Skorpion horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Skorpion

11.12 - 17.12 2023

Skorpion horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop na ten tydzień

Zapragniesz uciec od rzeczywistości, uciec od problemów, odpocząć. Jeśli masz taką możliwość, weź urlop. Jeśli musisz pracować lub zajmować się domem, staraj się wygospodarować każdego dnia choć godzinę tylko dla siebie.

Zajmij się tym co lubisz robić, zrelaksuj się, wyjdź z domu: do kina, restauracji, czy na spacer. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pobyć sam – odsuń się na chwilę od innych, jeśli potrzebujesz towarzystwa – poszukaj go. Jednak nie zaniedbuj swoich obowiązków, staraj się dobrze planować swój czas.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 10 grudnia 2023 (niedziela)

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach zapowiada się stabilny tydzień, bez emocji i uniesień. Monotonia może Cię nieco nużyć, ale nie warto szukać zmian na siłę. Single zechcą poznać kogoś, z kim będą się przede wszystkim dobrze bawić.

Choć nie ma to teraz dla Was znaczenia, jak długo potrwa ten związek, to jednak jest szansa, że dobra zabawa może zamienić się w stabilne uczucie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Chęć zabawy i ucieczka od codzienności, która Cię męczy, może prowadzić do niepotrzebnego wydawania pieniędzy. Uważaj, by nie wpaść w długi. Unikaj szczególnie hazardu, nie popisuj się w towarzystwie pieniędzmi. Pilnuj portfela, telefonu i wartościowych rzeczy, zaplanuj wcześniej kwotę, jaką możesz wydać na zabawę.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 24, 26, 38, 47, 49, 50

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 11.12 do 17.12 2023

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 50%, praca: 70%, miłość: 30%, szczęście: 10%, nastrój: 10%

Tarot tygodniowy - Skorpion

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Trójka Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Skorpion

Doskonałość · Opanowanie · Satysfakcja · Sukces · Praca zespołowa

Trójka Denarów jest bardzo pozytywną kartą. Szczególnie jeśli chodzi o pytania dotyczące pracy i kariery, ale ogólnie jest to dobry znak. Weź to pod uwagę jeżeli myślisz o zmianie pracy.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Trójka DenarówCytat tygodnia:
Pożądanie silnej wiary nie jest dowodem silnej wiary, raczej jej przeciwieństwem. Kto ją posiada, ten może pozwolić sobie na piękny zbytek sceptycyzmu: gdyż jest dość pewny, dość mocny, dostatecznie do niej przywiązany. Aforyzmy F. Nietsche


Ciekawostka tygodnia
Urządzono maraton pocałunkowy. Młoda para z Kolumbii trwała w miłosnym zbliżeniu przez 38 godzin i 52 minuty. Zapewniła tym sobie zwycięstwo w konkursie "Wieczny pocałunek". Nagrodą jest wycieczka na Jamajkę. 24-letnia dziewczyna i jej o rok starszy narzeczony oświadczyli, że zamierzają tam spędzić miodowy miesiąc.


Dowcip tygodnia :
Jasio pyta tatę: - Dlaczego Królewna Snieżka trafiła do domu wariatów? - Nie wiesz? To znajdĽ mi taką drugą dziewczynę, która wytrzyma z siedmioma kawalerami na raz!Video na ten tydzień :
skorpion horoskop tygodniowy
3.4/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Która z trójek na obrazku jest rodziną? Wybierz jedną z nich i dowiedz się czegoś nowego o swym dzieciństwie
Ilu na świecie rodziców tyle metod wychowawczych. Każda rodzina jest inna i choć wielu z nas może z przekonaniem powiedzieć, że miało szczęśliwe dzieciństwo, na pewno nie było ono takie samo, jak naszych przyjaciół, czy znajomych. Nikt nie jest idealny, negatywne cechy naszego charakte


Spod jakiego znaku jest najlepszy tata zodiaku? Oto nasz subiektywny ranking
Choć każdy rodzic ma swój pomysł na wychowanie dziecka, wszyscy zadają sobie to samo pytanie: czy dobrze wychowuję swoją pociechę?  Bez względu na to, jak bardzo się starasz, czasami po prostu nie wychodzi i musisz pogodzić się z wychowawczą porażką. Nie zawsze to Twoja wina. Czasami

Do którego rodu z „Gry o tron” pasujesz najbardziej? Dewiza, której z rodzin odzwierciedla Twoje patrzenie na świat? Przekonaj się już teraz
Zima nadchodzi.  Fani „Gry o tron” doskonale wiedzą, co to znaczy. Zakładamy, że nimi jesteście, skoro zainteresował Was ten artykuł. Jednak jeszcze zanim do Waszych domów zawita ona na dobre, a Wy rozsiądziecie się w fotelach, przypominając sobie poprzednie sezony ulubionego