Nie wiesz, co sprezentować wymagającemu znajomemu? Obdaruj go zgodnie z jego znakiem zodiaku!

Rak

Sentymentalny rak uwielbia prezenty, które mają osobiste znaczenie. Samodzielnie wykonane prezenty zawsze go zachwycą, niezależnie od tego, czy będzie to ręcznie malowana figurka, sweter z angory, czy świąteczne ciasto. Osoby spod tego znaku mają również wielką słabość do srebra, dlatego można śmiało podarować im jakiś srebrny drobiazg, np. ramkę na zdjęcia, czy „coś z biżuterii”. Dobrą opcję stanowi też butelka wina albo jakaś wyrafinowana kawa.

Lew

Lwy uwielbiają prezenty, które sprawiają, że wyglądają one i czują się wspaniale. Warto więc sprezentować im akcesoria do włosów, kosmetyki i artykuły do ​​pielęgnacji ciała. Osoby spod tego znaku lubią również rozrywkę z nutką ryzyka, uśmiech na ich twarzy wywoła więc wizyta w kasynie, lub wesołym miasteczku.

Panna

Panny kochają praktyczne prezenty, nie kupuj im więc bibelotów, które będą stać na ich półkach i łapać kurz. Znacznie lepszym wyborem będzie robot kuchenny, a ponieważ nikt tak jak Panna nie ceni porządku, osoba spod tego znaku ucieszy się również z organizera, czy eleganckiej aktówki.

Waga

Osoby spod znaku Wagi kochają dobrą muzykę. Zawsze więc warto powiększyć ich muzyczną kolekcję o najnowszą płytę artysty, którego lubią, albo takiego, którego jeszcze nie znają. Wspaniałym prezentem będą dla nich również podwójne bilety na koncert ich ulubionego zespołu. Wagi cenią sobie również zmysłowy i bardzo sensualny relaks, dlatego warto obdarować je olejkami do kąpieli, świecami, czy masażerem.

Skorpion

Skorpiony są z natury skryte, więc ucieszą się z prezentów, które w pewien sposób „zaciemnią” ich wygląd. Para designerskich okularów przeciwsłonecznych, szalik czy czapka to doskonały wybór dla osoby spod tego znaku. Ci miłośnicy tajemnic również lubią nastrojowe, klimatyczne opowieści. Doskonale będzie więc do nich pasować kolekcja thrillerów na DVD lub prenumerata książek o mrocznej tematyce.

Następne znaki zodiaku znajdziesz na następnej stronie.

2/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Które drzwi poprowadzą Cię do szczęścia? Tylko spontaniczny wybór odkryje przed Tobą receptę na udane życie
Drzwi trzecie Wybór drwi trzecich, oznacza, że jesteś osobą energiczną, ruchliwą, kochającą ludzi i świat. Innych przyciąga do Ciebie radość życia, dobry humor i uśmiech, który nie schodzi Ci z twarzy. Lubisz rywalizować z innymi i jesteś wprost wniebowzięty, kiedy ktoś doceni Twe


Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Amulet pierwszy Wybór pierwszego amuletu świadczy o tym, że jesteś tradycjonalistą o niezachwianych zasadach, którego można obdarzyć zaufaniem. Można na Tobie polegać. Nie zdradzasz powierzonych Ci sekretów, przyjaciół zawsze potrafisz wesprzeć dobrą radą, czy choćby wysłuchać.

Którym z 5 typów empaty jesteś? Sprawdź, jakie emocje jest Ci najłatwiej wyłuskać z otoczenia
Jeśli przekonałeś się już, że jesteś szczególnym typem wrażliwcy, pora sprawdzić, do jakiego gatunku emaptów należysz. Rodzajów empatii jest 5. Oto one: Czytający emocje – często czujesz się całkowicie wyczerpany obecnością ludzi, których emocje i energię pochłaniasz i