Horoskop 2020

Szczur – horoskop chiński 2020

Drogi Szczurze, witaj w chińskim Nowym Roku Szczura 2020! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 25 stycznia 2020 r.

Charakterystyka SZCZURA:

Najważniejszą cechą szczura jest niezawodność. Jest uprzejmy, elegancki, hojny i żyje dniem dzisiejszym. Szczur jest duszą towarzystwa, dobrym w small talkach i beztroskich pogawędkach. Pociąga go wszystko, co jest modne, tajemnicze lub dostępne za półdarmo.

Szczur jest sprytnym zwierzęciem, które w najlepszy możliwy sposób wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję. Szczury bywają łatwowierne i wpadają w pułapki, ale uczą się na własnych błędach i nie popełniają ich dwa razy. Zewnętrzny spokój szczurów kryje w sobie wewnętrzny niepokój.

Równoważny znak zachodni: Strzelec – Sprawdź horoskop Strzelca na 2020 r.

Szczur - horoskop chiński 2020

Horoskop chiński dla Szczura na 2020: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Szczurowi rok 2020. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Szczura ujawniłoby oczywiście więcej.

Ten rok będzie rokiem Szczura

Rok 2020 zapewni Szczurom zabawę i wprowadzi je w świąteczny nastrój. Osoby spod tego znaku będą bardzo aktywne, skupią się na konkretnym działań i dążenie do celów. To dobry rok na rozpoczęcie nowej działalności, a nawet ślub!

Ceniony w Chinach, możesz się cieszyć, że jesteś pierwszy na liście chińskiego cyklu astrologicznego zodiaku. Bystry, dowcipny i sprytny, będziesz z łatwością zawiązywać przyjaźnie. A wraz z zagojeniem się starych ran, przyjdzie czas na zacieśnianie więzi z członkami rodziny.

2020 rok obdarzy Szczura czarującym poczuciem humoru, podobnym do tego, jakie mają Twoi astrologiczne bracia Burt Reynolds i Billy Crystal. Będziesz czarował otoczenie, do tego stopnia, że rodzina i przyjaciele nie będą mieć problemu ze zrozumieniem Ciebie i przyjęciem Twojej perspektywy. Będziesz przedsiębiorczym liderem. Zjednasz sobie ludzi, którzy będą za Tobą podążać.

W nadchodzącym roku Szczur będzie się cieszyć poparciem wielu szczęśliwych gwiazd. Do jego życia powróci spokój, radość, harmonia i równowaga. Trudy, które poniosłeś w przeszłości, przyniosą w końcu owoce. Zarówno w domu, jak i w pracy nie spotkasz na swej drodze problemu, z którym nie dałbyś sobie rady. Otrzymasz dobre wiadomości, uznanie oraz niespodziewaną nagrodę z nieoczekiwanych źródeł. W tym szczęśliwym, nieprzewidywalnym roku Szczura pozbędziesz się ciężarów, które Cię przytłaczały oraz nawiążesz nowe znajomości, przyjaźnie.

Szczur - horoskop chiński 2020

Jako gwiazdor i wspaniały performer, zjednocz siły z Wężem. Zawieraj sojusze w Twoim roku. Nowi, uczciwi i ostrożni przyjaciele, pomogą Ci zygzakiem ominąć przeszkody i nie pozwolą podjąć zbytniego ryzyka.

W tym roku szukaj przyjaciół wśród Wołów, Kóz, Węży, Smoków lub Małp. Unikaj Koni, Królików i Tygrysów. W tym roku wzrośnie liczba Twoich znajomych oraz członków rodziny, z którymi będziesz utrzymywać bliskie więzi. Nie braknie okazji do towarzyskich spotkań, które będą stały pod znakiem Bordeaux, słodkich bułek i (oczywiście) sera.

Podsumowując, horoskop dla Szczura na 2020 rok pokazuje, że Sczury pokochają ten rok. W Roku 2020 wyjdź z domu i baw się dobrze. Nie masz się czym martwić, wszelkie Twoje wysiłki przyniosą wymierne korzyści.

W tym roku sytuacja staje będzie niestabilna tylko wtedy, gdy tempo zacznie Cię przytłaczać. Ogranicz nieco dziką wyobraźnię, a na końcu wszystko dobrze się ułoży. Ogólnie do końca grudnia Szczur może dziwić się, że był to prawdopodobnie najlepszy jego czas w ostatnim cyklu Ziemskich Gałęzi. Ciesz się tym, ponieważ kolejny rok będzie już dużo bardziej skomplikowany.

Szczur - horoskop chiński 2020

Horoskop Chiński dla Szczura 2020: Miłość i Związki

Drogi Szczurze, w Roku 2020 będziesz bardziej elastyczny (i uroczy!) Niż kiedykolwiek. Będziesz cieszyć się dużą zmysłowością i namiętnością w swojej miłosnej sferze.

To doskonały rok na małżeństwo (dla długoletnich związków) lub na budowanie przyjaźni, partnerstwa i nowych romantycznych związków. Rok 2020 nie będzie jednak czasem na podejmowanie długoterminowych zobowiązań, ponieważ w ogniu swojego optymizmu Szczur może składać obietnice, których nie będzie mógł spełnić.

