Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńWodnik

08.10 - 14.10 2023

Wodnik horoskop przyszły tydzień

Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Unikaj wszelkich ryzykownych decyzji i sytuacji. To czas, gdy powinieneś zadbać o zdrowie, a zwłaszcza o swój wzrok. Może powinieneś zbadać wzrok u okulisty.

Nie podejmuj ryzykownych działań Nie wydawaj dużej sumy pieniędzy, nie wykonuj czynności niebezpiecznych, nie udawaj odważnego, by popisać się przed znajomymi. Jeśli jesteś czegoś niepewny – nie rób tego. Zainteresuj się bardziej swoimi krewnymi.

Poświęć więcej czasu dzieciom, zadbaj o starszych rodziców, dziadków lub ciotki. Twoja pomoc zostanie doceniona i odwzajemniona. Dzięki temu poczujesz się w swojej rodzinie bardzo bezpiecznie i spokojnie.

Wodnik horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 1 października 2023 (niedziela)

Wodnik horoskop na obecny tydzień

Miłość

Wodnik horoskop tygodniowy Wodnik - miłosny horoskop tygodniowy

Single mają szansę na poznanie kogoś interesującego, ale też związki zawarte w tym tygodniu nie czeka długi staż. Osoby w związkach odczują stabilizację i spokój. Choć niektórym może wydać się to nudne, a na dłuższą metę nawet męczące, to szybko docenicie te chwile.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 100%

milosc dla Wodnik

Finanse

Wodnik - finansowy horoskop tygodniowy

Sprawy finansowe będą wyjątkowo szły w dobrą stronę. Nagłe pojawienie się różnych okoliczności sprawi, że odczujesz pozytywne zmiany. Dobrze zainwestuj zyski.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 6, 9, 25, 27, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 08.10 do 14.10 2023

zdrowie dla Wodnik praca dla Wodnik szczęście dla Wodnik praca dla Wodnik
zdrowie: 70%, praca: 40%, miłość: 20%, szczęście: 30%, nastrój: 100%

Tarot

Wodnik Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Disce puer - ucz się chłopcze.


Ciekawostka tygodnia
Steve Miner z Minehead w Somerser w Anglii miał tak bardzo dosyć czekania na spóźnione autobusy, że kupił sobie własny. 28-latek wydał 70 tys. dolarów, rzucił dotychczasową pracę i uruchomił własne przedsiębiorstwo komunikacyjne.


Dowcip tygodnia :
- Tato, znalazłem babcię - Tyle razy Ci mówiłem durniu, żebyś nie kopał dołków w ogródku!Video na ten tydzień :
wodnik horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki grzech łączy się nierozerwalnie z Twoim znakiem zodiaku? Spójrz w gwiazdy i przekonaj się sam!
Wszyscy grzeszą, nawet jeśli nie powinniśmy. Trudno tego nie robić, ponieważ grzeszne życie jest łatwe i przyjemne. Są małe grzeszki, wielkie grzechy i matactwa, które praktykujemy na co dzień. Niektóre grzechy są tak powiązane z tym, kim jesteśmy, że stają się częścią naszej os


Śniłeś o czymś z tej listy w ubiegłym roku. Zobacz, co Ci to zwiastuje w obecnym
Sny mają niebagatelne znaczenie.  Były interpretowane nawet w czasach biblijnych. To we śnie prorokom i innym w jakiś sposób ważnym ludziom objawiały się anioły i przekazywały boskie słowa. Sny od zawsze miały symboliczne znaczenie. Odnosiły się zarówno do teraźniejszości, jak i tr

Jaki jesteś w miłości? Ten test ukaże to, czego wstydzisz się najbardziej, wystarczy wskazać najszybciej dojrzany kształt
Osobowość jest połączeniem naszych opinii o świecie, reakcji na to, co dzieje się w naszym życiu i naszego samopoczucia. Nie zawsze reagujemy w sposób współmierny do tego, co dzieje się w naszym życiu. Czasami przyjmujemy postawę zbyt emocjonalną, innym razem niepotrzebnie pozostajemy