Ryby horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Ryby

23.01 - 29.01 2023

Ryby horoskop tygodniowy

Ryby horoskop na ten tydzień

Twoja kariera nabierze rozpędu. W drodze po sukces zapomnisz o innych sprawach i osobach. Gwiazdy zapowiadają sukces, choć zapłacisz za niego wysoką cenę.

Przede wszystkim musisz wykazać się wytrwałością i pracowitością, sporym poświęceniem. Czas wytężonej pracy oddzieli Cię na kilka tygodni od bliskich i innych spraw, możliwy też będzie wyjazd daleko od domu. Czy jesteś na to gotowy?.

Ryby horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 28 stycznia 2023 (sobota)

Ryby horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Ryby horoskop tygodniowy Ryby - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach zapowiadają się kłótnie i ciche dni. Każde z Was jest skupione teraz na sobie, zamiast się wspierać wzajemnie, macie do siebie pretensje. To okazja do nawiązania przez każde z Was nowych znajomości.

Grozi to rozpadem związku. Samotne osoby na siłę zechcą teraz znaleźć partnera. To nie jest dobry sposób na życie, a konsekwencje takich poszukiwań mogą pozostawić po sobie żal, smutek i rozczarowanie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 20%

milosc dla Ryby

Finanse

Ryby - finansowy horoskop tygodniowy

Ten tydzień nie jest dobrym czasem na inwestycje, pożyczki i duże zakupy. Wszelkie sprawy związane z finansami powinieneś odłożyć na później – o ile jest to możliwe. Ogranicz się do niezbędnych wydatków i nie zmieniaj zasad gospodarowania finansami.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 14, 22, 35, 36, 44

Horoskop tygodniowy

Ryby horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 23.01 do 29.01 2023

zdrowie dla Ryby praca dla Ryby szczęście dla Ryby praca dla Ryby
zdrowie: 60%, praca: 60%, miłość: 60%, szczęście: 90%, nastrój: 10%

Tarot tygodniowy - Ryby

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Słońce

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Ryby

Obfitość · Osiągnięcie · Radość · Produktywność · Sukces

Jeśli karta Słońca pojawia się w Twoim rozstawie, jest to znak, że wkrótce możesz poczuć się bardziej swobodnie niż dotąd, być może jak nie czułeś się od lat. Wskazuje też, że jest to świetny czas na wakacje i doświadczenie różnych rzeczy. Słońce oznacza witalność, wolność, radość i autoekspresję.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : SłońceCytat tygodnia:
Chodzić będziecie po ziemi z sercem miłującym; może to być męczeństwem, ale lepsze jest męczeństwo z miłości niż męka z nienawiści. Stefan kard. Wyszyński (1901 - 1981)


Ciekawostka tygodnia
Tajlandzkie władze noszą się z zamiarem wprowadzenia do obiegu fałszywych narkotyków, które zamiast odjazdu wywoływać będą mdłości. Minister Thaksin Shinawatra mówi, że specjalne tabletki przypominające z wyglądu amfetaminę psuć będą smak narkotyków i zniechęcać ludzi do ich stosowania. Rząd chce zniszczyć rynek narkotykowy zalewając go podróbkami sprzedawanymi po niższych cenach albo wręcz rozdawanymi za darmo.


Dowcip tygodnia :
Podczas ¦wiąt Jasio woła do mamy: - Mamo, mamo, choinka się pali! - Nie mówi się pali, tylko świeci - poucza go mama. - Mamo, mamo, firanki też się świecą!Video na ten tydzień :
ryby horoskop tygodniowy
Ryby – horoskop tygodniowy
2.5/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


5 najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Masz to szczęście być spod jednego z nich?
Zacznijmy od tego, że rodzajów i form kreatywności jest mniej więcej tyle, ile ludzi na ziemi.  Jeśli byłaby taka jedna cecha lub funkcja, której nie powinno się stopniować, to ewidentnie to wyróżnienie należy się kreatywności. W końcu nie wiemy, co tak naprawdę w nas siedzi i na co


Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
Momenty zasypiania to jedne z najintymniejszych chwil dnia.  To wtedy odchodzimy w krainę wyobraźni. Stajemy się zupełnie bezbronni. Opadają z nas maski i stajemy się tacy, jacy jesteśmy naprawdę. Jak wtedy wyglądamy? Kurczowo ściskamy poduszkę, wtulając się w nią całym sobą? Toniem

Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Ludzie plotkują. Plotkujemy od zarania dziejów. Każdemu się to czasem zdarza. Jako ludzie jesteśmy zafascynowani życiem innych i uwielbiamy o nim rozmawiać. Szczególnie chętnie wytykamy im błędy, ponieważ na pewien głupi sposób czujemy się wtedy lepsi od nich. Choć zwykle plotki są