Lew horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńLew

30.01 - 05.02 2022

Lew horoskop przyszły tydzień

Lew horoskop na przyszły tydzień

W tym tygodniu pojawi się wiele okazji do działania. Bądź czujny i wybieraj to, co dla Ciebie najlepsze. Mogą to być sytuacje w pracy, nagłe zmiany, dodatkowe zlecenia, może to być okazja do kupienia czegoś, wybrania się na wycieczkę, skorzystania z ulg itp.

Możesz negocjować warunki i ceny, gwiazdy Ci sprzyjają. Podejmuj decyzje, ale weź pod uwagę też zdanie swoich bliskich. Nie lekceważ potrzeb dzieci.

Dzięki swoim znajomym będziesz mógł coś załatwić lub osiągnąć . Pomoc okaże się bardzo cenna. Podziękuj im, może zorganizuj przyjęcie w ogrodzie albo wybierzcie się razem gdzieś na weekend.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 28 styczeń 2022 (piątek)

Lew horoskop na obecny tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach czekają Was ważne rozmowy i ważne decyzje. Nie narzucaj partnerowi swojego zdania, tylko wysłuchaj co ma do powiedzenia. Znajdźcie wspólnie rozwiązanie.

W młodych związkach może pojawić się informacja o ciąży. Osoby samotne będą umawiać się na spotkania z osobami, które zachwycą ich intelektem.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

W sprawach finansowych nie ulegaj namowom, nie korzystaj z wyjątkowych okazji. Trzymaj się swojego planu działania, swoich starych metod. W tym tygodniu nie zmieniaj konta, ani nie ruszaj na większe zakupy.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 9, 15, 20, 33, 42, 44

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 30.01 do 05.02 2022

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 70%, praca: 40%, miłość: 10%, szczęście: 90%, nastrój: 10%

Tarot

Lew Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Jedyna różnica między mną a wariatem to fakt, że nie jestem wariatem. Salvador Dali


Ciekawostka tygodnia
Angielska firma budowlana zamierza zbudować najwyższy blok mieszkalny w Londynie. W 49-piętrowym, 180-metrowym drapaczu chmur znajdą się mieszkania, biura, sklepy, bary i restauracje. Na szczycie 33-metrowa, napędzana przez wiatr turbina będzie generować wystarczającą ilość energii, aby zasilić cały publiczny system oświetlenia. System pomp u podstawy budynku zapewni ogrzewanie wszystkich pomieszczeń. Wieżowiec stanie na południowym brzegu Tamizy, przy Vauxhall Cross.


Dowcip tygodnia :
Z czego smieja sie Niemcy ? Jakie jest zdanie, które składa się z czterech kłamstw i z ośmiu słów? Uczciwy Polak jedzie trzeĽwy do pracy własnym samochodem.Video na ten tydzień :
lew horoskop na przyszły tydzień
Lew – horoskop na przyszły tydzień

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrzba


Szybki test psychologiczny dla tych, którzy stoją w obliczu trudnego wyboru. Odkryj jedną z kart i sprawdź, co powinieneś zrobić
Nierzadko zdarza się tak, że mimo szczerych chęci nie potrafimy zdecydować, co powinniśmy zrobić w danej sytuacji.  Stajemy na bezdrożu i nie jesteśmy w stanie ruszyć się w żadną z możliwych do wyboru stron. Stoimy więc i czekamy, nie wiadomo na co. Tymczasem manna z nieba nie spada,


Nie tylko data urodzenia wskazuje na cechy charakteru. O osobowości wiele mówi już rok przyjścia na świat! Zobacz jaką prawdę skrywa Twój
Rok, w którym się urodziliśmy, odgrywa ogromną rolę w naszym życiu. Wpisuje nas w realia historyczne i polityczne. Stawia na naszej drodze konkretne osoby. Sprawia, że mamy lepsze, czy też gorsze warunki do nauki i możliwości rozwoju. Rodzimy się z czystą kartą, ale już od urodzenia mo

Który z kształtów szczególnie wpadł Ci w oko. Wybierz i podejrzyj, co Cię czeka w przyszłości
Przyszłość jest bardzo zagadkowa, dlatego tak bardzo nas ciekawi.  Nawet ludzie, którzy mają dokładnie sprecyzowane cele zarówno te prywatne, jak i zawodowe, nie do końca wiedzą, gdzie rzuci ich los i co przyniesie życie. Jesteśmy zdani trochę na własne ambicje oraz umiejętności i tr