Strzelec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Strzelec

27.09 - 03.10 2021

Strzelec horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop na ten tydzień

Będziesz miał dużo pracy w tym tygodniu. W domu pojawi się wiele rzeczy do zrobienia i w pracy pojawią się nieoczekiwane obowiązki. Na początku tygodnia będziesz sobie z wszystkim dobrze radził, ale potem poczujesz zmęczenie.

Staraj się wszystko planować i dobrze wykorzystywać każdą chwilę. Znajdź czas na wyciszenie, by w dobrej formie zakończyć ten tydzień. Szukaj wsparcia wśród najbliższych.

Strzelec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 26 wrzesień 2021 (niedziela)

Strzelec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Strzelec horoskop tygodniowy Strzelec - miłosny horoskop tygodniowy

Będziesz oczekiwać od partnera wsparcia i zrozumienia. Jesteś bardzo skupiony na sobie, a on też ma swoje potrzeby i problemy. Staraj się mimo wszystko spojrzeć na ukochaną osobę ze zrozumieniem.

Samotne osoby będą zbyt zajęte pracą, by szukać miłości. Przed Wami dużo spotkań biznesowych, być może wyjazd służbowy. Poznani tam ludzie będą mieć na Waszą przyszłość znaczący wpływ.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 40%

milosc dla Strzelec

Finanse

Strzelec - finansowy horoskop tygodniowy

Możesz spodziewać się większych dochodów za wykonywaną teraz pracę. Może też dostaniesz do zrealizowania nowe projekty, propozycje, które zaczniesz wykonywać lada dzień. Na dochód przyjdzie poczekać, ale opłaci się czekanie. Skup się teraz na dobrym wykonaniu zleconych zadań.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 20, 21, 22, 30, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 27.09 do 03.10 2021

zdrowie dla Strzelec praca dla Strzelec szczęście dla Strzelec praca dla Strzelec
zdrowie: 20%, praca: 30%, miłość: 100%, szczęście: 40%, nastrój: 10%

Tarot tygodniowy - Strzelec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dwójka Mieczy

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Strzelec

Równowaga · Rozwiązywanie konfliktów · Decyzje · Spokój umysły · Uprzedzenie

Dwójka Mieczy jest często kartą mówiącą o partnerstwie i równowadze. Zwykle odnosi się do partnerstwa tylko z jedną osobą, w przeciwieństwie do grup ludzi. Karta ta pokazuje potrzebę dawania i odbierania (nikt z nas nie ma zawsze racji w 100% przypadków, a każdy w pewnym stopniu ma coś do zaoferowania). Zastanów się, w jakim stopniu twoje życie i twoje partnerstwo są w równowadze.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dwójka MieczyCytat tygodnia:
Idzie luty, podkuj buty. Przysłowie polskie


Ciekawostka tygodnia
W West Sussex w Anglii pies rasy golden retriever o imieniu Angus został ukąszony przez żmiję. Przeżył dzięki transfuzji krwi od ... kolegi, golden retrievera, Fineya


Dowcip tygodnia :
Stoi informatyk przed lustrem i mówi do siebie: -No proszę, czterdzietka na karku i ani jedengo siwego włosa na głowie.Video na ten tydzień :
strzelec horoskop tygodniowy
Strzelec – horoskop tygodniowy

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Zodiak zdradza, która z gwiazd popu jest Twoim alter ego. Sprawdź z kim Cię połączył
Wielu z nas marzy o życiu w blasku fleszy i zazdrości gwiazdom bywania w modnych miejscach i noszenia ubrań najlepszych projektantów.  Sława połączona z uwielbieniem fanów jest bardzo pociągająca i choć łączy się ona często z brakiem prywatności, czy licznymi plotkami na temat gwiaz


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia

Która korona drzewa zachwyciła Cię najbardziej? Wybierz zgodnie z sercem i odkryj, co czyni Cię wyjątkową osobą
Każdy dokonany wybór stanowi wyraz osobowości i charakteru człowieka. O człowieku świadczą nie tylko jego słowa, ale również, a może przede wszystkim zachowania i decyzje. To one najdobitniej pokazują nasze podejście do życia, wskazują motywacje, są odbiciem hierarchii wyznawanych pr