Byk horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńByk

17.12 - 23.12 2023

Byk horoskop przyszły tydzień

Byk horoskop na przyszły tydzień

Znajdziesz czas na wszystko co będzie ważne w tym tygodniu. Zadbasz o pracę, sprawy rodzinne, odpoczynek, hobby. Każdy dzień zechcesz wykorzystać do końca i w pełni.

Słońce doda Ci energii, dlatego będziesz czuł się świetnie i sprawnie. Nie zapominaj jednak, że z niczym nie można przesadzać. By zachować dobrą formę na dłużej, szanuj swój organizm i nie pozwól na przepracowanie.

Nie jest także wskazany zbyt duży wysiłek fizyczny, szczególnie uważaj na kręgosłup. Ktoś ze znajomych będzie chciał się z Tobą skontaktować, ale ciągle coś będzie stawać na przeszkodzie, postaraj się znaleźć czas dla tej osoby, bo to spotkanie dla niej będzie mieć duże znaczenie, a Tobie otworzy oczy na kilka spraw.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 11 grudnia 2023 (poniedziałek)

Byk horoskop na obecny tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

To dobry tydzień dla osób w związkach. Wszystkie wasze plany będą układać się po waszej myśli. To dobry czas w Waszej relacji na pielęgnowanie związku i przejściu do kolejnego etapu Waszego wspólnego życia.

Zaplanujecie wspólną podróż lub od razu w nią wyruszycie. Odkryjecie wspólne hobby, co jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Osoby samotne będą poszukiwać osób romantycznych, o artystycznych duszach i wyjątkowo utalentowanych.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 100%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Nadchodzi czas zdobywania większych pieniędzy. W pracy zapowiada się podwyżka, premia lub awans. Nowe obowiązki przyniosą znaczne powiększenie dochodów. Osoby szukające pracy mogą w tym tygodniu trafić w miejsce, w którym w szybkim czasie awansują, a ich zarobki będą systematycznie rosnąć.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 16, 17, 29, 37, 38, 40

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 17.12 do 23.12 2023

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 10%, praca: 90%, miłość: 100%, szczęście: 40%, nastrój: 40%

Tarot

Byk Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Gdyby Bóg nie istniał, należało by go wymyślić. Pablo Ruiz Picasso (1881-1973)


Ciekawostka tygodnia
Naukowcy w Niemczech wymyślili klimatyzowaną bieliznę dla panów. Chcieli udowodnić, że mężczyźni z niższą temperaturą krocza są bardziej płodni. Wynalazek badawczy z Giessen polega na przymocowaniu małego napędzanego bateryjką wiatraczka w okolicach gumki, skąd następnie chłodne powietrze jest kierowane do krocza całym systemem małych rurek.


Dowcip tygodnia :
Nauczyciel napisał na tablicy wzór chemiczny: - Jasiu co ten wzór oznaczy? - To jest, ojej, mam to na końcu języka.... - Dziecko wypluj to natychmiast, bo to kwas siarkowy!Video na ten tydzień :
byk horoskop na przyszły tydzień
Byk – horoskop na przyszły tydzień
4.5/5 - (4)

1 komentarz

  1. Irena

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Dlaczego poszczególne znaki stają się „łamaczami serc”? Dowiedz się, zanim Twój związek zakończy się podobnie, jak wszystkie poprzednie
Zakochani pokazujemy się tej drugiej osobie od naszej najlepszej strony.  Z biegiem czasu poznajemy się jednak lepiej i do głosu zaczynają dochodzić wszystkie nasze wady, przywary, słowem: ciemniejsza strona naszej natury. Nie chcąc stracić bliskiej osoby, musimy być świadomi, że jesteś


Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz

Sny, to lustro, w którym odbija się Twoja natura. Co o Tobie mówią? Dowiesz się z tego prostego badania
Poeta Miron Białoszewski był zdania, że nasze sny, to filmy na własny użytek. Śniąc je, znajdujemy się pośrodku akcji, która dzieje się z nami, ale bez naszego udziału. W snach jesteśmy jak dzieci we mgle. Błądzimy po czarownych światach, spotykamy niezwykłe stworzenia i starych prz