Strzelec horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Strzelec

30.01 - 05.02 2023

Strzelec horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop na ten tydzień

Przed Tobą dobry czas na regenerację sił. Warto o tym pomyśleć, nawet jeśli nie odczuwasz w tej chwili żadnych dolegliwości, ani objawów choroby. Zadbaj o siebie, spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu, odżywiaj się właściwie, jeśli trzeba zmień przyzwyczajenia lub styl życia, unikaj stresu i szkodliwych produktów żywnościowych.

Zrezygnuj z alkoholu, słodyczy i fast foodów. Twój organizm czeka na zmiany i bardzo ich potrzebuje. Będzie Ci łatwiej jeśli zaczniesz wprowadzać zmiany z najbliższymi osobami.

Teraz jest dobry czas na wspólne spacery, wspólne ćwieczenia czy wspólne gotowanie zdrowych posiłków.

Strzelec horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lutego 2023 (sobota)

Strzelec horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Strzelec horoskop tygodniowy Strzelec - miłosny horoskop tygodniowy

Drobne sprzeczki nie powinny znacząco wpłynąć na Wasze codzienne życie. Postaraj się czasami coś zmienić w Waszej codzienności, zrób przyjemność, niespodziankę partnerowi, wyjdźcie gdzieś razem. Takie gesty pozytywnie wpłyną na Wasz związek.

Partnerzy w starszych małżeństwach przekonają się po raz kolejny, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 100%

milosc dla Strzelec

Finanse

Strzelec - finansowy horoskop tygodniowy

Podejmujcie wspólnie każdą decyzję co do finansów. Dzięki temu unikniecie późniejszych pretensji i nieporozumień. W tym tygodniu warto unikać robienia niekoniecznych zakupów.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 23, 30, 33, 35, 39, 43

Horoskop tygodniowy

Strzelec horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 30.01 do 05.02 2023

zdrowie dla Strzelec praca dla Strzelec szczęście dla Strzelec praca dla Strzelec
zdrowie: 60%, praca: 10%, miłość: 40%, szczęście: 90%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Strzelec

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Czwórka Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Strzelec

Pewność · Posiadanie · Niezawodność · Bezpieczeństwo · Wytrwałość

Czwórka Denarów jest kartą mówiącą o utrzymywaniu rzeczy, ludzi, pieniędzy lub sytuacji dłuższych niż zdrowe lub realistyczne. Kiedy karta ta pojawia się w czytaniu, jest to pewny znak, że musisz uważnie przyjrzeć się temu, do czego się przywiązujesz i czy inni nie trzymają się ciebie w niezdrowy sposób. Zrelaksuj się.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Czwórka DenarówCytat tygodnia:
Omnis qui se exaltat, humiliabitur - każdy, kto się wywyższa, będzie poniżony. św. Łukasz


Ciekawostka tygodnia
Jedna z ulic w Nigerii zyskała przydomek związany z pracującymi na niej prostytutkami. Mieszkańcy nazywają ulicę Adedoyin - aleją Dobry Wieczór Panu, ponieważ w ten sposób tamtejsze prostytutki zaczepiają potencjalnych klientów.


Dowcip tygodnia :
Szef do sekretarki: - Ma pani dzis wolny wieczor? - Tak, oczywiscie.. - To prosze się wyspać i przyjsc jutro wczesnie do pracy...Video na ten tydzień :
strzelec horoskop tygodniowy
Strzelec – horoskop tygodniowy
4.3/5 - (3)

1 komentarz

  1. Ewa

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W którą teorię spiskową uwierzyłbyś najszybciej? Sprawdź, która z tajemniczych legend pasuje do Ciebie najlepiej
Jeśli wierzysz, że gwiazdy i dzień, w którym przyszedłeś na świat, wpływają na sposób, w jaki Twoja osobowość się ukształtowała, istnieje duża szansa, że ​​jesteś też obdarzony bogatą wyobraźnią.  Pomysłowość i kreatywność oraz umiejętność głębokiego wierzenia w


Wybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Przez lata powstały liczne klasyfikacje i podziały na różne typy osobowości.  Są ich setki, a wszystkie one biorą pod uwagę inne parametry i cechy osobowości. Psychologowie również postanowili podzielić jakoś ludzi i ich typy charakterów. W tym celu na podstawie teorii kształtów i k

Rzuć okiem na obrazek i wybierz kształt, który dostrzegłeś najszybciej. Poznaj cytat, który pasuje do Ciebie najbardziej
Każdy z nas jest inny.  Inaczej postrzegamy świat oraz ludzi i oceniamy ich według innych kryteriów. Definiuje nas wiele rzeczy, od cech charakteru, poprzez życiowe postawy i podejmowane w społeczeństwie role. Mamy różne osobowości i temperamenty. Któż z nas nie miał problemu, kiedy zo