Skorpion horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Skorpion

26.09 - 02.10 2022

Skorpion horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop na ten tydzień

Problemy i nieporozumienia powinny w tym tygodniu się wyjaśnić. Ty wyjdź z inicjatywą. Nie czekaj aż ktoś przyjdzie do Ciebie i wyciągnie rękę na zgodę.

Zacznij pierwszy działać, nie odkładaj rozmowy na potem. Przekonasz się jak niewiele wysiłku potrzeba, aby osiągnąć kompromis. Zrób to czego się obawiasz.

Zwróć większą uwagę na swoje dzieci, przede wszystkim sprawdź jak spędzają czas wolny.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 25 września 2022 (niedziela)

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

Jeśli między Tobą a partnerem są jakieś niewyjaśnione kwestie, spory, urazy warto je teraz wyjaśnić i zakończyć. Będziesz mieć łatwość negocjacji i przekonywania. Nie oznacza to, że partner przyzna Ci rację albo postawisz na swoim bez względu na wszystko.

Szczera rozmowa z pewnością oczyści atmosferę.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Wyjaśnij kwestię wydatków rodzinnych. Dzieci mogą dopominać się o wyższe kieszonkowe. Podejdź do każdej sprawy z rozsądkiem. Może rzeczywiście warto przyznać komuś rację?

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 24, 29, 33, 38, 44, 50

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 26.09 do 02.10 2022

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 90%, praca: 90%, miłość: 10%, szczęście: 40%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Skorpion

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Słońce

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Skorpion

Obfitość · Osiągnięcie · Radość · Produktywność · Sukces

Jeśli karta Słońca pojawia się w Twoim rozstawie, jest to znak, że wkrótce możesz poczuć się bardziej swobodnie niż dotąd, być może jak nie czułeś się od lat. Wskazuje też, że jest to świetny czas na wakacje i doświadczenie różnych rzeczy. Słońce oznacza witalność, wolność, radość i autoekspresję.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : SłońceCytat tygodnia:
Byt jest, niebytu nie ma. Parmenides z Elei (ok. 540 - ok. 470 p. n. e)


Ciekawostka tygodnia
Włoska policja zatrzymała ciężarówkę i przetrzymywała ją przez 10 godzin z powodu znajdującego się w jej papierach słowa "Laden". Papiery były w porządku, ale policjanci byli zdenerwowani, ponieważ podejrzewali, że może to mieć coś wspólnego z terrorystą Osamą bin Ladenem. Tymczasem okazało się, że kierowca jest Niemcem, a po niemiecku czasownik "laden" znaczy nic więcej jak tylko "załadować".


Dowcip tygodnia :
Wraca pijany mąż do domu po dwóch dniach balangi. Żona, chcąc pokazać jaka to ona jest dobra, rozbiera go i mówi: - O, mój ty biedaku, znowu te delegacje, ależ jesteś zmęczony. Widząc ślady szminki na torsie: - Znowu ta ślepa sekretarka ochlapała cię winem... ¦ciąga mu spodnie i widzi damskie figi. Nagle zaniemówiła, a mąż: - No, kombinuj, mała, kombinuj!Video na ten tydzień :
skorpion horoskop tygodniowy
3.7/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 tricki, dzięki którym z łatwością zapanujesz nad swoimi emocjami. Opanuj je i zostań swym własnym guru
Emocje są naturalną częścią naszego życia.  Nie ma ludzi z kamienia, a Ci, którzy na pozór się tacy wydają, tłumią w sobie morze uczuć, które zatapia ich od wewnątrz i utrudnia złapanie oddechu. Odczuwane przez nas emocje mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Z tych pierw


Dokąd udaje się nasza dusza, kiedy śnimy? Sprawdź, w co wierzą Indianie i poszukaj w ich przekazach ziarna prawdy
Śnienie jest integralną częścią indiańskiej tradycji i praktyki duchowej. To z indiańskiej kultury wywodzą się tzw. łapacze snów, które dziś przeżywają swoją drugą młodość. To w ich wierzeniach początek biorą interpretacje snów. Już od najmłodszych lat Indianie uczeni byli z

Czy jesteś wybrany do tego, by uratować świat? Zobacz czy masz te 14 cech i przekonaj się sam
Czujesz, że bardzo różnisz się od swego otoczenia? Nie potrafisz się dopasować do okoliczności, a z biegiem lat zaczynasz myśleć, że jesteś wybrakowany i nigdy tak naprawdę nie odnajdziesz swego miejsca? To niekoniecznie z Tobą jest coś nie tak, ale ze światem, który nas otacza. C