Wodnik horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Wodnik

02.10 - 08.10 2023

Wodnik horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop na ten tydzień

To dobry tydzień na spokojną pracę w firmie i w domu. W pracy postępuj rozważnie, bez pośpiechu, nie ulegaj presji. To czas podejmowania ważnych decyzji i spotkań.

Jesteś w stanie zyskać wiele korzyści. W domu rutynowe obowiązki wykonywane spokojnie i po kolei, przyniosą Ci nieco odprężenia od spraw zawodowych. Zajmij się porządkami, zaproponuj dzieciom kreatywną zabawę, obejrzyj z partnerem ciekawy film lub ulubiony serial.

Zadbaj o zdrowy sen. Na koniec tygodnia poczujesz ulgę i zauważysz skutki swojej pracy.

Wodnik horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 1 października 2023 (niedziela)

Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Wodnik horoskop tygodniowy Wodnik - miłosny horoskop tygodniowy

Z chęcią będziesz wypoczywać u boku swojego partnera. Długie rozmowy przy lampce wina, wyjście do kina, teatru, spacer wieczorem – to najlepsze dla Ciebie sposoby na odczucie bliskości ukochanej osoby i odprężenie, odsunięcie od siebie spraw zawodowych. Osoby samotne mogą poznać kogoś interesującego w lokalach rozrywkowych.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Wodnik

Finanse

Wodnik - finansowy horoskop tygodniowy

Możesz mieć jakieś opóźnienia w przepływie gotówki. Ktoś może zalegać z wypłaceniem Ci pieniędzy. Będziesz musiał się upominać i walczyć o swoje. Przemyśl taktykę, byś zyskał, a nie stracił. Jeśli czekasz na dodatkowe zlecenia, to w tym tygodniu się nie pojawią. Jeśli szukasz stałej pracy, to jest szansa pod koniec tygodnia na pojawienie się ciekawej propozycji.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 6, 17, 37, 40, 44, 49

Horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 02.10 do 08.10 2023

zdrowie dla Wodnik praca dla Wodnik szczęście dla Wodnik praca dla Wodnik
zdrowie: 100%, praca: 100%, miłość: 50%, szczęście: 40%, nastrój: 100%

Tarot tygodniowy - Wodnik

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Trójka Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Wodnik

Osiągnięcia · Nowe początki · Długotrwały sukces · Partnerstwo · Handel

Kiedy w rozstawie pojawia się Trójka Buław, prawdopodobnie okaże się, że twoje finanse idą znacznie lepiej niż myślałeś. Prawdopodobnie będziesz czuł się bardzo silny i będziesz miał do tego dobry powód. Być może, po przejściu przez pewne trudności, w końcu doświadczysz jakiegoś ważnego sukcesu.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Trójka BuławCytat tygodnia:
Kobiety znajdują motywację i siłę do działania, kiedy są otoczone czułą opieką. John Gray


Ciekawostka tygodnia
Badacze odkryli, że świąteczne przyjęcia organizowane w miejscach pracy mogą mieć bardzo różny wpływ na relacje pomiędzy szefami i pracownikami. Z przeprowadzonej ankiety wynika, że tylko 19% uczestników takich przyjęć chętnie spotyka się ze współpracownikami na gruncie towarzyskim, a 81% wolałoby na nie wcale nie przychodzić, ale robią to ze względu na karierę. W ankiecie wzięło udział tysiąc Brytyjczyków w wieku powyżej 16 lat.


Dowcip tygodnia :
Przez wieś jadą wozy cyrkowe. Nagle do uszu jadących cyrkowców dochodzi przeraĽliwy wrzask. Na podwórku, obok jednej z chałup jakiś chłop podskakuje w górę na wysokość komina, robi podwójne salto i spada na ziemię. Z jednego z wozów cyrkowych wybiega dyrektor cyrku. - Panie, widownia będzie zachwycona! Angażuję pana! Za jeden taki skok podczas przedstawienia dostanie pan pięćset złotych! - Eee, tam... Za pięćset złotych nie będę się co wieczór walił siekierą w nogę...Video na ten tydzień :
wodnik horoskop tygodniowy
Wodnik – horoskop tygodniowy
5/5 - (1)

1 komentarz

  1. Heniek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Ten obraz ukaże najpiękniejszą stronę Twej natury. Spójrz tylko i zdecyduj, co przedstawia
Testy psychologiczne oparte na interpretowaniu kształtów i obrazów.  Taki test ma już ponad 100 lat. Wynalazł go i spopularyzował szwajcarski psychoanalityk Hermann Rorschach. Na jego podstawie wskazywał, który spośród jego pacjentów ma prawdziwe problemy w sferze duchowej. Na światł


Wszechświat próbuje się z Tobą skontaktować. Odkryj spontanicznie jedną z kart i dowiedz się, co ma Ci do przekazania
Często w codziennym zgiełku, nie potrafimy usłyszeć cichego głosiku naszej podświadomości.  Nie zważamy na to, co podpowiada nam intuicja, a zbytnio racjonalizując wszystko, co nam się przydarza, pozostajemy ślepi na to, co wszechświat ma nam do przekazania. Niepotrzebnie tak się blok

4 sygnały, że znalazłeś bratnią duszę. Nie pozwól, by Ci umknęły!
„Powiedzieć, że ktoś czeka całe życie na bratnią duszę, jest paradoksem” – Criss Jami.  Amerykański poeta Criss Jami uważał, że bratnie dusze muszą wspólnie pracować na swą niezwykłą więź, którą doskonalą przez całe życie. Myśliciel twierdził, że w isto