Byk horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńByk

26.03 - 01.04 2023

Byk horoskop przyszły tydzień

Byk horoskop na przyszły tydzień

Ten tydzień jest dobrym czasem na rozpoczynanie nowych wyzwań, podejmowanie trudnych spraw, rozpoczęcie diety, treningu, rzucenie palenia. Możesz też zrobić coś co sprawia Ci zwykle dużo trudności, jest dla Ciebie niemiłe lub tego po prostu nie lubisz – teraz przyjdzie Ci to łatwiej, a pozbycie się problemu przyniesie Ci dużą ulgę. Jeśli wahasz się, czy podjąć się w pracy nowych zadań, dodatkowego zlecenia, to teraz jest dobry moment na podjęcie decyzji.

Każda decyzja będzie dobra. Rozważ każdą sprawę i nie kieruj się emocjami ani przypuszczeniami. Plotki na Twój temat lub dotyczące Twoich przyjaciół bardzo Cię zabolą.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 22 marca 2023 (środa)

Byk horoskop na obecny tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

Poświęć więcej czasu dla partnera. Nuda w towarzystwie bliskiej osoby też jest czasem potrzebna. Korzystajcie z pomocy gwiazd.

Ich układ sprzyja zakochanym, wspomaga uczucie, pogłębia więzi, dodaje uroku osobistego. Osoby samotne zachwycą kogoś podczas imprezy lub spotkania biznesowego. Jak ułoży się dalej ta znajomość, będzie zależeć głównie od Ciebie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 70%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Możesz planować, ale w tym tygodniu nie wydawaj pieniędzy. Z realizacją planów trochę poczekaj. Szefowie dużych firm będą mieli okazję do podpisania sporego kontraktu. Warto bardzo dokładnie go przeanalizować, zanim go podpiszecie. Tym razem może warto poradzić się prawnika.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 8, 14, 24, 35, 39, 42

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 26.03 do 01.04 2023

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 90%, praca: 60%, miłość: 50%, szczęście: 20%, nastrój: 80%

Tarot

Byk Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Barmanka - matka chrzestna gorzałki. Gołębiowicz W


Ciekawostka tygodnia
W roku 2003 do sklepów powinna trafić nowa pasta do zębów zawierająca sproszkowane pancerzyki chrząszczy i krabów. Zdaniem naukowców nowy produkt będzie ograniczał rozwój próchnicy zębów.


Dowcip tygodnia :
- Jasiu - pyta nauczyciel. - Jaki to będzie przypadek jak powiesz "lubię nauczycieli"? - Bardzo rzadki, panie profesorze.Video na ten tydzień :
byk horoskop na przyszły tydzień
Byk – horoskop na przyszły tydzień
4.7/5 - (3)

1 komentarz

  1. Irena

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli często widzisz któreś z tych 6 zwierząt, to znak, że niebo chce się z Tobą skontaktować i przekazać Ci ważną wiadomość
Fortuna kołem się toczy, a los bywa kapryśny. Nie zawsze w naszym życiu dzieje się dobre. Smutne, czy przykre wydarzenia są jego nieodłącznym elementem. Niektórych uniknąć się nie da. Dzieją się, by nas czegoś nauczyć, lub po prostu dlatego, że zdarzyć się muszą. Przed innymi j


Wybierz jedną z tych kart i odkryj, co Cię czeka w marcu
Gwiazdy pozwalają nam wejrzeć w samych siebie i spojrzeć w przyszłość.  Od zarania dziejów ludzie wierzyli w opatrzność i dobre duchy, które nad nimi czuwają. Miały one pochodzić z nieba. Rodziły się razem z nami i wraz z nami umierały. W starożytnym Rzymie nazywano je Geniuszami,

Pijaństwo każdego ze znaków zodiaku ma inną dramaturgię. A Ty, co głupiego robisz, kiedy się upijesz?
Nie zachęcamy do picia alkoholu.  Ufamy jednak, że każdy z Was ma swój rozum i wie zarówno o pozytywnych stronach picia, jak i o tych negatywnych. Zrozumiałym jest, że od czasu do czasu potrzebujemy się „wychillować” w gronie przyjaciół. W umiarkowanych ilościach alkohol bar