Rak horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńRak

17.12 - 23.12 2023

Rak horoskop przyszły tydzień

Rak horoskop na przyszły tydzień

Układ gwiazd powoduje, że będzie Ci trudno logicznie myśleć. Poczujesz się zmęczony i zirytowany, trudniej będzie Ci analizować zdarzenia, wyciągać wnioski, szukać rozwiązań. Praca wymagająca kreatywności sprawiać Ci będzie najwięcej problemów.

Najlepiej byłoby odciąć się od wszystkiego i wypocząć z daleka od ludzi. Jeśli jednak nie możesz tego zrobić, odpocznij jak tylko będzie to możliwe, a najlepszy odpoczynek będzie na zewnątrz. Nie kłóć się, staraj się raczej prosić o pomoc i działaj odpowiedzialnie.

Otacza Cię wielu życzliwych Ci ludzi.

Rak horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 11 grudnia 2023 (poniedziałek)

Rak horoskop na obecny tydzień

Miłość

Rak horoskop tygodniowy Rak - miłosny horoskop tygodniowy

Przez zmęczenie zapragniesz przeżyć romantyczną przygodę. Chętnie pójdziesz na imprezę ze znajomymi. To okazja do poznania kogoś interesującego.

Romans będzie możliwy. Osoby samotne, które lubią się bawić w dużym gronie, będą skore do romansów. Poznane osoby potraktują jednak tylko jako partnerów do jednorazowego szaleństwa.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Rak

Finanse

Rak - finansowy horoskop tygodniowy

Nie masz teraz głowy do finansów. Lepiej będzie jak odłożysz te sprawy na później. Jeśli zapomniałeś o jakiś zobowiązaniach, to z pewnością ktoś Ci o nich przypomni.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 16, 17, 29, 37, 38, 40

Horoskop tygodniowy

Rak horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 17.12 do 23.12 2023

zdrowie dla Rak praca dla Rak szczęście dla Rak praca dla Rak
zdrowie: 40%, praca: 60%, miłość: 40%, szczęście: 10%, nastrój: 100%

Tarot

Rak Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w ciągu minuty.


Ciekawostka tygodnia
24-letnia Claire Dunsford z Portsmouth w Wielkiej Brytanii postanowiła swojej nowonarodzonej córeczce dać na imię Mondeo - na cześć samochodu, w którym dziewczynka przyszła na świat.


Dowcip tygodnia :
Pijak przechodząc nocą przez cmentarz wpadł do świeżo wykopanego grobu. Ponieważ nie mógł się wydostać, ułożył się wygodnie i usnął. Rano przybył na miejsce wezwany przez kogoś policjant. Stanął nad grobem i zaczął przyglądać się śpiącemu, który zmarzł i usiłował okryć się marynarką. W końcu policjant pyta: -Zimno? To po coś się rozkopywał?Video na ten tydzień :
rak horoskop na przyszły tydzień
Rak – horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (4)

1 komentarz

  1. Krzysztof

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Który z kształtów szczególnie wpadł Ci w oko. Wybierz i podejrzyj, co Cię czeka w przyszłości
Przyszłość jest bardzo zagadkowa, dlatego tak bardzo nas ciekawi.  Nawet ludzie, którzy mają dokładnie sprecyzowane cele zarówno te prywatne, jak i zawodowe, nie do końca wiedzą, gdzie rzuci ich los i co przyniesie życie. Jesteśmy zdani trochę na własne ambicje oraz umiejętności i tr


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa�

Który z 12 archetypów Junga opisuje Cię najlepiej? Rozwiąż krótki test i dowiedz się o sobie czegoś nowego
Nasze ego to rola, którą gramy w życiu.  Mimo że każdy z nas ma własną życiową ścieżkę i wszystkich czeka po drodze co innego, istnieje 12 grup, na które można podzielić ludzi na całym świecie. Wyodrębnił je Carl Jung, słynny psychiatra i psychoanalityk, zwany też ojcem psyc