Ryby horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Ryby

16.05 - 22.05 2022

Ryby horoskop tygodniowy

Ryby horoskop na ten tydzień

Uważaj na osoby w Twoim otoczeniu. Mogą próbować Tobą manipulować i wymuszać złe zachowania. Jeśli ktoś prosi Cię o zrobienie czegoś, zastanów się, czy na pewno tego potrzebuje.

Musisz dwa razy pomyśleć zanim zrobisz coś dla innych. Nie strać czujności, ale też nie bądź zbyt podejrzliwy wobec wszystkich. Najbliższe Ci osoby będą służyć dobrą radą, spojrzą na problemy z innej perspektywy – warto ich posłuchać.

Poświęć więcej czasu rodzinie, a zwłaszcza swoim dzieciom. Wspieraj ich, a nie upominaj. Warto razem wybrać się gdzieś, by wesoło spędzić czas.

Ryby horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 17 maj 2022 (wtorek)

Ryby horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Ryby horoskop tygodniowy Ryby - miłosny horoskop tygodniowy

Możesz teraz liczyć na swojego partnera. Jeśli między Wami układa się dobrze, Wasza miłość nabierze mocy. Jeśli ostatnio coś się psuło w Waszych relacjach, ten tydzień może być decydujący co do Waszej przyszłości.

Od Waszych charakterów zależy jak potoczą się negocjacje.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 100%

milosc dla Ryby

Finanse

Ryby - finansowy horoskop tygodniowy

Będziesz mieć skłonność do rozdawania pieniędzy. Dobrze zastanów się komu chcesz pomóc. Nie każda pomoc musi oznaczać datek finansowy. Wszystkim nie pomożesz. Wybierz sposób i cel i skup się na jednym. Zakupy rób zgodnie z przygotowaną wcześniej listą. Zachowaj oszczędności na później.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 7, 14, 15, 23, 41, 48

Horoskop tygodniowy

Ryby horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 16.05 do 22.05 2022

zdrowie dla Ryby praca dla Ryby szczęście dla Ryby praca dla Ryby
zdrowie: 100%, praca: 10%, miłość: 20%, szczęście: 10%, nastrój: 30%

Tarot tygodniowy - Ryby

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Królowa Pucharów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Ryby

Intuicja · Starsza, wrażliwa kobieta · Małżonka · Cnotliwość · Mądrość

Królowa Pucharów jest jednym z najbardziej kochających archetypów w talii tarota. Wskazuje na współczucie, miłość i troskę o siebie i bliźnich. Często wskazuje na faktyczną osobę, kobietę, w twoim życiu.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Królowa PucharówCytat tygodnia:
Na kogo los się zawziął, runąć by mu ze szczytu wieży. Seneka Młodszy


Ciekawostka tygodnia
Lotnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich poddał się prześwietleniu... na taśmie dla bagażu. Myślał, że jest to obowiązkowe.


Dowcip tygodnia :
Z dzienniczka: - Syn wyje jak pawian na moim przedmiocie. Proszę o odpowiedĽ. OdpowiedĽ rodziców: - Mój syn nie jest pawian, którego trza słuchać, lecz zwykły chłopiec. którego trza uczyć.Video na ten tydzień :
ryby horoskop tygodniowy
Ryby – horoskop tygodniowy
Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz obrazek ZEN, który podoba Ci się najbardziej i otrzymaj duchową wskazówkę, która pomoże Ci w życiu
Tarot Osho Zen to jeden z najpopularniejszych tarotów na świecie.  W jego skład wchodzą nie tylko zwykłe karty (arkana wielkie oraz małe), ale również karta Mistrza oznaczająca wyjście poza wszelkie ograniczenia (zarówno ducha, jak i ciała). Karty Zen to nie tylko zwykły tarot, łącz


3 znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji. Jeśli jesteś wśród nich, pewnie już o tym wiesz
Intuicja to wiedza o świecie, która pochodzi z naszego wnętrza. Często utożsamiamy ją z przeczuciem, uczuciem lęku, nieznaną siłą, która pcha nas ku czemuś, albo wręcz przeciwnie: karze nam się trzymać z daleka. Nie rozumiemy sygnałów pochodzących z naszego wnętrza. Ignorujemy je

Rzuć okiem na obrazek i wybierz kształt, który dostrzegłeś najszybciej. Poznaj cytat, który pasuje do Ciebie najbardziej
Każdy z nas jest inny.  Inaczej postrzegamy świat oraz ludzi i oceniamy ich według innych kryteriów. Definiuje nas wiele rzeczy, od cech charakteru, poprzez życiowe postawy i podejmowane w społeczeństwie role. Mamy różne osobowości i temperamenty. Któż z nas nie miał problemu, kiedy zo