Lew horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńLew

04.12 - 10.12 2022

Lew horoskop przyszły tydzień

Lew horoskop na przyszły tydzień

Poczujesz się zmęczony i przytłoczony wieloma sprawami, które w ostatnich dniach spadły na Ciebie. Jeśli możesz, weź urlop i wyjedź z osobą, która potrafi Cię pocieszyć, zrozumieć i rozbawić. Jeśli nie możesz teraz wziąć urlop, zapewnij sobie odpoczynek, dzięki któremu odzyskasz siły i wigor.

Nie podejmuj się teraz żadnych dodatkowych prac, zmniejsz swoją aktywność zawodową do minimum. Jeśli wykorzystasz ten tydzień na dobry odpoczynek, przypływ sił i znacznie lepsze samopoczucie odczujesz już w kolejnym tygodniu.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 3 grudnia 2022 (sobota)

Lew horoskop na obecny tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

Jeśli Twój partner jest dla Ciebie wsparciem, pomoże Ci przetrwać trudny okres. Jeśli się kłócicie nie mnóżcie swoich problemów. Single będą szukać osób wrażliwych, empatycznych, na których będą mogły polegać.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

Uważajcie na sprawy finansowe, dobrze liczcie pieniądze i czytajcie dwa razy umowy. Nie dajcie się skusić na łatwy i szybki przypływ gotówki.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 24, 27, 31, 35, 41, 48

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 04.12 do 10.12 2022

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 50%, praca: 40%, miłość: 60%, szczęście: 10%, nastrój: 40%

Tarot

Lew Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Każdy jest kowalem swego losu. Apiusz Klaudiusz (Appius Claudius Caecus)


Ciekawostka tygodnia
Brytyjka Moyra Long musiała odbyć 400 lekcji, za które zapłaciła 7000 funtów, żeby zdać wreszcie egzamin na prawo jazdy. Mieszkająca w Tabley w hrabstwie Cheshire pani Long trzykrotnie oblała test teoretyczny, a największe problemy sprawiały jej ronda.


Dowcip tygodnia :
Spotykają się dwie nie przepadające ze sobą sąsiadki: -A cóż to, Ľle się pani dziś czuła, pani Kowalska? -pyta jedna z nich. -Chorowała pani w nocy? -Skąd to pani przyszło do głowy? -odparskuje druga. -No bo widziałam, jak o drugiej w nocy wychodził od pani z klatki lekarz z naszej przychodni. -Droga pani Wiśniewska -odpowiada tamta, cedząc powoli słowa. -Jak od pani w każdy piątek wychodzi o świcie pewien przystojny oficer w mundurze pułkownika, to ja od razu nie wrzeszczę na całe gardło, że wybuchła III wojna światowa.Video na ten tydzień :
lew horoskop na przyszły tydzień
Lew – horoskop na przyszły tydzień
4.2/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Gwiazdy wskazują 6 najbardziej toksycznych związków. Te znaki NIE powinny łączyć się w pary
W horoskopie zapisanych jest wiele szczegółów odnoszących się do naszej skomplikowanej natury.  Przepowiedni gwiazd nie można traktować jako świętości, dają nam jednak wskazówki odnośnie do tego, jakie są nasze mocne i słabe strony. Wiadomo, że zmieniamy się wraz z upływającym cz


Które drzwi poprowadzą Cię do szczęścia? Tylko spontaniczny wybór odkryje przed Tobą receptę na udane życie
Wyobraźcie sobie, że siedzicie w maleńkim, klaustrofobicznym wnętrzu.  Wasz pokoik jest ciasny i ciemny. Nie ma w nim nic, otacza Was przytłaczająca pustka, a cisza i mrok biorą Was w kleszcze. Nagle jednak z ciemności wyłaniają się drzwi. Na każdej z pustych ścian kwadratowego pokoju

Gdzie powinieneś pojechać, aby przeżyć podróż życia? Kierunek wskazują gwiazdy
Różnimy się, charakterem, przyzwyczajeniami i temperamentem.  Nasza natura w dużej mierze zależy od daty urodzenia. Gwiazdy wiedzą o nas dużo więcej, niż byśmy chcieli i z powodzeniem możemy się nimi kierować, wytyczając ścieżki naszego życia. W gwiazdy powinniśmy popatrzeć równ