Horoskop dzienny

Strzelec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Strzelec

12.04 - 18.04 2021

Strzelec horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop na ten tydzień

To tydzień, w którym warto postarać się o poprawę różnych aspektów swojego życia. Okazje będą się pojawiać, tylko musisz je zobaczyć i wykorzystać w porę. W Twoim życiu zawodowym pojawi się osoba bądź sytuacja, która pomoże Ci wykazać się w swojej dziedzinie, zaprezentować swoje umiejętności, których być może do tej pory nie wykorzystywałeś.

W życiu osobistym spotkasz kogoś, kto da Ci dobrą radę lub wskaże kierunek działania, wstawi się za Tobą. Będzie to bardzo pomocne w załatwieniu ważnej sprawy lub osiągnięciu czegoś na czym Ci zależało, albo o czym marzyłeś. Pojawią się również okazje do tego, by zmienić życie swoich bliskich.

Twoja inicjatywa, pomysł albo znajomości będą miały w tym kluczowe znaczenie.

Strzelec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 16 kwiecień 2021 (piątek)

Strzelec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Strzelec horoskop tygodniowy Strzelec - miłosny horoskop tygodniowy

Mogą pojawić się kłótnie o pieniądze i wychowanie dzieci. Jeśli nie ustąpisz możecie nie dojść do porozumienia. Przeciągające się konflikty będą prowadzić do przykrości i trudno gojących się ran w sercu.

Jeśli jesteś w separacji z partnerem, możesz teraz wynegocjować Twoje warunki rozstania lub rozwodu. Dla singli jest to tydzień beztroskich zabaw bez zobowiązań.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Strzelec

Finanse

Strzelec - finansowy horoskop tygodniowy

Temat pieniędzy będzie teraz dla Ciebie trudny. Musisz najpierw uspokoić emocje, by cokolwiek zadecydować. Zmiany w zarządzaniu budżetem są potrzebne, ale muszą być przeprowadzone z głową.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 3, 14, 19, 24, 33, 39

Horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 12.04 do 18.04 2021

zdrowie dla Strzelec praca dla Strzelec szczęście dla Strzelec praca dla Strzelec
zdrowie: 80%, praca: 90%, miłość: 90%, szczęście: 80%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Strzelec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Pustelnik (Eremita, Starzec)

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Strzelec

Oderwanie · Porada · Samotność · Trudne poszukiwanie i introspekcja · Myślenie i refleksja

Pustelnik jest niezwykle duchową kartą i często ma związek z instytucjami i dużymi organizacjami – od banku aż po cały Kościół chrześcijański.Karta ta wskazuje na duchowość, nawet jeśli jesteś ateistą. W pewnym sensie słowo „duch” ma dla ciebie sens, nawet jeśli dla ciebie jest ono równoznaczne z emocjami. Być może próbujesz dowiedzieć się prawdy dotyczącej kogoś lub jakiejś sprawy.Nie myśl jednak, że musisz zrobić wszystko samodzielnie, poproś o pomoc, jeśli jej potrzebujesz by uzyskać różne perspektywy czy więcej informacji.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Pustelnik (Eremita, Starzec)Cytat tygodnia:
Pieniądz jest dobrym sługą, ale złym przewodnikiem. Przysłowie niemieckie


Ciekawostka tygodnia
Do szpitala w Bacolod na Filipinach przywieziono 32-letniego pacjenta z obciętym penisem. Okazało się, że młody rolnik sam się okaleczył. Dlaczego? Bo penis kusił go do grzechu. Biedak serio potraktował słowa zawarte w Biblii: "Jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie!" O penisie wprawdzie nie było tam mowy, ale to właśnie on pchał go do grzechu. Matka mężczyzny opowiadała dziennikarzom, że syn jest bardzo religijny i Biblię zna niemal na pamięć. Swoich kolegów często ostrzegał, by zdjęć nagich kobiet nie wieszali na ścianach, bo ich dzieci będą maniakami seksualnymi. Lekarzom tylko częściowo udało się zrekonstruować uszkodzony organ.


Dowcip tygodnia :
Innego dnia kumpel z klasy pyta się go, jaki gość ma komputer, a on na to: -Ja mam... no tego... Mam Word'a 97Video na ten tydzień :
strzelec horoskop tygodniowy
Strzelec – horoskop tygodniowy

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Co musisz sobie odpuścić i o czym zapomnieć przed końcem roku? Zobacz, co na to gwiazdy
Na początku roku wyznaczamy sobie cele, do których dążymy przez następne 365 dni.  Jeśli nawet tylko nieśmiało o nich marzymy, to pozostają gdzieś z tyłu głowy i nie zawsze potrafimy o nich zapomnieć. Niekiedy jednak zbyt wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę. Czasami też jakieś sprawyJeśli jesteś przedstawicielem jednego z tych 3 znaków, długotrwałe związki zdecydowanie nie są dla Ciebie
Każdy, kto chce stworzyć zdrowy długotrwały związek i jest dostatecznie zmobilizowany, by o niego dbać, pielęgnować i się dla niego poświęcić, zrobi to pomimo wszelkich ograniczeń.  W tym artykule wcale nie chodzi o to, by Was od tego odwieźć, ale uświadomić, z jakimi problemami b

W której epoce czułbyś się najlepiej? Skonsultuj się z gwiazdami, by to sprawdzić
Niektórym z nas trudno jest znaleźć swoje miejsce w życiu.  To nie to, że zupełnie się w nim nie odnajdują. Wybierają karierę, miejsce zamieszkania, zakładają rodziny, ale mimo wszystko czują, że mocno odstają od świata, w którym żyją. Jakoś do niego nie pasują. Może być w ty