Lew horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńLew

21.04 - 27.04 2024

Lew horoskop przyszły tydzień

Lew horoskop na przyszły tydzień

Musisz nieco zwolnić tempo i zastanowić się nad stylem życia. Twój organizm domagać się będzie poświęcenia mu większej uwagi. Odpocznij, zrób badania, porozmawiaj z lekarzem, wybierz odpowiednią dietę, zacznij uprawiać sport.

Zrób coś co poprawi Twoje samopoczucie i kondycję. Nie działaj jednak na własną rękę, poradź się specjalisty. Warto też poddać się badaniom kontrolnym, zwłaszcza jeśli przechodziłeś ostatnio jakąś chorobę lub miałeś uraz.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 14 kwietnia 2024 (niedziela)

Lew horoskop na obecny tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach pojawi się podejrzliwość i zazdrość. Jakieś zdarzenie zburzy Wasz spokój i codzienne rytuały. Nie snuj podejrzeń, po prostu porozmawiaj z partnerem.

Może warto poświęcić mu więcej uwagi i czasu? Single zaczną dostrzegać osoby, które są do nich podobne. Czy to dobry patent na związek? To zależy od Waszych cech, dwóch choleryków raczej ze sobą długo nie wytrzyma….

Twój tygodniowy barometr miłosny : 40%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

W pracy szykują się zmiany. Musisz wykazać się, by były one dla Ciebie korzystne. Poszukujący pracy zauważą interesujące oferty. Jeśli postaracie się dobrze zaprezentować, macie szanse na ciekawą pracę.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 3, 7, 32, 34, 42, 45

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 21.04 do 27.04 2024

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 90%, praca: 10%, miłość: 30%, szczęście: 60%, nastrój: 70%

Tarot

Lew Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Boże, bądĽ ślepy i głuchy, idę do ładnej dziewuchy! Jan Sztaudynger


Ciekawostka tygodnia
W Nowej Zelandii pewien złodziej wsiadł do taksówki i poprosił, żeby zawieść go do banku. Następnie kazał kierowcy poczekać, a sam poszedł obrabować bank. Potem jak gdyby nigdy nic wrócił, wsiadł do taksówki i kazał kierowcy odjechać.


Dowcip tygodnia :
Leje trzech pijanych gosci pod murem i przechodzi policjant: - Skonczyc, schowac i zebym was tu wiecej nie widzial! Pijani poslusznie posluchali policjanta i poszli. Idą a jeden z nich cały czas sie śmieje pod nosem. - Ty, czego ty sie tak śmiejesz? - Bo ladnie zrobilem w gumy tego policjanta, schowalem, ale nie skonczylem!Video na ten tydzień :
lew horoskop na przyszły tydzień
Lew – horoskop na przyszły tydzień
4.3/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Każdą osobę, którą spotkasz w życiu, sprowadzi na Twą drogę któryś z tych 5 kosmicznych powodów
Wszechświat, w którym żyjemy, działa w tajemniczy sposób. Jest tak złożony, że wydaje się nam chaotyczny, nic jednak nie dzieje się w nim przez przypadek. Nawet najbardziej nieistotne incydenty zdarzają się zgodnie z planem i służą większemu celowi. Wszystko, co się dzieje, jest man


3 ważne lekcje, które możemy wyciągnąć z Taoistycznej Filozofii Wody
Woda to żywioł niezwykły: w jednej chwili spokojna, a za chwilę niszczycielska.  Bruce Lee, amerykański aktor i mistrz sztuk walk pochodzenia chińskiego powiedział kiedyś o niej: „Opróżnij umysł bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje

Którym z 5 typów empaty jesteś? Sprawdź, jakie emocje jest Ci najłatwiej wyłuskać z otoczenia
Empata to osoba, której naturalnym „darem” jest odczuwanie emocji innych.  Istnieje jednak kilka typów empatów, którzy rozumieją różne uczucia ludzi z ich najbliższego otoczenia. Chociaż większości wydaje się, że taka wrażliwość na emocje otoczenia jest wspaniała, empac