Koziorożec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Koziorożec

28.11 - 04.12 2022

Koziorożec horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop na ten tydzień

Będziesz miał przekonanie, że cały świat jest przeciwko Tobie. Nie dopuszczaj do siebie złych myśli. Przeczekaj zły okres.

Jeśli w ostatnich tygodniach przechodziłeś chorobę lub załamanie psychiczne, to jeszcze zajmie Ci trochę czasu odzyskanie dobrej kondycji. Skup się raczej na wypoczynku, spraw sobie drobne przyjemności, ciesz się codziennymi sprawami. To dobry czas, by nadrobić zaległości w czytaniu lub oglądaniu filmów.

Odłóż prace wymagające dużego wysiłku fizycznego lub psychicznego.

Koziorożec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 2 grudnia 2022 (piątek)

Koziorożec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Koziorożec horoskop tygodniowy Koziorożec - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach zapowiada się spokój, a nawet monotonia. Jeśli w chorobie lub rekonwalescencji masz wsparcie partnera, szybciej wrócisz do dobrej formy. Młode zawiązki poczują nudę i być może jedno z Was zechce spróbować czegoś nowego lub zaangażuje się w romans.

Pamiętaj jednak, że nie zawsze takie rozwiązanie jest dobre.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 70%

milosc dla Koziorożec

Finanse

Koziorożec - finansowy horoskop tygodniowy

To nie jest dobry czas na duże inwestycje czas dla spraw finansowych, mogą pojawiać się straty- zwłaszcza tam, gdzie w grę wchodzą duże inwestycje. Działaj spokojnie. Będziesz potrzebować czasu, by to odrobić, ale niektóre sprawy da się uratować. Nie szukaj teraz nowych źródeł dochodu.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 7, 16, 23, 31, 34, 42

Horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 28.11 do 04.12 2022

zdrowie dla Koziorożec praca dla Koziorożec szczęście dla Koziorożec praca dla Koziorożec
zdrowie: 40%, praca: 20%, miłość: 10%, szczęście: 80%, nastrój: 60%

Tarot tygodniowy - Koziorożec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dwójka Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Koziorożec

Osiągnięcie · Niepokój · Zysk · Cele · Partnerstwo

Dwójki każdego koloru często wskazują na potrzebę równowagi. Ważne jest, byś zachował równowagę w każdy możliwy sposób, nawet przy zwykłych, rutynowych rzeczach, takich jak prawidłowe odżywianie i odpoczynek. Rzeczy te będą w tym czasie bardzo pomocne. Dwójka Buław często wskazuje również na partnerstwo z jedną osobą. Może to być partnerstwo biznesowe lub osobiste, lub jedno i drugie.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dwójka BuławCytat tygodnia:
Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, /Przy wejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, /Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, /Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie. Cyprian Kamil Norwid (1821-1883)


Ciekawostka tygodnia
56-letni patriota Christopher Molyneux został skazany na grzywnę wysokości 150 funtów (194 dolarów), za to, że w spisie ludności w rubryce "narodowość" wpisał Anglik zamiast Brytyjczyk.


Dowcip tygodnia :
Do sklepu z maszynami rolniczymi przychodzi fryzjer i mówi: -Poproszę kosiarkę. -Po co panu kosiarka? -Dzisiaj do mojego zakładu przychodzi stado mamutów.Video na ten tydzień :
koziorożec horoskop tygodniowy
Koziorożec – horoskop tygodniowy
4/5 - (20)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Najlepszy sposób na uwolnienie stresu dla każdego ze znaków zodiaku. Przetestuj go już dziś!
Tempo życia wzrasta niezależnie od tego, jaki mamy znak zodiaku.  Mamy coraz mniej czasu dla siebie, co sprawia, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Bardzo dużo pracujemy. Szczególnie odczuwają to rodzice, którzy zwykle pracują na dwa etaty. Wracają zmęczeni do domu i nie odpoczywają


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby są bardzo ekscentryczne.  Większość informacji na swój temat ukrywają. Trudno jest je zrozumieć, a jeszcze trudniej do nich dotrzeć. Trzeba cierpliwości, by je dobrze poznać, a nie wszystkie znaki zodiaku mają jej na tyle. Nie każdym będzie pasować niezdecydowanie R

7 zasad, które definiują Cię najtrafniej – każdy znak zodiaku ma swoje własne
Każdy znak zodiaku ma swoje własne zasady, według których działa.  W tych prostych i treściwych hasłach wyraża się podejście do życia przedstawicieli poszczególnym symboli zodiaku, ich moralność, mocne i słabe strony. Czasami bardzo trudno nam jest się określić. Nie każdy jednak