Lew horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Lew

11.12 - 17.12 2023

Lew horoskop tygodniowy

Lew horoskop na ten tydzień

Zacznij realizować marzenia. Na początek zrób plan i wszystko zapisuj. Co potrzebujesz, do czego dążysz.

Zrób pierwszy krok, by osiągnąć cel jak najszybciej. To dopiero początek, ale gdy zaczniesz – zobaczysz, że osiągniesz to czego pragniesz dość szybko. Potrzebujesz celu, by aktywnie pracować i zaangażować się w działania.

Dlatego warto zmienić swoje podejście do codziennych spraw. Wyznaczaj cele i dąż do nich. Nawet takie czynności jak zrobienie zakupów, czy domowe porządki to cel do realizacji w danym dniu.

Wówczas odzyskasz poczucie, że dni nie mijają bez sensu.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 10 grudnia 2023 (niedziela)

Lew horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

Znudzenie partnerem będzie widoczne w wielu związkach. Postaraj się więc ożywić Wasze relacje. Zaproponuj coś, zaskocz partnera, a przede wszystkim okaż mu uczucia.

W starszych związkach pojawi się ożywienie relacji. Znajdziecie wspólny cel, którego osiągnięcie doda Wam energii i zjednoczy siły. Single poznają kogoś ciekawego na dużej imprezie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli chcesz odzyskać pożyczone komuś pieniądze, musisz zacząć działać. Bądź stanowczy. Jeśli Ty musisz oddać komuś pieniądze, oddaj dług jak najszybciej.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 24, 26, 38, 47, 49, 50

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 11.12 do 17.12 2023

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 30%, praca: 80%, miłość: 50%, szczęście: 60%, nastrój: 30%

Tarot tygodniowy - Lew

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Królowa Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Lew

Skupienie na karierze · Ciężka praca · Uczciwość · Niezależność i miłość w domu · Rozwaga

Królowa Buław jest jedną z najbardziej płodnych (metaforycznie i dosłownie) kobiecych energii w talii tarota. W czytaniu, jak wszystkie karty osobowe, często może dosłownie oznaczać osobę w twoim życiu, najczęściej kobietę i najczęściej z jasnymi włosami. Królowa Buław przynosi dobrą energię i jest pozytywnym znakiem.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Królowa BuławCytat tygodnia:
Dziki bez nie zrodzi winnego grona. Przysłowie gruzińskie


Ciekawostka tygodnia
Brytyjczycy są narodem niechlujów, którzy nienawidzą prasowania - tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez producenta płatków mydlanych. Ponad połowa badanych wyznała, że tego zajęcia domowego nie znoszą najbardziej.


Dowcip tygodnia :
Do płaczącego w parku policjanta podchodzi mężczyzna i pyta: -Dlaczego pan płacze? -Zgubił się mój pies patrolowy. -Proszę się nie martwić. Na pewno odnajdzie drogę do komisariatu! -On tak. Ale ja ?Video na ten tydzień :
lew horoskop tygodniowy
Lew – horoskop tygodniowy
3.4/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W której epoce czułbyś się najlepiej? Skonsultuj się z gwiazdami, by to sprawdzić
Niektórym z nas trudno jest znaleźć swoje miejsce w życiu.  To nie to, że zupełnie się w nim nie odnajdują. Wybierają karierę, miejsce zamieszkania, zakładają rodziny, ale mimo wszystko czują, że mocno odstają od świata, w którym żyją. Jakoś do niego nie pasują. Może być w ty


Pijaństwo każdego ze znaków zodiaku ma inną dramaturgię. A Ty, co głupiego robisz, kiedy się upijesz?
Nie zachęcamy do picia alkoholu.  Ufamy jednak, że każdy z Was ma swój rozum i wie zarówno o pozytywnych stronach picia, jak i o tych negatywnych. Zrozumiałym jest, że od czasu do czasu potrzebujemy się „wychillować” w gronie przyjaciół. W umiarkowanych ilościach alkohol bar

W którą teorię spiskową uwierzyłbyś najszybciej? Sprawdź, która z tajemniczych legend pasuje do Ciebie najlepiej
Jeśli wierzysz, że gwiazdy i dzień, w którym przyszedłeś na świat, wpływają na sposób, w jaki Twoja osobowość się ukształtowała, istnieje duża szansa, że ​​jesteś też obdarzony bogatą wyobraźnią.  Pomysłowość i kreatywność oraz umiejętność głębokiego wierzenia w