Horoskop dzienny

Ryby horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńRyby

18.04 - 24.04 2021

Ryby horoskop przyszły tydzień

Ryby horoskop na przyszły tydzień

Rozpłyniesz się w marzeniach tak, że zapomnisz o całym świecie. Marzenia są potrzebne, ale nie mogą przysłonić rzeczywistości. Bujanie w obłokach może być odebrane przez najbliższe osoby jako obojętność i brak zainteresowania nimi.

Tymczasem ktoś bardzo będzie potrzebował Twojej pomocy lub opieki. Zbytnie rozkojarzenie może też wpłynąć na kłopoty w pracy.

Ryby horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 15 kwiecień 2021 (czwartek)

Ryby horoskop na obecny tydzień

Miłość

Ryby horoskop tygodniowy Ryby - miłosny horoskop tygodniowy

Single będą marzyć o wielkiej miłości i szukać ideału. Nie zniechęcaj się ewentualnymi niepowodzeniami, bo to może źle wpłynąć na samopoczucie. Nie dopuść do tego żeby ktoś odebrał Ci marzenia.

W związkach pojawią się plany na przyszłość (wakacje, przeprowadzka, nowy samochód, zmiana pracy lub rozpoczęcie własnej działalności). Różnice zdań mogą powodować kłótnie ale postaraj się je rozwiązać.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Ryby

Finanse

Ryby - finansowy horoskop tygodniowy

Nawet jeśli pojawiają się kłopoty finansowe, to postaraj się je przeczekać. Chwilowy brak środków na realizację marzeń i planów spowoduje wybuch konfliktu. Kolejne tygodnie przyniosą szanse na poprawę sytuacji.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 1, 8, 19, 22, 29, 33

Horoskop tygodniowy

Ryby horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 18.04 do 24.04 2021

zdrowie dla Ryby praca dla Ryby szczęście dla Ryby praca dla Ryby
zdrowie: 80%, praca: 70%, miłość: 50%, szczęście: 60%, nastrój: 80%

Tarot

Ryby Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Multum, non multa - (dosł. dużo, a nie wiele) dużo pod względem jakości, mało pod względem ilości; dużo (i gruntownie), a nie wiele (i pobieżnie). Pliniusz Młodszy


Ciekawostka tygodnia
Kiedy Marcio Silvę z Ekwadoru porzuciła dziewczyna przywiązał sobie do kolan kawałki opon i na kolanach przebył 48 kilometrów dzielące go od domu ukochanej. Jednak nie wywarł oczekiwanego wrażenia na Katii Nacii, która na progu swego domu kazała mu iść precz.


Dowcip tygodnia :
Szpital psychiatryczny. Ordynator oprowadza młodego psychiatrę po oddziale: - Tutaj jest sala Napoleonów, a tutaj - mechaników samochodowych... - A gdzie oni są? Nikogo nie widzę. - Leżą pod łóżkami i naprawiają...Video na ten tydzień :
ryby horoskop na przyszły tydzień
Ryby – horoskop na przyszły tydzień

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

12 zachowań, które łamią innym serca. Każdy znak zodiaku robi to w inny, równie przykry sposób
Chociaż wszyscy pragniemy miłości, czasami to my łamiemy serca innych ludzi. Każdy z nas robi to na swój specyficzny sposób w zależności od sytuacji. Jednakże, jeśli chodzi o zachowania rozdzierające serce, Twój znak zodiaku może wskazać, jak to robisz. Gwiazdy znają nas wszystkich3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i “zakręconej” naturze

Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Wskaż to, które dostrzegłeś jako pierwsze i dowiedz się, ile w Tobie optymisty
Zwykło się mówić, że optymista zawsze widzi do napełnioną do połowy szklankę, podczas gdy dla pesymisty jest ona w połowie pusta.  Kwestia naszego nastawiania do życia jest jednak trochę bardziej skomplikowana. Czasami nasze mniemanie i wizja samych siebie jest zupełnie inna, niż to,