Horoskop dzienny

Byk horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńByk

18.04 - 24.04 2021

Byk horoskop przyszły tydzień

Byk horoskop na przyszły tydzień

Zapragniesz spełniać swoje marzenia. Na przeszkodzie staną finanse, a także inne niespodziewane wydarzenia. Poczujesz się rozgoryczony i zawiedziony.

Jednak nie powinieneś popadać w zwątpienie. Twoje plany uda się zrealizować w późniejszym terminie. Teraz zajmij się tym, co się wokół Ciebie dzieje.

Twojej pomocy i wsparcia będzie potrzebować przede wszystkim Twoja rodzina. Wykaż się empatią, odwiedź krewnych, których dawno nie widziałeś, zaproponuj konkretną pomoc, np. zabierz dzieci na wycieczkę, zrób większe zakupy, załatw sprawę urzędową.

Pomoc bliskim poprawi Ci nastrój i doda energii.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 15 kwiecień 2021 (czwartek)

Byk horoskop na obecny tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

W wieloletnich związkach widać będzie znudzenie. Zadbaj o każdą wspólną chwilę, czasami wystarczy niewiele, by poczuć się znacznie lepiej. Młode związki będą żyć marzeniami i planami na przyszłość.

Single skierują swoją uwagę na osoby, którym będą chciały pomóc.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Braki finansowe uniemożliwią realizowanie planów i zamierzeń. Powoduje to frustrację i zniechęcenie. Jednak zamiast zamartwiać tym, czego nie możesz osiągnąć, skup się na tym, co jest w zasięgu Twojej ręki. Planuj wydatki, by móc zaoszczędzić na realizację marzeń, rozglądaj się za dodatkową pracą. Zacznij poszukiwania już dziś, a wkrótce przekonasz się, że warto marzyć.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 1, 8, 19, 22, 29, 33

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 18.04 do 24.04 2021

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 40%, praca: 50%, miłość: 20%, szczęście: 10%, nastrój: 70%

Tarot

Byk Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Depositum nisi gratuitum nullum est - przechowanie, jeżeli jest bezpłatne, jest nieważne.


Ciekawostka tygodnia
Pijak, który wyciągnął pistolet, kiedy nie chciano go obsłużyć w barze w El Paso w stanie Texas, nie zdołał użyć swojej broni, bo odpadła mu sztuczna ręka.


Dowcip tygodnia :
Na ulicy do doktora Frankensteina podchodzi facet i pyta: - Gdzie tutaj można dobrze zarobić? - W tamtym barze. Po pięciu minutach z baru wychodzi potwór Frankensteina. Ciągnie za sobą owego faceta z podbitymi oczami oraz wybitymi zębami i pyta: - Frajerze, chcesz zarobić jeszcze?Video na ten tydzień :
byk horoskop na przyszły tydzień
Byk – horoskop na przyszły tydzień

One Response

  1. Irena 16 sierpnia 2020

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jaki grzech łączy się nierozerwalnie z Twoim znakiem zodiaku? Spójrz w gwiazdy i przekonaj się sam!
Wszyscy grzeszą, nawet jeśli nie powinniśmy. Trudno tego nie robić, ponieważ grzeszne życie jest łatwe i przyjemne. Są małe grzeszki, wielkie grzechy i matactwa, które praktykujemy na co dzień. Niektóre grzechy są tak powiązane z tym, kim jesteśmy, że stają się częścią naszej osJakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam
Człowiek nie jest samotną wyspą.  Potrzeba nam innych ludzi, bo tylko w ich towarzystwie, wplątani w sieć społecznych powiązań, możemy się bezpiecznie rozwijać i piąć do góry. Nawet samotnikom potrzebni są inni ludzie. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć, prawda? Świadom

4 znaki zodiaku, które zawsze mają rację. Jeśli urodziłeś się pod jednym z nich, masz nad czym myśleć
Pewność siebie i silny charakter – tego zwykle zazdrościmy innym osobom.  Cechy te podkręcone do maksimum wcale nie są jednak zdrowe, przeciwnie, robią z ludzi nieugiętych donkiszotów, którzy idą z mieczami na wiatraki. Czynią nas okrutnie zatwardziałymi w swych poglądach, niezdo