Horoskop dzienny

Lew horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńLew

18.04 - 24.04 2021

Lew horoskop przyszły tydzień

Lew horoskop na przyszły tydzień

W tygodniu wszystko będzie się działo bardzo szybko. Będziesz mieć dobrą energię, dobre nastawienie do codziennych spraw, zaczniesz myśleć o nowych projektach. Pozytywna energia i chęć zdobywania kolejnych celów, pokonywanie przeszkód będą najważniejsze dla Ciebie w najbliższych tygodniach.

Tymczasem Twój organizm może dawać sygnały o zbytnim przeciążeniu. Znajdź czas na odpoczynek. Jeśli podróżujesz, pośpiech też nie jest dobry.

Tym bardziej, że teraz jesteś szczególnie narażony na wypadki i drobne urazy. Pamiętaj, że to co robisz i to co z Tobą się dzieje, nie jest obojętne Twoim bliskim.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 15 kwiecień 2021 (czwartek)

Lew horoskop na obecny tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

Będziesz mieć okazję do romansu. Trudno będzie się powstrzymać i nie dać się ponieść emocjom. Bez względu na to się rozwinie sytuacja odbije się to wydarzenie na samopoczuciu.

Single znajdą wiele okazji do romansów i przelotnych znajomości.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli spokojnie przeanalizujesz propozycje inwestycji lub propozycje nowej pracy bez pośpiechu, masz szanse znaleźć ciekawe i dochodowe oferty.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 1, 8, 19, 22, 29, 33

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 18.04 do 24.04 2021

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 60%, praca: 80%, miłość: 10%, szczęście: 20%, nastrój: 80%

Tarot

Lew Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Los ludzkości, jako całości będzie taki, na jaki ona zasługuje. Albert Einstein (1879-1955)


Ciekawostka tygodnia
Przedstawiciele służby zdrowia w Chinach dają dzikim szczurom pachnące jedzeniem tabletki antykoncepcyjne. W ten sposób władze chcą zapobiec rozmnażaniu się gryzoni. Lekarstwo pachnie jak ryba z przyprawami.


Dowcip tygodnia :
Po ogoleniu klienta fryzjer mówi: -Gotowe. Płaci pan 8 złotych. -Jak to? Przed goleniem mówił pan, że będzie kosztować 5 złotych! -Tak, mówiłem, ale musi pan dopłacić za trzy opatrunki, które panu założyłem na ranyVideo na ten tydzień :
lew horoskop na przyszły tydzień
Lew – horoskop na przyszły tydzień

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Zodiakalni przyjaciele – sprawdź, z którym znakiem zodiaku jest ci po drodze
Nie zawsze pierwsze wrażenie, jakie robimy na innych, jest właściwe i mówi o nas prawdę.  Wiemy to doskonale, rzadko jednak pamiętamy o tym, że ta prawda tyczy się również innych osób. Choćbyśmy byli bardzo inteligentni, błyskotliwi i obdarzeni ogromną intuicją, nie zawsze jesteśmyOpiekuńcza niania, a może wymagająca nauczycielka? Gwiazdy podpowiadają, jaką będziesz matką
Macierzyństwo zmienia kobietę o 180 stopni.  Nawet jeśli wydaje się nam, że doskonale znamy same siebie i wiemy, jak chcemy wychować dzieci, gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że wszelkie oczekiwania i plany możemy wsadzić między bajki i same jesteśmy jak dzieci, tyle że we mgle.

Sposób noszenia torby lub plecaka wiele mówi o Twej naturze i osobowości. Wybierz jedną z postaci i przekonaj się o tym na własnej skórze
Nasza osobowość i żywiołowość przejawia się w różnych rzeczach.  Dla uważnego obserwatora nie ma aspektu życia, czy ludzkiego zachowania, z którego nie wyciągnąłby wniosków. Wszystko może być lustrem odzwierciedlającym naszą naturę, wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć. W p