Horoskop dzienny

Byk horoskop na przyszły tydzień

Horoskop od 17.01 do 23.01 2021

horoskop na przyszły tydzień byk
Horoskop na przyszły tydzień : Przygotuj się na bardzo ważne wyróżnienie. Może to być awans w pracy albo otrzymanie nagrody w konkursie, w którym brałeś udział. Unikaj bliższych rozmów z nieznajomymi. Może to mieć negatywne skutki. Prawdomówność nie zawsze popłaca, dlatego postaraj się być bardziej dyskretnym. W połączeniu z dyplomacją możesz odnieść sukces.

Zobacz horoskop byk na dziś 15 styczeń 2021 (piątek)

Byk - szczęśliwe liczby na przyszły tydzień : 1, 9, 17, 40, 41, 45

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu od 17.01 do 23.01 2021

zdrowie dla byk praca dla byk milosc dla byk szczęście dla byk praca dla byk
zdrowie: 80%, praca: 40%, miłość: 20%, szczęście: 20%, nastrój: 40%

Zobacz horoskop na obecny tydzień


Cytat:
Jak nie ma różnicy, czy położysz chorego na drewnianym albo złotym łożu - gdziekolwiek go bowiem umieścisz, zabierze ze sobą chorobę - tak i bez znaczenia jest to, czy chora dusza przebywa wśród bogactw czy też w ubóstwie. Choroba wszędzie się za nią powlecze. Seneka Młodszy (właśc. Lucius Annaeus Seneca, zw. Filozof, 4 p.n.e. ? - 65 n.e)


Ciekawostka:
W ramach redukcji kosztów londyńskim policjantom zabroniono robienia sobie herbaty podczas służby.


Dowcip:
Nawet papier toaletowy wie, że aby żyć trzeba się rozwijaćVideo :

One Response

  1. Irena 16 sierpnia 2020
tarot online chińska wróżba

Ciało zdradza, jaki mamy charakter. Przyjrzyjcie się kształtowi swych brwi i sprawdźcie, co można z nich wyczytać
Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to brwi stanowią ramę tego lustra. Ich kształt może bardzo dużo powiedzieć o człowieku, o tym, jaki ma charakter, usposobienie i stosunek do świata. Choćbyśmy się bardzo starali, nie oszukamy innych i nasza prawdziwa natura wcześniej, czy później wy4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst

Oto dwa najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Urodzeni pod tymi gwiazdami, mogą uznać się za szczęśliwców
Każdy znak zodiaku ma swoje pozytywne cechy. Barany są urodzonymi liderami, Koziorożcom można pozazdrościć zdecydowania i konsekwentnego dążenia do celu, Byki są praktyczne i wiarygodne, a Ryby bezinteresowne i zawsze chętne do pomocy. Gwiazdy każdego z nas obdarzyły pozytywnymi cechami.