Horoskop 2020

Panna – horoskop na jutro

wtorek, 7 kwiecień 2020

horoskop na jutro panna
Horoskop na jutro : Czeka Cię podjęcie ważnej decyzji w sprawie przyszłości waszego związku. Zanim cokolwiek postanowisz, dokładnie to przemyśl, aby nie podjąć pochopnych decyzji. W pośpiechu czy też w nerwach możesz dokonać niewłaściwego wyboru. A jego konsekwencje będą odczuwalne jeszcze przez długi czas.

Tarot na jutro

Wylosuj wróżbę z chińskiego ciasteczka

Horoskop na dziś (poniedziałek)Panna - szczęśliwe liczby na jutro : 13, 15, 18, 41, 42, 48

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w dniu 7 kwiecień 2020 (wtorek)

zdrowie dla panna praca dla panna milosc dla panna szczęście dla panna praca dla panna
panna horoskop na jutro - zdrowie: 20%, praca: 40%, miłość: 40%, szczęście: 30%, nastrój: 10%

Zobacz horoskop na dziś (poniedziałek)


Cytat na jutro:
Lepsza śmierć w boju niż życie niewolnika. Emiliano Zapata


Ciekawostka
Czy wiesz, że słonie są jedynymi ssakami, które nie potrafią skakać...?


Dowcip :
Problem: Mój kolega ma taki problem. Jak włącza komputer i startuje WIN95 to cos w środku strasznie buczy. On podejrzewa, ze jest to wentylatorek procesora. OdpowiedĽ: - Jak to jest windows95 to prawdopodobnie wentylatorek - nie jest "windows 95-compatybile". Na wszelki wypadek należy wyjąć wentylatorek, wszystko przeinstalować, włożyć wentylatorek, zrestartować i jeśli wszystko jest ok, to po restarcie win95 powie, że wykrył nowy sprzęt (new CPU-fan detected) i poprosi o dyskietki do reinstalacji sterowników klawiatury i karty graficznej. Jeżeli to nie pomoże należy w config.sys dodać linijkę: install c:windowssystemgdi.exe /E /P /CPU AN no_humming 2048Video na jutro :

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Natura wilka jest dzika i nieposkromiona. Oto 8 inspiracji, które powinniśmy z niej zaczerpnąć
Bycie wilkiem oznacza bycie cichym wojownikiem, silnym, ale niepozornym. Prawdziwy wilk potrafi walczyć o siebie oraz o to, co dla niego ważne i gotowy jest pożreć każdego, kto spróbuje skrzywdzić jego bliskich. Prawdziwy wilk ma mocny charakter, jest dumny, silny na tyle, by odejść od tych4 sygnały, że znalazłeś bratnią duszę. Nie pozwól, by Ci umknęły!
„Powiedzieć, że ktoś czeka całe życie na bratnią duszę, jest paradoksem” – Criss Jami.  Amerykański poeta Criss Jami uważał, że bratnie dusze muszą wspólnie pracować na swą niezwykłą więź, którą doskonalą przez całe życie. Myśliciel twierdził, że w isto

Która z postaci na obrazku jest najmłodsza? Zastanów się i wskaż odpowiednią sylwetkę. Test pokaże, jak oceniasz ludzi
Każda nasza decyzja niesie ze sobą określone skutki i ma spore znaczenie. Wszystkich naszych życiowych wyborów dokonujemy z określonego powodu i „po coś”. Nie zawsze wybieramy to, co najlepsze i najsłuszniejsze, czasami kierujemy się tym, co nam się bardziej podoba, co bardziej