Czego dotyczy ta jedna ważna życiowa lekcja, którą musimy sobie przyswoić? Oto co na to gwiazdy

Waga (24 września – 23 października)

Wagi to dobre dusze, wiecznie zamyślone, rozważne, troskliwe i bezinteresowne. Mają jednak jedną cechę, którą z powodzeniem można uznać za wadę – często zapominają o sobie. Zawsze stawiają na pierwszym miejscu potrzeby innych i winią świat za to, że nie robi tego samego. Często czują się przez to osamotnione i lekceważone. Powinny pamiętać, że nikt ich nie doceni, jeśli same nie będą mieć dla siebie wartości i nie zaczną zaspokajać również własnych potrzeb.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Skorpiony są pamiętliwe, długo tłumią w sobie żal do innych. Chowają głębokie urazy do wszystkich, którzy kiedykolwiek ich skrzywdzili, co sprawia, że szybko stają się zgorzkniałe. Naucz się pozbywać dawnych żalów, nawet kiedy ktoś, kto Cię skrzywdził, nie przeprosił, odpuść. Po czasie tylko Ty pamiętasz te drobne uszczypliwości i tylko Tobie zatruwają one życie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będąc poszukiwaczem przygód, Strzelec jest zawsze w drodze. Osoby spod tego znaku często wykorzystują tę wymówkę, by wymigać się od zobowiązań, które mają wobec innych, uciec od odpowiedzialność. Nie możesz wiecznie wykręcać się swoimi „rozjazdami”. Zanim udasz się w kolejną podróż życia, ustal swoje priorytety i się ich trzymaj.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Koziorożcom trudno jest dokonywać zmian w życiu, nawet jeśli chodzi o te najważniejsze kwestie, związane z ich rozwojem osobistym, kolejne kroki w drodze do sukcesu. Musisz nauczyć się wychodzenia ze strefy osobistego komfortu, w przeciwnym razie nigdy nie doprowadzisz do końca swoich spraw, nie osiągniesz swych celów.

Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

Wodnik wszystko stara się brać na logikę. Nie wierzy w magię, ale w naukę. Jest rozważny i nieromantyczny, wycofany i ostrożny. Niechętnie otwiera się innych i przyznaje do swych uczuć (bo przecież niewiele mają one wspólnego z rozumem). Musi nauczyć się tego, że można być mądrym i kochanym jednocześnie.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Jedną ze słabości Ryb jest ich podejrzliwość. Nie ufają one nikomu i są święcie przekonane, że masa wrogów ciągle na nie czyha i knuje przeciw nim. Muszą się trochę uspokoić, bo to jedynie ich wyobraźnia podpowiada im takie scenariusze.

Źródło: lifecoachcode.com

4/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Waga za bardzo się stara Chciałbyś, żeby wszyscy Cię lubili. Jesteś więc bardzo pomocny innym. Chcesz też uchodzić za dyplomatę. Nie wychylasz się z kontrowersyjnymi poglądami, które mogłyby nie spodobać któremuś z Twoich znajomych. Wszystko po to, by ludzie Cię lubili i żeby im n


Masz 6 opcji do wyboru, zdecyduj się na jedną z barwnych czaszek i sprawdź, czy jesteś prostą, czy skomplikowaną osobą
Czaszka 3 i 4 Wybór czaszki trzeciej oznacza, że jesteś perfekcjonistą, który bardzo mocno skupia się na szczegółach. Urzekają Cię dopracowane detale. Piękno jest dla Ciebie ciągłym dążeniem do doskonałości. Starasz się osiągnąć ideały, które wciąż Ci umykają. Jesteś skomp

Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Obejmowanie się dłońmi Trzymanie się na dłonie w taki sposób może oznaczać, że Wasz związek jest w bardzo zaawansowanym stadium. Jesteście ze sobą długo i znacie się nawzajem jak własną kieszeń. Taka wiedza może być jednak zgubna, potraficie w końcu wbić sobie wzajemnie szpilę