Horoskop dzienny

Lew horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Lew

12.04 - 18.04 2021

Lew horoskop tygodniowy

Lew horoskop na ten tydzień

Ten tydzień zapowiada się bardzo pogodnie i radośnie. Będzie okazja do zabawy i szaleństwa. Będzie również okazja do wykazania się fantazją.

Spotkania towarzyskie i zawodowe będą szansą do poznania ciekawych ludzi. Wykorzystaj odpowiednio ten czas.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 16 kwiecień 2021 (piątek)

Lew horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

Miłość może przyjść niespodziewanie, w pracy lub w drodze do niej. Uważnie rozglądaj się dookoła. Jest szansa na dłuższy związek.

Wszystko jednak zależy od Ciebie, jak się zachowasz, co zrobisz. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś, postaw na uczciwość i otwartość. Jeśli jesteś w stałym związku, możesz mieć okazję do romansu – tylko czy na pewno chcesz tego? Jeśli już zaczniesz nową relację, nie będzie Ci łatwo ją zakończyć, a tym bardziej utrzymać w tajemnicy.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

Nie wydawaj zbyt dużo pieniędzy! Mimo że to będzie czas towarzyskich spotkań, nie zapraszaj wszystkich na drinki lub kolację. Powstrzymaj się przed dużymi wydatkami, także robiąc domowe zakupy. Warto teraz dokładnie liczyć wydawane pieniądze.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 3, 14, 19, 24, 33, 39

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 12.04 do 18.04 2021

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 10%, praca: 30%, miłość: 10%, szczęście: 50%, nastrój: 100%

Tarot tygodniowy - Lew

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dziesięć Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Lew

Bliskie relacje · Rodzina · Fortuna · Dziedziczenie · Dobrobyt

Dziesięć Denarów jest bardzo pozytywną wróżbą.Może oznaczać, że twoje materialne życzenia zostaną spełnione – być może w takim stopniu, w jakim nie myślałeś, że to możliwe.Ogólnie rzecz biorąc, wszystko ułoży się dla ciebie dobrze. Bezpieczeństwo we wszystkich aspektach osiągnie bardzo wysoki poziom.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dziesięć DenarówCytat tygodnia:
Kochać - to szczęście. Być kochaną - to wielkość kobiety. Narcyza Żmichowska


Ciekawostka tygodnia
Mężczyzna ubrany w sukienkę i buty na wysokim obcasie próbował obrabować bank w Forrest City w Arkansas, ale uciekł kiedy pracownik powiedział, że w banku nie ma pieniędzy.


Dowcip tygodnia :
Lecą samolotem Polak, Rusek, Niemiec i Chińczyk. Lecą nad Chinami, Chińczyk mówi: -My mamy tyle tego ryżu, że wykarmimy cały naród i jeszcze zostanie. Przelatują nad Rosją Rusek, mówi: -A my mamy taką flagę, że pokryje cały kraj jeszcze zostanie. Na terytorium Niemieckim Niemiec mówi: -A my mamy tyle chełmów, że okryjemy głowę każdego Niemca i jeszcze zostanie. Są nad Polską i polak myśli co powiedzieć? Wreszcie mówi: -A my mamy takiego orła co zje ten ryż, nasra w te chełmy a tą flagą to se dupe wytrze.Video na ten tydzień :
lew horoskop tygodniowy
Lew – horoskop tygodniowy

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jeśli często widzisz któreś z tych 6 zwierząt, to znak, że niebo chce się z Tobą skontaktować i przekazać Ci ważną wiadomość
Fortuna kołem się toczy, a los bywa kapryśny. Nie zawsze w naszym życiu dzieje się dobre. Smutne, czy przykre wydarzenia są jego nieodłącznym elementem. Niektórych uniknąć się nie da. Dzieją się, by nas czegoś nauczyć, lub po prostu dlatego, że zdarzyć się muszą. Przed innymi jPośród tych tanecznych duetów ukrywa się para, która się spotyka. Ujawnij ją i dowiedz się czegoś o swoim związku
Taniec to najbardziej uniwersalny język ciała.  Ujawnia najgłębiej skrywane przez ludzi emocje. Na parkiecie nie ma udawania. Nawet najlepiej wyszkoleni tancerze w gorącym tangu nie pokażą pasji i namiętności, którą dzielą pary, partnerujące sobie również poza parkietem. To uczucia

Jesteś przebiegły niczym lis, a może tajemniczy jak kot? Sprawdź, które zwierzę najbardziej pasuje do Twego znaku zodiaku
Każdy znak zodiaku jest inny. Wszystkie one wyróżniają konkretne cechy charakteru. Przedstawiciele jednych są bardziej uzdolnieni plastyczne, urodzeni w innych są geniuszami matematycznymi. Jedni są bardzo towarzyscy. Inni skryci. Jedni zarywają noce przy książkach, drudzy żyją w biegu