powodu jego złych decyzji i niekorzystnych transakcji. Powstrzymaj się od pochopnych osądów i bądź skuteczny w dochodzeniu swoich praw, odzyskiwaniu należności. Zwyciężysz, podejmując środki ostrożności.

Kluczem do sukcesu finansowego w Roku Tygrysa 2023 będzie dla Tygrysa umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami i kontynuowania dążenia do celu. Pozostań czujny. Unikaj zbytniego rozproszenia negatywnych wahań finansowych. Gwiazda Potężnych Mentorów i Gwiazda Błyskotliwości Scholastycznej zapewnią pozytywną pomoc w sferze finansowej.

Chińska mądrość ilustruje znaczenie wykorzystania pozytywnych wzorów współpracy z innymi, którzy zechcą dołączyć do Twoich projektów. Unikaj jednak wpuszczania negatywnych lub toksycznych osobowości do swojego wewnętrznego osobistego kręgu, ponieważ mogą one zatruć atmosferę, hamując wzrost finansowy.

Pogłębiaj wiedzę, spędzając czas na szkoleniu, biorąc dodatkowe zajęcia lub uczęszczając na wykłady. Każde działanie zorientowane na rozwój intelektualny przyniesie owoce w przyszłości. Noś w tym roku zielony, złoty i żółty kolor, by przyciągnąć dobrobyt finansowy. Ciesz się sukcesami w swej karierze. Spodziewaj się obfitych sukcesów.

Kariera

Rozwój zawodowy nie będzie Ci pisany w tym roku. Powinieneś trzymać się swej rutyny i zachować niskie oczekiwania, aby nie rozczarować się zbytnio efektami Twych działań. Rozsądnie byłoby również unikać przeprowadzek, podróży i zmian miejsca pracy, ponieważ takie duże zmiany będą niekorzystne dla Tygrysa.

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Rządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na


6 najbardziej ekscentrycznych znaków zodiaku. Twój jest wśród nich? Koniecznie sprawdź, co Cię wyróżnia
Wszyscy jesteśmy różni, a każdy z nas jest wyjątkowy.  Niektóre nasze dziwności musimy wyeliminować ze swego życia. Inne jednak pozostają smaczkami, które wyróżniają nas z tłumu i dzięki którym jesteś nietuzinkowi i rozpoznawalni. Dzisiejszy świat lubi ekscentryków, osoby wielow

Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc