Lew horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Lew

04.07 - 10.07 2022

Lew horoskop tygodniowy

Lew horoskop na ten tydzień

Tydzień zapowiada się pracowicie. Poczujesz się nieco zmęczony, bo będziesz musiał zająć się pracami, za którymi nie przepadasz. Nie narzekaj jednak i daj z siebie wszystko.

W życiu rodzinnym okaże się to bardzo ważne, a w pracy możesz uzyskać korzyści. Nie zapominaj o odpoczynku i relaksie. Weekend spędź z osobami, które potrafią Cię rozbawić.

Lew horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lipiec 2022 (poniedziałek)

Lew horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Lew horoskop tygodniowy Lew - miłosny horoskop tygodniowy

Nie będziesz mieć czasu na uczucia. Ich okazywanie będzie dla Ciebie teraz męczące. Nie pozwól jednak, by ukochana osoba poczuła się odrzucona.

Mów otwarcie o swoich potrzebach, nawet jeśli potrzebujesz chwili samotności. Pozwól partnerowi pomóc Ci się zrelaksować i odprężyć.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 30%

milosc dla Lew

Finanse

Lew - finansowy horoskop tygodniowy

Więcej pracy oznacza też większe przychody. To co teraz robisz przyniesie Ci większe zyski, być może także w przyszłości. Warto przyłożyć się do wykonywanych zadań, bo to początek nowego etapu Twojej kariery zawodowej. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz nadarzającą się teraz okazję.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 2, 4, 10, 23, 34, 38

Horoskop tygodniowy

Lew horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 04.07 do 10.07 2022

zdrowie dla Lew praca dla Lew szczęście dla Lew praca dla Lew
zdrowie: 10%, praca: 50%, miłość: 80%, szczęście: 60%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Lew

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dziesięć Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Lew

Obciążenia · Wyzwania · Intensywne naciski · Ucisk · Zaangażowanie

Kiedy w twoim rozstawie pojawia się Dziesięć Buław, zapowiada, że możesz poczuć się tak, jakbyś nosił bardzo duże obciążenie. Być może zechcesz się temu przyjrzeć i sprawdzić, czy są jakieś sposoby, byś zmniejszył ten ciężar. Jeśli spojrzysz uważnie, może się okazać, że część emocjonalnego ciężaru, jaki nosisz, należy do kogoś innego. Ważne jest, byś teraz był w stanie zrobić krok. Nie próbuj robić zbyt wiele.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dziesięć BuławCytat tygodnia:
Ile głów ludzi, tyle zdań. Terencjusz


Ciekawostka tygodnia
Turystka, która w jednym ze słoweńskich kasyn wygrała w jednorękiego bandytę równowartość 1,9 miliona dolarów otrzyma nagrodę w miesięcznych ratach, ponieważ kasyna nie stać na jednorazową wypłatę. Kasyno Hit w Kranjskiej Gorze będzie jej przez najbliższe trzy i pół roku co miesiąc wypłacać 48 tysięcy dolarów.


Dowcip tygodnia :
Policjant przybyły na miejsce wypadku drogowego pisze protokół: "Lewa noga na trawniku, prawa na ulicy, głowa na kawę..." -Cholera "ż", czy "rz"? Policjant kopie głowę i pisze: "głowa także na ulicy".Video na ten tydzień :
lew horoskop tygodniowy
Lew – horoskop tygodniowy
5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Którym z 5 typów empaty jesteś? Sprawdź, jakie emocje jest Ci najłatwiej wyłuskać z otoczenia
Empata to osoba, której naturalnym „darem” jest odczuwanie emocji innych.  Istnieje jednak kilka typów empatów, którzy rozumieją różne uczucia ludzi z ich najbliższego otoczenia. Chociaż większości wydaje się, że taka wrażliwość na emocje otoczenia jest wspaniała, empac


5 najbardziej rozpuszczonych znaków zodiaku, które najczęściej płaczą i „strzelają focha”. Obyś nie był spod któregoś z nich
Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która nigdy nie dorosła. Na ogół zachowuje się ona dojrzale i odpowiedzialnie. Jest świadoma swoich oczekiwań od życia, ma jasne cele, do których dąży, rodzinę, o którą dba i przyjacielskie relacje, które z oddaniem buduje. Wszystko jednak prz

Gwiazdy prognozują, w jakich okolicznościach umrzesz. Zobacz, jeśli się nie boisz
Jest jedna rzecz, która łączy wszystkich ludzi: wcześniej, czy później każdy z nas spotka się ze swym stwórcą.  Bez względu na to, gdzie jesteś i jak udanie udaje Ci się oszukać przeznaczenie, tak czy tak śmierć w końcu Cię dosięgnie. Jakie będą okoliczności tego spotkania? Tr