Horoskop 2020

Jak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!

Byk

Byki zdradzają oczy, które jak wiadomo są zwierciadłem duszy. Osoby spod tego znaku będą dłużej niż normalnie utrzymywać kontakt wzrokowy z obiektami ich wzruszeń, tak jakby podświadomie chcieli przyciągnąć je do siebie spojrzeniem. Kochają też droczyć się z atrakcyjnymi osobami. W ich obecności mogą okazywać zazdrość i być zaborczy.

Bliźnięta

Jeśli osoba spod znaku Bliźniąt będzie Tobą zainteresowany, stanie się dziwnie głośna w Twoim towarzystwie, szczególnie głośny i perlisty stanie się jej śmiech. Bliźnięta są naprawdę dobre we flircie, jeśli więc zaczniesz z kimś spod tego znaku flirtować, nie zdziw się, jeśli Cię uwiedzie. Zwykle też Bliźnięta obserwują obiekty swych wzruszeń w mediach społecznościowych. Odezwij się pierwszy, jeśli Bliźniak odpowie, jest Twój.

Rak

Zakochany Rak będzie wobec Ciebie szczególnie troskliwy. Będzie często pytać o Twoje zdrowie i samopoczucie, a kiedy faktycznie się przeziębisz, poleci po apteki po wór leków, kupi Ci pomarańcze i zrobi malinową herbatę. Gdy wyzdrowiejesz, wciągnie Cię w interesującą dyskusję, głęboką i szczerą rozmowę. Będzie słodki, wysłucha Cię i udzieli rad, w końcu czego się nie zrobi dla ukochanej osoby.

Lew 

Lwy uwielbiają znajdować się na świeczniku. Kochają się popisywać i jak nietrudno się domyślić, jeszcze bardziej będą chcieli zabłysnąć w obecności osoby, która im się podoba. Będą wobec niej wyjątkowo hojni. Mogą popisywać się swoim majątkiem, inteligencją i manierami. Będziesz mieć wrażenie, jakbyś oglądał wspaniały spektakl, występ performera. Oto cały Lew.

Więcej na następnej stronie.


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Myślisz, że nic Ci nie jest? Zdradzają Cię oczy! Wybierz jeden z obrazków i odkryj prawdę o Twym obecnym stanie ducha
Drzewo Wybór drzewa oznacza, że jesteś perfekcjonistą, osobą, przed którą nie umknie żaden, nawet najdrobniejszy detal. Osoby, które dopatrzyły się w obrazku kształtu drzewa, są drobiazgowe. To pedanci skrupulatni i precyzyjni. Kiedy angażują się w jakieś przedsięwzięcie, dbają oWybierz kartę i dowiedz się, który zawód najbardziej pasuje do Twego charakteru
Karta trzecia Jeśli wybrałeś kartę trzecią, świadczy to o tym, że jesteś osobą kreatywną, która nie znosi stereotypów i nie daje się zaszufladkować. Uwielbiasz tworzyć coś z niczego. Podoba ci się wszystko nowe. Jesteś naprawdę kreatywną osobą, która lubi łamać stereotypy. U

Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Wskaż to, które dostrzegłeś jako pierwsze i dowiedz się, ile w Tobie optymisty
Zwykło się mówić, że optymista zawsze widzi do napełnioną do połowy szklankę, podczas gdy dla pesymisty jest ona w połowie pusta.  Kwestia naszego nastawiania do życia jest jednak trochę bardziej skomplikowana. Czasami nasze mniemanie i wizja samych siebie jest zupełnie inna, niż to,