Gdybyś był bohaterem horroru, jak myślisz, jak długo pozostałabyś przy życiu? Odpowiedź może tkwić w zodiaku…

Skorpion

Przeżyjesz do samego końca – bo zwykle właśnie na końcu zabójca spotyka się ze swoim przeznaczeniem. Tak, to byłbyś zabójcą, czy też potworem. Nie powinieneś być tym zaskoczony. W końcu, jak każdy masz też swoją mroczną stronę.

Baran

Przetrwasz do samego końca. Tak, to Ty będziesz tą samotną postacią (zwykle dziewczyną), która poraniona i zdezorientowana przeżywa i zostaje sama pośrodku chaosu i pożogi. Nie myśl jednak, że łatwo Ci będzie przeżyć. Po drodze będziesz musiał uporać się ze wszystkimi koszmarnymi sytuacjami, które mają miejsce w horrorach.

Panna

Przeżyjesz, ale widzowie nie będą o tym wiedzieć, jeśli nie będą czekać na tzw. scenę po napisach. Widząc, że zawsze jesteś jeden krok przed innymi, ukrywałeś się, podczas gdy cała reszta umierała. Z pewnością będziesz w sequelu. Ale tak naprawdę to oznacza, że ​​będziesz miał więcej okazji do śmierci. Nie wiadomo, śmiać się, czy płakać?

Źródło: rebelcircus.com

5/5 - (1)

2 komentarze

  1. Bozena
  2. Bozena

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Po czym poznać, że kłamiesz? Gwiazdy Cię rozszyfrowały. Sprawdź koniecznie, co Cię zdradza
Koziorożec Koziorożce nie mają czasu na kłamstwo. Nie znajdują w tym żadnych plusów i uważają, że to kompletna strata czasu. Jeśli naginają trochę prawdę, jest to łatwe do wykrycia. Kiedy przyłapiesz Koziorożca na kłamstewku, ten nie będzie Cię okłamywać patrząc Ci w oczy.


Jedno spojrzenie na ten obrazek odkryje Twą największą wadę. Twoje oczy zdradzą to, do czego nie chcesz się przyznać
Lew Po prawej stronie obrazka znajduje się majestatyczny lew. Symbolizuje on dziką, kobiecą energię, wolną duszę, którą bardzo trudno jest oswoić. Jeśli król zwierząt był pierwszym, co dostrzegliście na obrazku, to znak, że jesteście porywczy i często podążacie za instynktem. Wasz

Na obrazku ukryło się aż 8 kształtów. Ostatni, który wypatrzysz, wskaże najbardziej zaniedbaną przez Ciebie sferę życia
5. Tancerka Tancerka wskazuje na zaniedbany związek. W ostatnim czasie zajmowałeś się przede wszystkim pracą oraz utrzymaniem rodziny i nawet nie wiesz, że ucierpiał na tym Twój związek. Nie było ostatnio randek, nie spędzaliście ze sobą miło czasu na spacerze, w kinie, czy przy ulubio