Horoskop dzienny

Strzelec horoskop tygodniowy

Horoskop od 18.01 do 24.01 2021

horoskop tygodniowy strzelec
Strzelec horoskop na ten tydzień : W tym tygodniu możesz stać się nieco podejrzliwy i będziesz wszędzie dopatrywać się ukrytych znaczeń. W pracy czy szkole stracisz wyrozumiałość dla cudzych błędów, być może powiesz komuś kilka słów prawdy... Nie przejmuj się tym, nie zawsze trzeba udawać, że wszystko Ci się podoba. Wytrwają przy Tobie prawdziwi przyjaciele, ci, którzy odejdą, nie są warci Twojej uwagi.

Zobacz horoskop Strzelec na dziś 20 styczeń 2021 (środa)

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 7, 11, 13, 19, 38, 50

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 18.01 do 24.01 2021

zdrowie dla strzelec praca dla strzelec milosc dla strzelec szczęście dla strzelec praca dla strzelec
zdrowie: 90%, praca: 30%, miłość: 70%, szczęście: 40%, nastrój: 80%

Zobacz horoskop na przyszły tydzień


Cytat tygodnia:
Kto połyka słodkie słówka, odczuje z czasem ich gorzki smak.


Ciekawostka tygodnia
Siedmiu poetów odczyta swoje prace na wybiegu dla pawianów w chilijskim zoo, gdyż uważają, że małpy prędzej niż ich rodacy poznają się na ich poezji. Zostaną opuszczeni na wybieg w specjalnie zaprojektowanej klatce, która ma ochronić ich przez ewentualnymi atakami.


Dowcip tygodnia :
Monstrum Frankensteina przychodzi do sklepu z odzieżą, żeby sobie kupić garnitur. Mierzy jeden, potem drugi... Gdy założył trzeci garnitur, stwierdził, że nie może się zdecydować który kupić, więc prosi ekspedientkę o radę. Ta przygląda się Frankensteinowi i mówi: - Uważam, że we wszystkich garniturach jest pan wyjątkowo atrakcyjnym mężczyzną!Video na ten tydzień :

tarot online chińska wróżba

Rządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na5 znaków zodiaku, którym gwiazdy wróżą bogactwo. Sprawdź, czy jest tam i Twój!
Ludzie dzielą się na tych, którzy wierzą w moc astrologii i tych, którzy w nią wątpią. Jeśli należysz do pierwszej z tych grup, prawdopodobnie sugerujesz się tym, co podpowiada horoskop, sprawdzasz, co mają Ci do przekazania gwiazdy. Instynktownie wcielasz w życie przeczytane porady. Z

Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia