Skorpion horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Skorpion

29.05 - 04.06 2023

Skorpion horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop na ten tydzień

To będzie ciekawy tydzień. W Twoim życiu wydarzy się wiele sytuacji, które Cię ucieszą i mile zaskoczą. Zwłaszcza w domu czeka Cię niespodzianka.

Znajomi będą chcieli Cię odwiedzić. Spędzisz czas miło i wesoło. Będziesz osobą mile widzianą w towarzystwie i możesz dostać zaproszenie na ciekawą imprezę lub duże przyjęcie.

W pracy poznasz ludzi, którzy pomogą Ci w karierze lub szybszym i lepszym wykonaniu trudnych zadań. Spotkasz się z wyrazami życzliwości, co poprawi Ci humor, ale też pozwoli inaczej spojrzeć na otaczających Cię ludzi. Zauważysz, że nie wszyscy są tacy, jak myślałeś.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 2 czerwca 2023 (piątek)

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

W partnerze zobaczysz cechy, których do tej pory nie zauważałeś lub lekceważyłeś. W tym tygodniu wzmocnią się Wasze więzi i poczucie wspólnoty. Przyczynią się do tego m.

in. rodzinne wydarzenia. Trzeba będzie zwrócić większą uwagę na teściów lub rodziców, być może poświęcić im więcej czasu.

Single będą miały okazję poznać kogoś interesującego.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Osoby pracujące w branży finansowej będą miały wyjątkowo dużo pracy, co przełoży się w przyszłości na Wasze dochody. Warto więc poświęcić się teraz pracy. Osoby szukające pracy będą miały do wyboru kilka ofert. Warto na coś się zdecydować i podjąć wyzwanie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 13, 23, 27, 29, 40, 48

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 29.05 do 04.06 2023

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 50%, praca: 50%, miłość: 10%, szczęście: 90%, nastrój: 70%

Tarot tygodniowy - Skorpion

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Szóstka Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Skorpion

Zakończenie · Dobra wiadomość · Nagroda i uznanie · Sukces · Triumf

Szóstka Buław jest bardzo pozytywną wróżbą. Może wskazywać, że pomimo wyzwań, przed którymi stoisz, osiągniesz swoje, gdyż je pokonasz. Karta ta wskazuje również na literalny lub metaforyczny ruch, mówi, że rzeczy się zmieniają, w pozytywny sposób.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Szóstka BuławCytat tygodnia:
A biada milczącym o Tobie, że mając mowę, stali się niemymi. Augustyn (Augustyn Aureliusz, święty 354-430)


Ciekawostka tygodnia
Mający 39 lat mieszkaniec Sri Lanki Gamini Wasantha Kumara, pobił rekord świata ciągnąc, za pomocą trzymanej w zębach liny, ważący 40 ton wagon kolejowy na odcinku 22,8 metra.


Dowcip tygodnia :
-Czy znacie jakiś skuteczny sposób ataku na Novella 5? -Jasne. Trzeba zawiązać sobie na czole opaskę z symbolem zachodzącego słońca i okrzykiem Tora! Tora! Tora! popikować w dół.Video na ten tydzień :
skorpion horoskop tygodniowy
3.4/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Dlaczego wciąż jesteś singlem? Gwiazdy mają na ten temat kilka teorii…
Każdy z nas ma za sobą bagaż doświadczeń, które w pewnym stopniu kształtują jego życie. Przebyte związki i miłosne zawody pozostawiają po sobie ślad, który ciężko jest wymazać. Odbija się to zwykle na naszym charakterze, zasadach i upodobaniach. Niektórzy, Ci bardziej dotknięci,


Udekoruj dom zgodnie z wolą gwiazd. Sprawdź jakie dodatki i bibeloty pasują do Twojego znaku zodiaku
W horoskopie znajdziesz wskazówki, dotyczące praktycznie każdej sfery życia.  Jeśli regularnie sprawdzasz, co szykują dla Ciebie gwiazdy, wiesz już pewnie, jak się ubierać, z kim spotykać, a nawet jak się umalować, zgodnie z wolą gwiazd. Nawet jeśli nie wierzysz w gwiezdne przepowiedn

Na obrazku ukryło się kilka kształtów. Ten, który odnajdziesz na końcu powie Ci, która ze znajomych osób sprawi Ci niespodziankę
Życie jest nieprzewidywalne i pełnie niespodzianek. Nigdy nie wiemy, czego możemy się spodziewać po kapryśnej fortunie, która o nam sprzyja, to znów odwraca się do nas plecami. Swoje sekrety mają przed nami nawet bliscy. W głębi duszy wiemy, kogo możemy podejrzewać o posiadanie tajemni