Horoskop 2019

Skorpion – horoskop dzienny

piątek, 15 listopada 2019

horoskop dzienny skorpion
Horoskop na dziś : Ktoś z rodziny albo przyjaciół potrzebuje pomocy i wsparcia psychicznego. Postaraj się jej pomóc jak tylko potrafisz. Nawet jeśli miała to by być tylko rozmowa. W sprawach zawodowych nareszcie nastąpi chwila oddechu. Nie będzie tak nerwowo, jak było to dotychczas, dlatego z powodzeniem będziesz mogła zwolnić tempo.

Tarot na dziś - sprawdź

Zobacz horoskop na jutro

Wylosuj wróżbę z chińskiego ciasteczkaSkorpion horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 1, 9, 10, 11, 13, 18

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w dniu 15 listopada 2019 roku.

zdrowie dla skorpion praca dla skorpion milosc dla skorpion szczęście dla skorpion praca dla skorpion
horoskop dzienny skorpion - zdrowie: 90%, praca: 90%, miłość: 70%, szczęście: 10%, nastrój: 100%

Zobacz horoskop na jutro


Cytat na dzisiaj:
Nigdy nie lubi się "innych". Ludzie dążą do unifikacji. s. 163 Zofia Kucówna - Zdarzenia potoczne


Ciekawostka dnia
Czy wiesz, że biedronki jak się przewrócą na plecy, to z odnóży wydziela się nieprzyjemnie pachnący płyn - to biedronkowy pot?


Dowcip dnia :
Idzie facet do lekarza i mowi: -mam krzywe nogi - od malego ? nie.. od kolanVideo na dziś : 15 zdjęć którym się musisz przyglądnąć aby zrozumieć.

Napisz komentarzO co w życiu najbardziej dbasz i do czego przykładasz najwięcej uwagi? Sprawdzisz z tym prostym testem
Testy czasami podpowiadają nam lub dają potwierdzenie tego, czego potrzeba nam w życiu, lub czego od niego oczekujemy. Są wielką pomocą dla psychologów, którzy badają nasze nastawienie do życia, temperament, osobowość, czy wrażliwość. Choć bowiem łatwo jest nam oceniać innych zZ którym z greckich bogów łączą Cię gwiazdy i co to dla Ciebie oznacza? Sprawdź to już teraz
Znaki zodiaku w naturalny sposób łączą się z historiami greckich bogów.  Nic więc dziwnego, że pewne przymioty bogów i herosów gwiazdy przypisują poszczególnym z nich. Jedne są silne i waleczne, ale przy tym mściwe i żądne krwi, niczym Ares. Inne urokliwe, a przy tym zapatrzone w

Oto dwa najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Urodzeni pod tymi gwiazdami, mogą uznać się za szczęśliwców
Każdy znak zodiaku ma swoje pozytywne cechy. Barany są urodzonymi liderami, Koziorożcom można pozazdrościć zdecydowania i konsekwentnego dążenia do celu, Byki są praktyczne i wiarygodne, a Ryby bezinteresowne i zawsze chętne do pomocy. Gwiazdy każdego z nas obdarzyły pozytywnymi cechami.