Koziorożec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Koziorożec

27.05 - 02.06 2024

Koziorożec horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop na ten tydzień

Nie wracaj do starych spraw i nie wracaj do dawnych urazów. Zamknij za sobą pewien etap życia i patrz do przodu. Układ planet sprzyja teraz melancholii i rozdrapywaniu zabliźnionych ran.

Unikaj męczących myśli. Obejrzyj film komediowy, porozmawiaj z bliskimi lub z wesołymi przyjaciółmi, wyjdź na spacer lub idź na basen. Unikaj wszystkiego co Cię irytuje i złości.

Szanuj potrzeby innych domowników, każdy ma lepsze i gorsze dni. Nie skupiaj się tylko na sobie, nawet jeśli nie masz najlepszej kondycji, ani humoru.

Koziorożec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 27 maja 2024 (poniedziałek)

Koziorożec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Koziorożec horoskop tygodniowy Koziorożec - miłosny horoskop tygodniowy

W partnerze będziesz szukać wsparcia i przyjaciela. Staraj się zachowywać wobec ukochanej osoby tak samo, jak chciałbyś, by zachowywano się wobec Ciebie. Bądź wyrozumiały, bo przecież problemy przeżywa każdy z nas.

Jeśli masz ochotę wykrzyczeć swoje problemy – lepiej nie rób tego przy partnerze. Osoby samotne stracą chęć poszukiwania drugiej połówki. Zwłaszcza Ci, którzy się zawiedli w miłości, będą zrezygnowani i zniechęceni do wszelkich nowych znajomości.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Koziorożec

Finanse

Koziorożec - finansowy horoskop tygodniowy

Zastanów się, czy nie popadasz w skrajności. Zbytnia rozrzutność i zbyt duże skąpstwo to złe cechy. Porozmawiaj z partnerem lub zaufaną osobą jak lepiej zarządzać pieniędzmi. Korzyści będą widoczne od razu.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 29, 37, 38, 47, 48

Horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 27.05 do 02.06 2024

zdrowie dla Koziorożec praca dla Koziorożec szczęście dla Koziorożec praca dla Koziorożec
zdrowie: 90%, praca: 20%, miłość: 10%, szczęście: 70%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Koziorożec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Piątka Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Koziorożec

Emocjonalne lub finansowe problemy · Nieadekwatność · Ubóstwo · Brak · Zmartwienie

Piątka Denarów może wskazywać na czas, w którym życie jest mniej bezpieczne. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że zawsze jest dostępna pomoc gdy jej potrzebujemy, od sił zarówno widzianych, jak i niewidzialnych. Możesz czuć się samotny, ale możesz to zmienić.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Piątka DenarówCytat tygodnia:
Figi: Figi są owocem obcinania reform. Leszczyński Jerzy


Ciekawostka tygodnia
Pewien więzień z Kalifornii, którego wyrok dobiegł końca dwa lata temu, wyszedł wreszcie na wolność dzięki uprzejmemu listowi z przypomnieniem, który wysłał do sędziego. Reynaldo Tovar-Valdivia ubiegał się o zwolnienie warunkowe, które zostało mu przyznane, a następnie zapomniane przez urzędników.


Dowcip tygodnia :
Leży Jasio na asfalcie i strasznie przeklina, podchodzi do niego jakiś facet i mówi: - Synku, jesteś za mały żeby tak strasznie przeklinać. - Wszyscy mówią mi, że jestem za duży aby płakać, a pan mi mówi, że jestem za mały aby tak przeklinać. To co do ku**y nędzy mam robić kiedy sobie rozwalę kolano?Video na ten tydzień :
koziorożec horoskop tygodniowy
Koziorożec – horoskop tygodniowy
4.1/5 - (21)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


5 cech, które posiadają wszyscy spod znaku Bliźniąt. Z tym krótkim instruktażem zrozumiesz je lepiej
Osoby spod znaku Bliźniąt mają dwie różne osobowości.  Są dowcipne, dociekliwe i kreatywne, a przy tym złożone i czasami odizolowane. Ich charakter jest tak trudny, że niekiedy przydałaby się instrukcja obsługi, do ich zrozumienia. Te 5 rzeczy musisz koniecznie wiedzieć, jeśli prac


5 najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Masz to szczęście być spod jednego z nich?
Zacznijmy od tego, że rodzajów i form kreatywności jest mniej więcej tyle, ile ludzi na ziemi.  Jeśli byłaby taka jedna cecha lub funkcja, której nie powinno się stopniować, to ewidentnie to wyróżnienie należy się kreatywności. W końcu nie wiemy, co tak naprawdę w nas siedzi i na co

Jaki jesteś w miłości? Ten test ukaże to, czego wstydzisz się najbardziej, wystarczy wskazać najszybciej dojrzany kształt
Osobowość jest połączeniem naszych opinii o świecie, reakcji na to, co dzieje się w naszym życiu i naszego samopoczucia. Nie zawsze reagujemy w sposób współmierny do tego, co dzieje się w naszym życiu. Czasami przyjmujemy postawę zbyt emocjonalną, innym razem niepotrzebnie pozostajemy