Lew horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńLew

03.07 - 09.07 2022

Lew horoskop przyszły tydzień

Lew horoskop na przyszły tydzień

Spotkasz osobę, która pomoże Ci w wielu obowiązkach. Może to być ktoś w średnim lub starszym wieku, o ugruntowanej pozycji zawodowej, osoba wpływowa, której zdanie liczy się wśród fachowców. Osoba ta wiele razy przyjdzie Ci z pomocą, co bardzo ułatwi Ci codzienne życie.

W pracy pojawi się nieco zamieszania, nawał obowiązków, zmiany personalne. Raczej nie będą one dotyczyć bezpośrednio Ciebie, ale będziesz je mocno przeżywać. Nie martw się, jeśli zmienią Twoje życie, to tylko na lepsze.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 1 lipiec 2022 (piątek)

Lew horoskop na obecny tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

W relacji z partnerem wszystko pozostaje bez zmian. Każde z Was zajęte będzie sobą. W domu będziecie się mijać a nadmiar zajęć wprowadzi nudę do Twoje relacji z partnerem.

Może warto jednak nieco ocieplić atmosferę? Osoby samotne czują się odrzucone i nieszczęśliwe. To skutek nieudanych zabiegów o upatrzoną osobę. Serce nie sługa, ale nikogo nie można zmusić do miłości.

Odpuście, to nie była osoba Wam pisana.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

W tym tygodniu opłacalne będą inwestycje we wszystko co wiąże się z modą, zwłaszcza ubraniami. Firmy zajmujące się handlem odzieżą lub szyjące ubrania odczują zwiększone zapotrzebowanie na ich produkty i usługi.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 10, 12, 23, 24, 25, 35

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 03.07 do 09.07 2022

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 100%, praca: 40%, miłość: 50%, szczęście: 80%, nastrój: 40%

Tarot

Lew Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Kto ma tego, co kocha, wszystkiego nie stracił.


Ciekawostka tygodnia
Kiedy Marcio Silvę z Ekwadoru porzuciła dziewczyna przywiązał sobie do kolan kawałki opon i na kolanach przebył 48 kilometrów dzielące go od domu ukochanej. Jednak nie wywarł oczekiwanego wrażenia na Katii Nacii, która na progu swego domu kazała mu iść precz.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, nie piję, nie palę, nie używam; czy w związku z tym będę dłużej żył? - Teoretycznie - tak, ale po co?!Video na ten tydzień :
lew horoskop na przyszły tydzień
Lew – horoskop na przyszły tydzień
4.2/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


5 znaków zodiaku, którym gwiazdy wróżą bogactwo. Sprawdź, czy jest tam i Twój!
Ludzie dzielą się na tych, którzy wierzą w moc astrologii i tych, którzy w nią wątpią. Jeśli należysz do pierwszej z tych grup, prawdopodobnie sugerujesz się tym, co podpowiada horoskop, sprawdzasz, co mają Ci do przekazania gwiazdy. Instynktownie wcielasz w życie przeczytane porady. Z


Którą ze znanych wiedźm jesteś według Twego znaku zodiaku. Sprawdź, jeśli się nie boisz
Czarownice nigdy nie były szczególnie lubiane.  Ludzie bali się tajemnych moczy, którymi władały, czarów i uroków, które mogły rzucać. W dawnych czasach oskarżenie kogoś o czary prawie zawsze oznaczało wyrok śmierci. Okrutny los czekał zwłaszcza kobiety podejrzewane o niewierność

Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Łapacz snów  jest dziś bardzo popularnym symbolem.  Chętnie wieszamy go nad łóżkiem, by strzegł nas w nocy. Pojawia się na wielu gadżetach: kubkach, koszulkach, foliach na komórki. Styl etniczny stał się modny, a wraz z nim te kolorowe ozdoby. Choć „na salony” łapacz wszedł n