Wodnik horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Wodnik

28.11 - 04.12 2022

Wodnik horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop na ten tydzień

Wzmocnij swoje kości i uważaj na urazy. Warto skonsultować się ze specjalistą, może potrzebna będzie suplementacja, odpowiednio dobrane ćwiczenia. Nie narażaj się na złamania lub skręcenia.

Jeśli nie musisz, nie idź tam, gdzie istnieje duże ryzyko potknięcia się, upadku. Uważaj, zwłaszcza podczas zmian pogody. Zwracaj uwagę na śliskie powierzchnie, np.

po myciu, by się nie pośliznąć. W domu dbaj o porządek, zachęcaj wszystkich domowników do dbałości o dom i sprzęty. Spotkaj się wreszcie z kimś, kto od dawna na to czeka.

Wodnik horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 2 grudnia 2022 (piątek)

Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Wodnik horoskop tygodniowy Wodnik - miłosny horoskop tygodniowy

Okaż trochę uczuć ukochanej osobie. Spędzajcie ze sobą więcej czasu. Razem podejmujcie decyzje.

Wspólne posiłki powinny Was zbliżyć do siebie i scalić całą rodzinę. Osoby samotne, które już dawno rozstały się z partnerem, mogą teraz zauroczyć się kimś, kto spotka je w miejscu publicznym. Będzie to jak uderzenie pioruna.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Wodnik

Finanse

Wodnik - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli masz okazję powiększyć swój majątek – zrób to, ale nie uciekaj się do nielegalnych transakcji i nie polegaj jedynie na czyimś słowie. Osoby w średnim wieku mogą spodziewać się informacji o spadku.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 7, 16, 23, 31, 34, 42

Horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 28.11 do 04.12 2022

zdrowie dla Wodnik praca dla Wodnik szczęście dla Wodnik praca dla Wodnik
zdrowie: 70%, praca: 20%, miłość: 100%, szczęście: 80%, nastrój: 100%

Tarot tygodniowy - Wodnik

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie)

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Wodnik

Zmiana · Decyzje · Sukces · Transformacja · Wrzenie

Sąd może być kartą mówiącą o wyciągnięciu wniosków, decyzjach i oczywiście o wyrokach, które są zbyt pochopnie wykonane. Jeśli masz skłonność do takich rzeczy, jest to wyraźny sygnał, byś zwolnił i dać sobie więcej przemyśleń, a ludziom – więcej szans. Może to być też czas podstawowego duchowego przebudzenia.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie)Cytat tygodnia:
Nie powiększaj wagi swoich nieszczęść i nie przydawaj sobie ciężaru skargami. Seneka Młodszy (właśc. Lucius Annaeus Seneca, zw. Filozof, 4 p.n.e. ? - 65 n.e)


Ciekawostka tygodnia
Niemiecki sąd orzekł, że ludzie mają prawo trzymać w swoich domach świnie. Sprawę do sądu w Koepinick skierował właściciel domu, który chciał wyeksmitować z niego 33-letnią kobietę i jej czworonożnego pupila o imieniu Schnitzel.


Dowcip tygodnia :
-Cześć, jak ty ładnie wyglądasz! Ile obecnie ważysz?! -W okularach 60 kilogramów. -A bez okularów? -Bez okularów nie mogę odczytać wyniku.Video na ten tydzień :
wodnik horoskop tygodniowy
Wodnik – horoskop tygodniowy
5/5 - (1)

1 komentarz

  1. Heniek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przyciągnij do siebie miłość życia za pomocą… Feng Shui. Oto kilka niecodziennych wskazówek
Feng Shui kojarzy się nam przede wszystkim z ustawianiem mebli w pokojach.  Starożytni Chińczycy wykorzystywali tę sztukę przy budowie miast i planowaniu przestrzeni użytkowej. Wierzyli, że tylko urządzone zgodnie z zasadami Feng Shui wnętrza będą wolne od duchów i zgodne z naturalnym


8 tybetańskich symboli szczęścia – który z nich podoba Ci się najbardziej?
Symbole szczęścia istniały w mitologii hinduskiej od czasów starożytnych.  Od zarania dziejów było ich 8, symbolizowały nauki Buddy, a ich zadaniem było przyciąganie dobrych wibracji do naszego życia. Wierzono w ich zbawienny wpływ, dlatego umieszczano je właściwie wszędzie: zdobiły

Ten tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Słowa nie wyrażą ani połowy tego, co czujemy, czy myślimy.  Mamy w sobie znacznie więcej uczuć, przeczuć i emocji, niż jesteśmy w stanie wypowiedzieć. Kłębiące się w nas odczucia stanowią niezwykłą mieszankę, którą nawet nam samym trudno jest zdefiniować. Miłość też wy