Lew horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Lew

05.06 - 11.06 2023

Lew horoskop tygodniowy

Lew horoskop na ten tydzień

Spotkasz osobę, która pomoże Ci w wielu obowiązkach. Może to być ktoś w średnim lub starszym wieku, o ugruntowanej pozycji zawodowej, osoba wpływowa, której zdanie liczy się wśród fachowców. Osoba ta wiele razy przyjdzie Ci z pomocą, co bardzo ułatwi Ci codzienne życie.

W pracy pojawi się nieco zamieszania, nawał obowiązków, zmiany personalne. Raczej nie będą one dotyczyć bezpośrednio Ciebie, ale będziesz je mocno przeżywać. Nie martw się, jeśli zmienią Twoje życie, to tylko na lepsze.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 9 czerwca 2023 (piątek)

Lew horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

W relacji z partnerem wszystko pozostaje bez zmian. Każde z Was zajęte będzie sobą. W domu będziecie się mijać a nadmiar zajęć wprowadzi nudę do Twoje relacji z partnerem.

Może warto jednak nieco ocieplić atmosferę? Osoby samotne czują się odrzucone i nieszczęśliwe. To skutek nieudanych zabiegów o upatrzoną osobę. Serce nie sługa, ale nikogo nie można zmusić do miłości.

Odpuście, to nie była osoba Wam pisana.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

W tym tygodniu opłacalne będą inwestycje we wszystko co wiąże się z modą, zwłaszcza ubraniami. Firmy zajmujące się handlem odzieżą lub szyjące ubrania odczują zwiększone zapotrzebowanie na ich produkty i usługi.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 21, 28, 34, 39, 44, 50

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 05.06 do 11.06 2023

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 10%, praca: 20%, miłość: 80%, szczęście: 40%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Lew

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Rycerz Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Lew

Wyzwanie · Ustalenie · Zagraniczne podróże · Przywódca · Nieprzewidywalność

Kiedy w twoim rozstawie pojawia się Rycerz Buław, jest to świetny czas na podróż jeśli uda ci się uciec. Powinieneś czuć się zmotywowany, pełen energii i gotów do załatwiania spraw. Twoja pewność siebie prawdopodobnie wzrośnie, a to powinno ci pomóc osiągnąć twoje cele.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Rycerz BuławCytat tygodnia:
Pamiętaj, że bogactwo polega nie na tym, żeby mieć tyle pieniędzy, ile się chce, tylko żeby mieć tyle pieniędzy, ile się potrzebuje. H. Jackson Brown


Ciekawostka tygodnia
Pracownicy "Chicago Rock Cafe" w angielskim mieście Stock on Trent postawili w oknie wystawy bożonarodzeniową choinkę (lipiec!), aby przypomnieć przechodniom o konieczności wczesnej rezerwacji lokalu na świąteczne przyjęcia.


Dowcip tygodnia :
-Co otrzymamy po skrzyżowaniu blondynki i brunetki? -Sztuczną inteligencjęVideo na ten tydzień :
lew horoskop tygodniowy
Lew – horoskop tygodniowy
4/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czym kierujesz się w ocenie ludzi? Odpowiedź znajdziesz na tym obrazku
Wszelkiej maści testy psychologiczne są dobrym sposobem na odpowiedzenie sobie pytanie zadane w tytule. Zmieniamy się w końcu z dnia na dzień, a wszystko, co dzieje się w naszym życiu odciska piętno na naszej osobowości i charakterze. Czasami te zmiany są tak płynne, że nie jesteśmy w s


Która z postaci na obrazku jest najmłodsza? Zastanów się i wskaż odpowiednią sylwetkę. Test pokaże, jak oceniasz ludzi
Każda nasza decyzja niesie ze sobą określone skutki i ma spore znaczenie. Wszystkich naszych życiowych wyborów dokonujemy z określonego powodu i „po coś”. Nie zawsze wybieramy to, co najlepsze i najsłuszniejsze, czasami kierujemy się tym, co nam się bardziej podoba, co bardziej

Dlaczego poszczególne znaki stają się „łamaczami serc”? Dowiedz się, zanim Twój związek zakończy się podobnie, jak wszystkie poprzednie
Zakochani pokazujemy się tej drugiej osobie od naszej najlepszej strony.  Z biegiem czasu poznajemy się jednak lepiej i do głosu zaczynają dochodzić wszystkie nasze wady, przywary, słowem: ciemniejsza strona naszej natury. Nie chcąc stracić bliskiej osoby, musimy być świadomi, że jesteś