Ryby horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńRyby

10.07 - 16.07 2022

Ryby horoskop przyszły tydzień

Ryby horoskop na przyszły tydzień

Nie wracaj do starych spraw i nie wracaj do dawnych urazów. Zamknij za sobą pewien etap życia i patrz do przodu. Układ planet sprzyja teraz melancholii i rozdrapywaniu zabliźnionych ran.

Unikaj męczących myśli. Obejrzyj film komediowy, porozmawiaj z bliskimi lub z wesołymi przyjaciółmi, wyjdź na spacer lub idź na basen. Unikaj wszystkiego co Cię irytuje i złości.

Szanuj potrzeby innych domowników, każdy ma lepsze i gorsze dni. Nie skupiaj się tylko na sobie, nawet jeśli nie masz najlepszej kondycji, ani humoru.

Ryby horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lipiec 2022 (poniedziałek)

Ryby horoskop na obecny tydzień

Miłość

Ryby horoskop tygodniowy Ryby - miłosny horoskop tygodniowy

W partnerze będziesz szukać wsparcia i przyjaciela. Staraj się zachowywać wobec ukochanej osoby tak samo, jak chciałbyś, by zachowywano się wobec Ciebie. Bądź wyrozumiały, bo przecież problemy przeżywa każdy z nas.

Jeśli masz ochotę wykrzyczeć swoje problemy – lepiej nie rób tego przy partnerze. Osoby samotne stracą chęć poszukiwania drugiej połówki. Zwłaszcza Ci, którzy się zawiedli w miłości, będą zrezygnowani i zniechęceni do wszelkich nowych znajomości.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Ryby

Finanse

Ryby - finansowy horoskop tygodniowy

Zastanów się, czy nie popadasz w skrajności. Zbytnia rozrzutność i zbyt duże skąpstwo to złe cechy. Porozmawiaj z partnerem lub zaufaną osobą jak lepiej zarządzać pieniędzmi. Korzyści będą widoczne od razu.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 7, 8, 11, 23, 26, 38

Horoskop tygodniowy

Ryby horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 10.07 do 16.07 2022

zdrowie dla Ryby praca dla Ryby szczęście dla Ryby praca dla Ryby
zdrowie: 50%, praca: 90%, miłość: 80%, szczęście: 50%, nastrój: 10%

Tarot

Ryby Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Jak trudno jest miłować - ale jak warto jest miłować! Stefan kard. Wyszyński (1901 - 1981)


Ciekawostka tygodnia
W miejscowości Foscani w Rumunii zazdrosny mąż rozebrał do naga i zamknął w chlewie swoją żonę za to, że flirtowała z kelnerem podczas romantycznego posiłku, którym oboje mieli uczcić pierwszy miesiąc małżeństwa. Nieszczęsna kobieta spędziła noc sama... A teraz stara się o rozwód.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi baba do lekarza cała w muchach. Lekarz ją pyta: Po co pani przyszła? -Zostałam zmuszona.Video na ten tydzień :
ryby horoskop na przyszły tydzień
Ryby – horoskop na przyszły tydzień
3.7/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Hinduiści wierzą, że nie tylko ludzie, ale również cały świat ma swoje czakry. Jakie jest ich rozmieszczenie i co znaczą te duchowe centra Ziemi?
W naszym ciele jest siedem gruczołów odpowiadających ich energetycznym odpowiednim (czakrom). Te obszary mają kluczowe znaczenie w promowaniu zrównoważonych funkcji organizmu i jego ogólnej żywotności. Podobnie jak ciało, nasza planeta ma własny energetyczny system czakr. Siedem ziemskich


Spójrz na ten obrazek i rozszyfruj, co przedstawia. Twoja wyobraźnia podpowie, jak wygląda Twa obecna sytuacja
Nasze życie wcale tak bardzo nie różni się od złudzenia optycznego.  Wiele sytuacji nas zaskakuje. Nie jesteśmy gotowi na niektóre wydarzenia, dziwią nas spontaniczne i na wskroś ludzkie reakcje naszego otoczenia itd. Bardzo wiele jednak zależy od naszej interpretacji. Często wpadamy w p

Prosty test, który pozwoli Ci określić Twoją aktualną sytuację. Rozwiąż i sprawdź, czy przyda Ci się ta porada
Do oceny ludzkiej emocjonalności i sytuacji psychologowie używają różnego rodzaju testów.  Te proste psychologiczne sprawdziany polegają głównie na naszym zmyśle wzroku. Danej osobie podsuwa się pod oczy niejednoznaczny obrazek. Pacjent ma z reguły nie więcej niż 10 sekund na wskazani