Skorpion horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Skorpion

30.01 - 05.02 2023

Skorpion horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop na ten tydzień

Tydzień zapowiada się dobrze, ale niespodziewana wizyta kogoś lub jakaś wiadomość zupełnie wytrąci Cię z równowagi. Niepotrzebnie, bo już do końca tygodnia wszystko się wyjaśni i dobrze ułoży. Skoncentruj się teraz na sobie, swoich potrzebach i sprawach, które już dawno zaniedbałeś.

Nie lekceważ i nie odkładaj spraw, które wymagają Twojej uwagi, może wreszcie zadbaj o zdrowie, kondycję, sprawy związane z wychowaniem dzieci, wymagające pogodzenia się z kimś lub wyjaśnienia nieporozumień.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lutego 2023 (sobota)

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

Twój partner nie będzie dłużej czekał aż przestaniesz się gniewać. Wyjaśnij wszystko i zakończ konflikt. Postaw sprawę jasno.

Szczerość to podstawa udanego związku i daje szybkie rozwiązanie sytuacji.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Zaplanuj bierzące wydatki i trzymaj się tego planu. Na większe projekty przyjdzie jeszcze czas. Na razie zapewnij sobie i swoim najbliższym wszelkie podstawowe potrzeby.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 23, 30, 33, 35, 39, 43

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 30.01 do 05.02 2023

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 40%, praca: 70%, miłość: 80%, szczęście: 80%, nastrój: 30%

Tarot tygodniowy - Skorpion

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Gwiazda

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Skorpion

Spokój · Przeznaczenie · Nadzieja · Szansa · Odnowienie

Kiedy w twoim rozstawie pojawia się Gwiazda, oznacza to, że prawdopodobnie poczujesz się zainspirowany i będziesz mieć większą nadzieję na przyszłość niż do tej pory. Będziesz także czuł się pewniej co do tego, że twoje potrzeby – niezależnie od tego, czy są to potrzeby emocjonalne, czy finansowe – zostaną zaspokojone. Oczywiście jednak nie możesz pozwolić, by twoje zaufanie znalazło się w niewłaściwym miejscu. Jest to również bardzo duchowa karta, wskazująca, że możesz znaleźć, przynajmniej na jakiś czas, poczucie jedności z całym stworzeniem. Nie jest to zwykłe uczucie, upewnij się więc, że właściwie je smakujesz.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : GwiazdaCytat tygodnia:
Najmniejsza zaś z cnót lepszą jest od pięknych manier. Stephanie Felicite de Genlis


Ciekawostka tygodnia
Słynny brytyjski bukmacher William Hill przyjął od jednego z klientów zakład, że 2006 roku na szczyty list przebojów ponownie dotrze hit Paula McCartneya i The Beatles ”When I’m 64”. Jeżeli tak się stanie klient wygra w stosunku 64:1 i zabierze do domu 1920 funtów!


Dowcip tygodnia :
Jaś wita ciocię, która przyjechała w odwiedziny: - Dzień, dobry ciociu! Ale się tata ucieszy! Woła radośnie. - A to dlaczego, kochanie? - Bo przed chwilą powiedział, że tylko ciebie brakuje nam do szczęścia.Video na ten tydzień :
skorpion horoskop tygodniowy
3.4/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


6 najbardziej ekscentrycznych znaków zodiaku. Twój jest wśród nich? Koniecznie sprawdź, co Cię wyróżnia
Wszyscy jesteśmy różni, a każdy z nas jest wyjątkowy.  Niektóre nasze dziwności musimy wyeliminować ze swego życia. Inne jednak pozostają smaczkami, które wyróżniają nas z tłumu i dzięki którym jesteś nietuzinkowi i rozpoznawalni. Dzisiejszy świat lubi ekscentryków, osoby wielow


31 marca wypada niezwykła pełnia księżyca. Sprawdź co Ci przyniesie Błękitny Robaczy Księżyc
Miesiąc, który teraz mamy jest niezwykły, ponieważ przypada nań aż dwie pełnie Księżyca. Jedną mieliśmy na początku marca (2 marca). Druga wypada ostatniego dnia miesiąca (31 marca) . Obie te pełnie dla Indian stanowiły symboliczne zwieńczenie zimy. Kojarzone były z wyższymi temper

Z której bajki Disneya pochodzi Twój książę? Zobacz, co na to gwiazdy
Niezależnie od tego, czy wierzysz w bajki, czy nie, nie da się ukryć, że świat wykreowany przez Disneya odegrał ważną rolę w kształtowaniu naszych dziecięcych poglądów na to, czym jest miłość.  Przewinęło się w nim wiele charakterystycznych męskich postaci i sylwetek. Poznaliśm