Ryby horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńRyby

17.12 - 23.12 2023

Ryby horoskop przyszły tydzień

Ryby horoskop na przyszły tydzień

W tygodniu wszystko będzie się działo bardzo szybko. Będziesz mieć dobrą energię, dobre nastawienie do codziennych spraw, zaczniesz myśleć o nowych projektach. Pozytywna energia i chęć zdobywania kolejnych celów, pokonywanie przeszkód będą najważniejsze dla Ciebie w najbliższych tygodniach.

Tymczasem Twój organizm może dawać sygnały o zbytnim przeciążeniu. Znajdź czas na odpoczynek. Jeśli podróżujesz, pośpiech też nie jest dobry.

Tym bardziej, że teraz jesteś szczególnie narażony na wypadki i drobne urazy. Pamiętaj, że to co robisz i to co z Tobą się dzieje, nie jest obojętne Twoim bliskim.

Ryby horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 11 grudnia 2023 (poniedziałek)

Ryby horoskop na obecny tydzień

Miłość

Ryby horoskop tygodniowy Ryby - miłosny horoskop tygodniowy

Będziesz mieć okazję do romansu. Trudno będzie się powstrzymać i nie dać się ponieść emocjom. Bez względu na to się rozwinie sytuacja odbije się to wydarzenie na samopoczuciu.

Single znajdą wiele okazji do romansów i przelotnych znajomości.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Ryby

Finanse

Ryby - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli spokojnie przeanalizujesz propozycje inwestycji lub propozycje nowej pracy bez pośpiechu, masz szanse znaleźć ciekawe i dochodowe oferty.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 16, 17, 29, 37, 38, 40

Horoskop tygodniowy

Ryby horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 17.12 do 23.12 2023

zdrowie dla Ryby praca dla Ryby szczęście dla Ryby praca dla Ryby
zdrowie: 100%, praca: 70%, miłość: 10%, szczęście: 30%, nastrój: 20%

Tarot

Ryby Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Czasem łatwiej wyciągnąć portfel niż wnioski. Jacek Wejroch


Ciekawostka tygodnia
Nastolatek, który bez przerwy stwarzał w szkole problemy wychowawcze zostanie ... zaprezentowany na wystawie w galerii sztuki w Chile. 18-letni Alexis Valancia będzie siedział w galerii ubrany w swój szkolny mundurek, a na jego czole będzie widniał napis "wadliwy egzemplarz"...


Dowcip tygodnia :
Przychodzi baba do lekarza z wielką dupą a lekarz na to: - Ale wielka dupa! Baba obraża się i wychodzi. Idzie do następnego a lekarz na to: - Ale wielka dupa! Baba obraża się i wychodzi. Dzwoni drugi lekarz do trzeciego lekarza i mówi: - Zaraz na pewno przyjdzie do Ciebie baba z wielką dupą, ale nic nie mów, bo obraża się i wychodzi. Faktycznie, po kilku minutach przychodzi do trzeciego lekarza baba z wielką dupą, a lekarz myśli sobie: - Faktycznie, dupa wielka Ale zachowuje sie jakby nie zauważył tego i mówi: - Dzień dobry pani. W czym moge pomóc? - Mam za małe piersi, a chciałabym aby były większe! - Lekarz po chwili namysłu mówi poważnym tonem: - Niech weĽmie pani papier toaletowy i pociera dookoła piersi. - Czy to pomoże - A na dupę pomogło?Video na ten tydzień :
ryby horoskop na przyszły tydzień
Ryby – horoskop na przyszły tydzień
4.3/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


4 znaki ostrzegawcze od Twojej intuicji, których nie powinieneś NIGDY lekceważyć
Każdy z nas posiada intuicję, która podpowiada nam, w którym kierunku powinniśmy zmierzać.  Czasami słyszymy głos podświadomości, która stara się nam wskazywać drogę zgodną z naszym sumieniem i duszą. Innym razem sygnały, które wysyła do nas intuicja, lekceważymy i żyjemy włas


Ten obraz ukaże najpiękniejszą stronę Twej natury. Spójrz tylko i zdecyduj, co przedstawia
Testy psychologiczne oparte na interpretowaniu kształtów i obrazów.  Taki test ma już ponad 100 lat. Wynalazł go i spopularyzował szwajcarski psychoanalityk Hermann Rorschach. Na jego podstawie wskazywał, który spośród jego pacjentów ma prawdziwe problemy w sferze duchowej. Na światł

Dlaczego wciąż jesteś singlem? Gwiazdy mają na ten temat kilka teorii…
Każdy z nas ma za sobą bagaż doświadczeń, które w pewnym stopniu kształtują jego życie. Przebyte związki i miłosne zawody pozostawiają po sobie ślad, który ciężko jest wymazać. Odbija się to zwykle na naszym charakterze, zasadach i upodobaniach. Niektórzy, Ci bardziej dotknięci,