Lew horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Lew

27.09 - 03.10 2021

Lew horoskop tygodniowy

Lew horoskop na ten tydzień

Przed Tobą ważne decyzje zawodowe. Nie denerwuj się i myśl pozytywnie. Stay calm.

Dobrze przygotuj się na każde zawodowe spotkanie, zebranie, czy planowaną rozmowę. Wiele osób trzyma za Ciebie kciuki i życzy Ci dobrze, ale zawsze znajdzie się ktoś kto będzie próbował popsuć Ci opinię i umniejszyć Twoje zasługi. Dlatego bądź ostrożny i nie opowiadaj każdemu o swoich planach i sukcesach.

W domu spróbuj się wyciszyć i rozmawiaj bliskimi. W tym tygodniu ktoś z rodziny będzie bardzo potrzebował Twojego wsparcia. Nie lekceważ go.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 26 wrzesień 2021 (niedziela)

Lew horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

Twój partner poczuje się zaniedbywany. Wyjaśnij partnerowi swoje zachowanie i stan emocjonalny. W związkach, w których od jakiegoś czasu trwają spory, może dojść do dramatycznych zdarzeń, a nawet przemocy.

Postaraj się do tego nie dopuścić albo ubiec zdarzenia i szukać pomocy zanim będzie za późno.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

Za bardzo martwisz się o domowy budżet. Raczej zachęć innych domowników do oszczędzania. Nie zawsze można spełniać wszystkie potrzeby. Czasem trzeba poczekać na realizację marzenia. Porozmawiaj o tym, zwłaszcza z dziećmi. Może zaangażujecie się w jakąś akcję charytatywną?

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 20, 21, 22, 30, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 27.09 do 03.10 2021

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 40%, praca: 10%, miłość: 80%, szczęście: 50%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Lew

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Sprawiedliwość

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Lew

Równowaga · Równość · Uczciwość · Sprawiedliwość · Prawo i kwestie prawne

Sprawiedliwość dotyczy idei karmy i prawa przyczyny i skutki, stwierdzając, że wszystkie wydarzenia i wszyscy ludzie są ze sobą połączeni. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystko, z czym mamy do czynienia, jest bezpośrednim wynikiem naszych własnych działań lub karmy. Czasem zostaniesz wezwany, by poradzić sobie z rezultatami działań kogoś, na kim ci zależy, a to czasami może być tak trudne i wymagające, jak wtedy, gdy walczyć z czymś, co jest całkowicie twoją sprawą. Nie obwiniaj się niepotrzebnie.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : SprawiedliwośćCytat tygodnia:
Malum in se - zło samo w sobie; zbrodnia która jest sama w sobie złem.


Ciekawostka tygodnia
Niemiecki jasnowidz czyta przyszłość dotykając nagich pośladków. Niewidomy Ulf Buck twierdzi, że na pośladkach znajdują się podobne linie jak na dłoniach, ale są one bardziej wyraźne i można z nich wyczytać więcej szczegółów na temat osobowości, zdrowia i przyszłego bogactwa.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi baba do okulisty: -Panie doktorze, z bliska Ľle widzę. -A z daleka? -Z Koszalina...Video na ten tydzień :
lew horoskop tygodniowy
Lew – horoskop tygodniowy

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

3 znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji. Jeśli jesteś wśród nich, pewnie już o tym wiesz
Intuicja to wiedza o świecie, która pochodzi z naszego wnętrza. Często utożsamiamy ją z przeczuciem, uczuciem lęku, nieznaną siłą, która pcha nas ku czemuś, albo wręcz przeciwnie: karze nam się trzymać z daleka. Nie rozumiemy sygnałów pochodzących z naszego wnętrza. Ignorujemy je


Które drzwi poprowadzą Cię do szczęścia? Tylko spontaniczny wybór odkryje przed Tobą receptę na udane życie
Wyobraźcie sobie, że siedzicie w maleńkim, klaustrofobicznym wnętrzu.  Wasz pokoik jest ciasny i ciemny. Nie ma w nim nic, otacza Was przytłaczająca pustka, a cisza i mrok biorą Was w kleszcze. Nagle jednak z ciemności wyłaniają się drzwi. Na każdej z pustych ścian kwadratowego pokoju

Każdą osobę, którą spotkasz w życiu, sprowadzi na Twą drogę któryś z tych 5 kosmicznych powodów
Wszechświat, w którym żyjemy, działa w tajemniczy sposób. Jest tak złożony, że wydaje się nam chaotyczny, nic jednak nie dzieje się w nim przez przypadek. Nawet najbardziej nieistotne incydenty zdarzają się zgodnie z planem i służą większemu celowi. Wszystko, co się dzieje, jest man