Ryby horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Ryby

05.06 - 11.06 2023

Ryby horoskop tygodniowy

Ryby horoskop na ten tydzień

Nadszedł czas na nadrabianie zaległości. Jeśli się uczysz, to Twój umysł będzie teraz wyjątkowo chłonny. Możesz nadrabiać zaległości, poprawiać testy, oceny w szkole, realizować zaległe projekty.

Będziesz mieć energię i chęci do prac domowych i zawodowych, które do tej pory nie zrobiłeś. Warto się teraz nimi zająć. Pod koniec tygodnia poczujesz ulgę i satysfakcję, bo przyznasz, że naprawdę dużo zrobiłeś.

W weekend odpocznij.

Ryby horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 9 czerwca 2023 (piątek)

Ryby horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Ryby horoskop tygodniowy Ryby - miłosny horoskop tygodniowy

Drobne kłótnie nie powinny znacząco wpłynąć na Wasze relacje. W nowych relacjach spory mogą być poważniejsze ale nie będą groźne dla waszego związku. Single będą zmęczone poszukiwaniami partnera i postawią na to co przyniesie im los.

A gwiazdy podpowiadają, że warto przeczekać ten tydzień.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Ryby

Finanse

Ryby - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli zastanawiałeś się nad inwestowaniem w rynek usług, to teraz jest na to dobry moment. Może chcesz zmienić zawód lub zaczynasz karierę w branży usługowej – to dobra chwila na start i inwestycje w rozwój.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 21, 28, 34, 39, 44, 50

Horoskop tygodniowy

Ryby horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 05.06 do 11.06 2023

zdrowie dla Ryby praca dla Ryby szczęście dla Ryby praca dla Ryby
zdrowie: 70%, praca: 100%, miłość: 20%, szczęście: 80%, nastrój: 90%

Tarot tygodniowy - Ryby

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Paź Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Ryby

Uwaga · Motywacja · Wsparcie · Umiejętność · Wszechstronność

Paź Denarów może być kartą mówiącą pod pewnymi względami o nudzie. Możesz ulec pokusie lub zrobić rzeczy, które wstrząsną ludźmi. Przemyśl ten impuls i znajdź lepsze wykorzystanie swojej energii. Emocje mogą być tworzone.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Paź DenarówCytat tygodnia:
Lekarstwem dla chorej duszy jest dobre słowo. Menander


Ciekawostka tygodnia
Pewna Kanadyjka schwytała 39 tysięcy koników polnych, aby zdobyć bilety na koncert Eltona Johna. 26-letnia Brandy Elliott wygrała konkurs chwytania pasikoników zorganizowany przez lokalną stację radiową, zbierając owady przez cały weekend na łąkach Saskatchewan. Pani Elliott wyprzedziła swojego największego rywala o 6 tysięcy koników!


Dowcip tygodnia :
- Szefie, musze dostac podwyzke! - Oczywiscie, oczywiscie. Niech Kowalski do mnie przyjdzie w poniedzialek, jak jeszcze bedzie u nas pracowac...Video na ten tydzień :
ryby horoskop tygodniowy
Ryby – horoskop tygodniowy
2.5/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czy jesteś wybrany do tego, by uratować świat? Zobacz czy masz te 14 cech i przekonaj się sam
Czujesz, że bardzo różnisz się od swego otoczenia? Nie potrafisz się dopasować do okoliczności, a z biegiem lat zaczynasz myśleć, że jesteś wybrakowany i nigdy tak naprawdę nie odnajdziesz swego miejsca? To niekoniecznie z Tobą jest coś nie tak, ale ze światem, który nas otacza. C


Jakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam
Człowiek nie jest samotną wyspą.  Potrzeba nam innych ludzi, bo tylko w ich towarzystwie, wplątani w sieć społecznych powiązań, możemy się bezpiecznie rozwijać i piąć do góry. Nawet samotnikom potrzebni są inni ludzie. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć, prawda? Świadom

Pijaństwo każdego ze znaków zodiaku ma inną dramaturgię. A Ty, co głupiego robisz, kiedy się upijesz?
Nie zachęcamy do picia alkoholu.  Ufamy jednak, że każdy z Was ma swój rozum i wie zarówno o pozytywnych stronach picia, jak i o tych negatywnych. Zrozumiałym jest, że od czasu do czasu potrzebujemy się „wychillować” w gronie przyjaciół. W umiarkowanych ilościach alkohol bar