Koziorożec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Koziorożec

15.08 - 21.08 2022

Koziorożec horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop na ten tydzień

Uda Ci się połączyć robienie interesów z zabawą. Praca będzie więc wysiłkiem, ale też pozwoli na odprężenie i da wiele przyjemności. Dużo czasu spędzisz w podróży.

Rodzina nie będzie zadowolona z Twojej nieobecności w tym tygodniu. Nie zapomnij o tym, by zadzwonić do dzieci, porozmawiać na skypie z partnerem, odezwać się do rodziców. Postaraj się po powrocie do domu spędzić więcej czasu z bliskimi.

Koziorożec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 15 sierpień 2022 (poniedziałek)

Koziorożec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Koziorożec horoskop tygodniowy Koziorożec - miłosny horoskop tygodniowy

Będziesz mieć okazję do romansu. Czy ją wykorzystasz, zależy od Ciebie. Trudno będzie Ci jednak o nim zapomnieć, a tym bardziej ukrywać go przed partnerem.

Starsze związki połączy wspólne przeżycie i przezwyciężenie jakiegoś problemu. Osoby samotne mogą znaleźć kogoś, kto je zaskoczy, ale nie będzie to związek na całe życie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Koziorożec

Finanse

Koziorożec - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli jesteś fanem elektronicznych gadżetów, to teraz jest dobry czas, by w nie zainwestować. Zarówno starsze urządzenia, jak i najnowsze będą poszukiwane i osiągną dobre ceny. Może warto zakupić coś dla siebie, a może zainteresować się handlem.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 7, 13, 31, 34, 46

Horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 15.08 do 21.08 2022

zdrowie dla Koziorożec praca dla Koziorożec szczęście dla Koziorożec praca dla Koziorożec
zdrowie: 30%, praca: 70%, miłość: 10%, szczęście: 90%, nastrój: 50%

Tarot tygodniowy - Koziorożec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Osiem Mieczy

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Koziorożec

Ograniczenie · Rozczarowanie · Frustracja · Przeszkody

Kiedy w rozstawie pojawia się Osiem Mieczy, oznacza to, że możesz się powstrzymać, ponieważ boisz się przenieść się w przyszłość albo nie chcesz, by ktoś zranił cię w nowej sytuacji, być może bez powodu. Zastanów się, czego się boisz. Prawda o tych sytuacjach jest prawdopodobnie o wiele mniej przerażająca niż myślisz.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Osiem MieczyCytat tygodnia:
Nie mogąc dojść do celu, zaprzecza się jego istnieniu. Antoni Kępiński (1918-1972)


Ciekawostka tygodnia
Rząd Malezji apeluje do par małżeńskich by zwracały się do siebie per "kochanie". Minister ds. Rozwoju Rodziny, Shahrizat Abdul Jalil twierdzi, że stosowanie "pieszczotliwych wyrażeń" wpłynie na pogłębienie więzi partnerskich i rodzinnych, a co za tym idzie zmniejszy liczbę rozwodów.


Dowcip tygodnia :
Ziuta kupiła płaszcz i chwali się przyjaciółce: -Zobacz jaki ładny! Na to przyjaciółka: Rzeczywiście, piękny. Musisz go tylko poszerzyć, podłużyć i przefarbowaćVideo na ten tydzień :
koziorożec horoskop tygodniowy
Koziorożec – horoskop tygodniowy
4/5 - (20)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Znudziło Ci się miejsce zamieszkania? Gwiazdy widzą Cię w jednym z tych 12 miast
Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem horoskopów, czy też nie, musisz przyznać, że jest coś kuszącego w przepowiadaniu przyszłości.  To, co przed nami jest tajemnicą, a ciekawość świata ludzi i życia to jedna z podstawowych cech człowieka, która wykształca się u niego w pi


Wybierz obrazek ZEN, który podoba Ci się najbardziej i otrzymaj duchową wskazówkę, która pomoże Ci w życiu
Tarot Osho Zen to jeden z najpopularniejszych tarotów na świecie.  W jego skład wchodzą nie tylko zwykłe karty (arkana wielkie oraz małe), ale również karta Mistrza oznaczająca wyjście poza wszelkie ograniczenia (zarówno ducha, jak i ciała). Karty Zen to nie tylko zwykły tarot, łącz

Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż