Horoskop na dziś

Czego dotyczy ta jedna ważna życiowa lekcja, którą musimy sobie przyswoić? Oto co na to gwiazdy

Waga (24 września – 23 października)

Wagi to dobre dusze, wiecznie zamyślone, rozważne, troskliwe i bezinteresowne. Mają jednak jedną cechę, którą z powodzeniem można uznać za wadę – często zapominają o sobie. Zawsze stawiają na pierwszym miejscu potrzeby innych i winią świat za to, że nie robi tego samego. Często czują się przez to osamotnione i lekceważone. Powinny pamiętać, że nikt ich nie doceni, jeśli same nie będą mieć dla siebie wartości i nie zaczną zaspokajać również własnych potrzeb.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Skorpiony są pamiętliwe, długo tłumią w sobie żal do innych. Chowają głębokie urazy do wszystkich, którzy kiedykolwiek ich skrzywdzili, co sprawia, że szybko stają się zgorzkniałe. Naucz się pozbywać dawnych żalów, nawet kiedy ktoś, kto Cię skrzywdził, nie przeprosił, odpuść. Po czasie tylko Ty pamiętasz te drobne uszczypliwości i tylko Tobie zatruwają one życie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będąc poszukiwaczem przygód, Strzelec jest zawsze w drodze. Osoby spod tego znaku często wykorzystują tę wymówkę, by wymigać się od zobowiązań, które mają wobec innych, uciec od odpowiedzialność. Nie możesz wiecznie wykręcać się swoimi “rozjazdami”. Zanim udasz się w kolejną podróż życia, ustal swoje priorytety i się ich trzymaj.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Koziorożcom trudno jest dokonywać zmian w życiu, nawet jeśli chodzi o te najważniejsze kwestie, związane z ich rozwojem osobistym, kolejne kroki w drodze do sukcesu. Musisz nauczyć się wychodzenia ze strefy osobistego komfortu, w przeciwnym razie nigdy nie doprowadzisz do końca swoich spraw, nie osiągniesz swych celów.

Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

Wodnik wszystko stara się brać na logikę. Nie wierzy w magię, ale w naukę. Jest rozważny i nieromantyczny, wycofany i ostrożny. Niechętnie otwiera się innych i przyznaje do swych uczuć (bo przecież niewiele mają one wspólnego z rozumem). Musi nauczyć się tego, że można być mądrym i kochanym jednocześnie.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Jedną ze słabości Ryb jest ich podejrzliwość. Nie ufają one nikomu i są święcie przekonane, że masa wrogów ciągle na nie czyha i knuje przeciw nim. Muszą się trochę uspokoić, bo to jedynie ich wyobraźnia podpowiada im takie scenariusze.

Źródło: lifecoachcode.com


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Miotła czwarta Jesteś wiedźmą, która bardzo dba o porządek. Nienawidzisz chaosu. Jesteś perfekcyjnie zorganizowana. Inne wiedźmy drżą przed Tobą i boją się naruszyć Twój spokój, a już na pewno nie pozwalają siebie na wejście do Twej pieczary z brudną miotłą. Jesteś osobą barW którą teorię spiskową uwierzyłbyś najszybciej? Sprawdź, która z tajemniczych legend pasuje do Ciebie najlepiej
Wodnik Jesteś modny i wyznaczasz trendy. Odnosisz sukces za sukcesem niczym nadczłowiek. Cóż, może nie jesteś człowiekiem, tylko Reptilianinem, przybyłym z Kosmosu ultra inteligentnym jaszczuroczłekiem, który kiedyś wraz ze swymi pobratymcami całkowicie przejmie władzę nad światem. Mo

Jak myślisz, która z tych osób jest najgłupsza? Wskaż głupca i sprawdź, jakie są Twe największe zalety i grzeszki
Głupiec 2 “Mierz dwukrotnie, tnij raz” – w tym powiedzeniu zawiera się definicja wszystkiego, co Cię określa. Ze świecą można szukać osoby równie rozważnej, mądrej i zdystansowanej, jak Ty. Inteligencja, erudycja, błyskotliwość, a przy tym stabilność emocjonalna