Ale prognozy chińskiego zodiaku dla Szczura pokazują, że będziesz wyjątkowo wybredny wobec tych, których zechcesz zaszczycić swoją obecnością w ich życiu. Może to sprawiać, że Twoje zachowanie będzie się wydawało nieco kapryśne. Po przypieczętowaniu związku będziesz lojalny, ale często zaborczy.

W Roku Szczura 2020 musisz szukać związku z apetycznym Smokiem, nieskazitelną Świnią lub kuszącym Tygrysem.

Chociaż Tygrysy nie zaprzyjaźniają się ze Szczurami, może to być ekscytujący związek, gdy połączenie miłosne zostanie rozpalone. Relacja Szczura ze Świnią może okazać się bardzo owocna.

Unikaj związków z Królikami i Kogutami. Nie chcesz spędzić roku, grając w kotka i myszkę lub sprawdzając, kto kogo zdominuje. Elastyczność i skłonność do pójścia na kompromis jest kluczem do sukcesu w budowaniu zdrowych relacji.

Prognozy dla Szczurów na 2020: Pieniądze i Kariera

W tym roku Szczur powinien zacisnąć pasa, ponieważ droga do finansowego sukcesu będzie długa, a rozwój dosyć powolny.

W roku 2020 możesz otworzyć konto oszczędnościowe lub zacząć odkładać pieniądze do skarpety. Jakkolwiek zaczniesz oszczędzać, będziesz zadowolony z tej decyzji, gdy pojawią się nieoczekiwane wydatki.

W 2020 roku unikaj wszelkiego rodzaju spekulacji, szczególnie w zakresie gier hazardowych i nieruchomości. Szczur powinien wykorzystać ten czas, aby uzupełnić oszczędności i zwalczyć chęć niepotrzebnego mnożenia wydatków.

Aby zwiększyć szczęście w finansach, AstrologyClub.org zaleca umieszczenie dużego Toela (złotej sztabki i talizmanu bogactwa według Feng Shui) w recepcji swojego biura lub wykorzystanie go jako elementu dekoracyjnego w domu.

Musisz unikać nieprzespanych nocy, przestrzegając kalendarza, harmonogramu i trzymając się budżetu.

Wraz ze wzrostem globalnych zawirowań możesz poczuć się tak, jakby Twoja łódź kołysała się w przód i w tył. Pierś do przodu, przygotuj się i rusz śmiało w ten rok, zachowując umiar i dyskrecję.

Prognozy chińskiej astrologii dla Szczura sugerują, że musisz unikać rozmowy ze współpracownikami na temat swoich obaw finansowych, chyba że chcesz, aby Twoje prywatne nieszczęścia rozprzestrzeniały się jak dziki ogień.

W tym roku Szczury będą otwarte na nowe możliwości i dziedziny, nawet jeśli będziecie się borykać z problemami finansowymi.

Dobra wiadomość dla Szczura w Roku Szczura 2020. Nie będziesz sam, kiedy nauczysz się być bardziej oszczędny. Skieruj swoje pragnienie gromadzenia na zbieranie monet, a rok okaże się dobry dla Twych finansów.

Kariera

To najlepszy rok dla Szczura, aby rozpocząć nowe przedsięwzięcie biznesowe. Perspektywy są bardzo dobre, więc skorzystaj z okazji! Ale uwaga: nie podejmuj żadnego ryzyka. Zwłaszcza, jeśli chodzi o nagłe przeniesienia działalności i przeniesienia firmy.

Szczur - horoskop chiński 2020

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jesteś introwertykiem, czy ekstrawertykiem? Ten krótki test pomoże Ci rozwiać wątpliwości
Ze względu na temperament ludzie dzielą się na introwertyków, ekstrawertyków i ambiwertyków. Do jakiego typu psychicznego należysz? Carl Gustav Jung, nazywany ojcem psychologii analitycznej, uważał, że ludzie adaptują się do świata zewnętrznego na dwa różne sposoby. Jest to związaneZ którym z greckich bogów łączą Cię gwiazdy i co to dla Ciebie oznacza? Sprawdź to już teraz
Znaki zodiaku w naturalny sposób łączą się z historiami greckich bogów.  Nic więc dziwnego, że pewne przymioty bogów i herosów gwiazdy przypisują poszczególnym z nich. Jedne są silne i waleczne, ale przy tym mściwe i żądne krwi, niczym Ares. Inne urokliwe, a przy tym zapatrzone w

Czy jest jedna wada, do której za nic w świecie się nie przyznasz? Sprawdź, co na to gwiazdy
Wszyscy mamy zalety i wady.  O ile te pierwsze pielęgnujemy, o tyle drugie staramy się wyplenić. Niekiedy się to udaje, częściej jednak pozostają one z nami na życie, kształtując obraz tego, jacy jesteśmy naprawdę. Niektóre z naszych nawyków są naprawdę irytujące, często to rzeczy