Byk horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńByk

10.07 - 16.07 2022

Byk horoskop przyszły tydzień

Byk horoskop na przyszły tydzień

Będziesz szukać teraz życzliwości i akceptacji. Będzie Ci to bardzo potrzebne dla poprawy własnego samopoczucia. Otaczaj się więc osobami życzliwymi, ale też uczciwymi, którym ufasz.

Zwłaszcza w pracy przyjazne spojrzenie na Twoje działania i pomysły będzie bardzo ważne i konieczne. W domu może pojawić się nerwowa atmosfera z powodu natłoku różnych spraw. Postaraj się dzielić obowiązkami z partnerem, unikaj pretensji, wtedy łatwiej będzie zakończyć ten tydzień bez urazy i obrażania się.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lipiec 2022 (poniedziałek)

Byk horoskop na obecny tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

W tym tygodniu warto popracować nad budowaniem relacji partnerskich. To szczególnie korzystny czas dla młodych związków. Możecie wkroczyć w nowy etap Waszego życia, zmierzając ku dojrzałości.

Single poczują przypływ energii i chęć przeżycia przygody erotycznej. Uważaj, żeby nie wplątać się w sytuację, z której trudno będzie wybrnąć.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Będziesz obawiać się podejmować decyzje w sprawach finansowych. Brakuje Ci teraz pewności siebie i wsparcia innych. Lepiej więc odłożyć na później sprawy finansowe. Jeśli ktoś był Ci dłużny pieniądze, teraz możesz je odzyskać.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 7, 8, 11, 23, 26, 38

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 10.07 do 16.07 2022

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 10%, praca: 50%, miłość: 70%, szczęście: 70%, nastrój: 50%

Tarot

Byk Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Nie sztuka powiedzieć: "Jestem!". Trzeba jeszcze być. Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)


Ciekawostka tygodnia
Przygnębiony 41-letni mężczyzna wyskoczył z 6 piętra domu w Craiowa w Rumunii i jakimś cudem przeżył. Co ciekawe - kiedy trafił do szpitala nie pamiętał nawet co było przyczyną jego depresji.


Dowcip tygodnia :
¦wiatem rządzą młodzi, gdy się postarzeją.Video na ten tydzień :
byk horoskop na przyszły tydzień
Byk – horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (2)

1 komentarz

  1. Irena

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z którym celebrytą masz największe szanse się zaprzyjaźnić? Sprawdź, co Ci podpowiada zodiak
Jednym z najbardziej popularnych obszarów astrologii jest badanie zgodności.  Wskazówki gwiazd dotyczą tego, z kim najłatwiej oraz najtrudniej jest się nam dogadać, uczuć najsilniejszych, takich jak miłość, przyjaźń i nienawiść. Podstawą każdego z nich jest sympatia bądź jej brak


Wybierz drzwi, przez które bałbyś się przejść i odkryj to, czego boisz się najbardziej. Te lęki siedzą głębiej niż Ci się wydaje
„Jaskinia, której boisz się wejść, skrywa skarb, którego szukasz” – Joseph Campbell. Autor tego cytatu, Joseph Campbell to wzięty amerykański pisarz i wykładowca. Jego prace obejmują wiele aspektów ludzkiego doświadczenia. Filozofię Amerykanina można streścić słowam

Znudziło Ci się miejsce zamieszkania? Gwiazdy widzą Cię w jednym z tych 12 miast
Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem horoskopów, czy też nie, musisz przyznać, że jest coś kuszącego w przepowiadaniu przyszłości.  To, co przed nami jest tajemnicą, a ciekawość świata ludzi i życia to jedna z podstawowych cech człowieka, która wykształca się u niego w pi