Wodnik horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Wodnik

27.03 - 02.04 2023

Wodnik horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop na ten tydzień

Nie odkładaj niczego na później. Od razu rób co masz do zrobienia. Polecenia szefa wykonuj dokładnie.

Słuchaj co mówią do Ciebie inni, nie bądź uparty. W domu też nie odkładaj, ani nie zrzucaj na innych swoich obowiązków. Postaraj się być opanowany i nie szukaj dziury w całym.

Możesz być drażliwy, więc unikaj stresujących sytuacji i nie wdawaj się w dyskusje. Poświęć chwilę na relaks, wspomóż swoją kondycję odpowiednią dietą i witaminami. Weź długą kąpiel z aromatycznymi olejkami.

Dotrwaj do końca tygodnia bez kłótni, a w weekend koniecznie zajmij się ulubioną aktywnością. Porozmawiaj z kimś zaufanym, kto umie Cię zrozumieć i wie jak Cię wspierać.

Wodnik horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 28 marca 2023 (wtorek)

Wodnik horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Wodnik horoskop tygodniowy Wodnik - miłosny horoskop tygodniowy

Wsparcie partnera będzie teraz dla Ciebie bardzo ważne. Zaufasz mu i od jego zachowania i podejścia do Ciebie będzie w znacznym stopniu zależeć Twoja kondycja psychiczna i nastawienie do codzienności. Brak wsparcia znacznie utrudni Ci codzienne funkcjonowanie.

Wzmocni też Twoje negatywne nastawienie do partnera, jako osoby, na którą nie możesz liczyć.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 40%

milosc dla Wodnik

Finanse

Wodnik - finansowy horoskop tygodniowy

Nie powinieneś teraz zajmować się sprawami finansowymi. Ureguluj tylko płatności, które są terminowe. Warto przeczekać okres obniżonej kondycji i słabszej koncentracji.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 4, 15, 30, 35, 47, 50

Horoskop tygodniowy

Wodnik horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 27.03 do 02.04 2023

zdrowie dla Wodnik praca dla Wodnik szczęście dla Wodnik praca dla Wodnik
zdrowie: 80%, praca: 40%, miłość: 90%, szczęście: 80%, nastrój: 60%

Tarot tygodniowy - Wodnik

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dziesięć Mieczy

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Wodnik

Koniec · Katastrofa · Śmiertelność · Nowa nadzieja · Ruina

Podobnie jak wiele kombinacji Mieczy, Dziesięć Mieczy niesie nieprzyjemne konotacje, ale niekoniecznie jest to koniec świata. Jest to wyraźny sygnał, byś uważał na to, komu ufasz. Zachowaj czujność.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dziesięć MieczyCytat tygodnia:
Obietnica nie nakarmi. Włodzimierz Scisłowski


Ciekawostka tygodnia
Ponad 20 studentów amerykańskiego uniwersytetu w Północnej Karolinie zostało oskarżonych o znęcanie się nad zwierzętami po tym, jak podczas imprezy spoili alkoholem... świnię.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi facet do lekarza i mówi: -Panie doktorze chciałbym wymienić sobie jedno jądro. -Niestety mamy tylko drewniane- odpowiada doktor. -No dobrze może być. Po kilku latach doktora odwiedza ten sam facet: -Panie doktorze chciałbym wymienić drugie jądro. -Niestety...mamy tylko metalowe. -Ech...niech będzie. Upłyneło kolejnych kilka lat.Doktor szedł po ulicy i zobaczył tego faceta: -Jak pan się czuje? -Dziękuje, dobrze. Mam żone,...dzieci. -Dzieci?! -pyta doktor. -Tak chciałem przedstawić: Pinokio i Terminator!Video na ten tydzień :
wodnik horoskop tygodniowy
Wodnik – horoskop tygodniowy
5/5 - (1)

1 komentarz

  1. Heniek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


6 znaków, że właśnie odnalazłeś drugą połówkę swej duszy
Bliźniacze dusze lub płomienie to termin używany do opisania dwóch osób o tym samym sposobie postrzegania świata, energii i mocy, które wzajemnie się przyciągają do momentu ostatecznego spotkania.  Tak naprawdę bliźniacze dusze stanowią dwie połówki tego samego ducha, które są prze


Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest

Jaki sekret skrywa każdy ze znaków zodiaku? Zdziwisz się, gdy się dowiesz
Każdy z nas ma jakąś tajemnicę.  Nie zawsze musi to być coś wielkiego. Czasem to małe grzeszki, które jednak wolimy zatrzymać sobie dla siebie. Nie chcemy, żeby inni oceniali nas przez ich pryzmat. Życiowe doświadczenie podpowiada nam, że lepiej trzymać język za zębami i nie rozpowi