Koziorożec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Koziorożec

20.03 - 26.03 2023

Koziorożec horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop na ten tydzień

Uda Ci się połączyć robienie interesów z zabawą. Praca będzie więc wysiłkiem, ale też pozwoli na odprężenie i da wiele przyjemności. Dużo czasu spędzisz w podróży.

Rodzina nie będzie zadowolona z Twojej nieobecności w tym tygodniu. Nie zapomnij o tym, by zadzwonić do dzieci, porozmawiać na skypie z partnerem, odezwać się do rodziców. Postaraj się po powrocie do domu spędzić więcej czasu z bliskimi.

Koziorożec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 24 marca 2023 (piątek)

Koziorożec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Koziorożec horoskop tygodniowy Koziorożec - miłosny horoskop tygodniowy

Będziesz mieć okazję do romansu. Czy ją wykorzystasz, zależy od Ciebie. Trudno będzie Ci jednak o nim zapomnieć, a tym bardziej ukrywać go przed partnerem.

Starsze związki połączy wspólne przeżycie i przezwyciężenie jakiegoś problemu. Osoby samotne mogą znaleźć kogoś, kto je zaskoczy, ale nie będzie to związek na całe życie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Koziorożec

Finanse

Koziorożec - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli jesteś fanem elektronicznych gadżetów, to teraz jest dobry czas, by w nie zainwestować. Zarówno starsze urządzenia, jak i najnowsze będą poszukiwane i osiągną dobre ceny. Może warto zakupić coś dla siebie, a może zainteresować się handlem.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 11, 13, 24, 29, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 20.03 do 26.03 2023

zdrowie dla Koziorożec praca dla Koziorożec szczęście dla Koziorożec praca dla Koziorożec
zdrowie: 40%, praca: 30%, miłość: 10%, szczęście: 90%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Koziorożec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Cesarzowa

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Koziorożec

Obfita kreatywność · Płodność · Spełnienie · Obraz matki · Wydajność

Cesarzowa jest archetypem kobiecej mocy. Jest trudna do zgłębienia, tajemnicza, płodna i seksualna. Zapowiada potrzebę bycia w kontakcie z kobiecą stroną natury, sygnalizuje, by słuchać intuicji i dawać pierwszeństwo emocjom i namiętnościom. Może oznaczać nadciągającą obfitość.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : CesarzowaCytat tygodnia:
Dziecko jest ojcem człowieka. Wiliam Wordsworth


Ciekawostka tygodnia
Naukowcy z University of Auckland w Nowej Zelandii odkryli, że kruki są leworęczne. Konstruując z liści narzędzia służące im do łapania owadów ptaki chętniej posługują się lewą stroną ciała.


Dowcip tygodnia :
Sprzedam zestaw noży do zabijania czasuVideo na ten tydzień :
koziorożec horoskop tygodniowy
Koziorożec – horoskop tygodniowy
4/5 - (20)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Jeśli chcemy odkryć ukryte prawdy o nas samych, zwykle patrzymy w gwiazdy. W zodiaku i horoskopach szukamy tego, co na pierwszy rzut niewidoczne. Informacji, które są przed nami ukryte lub dla nas niedostępne. Wszechświat co już to uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Zdradza nam szczątkowe


7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
Miłość jedyną rzeczą, dzięki której ludzie żyją i przez którą umierają równie często. Uczucie to czyni nas prawdziwie ludzkimi. Sprawia, że porzucamy swoje przekonania, poglądy polityczne, czy religię. Dla najbliższej osoby jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Właśnie tym je

Na Waszym palcu tkwi pierścionek zaręczynowy? A może jeszcze go nie dostałyście? Sprawdźcie, jak by wyglądał, gdyby sprezentowały go gwiazdy
Nie ważne, czy już planujesz swoje wesele, a oświadczyny masz dawno za sobą, czy też ślubne przygotowania są dla Ciebie wciąż odległą przyszłością, niezależnie od tego każda z nas ma wizję tego, jak to wszystko powinno wyglądać. On – elegancki, z bukietem kwiatów w ręku, r