Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńWodnik

02.04 - 08.04 2023

Wodnik horoskop przyszły tydzień

Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Poprawi Ci się samopoczucie, zmniejszy się ilość obowiązków, a to przyniesie uczucie spokoju i spełnienia. Odpoczynek jest Ci potrzebny. Ciesz się każdą chwilą, spędź więcej czasu z rodziną i znajomymi.

Zaproś znajomych na wspólny wieczór lub zaproponuj wspólny wyjazd z bliskimi, z którymi czujesz się dobrze. Spotkanych ludzi obdarzaj uśmiechem i życzliwością, co przyda Ci się zwłaszcza w pracy. Zadbaj o uśmiech, spraw, by pojawiał się na Twojej twarzy jak najczęściej.

Wodnik horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 28 marca 2023 (wtorek)

Wodnik horoskop na obecny tydzień

Miłość

Wodnik horoskop tygodniowy Wodnik - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach jest okazja do głębszych wyznań, przeżycia romantycznych chwil, planowania wspólnej przyszłości, podejmowania ważnych decyzji. Osoby samotne będą chciały poznać jak najwięcej osób. Być może wśród poznanych osób będzie ta jedna na całe życie?.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Wodnik

Finanse

Wodnik - finansowy horoskop tygodniowy

Pojawi się okazja do inwestycji w nieruchomości lub gastronomię. Jeśli marzyłeś, by otworzyć własny biznes w jednej z tych dziedzin, będziesz miał okazję do zakupu lub wynajmu lokalu lub sprzętów w korzystnej cenie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 11, 13, 24, 29, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 02.04 do 08.04 2023

zdrowie dla Wodnik praca dla Wodnik szczęście dla Wodnik praca dla Wodnik
zdrowie: 60%, praca: 80%, miłość: 40%, szczęście: 90%, nastrój: 30%

Tarot

Wodnik Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Jajko mądrzejsze od kury rychło się psuje.


Ciekawostka tygodnia
Rada miejska jednego z amerykańskich miast wprowadziła przepisy praktycznie zabraniające palenia papierosów w domu - jeśli przeszkadza to sąsiadom. W hrabstwie Montgomery, niedaleko Waszyngtonu, za wykroczenie tego typu grożą wysokie grzywny.


Dowcip tygodnia :
Kazik dzisiaj rano z domu, Wyniósł wódkę po kryjomu. Spotkał starych kumpli w parku, Co już byli po browarku. Poczęstował. A gdy flaszkę już skończyli, Wino w sklepie podwędzili. Jednak szybko się skończyło, A chłopakom mało było. Zrzutkę chlory zrobić chcieli, Lecz nic pieniędzy nie mieli. No to trudno, Kazio mówi I pożegnał starych kumpli. Trzeba już mi iść do domu, Może wejdę po kryjomu. Lecz tam żonka już czekała, W prawym ręku wałek miała, Użyć go się nie wachała.Video na ten tydzień :
wodnik horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Najlepsze żony pochodzą spod tych trzech znaków zodiaku. Jakie cechy posiadają?
Kobiety są zmienne. Można je porównać do żywiołów, które szaleją wokół mężczyzn. Mogą równie dobrze zmieść ich z powierzchni Ziemi, jak tornado, co utulić i ukołysać, niczym łagodne fale. Już dawno odeszliśmy od myślenia, iż zadaniem i rolą kobiety jest zostanie przykładn


3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze

Który z 12 archetypów Junga opisuje Cię najlepiej? Rozwiąż krótki test i dowiedz się o sobie czegoś nowego
Nasze ego to rola, którą gramy w życiu.  Mimo że każdy z nas ma własną życiową ścieżkę i wszystkich czeka po drodze co innego, istnieje 12 grup, na które można podzielić ludzi na całym świecie. Wyodrębnił je Carl Jung, słynny psychiatra i psychoanalityk, zwany też ojcem psyc