Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńWodnik

10.07 - 16.07 2022

Wodnik horoskop przyszły tydzień

Wodnik horoskop na przyszły tydzień

W tym tygodniu spędź więcej czasu z rodziną. To dobry moment na rozwiązanie rodzinnych problemów lub konfliktów. Krewni będą chcieli wpłynąć na Twoje decyzje, nie daj wytrącić się z równowagi i nie ulegaj presji.

Najpierw skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Czasami trzeba działać stanowczo i nieustępliwie. Jeśli masz dzieci poświęć im więcej czasu, wysłuchaj ich problemów i postaraj się pomóc.

Jeśli pracujesz w domu, możesz mieć trudności z wykonywaniem pracy. Oddziel zajęcia domowe od zawodowych.

Wodnik horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lipiec 2022 (poniedziałek)

Wodnik horoskop na obecny tydzień

Miłość

Wodnik horoskop tygodniowy Wodnik - miłosny horoskop tygodniowy

Młode pary rozpoczną starania o dziecko. Osoby w związkach z dużym stażem zechcą przeżyć jeszcze raz swoją młodość, w tym celu wybiorą się na imprezę lub wycieczkę, a może nawet drugi miesiąc miodowy. Będziecie wspominać i chętnie spotkacie się ze znajomymi z dawnych lat.

Single zechcą nawiązać kontakt ze swoimi byłymi partnerami. Zanim jednak zaczniecie poszukiwania, dobrze się zastanówcie, czego oczekujecie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Wodnik

Finanse

Wodnik - finansowy horoskop tygodniowy

Niewielkie inwestycje powinny teraz kończyć się sukcesem. Zawieranie nowych umów lub zleceń będzie wymagać od Ciebie dużo skupienia i zwrócenia uwagi na najdrobniejsze szczegóły. Uważaj na inwestycje. Pamiętaj o opłaceniu rachunków i pilnuj ważnych dokumentów.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 7, 8, 11, 23, 26, 38

Horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 10.07 do 16.07 2022

zdrowie dla Wodnik praca dla Wodnik szczęście dla Wodnik praca dla Wodnik
zdrowie: 90%, praca: 60%, miłość: 70%, szczęście: 20%, nastrój: 60%

Tarot

Wodnik Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Na złych ludziach można polegać. Ci przynajmniej się nie zmieniają. William Harrison Faulkner (Falkner) (1897-1962)


Ciekawostka tygodnia
Przez 10 lat żucie gumy w Singapurze było nielegalne. Niewinna guma powodowała zbyt duży bałagan na ulicach i władze zdecydowały o zakazie sprzedaży tego smakołyku. Po dekadzie zakaz zniesiono, ale gumę będzie można kupić ... tylko na receptę. Apteki sprzedawać będą gumy bez cukru. Lekarze będą ją przepisywać jako lekarstwo o właściwościach terapeutycznych...


Dowcip tygodnia :
Góry. Pada deszcz. Przechodz±cy turysta mówi do Bacy: - Baco dach wam przecieka. - Wim. - A nie naprawicie? - Nie bo podo. - A czemu nie naprawicie jak nie pada? - Bo nie wim gdzie przecieka.



Video na ten tydzień :
wodnik horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki sekret skrywa każdy ze znaków zodiaku? Zdziwisz się, gdy się dowiesz
Każdy z nas ma jakąś tajemnicę.  Nie zawsze musi to być coś wielkiego. Czasem to małe grzeszki, które jednak wolimy zatrzymać sobie dla siebie. Nie chcemy, żeby inni oceniali nas przez ich pryzmat. Życiowe doświadczenie podpowiada nam, że lepiej trzymać język za zębami i nie rozpowi


Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po

Jak pozbyć się stresu w zgodzie ze swoim znakiem zodiaku? Oto co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej
Każdy znak zodiaku jest inny. Co innego denerwuje nas, irytuje i wyprowadza z równowagi. W odmienny sposób wracamy również do siebie. Co innego pozwala nam się zrelaksować i odzyskać spokój. Niektórzy z nas już znaleźli idealną technikę relaksacyjną i metodę pozbycia się negatywnych