Strzelec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Strzelec

11.12 - 17.12 2023

Strzelec horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop na ten tydzień

Uważaj na osoby w Twoim otoczeniu. Mogą próbować Tobą manipulować i wymuszać złe zachowania. Jeśli ktoś prosi Cię o zrobienie czegoś, zastanów się, czy na pewno tego potrzebuje.

Musisz dwa razy pomyśleć zanim zrobisz coś dla innych. Nie strać czujności, ale też nie bądź zbyt podejrzliwy wobec wszystkich. Najbliższe Ci osoby będą służyć dobrą radą, spojrzą na problemy z innej perspektywy – warto ich posłuchać.

Poświęć więcej czasu rodzinie, a zwłaszcza swoim dzieciom. Wspieraj ich, a nie upominaj. Warto razem wybrać się gdzieś, by wesoło spędzić czas.

Strzelec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 11 grudnia 2023 (poniedziałek)

Strzelec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Strzelec horoskop tygodniowy Strzelec - miłosny horoskop tygodniowy

Możesz teraz liczyć na swojego partnera. Jeśli między Wami układa się dobrze, Wasza miłość nabierze mocy. Jeśli ostatnio coś się psuło w Waszych relacjach, ten tydzień może być decydujący co do Waszej przyszłości.

Od Waszych charakterów zależy jak potoczą się negocjacje.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 100%

milosc dla Strzelec

Finanse

Strzelec - finansowy horoskop tygodniowy

Będziesz mieć skłonność do rozdawania pieniędzy. Dobrze zastanów się komu chcesz pomóc. Nie każda pomoc musi oznaczać datek finansowy. Wszystkim nie pomożesz. Wybierz sposób i cel i skup się na jednym. Zakupy rób zgodnie z przygotowaną wcześniej listą. Zachowaj oszczędności na później.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 24, 26, 38, 47, 49, 50

Horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 11.12 do 17.12 2023

zdrowie dla Strzelec praca dla Strzelec szczęście dla Strzelec praca dla Strzelec
zdrowie: 50%, praca: 30%, miłość: 100%, szczęście: 70%, nastrój: 100%

Tarot tygodniowy - Strzelec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Kochankowie

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Strzelec

Przywiązanie lub związek · Sprzeczne wybory · Partnerzy · Związki · Wspólnota

Kochankowie są związani z astrologicznym znakiem Bliźniąt. Niemal zawsze wskazuje to na partnerstwo z tylko jedną osobą. Zwykle wskazuje to na romantyczne partnerstwo, ale oczywiście nie zawsze tak jest. Rzadziej oznacza dualizm, który wszyscy wewnętrznie posiadamy.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : KochankowieCytat tygodnia:
Argumentów nie należy liczyć, lecz ważyć. Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p. n. e)


Ciekawostka tygodnia
Colin Billing, który zorganizował sobie w firmie wieczór kawalerski, spędził noc przedślubną w towarzystwie 15 dziewcząt. W jego fabryce bielizny w Redhill pracują same kobiety...


Dowcip tygodnia :
- Ile ma pani lat? - 80. - Zamężna? - Jeszcze nie. - A ile pani widziała wiosen? - 30. - A reszty pani nie zauważyła.Video na ten tydzień :
strzelec horoskop tygodniowy
Strzelec – horoskop tygodniowy
4.3/5 - (3)

2 komentarze

  1. Maciej
  2. Ewa

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


7 zasad, które definiują Cię najtrafniej – każdy znak zodiaku ma swoje własne
Każdy znak zodiaku ma swoje własne zasady, według których działa.  W tych prostych i treściwych hasłach wyraża się podejście do życia przedstawicieli poszczególnym symboli zodiaku, ich moralność, mocne i słabe strony. Czasami bardzo trudno nam jest się określić. Nie każdy jednak


Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
Momenty zasypiania to jedne z najintymniejszych chwil dnia.  To wtedy odchodzimy w krainę wyobraźni. Stajemy się zupełnie bezbronni. Opadają z nas maski i stajemy się tacy, jacy jesteśmy naprawdę. Jak wtedy wyglądamy? Kurczowo ściskamy poduszkę, wtulając się w nią całym sobą? Toniem

Myślisz, że nic Ci nie jest? Zdradzają Cię oczy! Wybierz jeden z obrazków i odkryj prawdę o Twym obecnym stanie ducha
 To, w jaki sposób postrzegamy świat, mówi o nas więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Obrazy, które widzimy, zawsze odzwierciedlają nasz stan bycia, elementy naszej osobowości i charakteru. Wszystko podlega naszej interpretacji, jest inaczej szeregowane i z czym innym kojarzone. Skojarzen