Skorpion horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Skorpion

16.05 - 22.05 2022

Skorpion horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop na ten tydzień

Poprawi Ci się samopoczucie, zmniejszy się ilość obowiązków, a to przyniesie uczucie spokoju i spełnienia. Odpoczynek jest Ci potrzebny. Ciesz się każdą chwilą, spędź więcej czasu z rodziną i znajomymi.

Zaproś znajomych na wspólny wieczór lub zaproponuj wspólny wyjazd z bliskimi, z którymi czujesz się dobrze. Spotkanych ludzi obdarzaj uśmiechem i życzliwością, co przyda Ci się zwłaszcza w pracy. Zadbaj o uśmiech, spraw, by pojawiał się na Twojej twarzy jak najczęściej.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 17 maj 2022 (wtorek)

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach jest okazja do głębszych wyznań, przeżycia romantycznych chwil, planowania wspólnej przyszłości, podejmowania ważnych decyzji. Osoby samotne będą chciały poznać jak najwięcej osób. Być może wśród poznanych osób będzie ta jedna na całe życie?.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Pojawi się okazja do inwestycji w nieruchomości lub gastronomię. Jeśli marzyłeś, by otworzyć własny biznes w jednej z tych dziedzin, będziesz miał okazję do zakupu lub wynajmu lokalu lub sprzętów w korzystnej cenie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 7, 14, 15, 23, 41, 48

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 16.05 do 22.05 2022

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 50%, praca: 20%, miłość: 90%, szczęście: 20%, nastrój: 100%

Tarot tygodniowy - Skorpion

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Słońce

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Skorpion

Obfitość · Osiągnięcie · Radość · Produktywność · Sukces

Jeśli karta Słońca pojawia się w Twoim rozstawie, jest to znak, że wkrótce możesz poczuć się bardziej swobodnie niż dotąd, być może jak nie czułeś się od lat. Wskazuje też, że jest to świetny czas na wakacje i doświadczenie różnych rzeczy. Słońce oznacza witalność, wolność, radość i autoekspresję.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : SłońceCytat tygodnia:
Nie wie się nic o życiu, póki się nie zaakceptuje śmierci.


Ciekawostka tygodnia
W Louisburgu w Północnej Karolinie w USA duchowna baptystów Emma Solomons otworzyła pierwszy na świecie sklep oferujący chrześcijańską bieliznę damską. 51-letnia duchowna twierdzi, że do otworzenia sklepu natchnął ją sam Bóg.


Dowcip tygodnia :
Wujek pyta Jasia: -Do jakiej szkoły pójdziesz po ukończeniu podstawówki? -Do żadnej. chcę zostać prezydentem.Video na ten tydzień :
skorpion horoskop tygodniowy
3.7/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
W ostatnich latach wszyscy zaczęli mieć obsesję na punkcie zombie. Być może dlatego, że biorąc pod uwagę stan naszego społeczeństwa, wielu uważa, że ​​zbliżająca się apokalipsa nie jest zbyt odległa. Temat apokalipsy zombie jest już tak dobrze opisany i opowiedziany, że aż t


7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
Miłość jedyną rzeczą, dzięki której ludzie żyją i przez którą umierają równie często. Uczucie to czyni nas prawdziwie ludzkimi. Sprawia, że porzucamy swoje przekonania, poglądy polityczne, czy religię. Dla najbliższej osoby jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Właśnie tym je

Która z postaci na obrazku jest najmłodsza? Zastanów się i wskaż odpowiednią sylwetkę. Test pokaże, jak oceniasz ludzi
Każda nasza decyzja niesie ze sobą określone skutki i ma spore znaczenie. Wszystkich naszych życiowych wyborów dokonujemy z określonego powodu i „po coś”. Nie zawsze wybieramy to, co najlepsze i najsłuszniejsze, czasami kierujemy się tym, co nam się bardziej podoba, co bardziej