Panna horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńPanna

30.01 - 05.02 2022

Panna horoskop przyszły tydzień

Panna horoskop na przyszły tydzień

Nie wracaj do starych spraw i nie wracaj do dawnych urazów. Zamknij za sobą pewien etap życia i patrz do przodu. Układ planet sprzyja teraz melancholii i rozdrapywaniu zabliźnionych ran.

Unikaj męczących myśli. Obejrzyj film komediowy, porozmawiaj z bliskimi lub z wesołymi przyjaciółmi, wyjdź na spacer lub idź na basen. Unikaj wszystkiego co Cię irytuje i złości.

Szanuj potrzeby innych domowników, każdy ma lepsze i gorsze dni. Nie skupiaj się tylko na sobie, nawet jeśli nie masz najlepszej kondycji, ani humoru.

Panna horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 22 styczeń 2022 (sobota)

Panna horoskop na obecny tydzień

Miłość

Panna horoskop tygodniowy Panna - miłosny horoskop tygodniowy

W partnerze będziesz szukać wsparcia i przyjaciela. Staraj się zachowywać wobec ukochanej osoby tak samo, jak chciałbyś, by zachowywano się wobec Ciebie. Bądź wyrozumiały, bo przecież problemy przeżywa każdy z nas.

Jeśli masz ochotę wykrzyczeć swoje problemy – lepiej nie rób tego przy partnerze. Osoby samotne stracą chęć poszukiwania drugiej połówki. Zwłaszcza Ci, którzy się zawiedli w miłości, będą zrezygnowani i zniechęceni do wszelkich nowych znajomości.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Panna

Finanse

Panna - finansowy horoskop tygodniowy

Zastanów się, czy nie popadasz w skrajności. Zbytnia rozrzutność i zbyt duże skąpstwo to złe cechy. Porozmawiaj z partnerem lub zaufaną osobą jak lepiej zarządzać pieniędzmi. Korzyści będą widoczne od razu.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 9, 15, 20, 33, 42, 44

Horoskop tygodniowy

Panna horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 30.01 do 05.02 2022

zdrowie dla Panna praca dla Panna szczęście dla Panna praca dla Panna
zdrowie: 70%, praca: 100%, miłość: 50%, szczęście: 50%, nastrój: 100%

Tarot

Panna Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Bezpowrotnie stracona jest każda chwila, której nie wypełnia miłość. Tasso


Ciekawostka tygodnia
Ponad czterystu wietnamskich wieśniaków przez cztery dni przetrzymywało trzech rolników z sąsiedniej wioski w charakterze zakładników. Policja informuje, że mieszkańcy prowincji Vinh Phuc są przekonani, że rolnicy ci rzucili zły czar na ich ziemię budując zbyt blisko grobowce rodzinne.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, wątroba mnie boli. - A czy pije pan wódkę? - pyta lekarz. - Piję, piję panie doktorze, ale mi nie pomaga...Video na ten tydzień :
panna horoskop przyszły tydzień
Panna – horoskop na przyszły tydzień

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrzba


3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa

Które drzwi poprowadzą Cię do szczęścia? Tylko spontaniczny wybór odkryje przed Tobą receptę na udane życie
Wyobraźcie sobie, że siedzicie w maleńkim, klaustrofobicznym wnętrzu.  Wasz pokoik jest ciasny i ciemny. Nie ma w nim nic, otacza Was przytłaczająca pustka, a cisza i mrok biorą Was w kleszcze. Nagle jednak z ciemności wyłaniają się drzwi. Na każdej z pustych ścian kwadratowego pokoju