Skorpion horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Skorpion

08.04 - 14.04 2024

Skorpion horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop na ten tydzień

W tym tygodniu możesz odczuwać chaos w życiu. Zastanów się nad tym, co dzieje się wokół Ciebie. Nie popadaj w panikę i złość, po prostu zmień sposób działania.

W domu podziel się obowiązkami z partnerem, być może jest w stanie pomóc Ci także ktoś z dalszej rodziny lub poproś o pomoc znajomych. W pracy stanowczo wyrażaj swoje zdanie, nie bój się wymagać czegoś od innych. Nie udawaj kogoś innego niż jesteś.

Postępując w ten sposób dotrwasz w dobrej kondycji do końca tygodnia. W weekend koniecznie odpocznij, ale nie spędzaj całego dnia przed telewizorem. Warto skorzystać z tego, co oferuje natura.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 13 kwietnia 2024 (sobota)

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

Od partnera też masz prawo wymagać pomocy i wsparcia. Jeśli tego nie uzyskasz, odsuniesz się od niego, co będzie dla niego bardzo dotkliwe, a nawet przykre. Zmusi to jednak do myślenia i być może zmian w Waszych relacjach.

Single nie będą w tym tygodniu miały większych szans na poznanie kogoś interesującego.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Zainwestuj pieniądze w wiedzę. Jeśli masz dzieci, które się uczą albo Ty się uczysz – to inwestowanie w naukę w tym czasie to najlepsze co możesz zrobić. Pomyśl o przyszłości – co dalej z edukacją i rozwojem, może warto sięgnąć po jeszcze jedno szkolenie, kurs, czy warsztaty?

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 3, 7, 32, 34, 42, 45

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 08.04 do 14.04 2024

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 50%, praca: 10%, miłość: 50%, szczęście: 50%, nastrój: 100%

Tarot tygodniowy - Skorpion

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Król Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Skorpion

Autorytet · Korzyści finansowe · Uczciwość i zaufanie · Mediacja · Profesjonalizm

Król Buław często jest kojarzony z astrologicznym znakiem Strzelca. Oznacza mądrą, otwartą, pozytywną, żądną przygód męską energię. Podobnie jak w przypadku wszystkich kart osobowych, Król Buław może wskazać na dosłowną osobę w twoim życiu – najczęściej jest to mężczyzna z jasnymi włosami. Kiedy w twoim rozstawie pojawia się Król Buław, oznacza to, że prawdopodobnie masz obfitość energii, którą jesteś skłonny spożytkować w pozytywnym kierunku.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Król BuławCytat tygodnia:
... musisz uważać na znaki. Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy odczytać tylko co zapisał dla Ciebie. Paulo Coelho


Ciekawostka tygodnia
Mnisi z indyjskiej świątyni Neyyattinkara Krishna zlecili wykonanie olbrzymich sandałów dla ... słonia. 76-letni zwierzak o imieniu Ganesan, który od wielu lat mieszka na terenie świątyni, ma kłopoty z chodzeniem. Sandały wykonane ze skóry i gumy mają przynieść mu ulgę. Jednak będzie musiał je zdejmować w trakcie nabożeństw....


Dowcip tygodnia :
Dziadek Kowalskiego obchodzi setną rocznicę urodzin. Przyjeżdża do niego dziennikarz i pyta: -Co pan robił, żeby dożyć tych stu lat? -Czekałem... -odpowiada dziadek z uśmiechem.Video na ten tydzień :
skorpion horoskop tygodniowy
3.7/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz jedną z tych mandali i poznaj cechy, które wyróżniają Cię z tłumu
Nic tak nie świadczy o człowieku, jak jego spontaniczne decyzje.  Kiedy robimy coś błyskawicznie i bez zastanowienia na wierzch wychodzi prawda o tym, kim jesteśmy i co w życiu cenimy najbardziej. Spontaniczne wybory są szczere i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy. Niektórzy z nas pozwal


Jak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d

Karty tarota zdradzają Twą przyszłość. Poznaj ją już teraz, odkrywając jedną z nich
Prawdy o tym, co dzieje się w naszym życiu oraz co już wkrótce się w nim wydarzy, z reguły szukamy w gwiazdach. To one podpowiadają nam, czego możemy się spodziewać i na co powinniśmy być przygotowani. Jest jednak jeszcze jedno źródło, do którego można zajrzeć zamiast do horoskopu.