Strzelec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Strzelec

23.05 - 29.05 2022

Strzelec horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop na ten tydzień

Tydzień zapowiada się spokojnie. Pozwól sobie na chwilę relaksu, który jest Ci tak bardzo potrzebny. Musisz odizolować się od stresujących zdarzeń, może wziąć urlop i wyjechać w zaciszne miejsce.

Jeśli nie zrobisz tego w tygodniu, wykorzystaj weekend. Odpocznij tak jak lubisz, zbierz myśli, zastanów się nad tym co osiągnąłeś i do czego dążysz. Zacznij od teraz wprowadzać stopniowo zmiany do swojego życia.

Szybko przekonasz się, jak bardzo odpoczynek był Ci potrzebny i jak wiele zmienił.

Strzelec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 25 maj 2022 (środa)

Strzelec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Strzelec horoskop tygodniowy Strzelec - miłosny horoskop tygodniowy

Wspólny wyjazd będzie korzystny dla każdej pary. Wyjazdy godzą osoby skłócone, wzmacniają uczucia zakochanych. Osoby samotne mogą znaleźć interesującego partnera z daleka od domu.

Czy jednak taki związek będzie trwały? Tym bardziej, że raczej nie wyrazisz chęci zamiany miejsca zamieszkania z powodu nowo poznanej osoby.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Strzelec

Finanse

Strzelec - finansowy horoskop tygodniowy

Pojawią się nowe okazje do inwestycji i korzystne oferty dla firm. Warto wybrać jedną – którą? Może zwrócić się o pomoc do specjalistów? Na pewno decyzja nie powinna być podejmowana przez jedną osobę.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 3, 4, 28, 31, 45, 50

Horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 23.05 do 29.05 2022

zdrowie dla Strzelec praca dla Strzelec szczęście dla Strzelec praca dla Strzelec
zdrowie: 80%, praca: 80%, miłość: 50%, szczęście: 20%, nastrój: 50%

Tarot tygodniowy - Strzelec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Królowa Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Strzelec

Skupienie na karierze · Ciężka praca · Uczciwość · Niezależność i miłość w domu · Rozwaga

Królowa Buław jest jedną z najbardziej płodnych (metaforycznie i dosłownie) kobiecych energii w talii tarota. W czytaniu, jak wszystkie karty osobowe, często może dosłownie oznaczać osobę w twoim życiu, najczęściej kobietę i najczęściej z jasnymi włosami. Królowa Buław przynosi dobrą energię i jest pozytywnym znakiem.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Królowa BuławCytat tygodnia:
Nihil homini certum est - nic człowiekowi nie jest pewne.


Ciekawostka tygodnia
32-letni Kevin Shelton wszedł do centrum handlowego na Florydzie i rozdał 7 tys. dolarów w jednodolarowych banknotach. Mężczyzna mówi, że chciał sprawić, żeby ludzie byli szczęśliwsi. Rozdanie całej sumy w centrum Plaza w Tampie zajęło mu tylko dwie godziny.


Dowcip tygodnia :
Idzie facet do lekarza i mowi: -mam krzywe nogi - od malego ? nie.. od kolanVideo na ten tydzień :
strzelec horoskop tygodniowy
Strzelec – horoskop tygodniowy
5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Nie wiesz, co sprezentować wymagającemu znajomemu? Obdaruj go zgodnie z jego znakiem zodiaku!
Paradoksalnie im dłużej kogoś znamy, tym trudniej wymyślić dlań oryginalny i ciekawy prezent.  Urodziny to pół biedy. Na tę okazję można sprezentować bliskiemu coś wyjątkowego i drogiego. Złożyć się z kimś. Coś wymyślić. Gorzej jest ze świętami, np. Bożym Narodzeniem, pomni


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa

Każdy znak zodiaku ma swoją legendę. Te historie fascynują i pozwalają odkryć największe tajemnice poszczególnych symboli
Horoskopy są wszędzie.  Znajdziemy je w gazetach, na platformach i forach internetowych, a nawet w nieco już zapomnianej telegazecie. Z gwiazd ludzie wyczytują już wszystko. Można z nich czerpać inspiracje i wiadomości o przeróżnych sferach naszego życia. Jedni czytają gwiezdne przepo