Rak horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńRak

02.04 - 08.04 2023

Rak horoskop przyszły tydzień

Rak horoskop na przyszły tydzień

Nastąpi ożywienie w Twoim życiu zawodowym i rodzinnym. Pojawią się w pracy ciekawe propozycje, może nawet zmiana stanowiska lub firmy. W domu wizyta niezapowiedzianych gości wprowadzi wiele zamieszania, ale też będzie przyjemnością.

Dotrą do Ciebie zaskakujące informacje. Duża ilość zmian i wiadomości wpłynie na Twoje emocje, spróbuj nad nimi panować. Twoi bliscy będą chcieli z Tobą spędzić jak najwięcej czasu, dzieci chętnie Ci pomogą.

Jeśli do tej pory stosunki z sąsiadami lub teściami nie układały się zbyt dobrze, to jest teraz okazja, by to zmienić.

Rak horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 28 marca 2023 (wtorek)

Rak horoskop na obecny tydzień

Miłość

Rak horoskop tygodniowy Rak - miłosny horoskop tygodniowy

Twój partner bardzo zbliży się do Ciebie. Da Ci to poczucie bezpieczeństwa. Nie wykorzystuj jednak tej sytuacji, bo może poczuć się zawiedziony i skrzywdzony.

Dopóki Ty dyktujesz warunki, ciesz się bliskością i okazuj uczucia tak jak tego potrzebujesz. W wielu związkach jest to chwila, w której Wasza rodzina się powiększy. Osoby samotne, które mocno przeżyły rozstanie z partnerem, wreszcie poczują się nieco lepiej i wyjdą do ludzi.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Rak

Finanse

Rak - finansowy horoskop tygodniowy

To dobry czas na robienie zakupów, zakładanie konta w banku, ubezpieczenie domu. Układ gwiazd daje Ci teraz dodatkowe zdolności, byś dobrze wybrał to co dla Ciebie będzie najlepsze. Zatem nie sięgaj po pierwszą rzecz, tylko wybieraj!

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 11, 13, 24, 29, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Rak horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 02.04 do 08.04 2023

zdrowie dla Rak praca dla Rak szczęście dla Rak praca dla Rak
zdrowie: 40%, praca: 40%, miłość: 70%, szczęście: 80%, nastrój: 80%

Tarot

Rak Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Historia - zbiór faktów, które nie musiały zajść. Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)


Ciekawostka tygodnia
Kandydaci ubiegający się o posadę sprzątaczki w rumuńskiej wiejskiej szkole protestują przeciwko bardzo trudnym testom, jakie musieli rozwiązać. Pięć osób poskarżyło się lokalnym władzom, że sprawdzian zawierał skomplikowane pytania z matematyki i biologii.


Dowcip tygodnia :
Przy konfesjonale klęczy młody chłopak: - Proszę księdza, współżyłem cieleśnie z kobietą bez ślubu. - Ile razy? - pyta się ksiądz. - Ja tu przyszedłem się wyspowiadać, a nie chwalić!Video na ten tydzień :
rak horoskop na przyszły tydzień
Rak – horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (4)

1 komentarz

  1. Krzysztof

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Dlaczego wciąż jesteś singlem? Gwiazdy mają na ten temat kilka teorii…
Każdy z nas ma za sobą bagaż doświadczeń, które w pewnym stopniu kształtują jego życie. Przebyte związki i miłosne zawody pozostawiają po sobie ślad, który ciężko jest wymazać. Odbija się to zwykle na naszym charakterze, zasadach i upodobaniach. Niektórzy, Ci bardziej dotknięci,


Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz w swoim życiu, co by to było? Jeśli nie wiesz, podpowie Ci ten prosty test
Czasami do szczęścia potrzeba nam naprawdę niewiele, nie wiemy jednak czego i w tym szkopuł. Nasze życie jest poukładane. Teoretycznie mamy wszystko: bliskich, miłość, pracę i dach nad głową. Powinniśmy być prawdziwi, coś jednak stoi na naszej drodze do szczęścia, a może tylko nam

Na którym kwiatku najszybciej usiądzie motyl? Posłuchaj intuicji i zobacz, jakie tajemnice odkrywa przed Tobą ten spontaniczny wybór
Nasze ciało i umysł nie zawsze pozostają ze sobą w zgodzie. Bardzo często nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co przeżywamy ani słowami określić stanu, w którym się znajdujemy. Umysł ukrywa dręczące nas koszmary głęboko w środku, a ciało nie daje żadnych wskazówek, co to może by