Horoskop 2019

Szczur – horoskop chiński 2020

Drogi Szczurze, witaj w chińskim Nowym Roku Szczura 2020! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 25 stycznia 2020 r.

Charakterystyka SZCZURA:

Najważniejszą cechą szczura jest niezawodność. Jest uprzejmy, elegancki, hojny i żyje dniem dzisiejszym. Szczur jest duszą towarzystwa, dobrym w small talkach i beztroskich pogawędkach. Pociąga go wszystko, co jest modne, tajemnicze lub dostępne za półdarmo.

Szczur jest sprytnym zwierzęciem, które w najlepszy możliwy sposób wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję. Szczury bywają łatwowierne i wpadają w pułapki, ale uczą się na własnych błędach i nie popełniają ich dwa razy. Zewnętrzny spokój szczurów kryje w sobie wewnętrzny niepokój.

Równoważny znak zachodni: Strzelec – Sprawdź horoskop Strzelca na 2020 r.

Horoskop chiński dla Szczura na 2020: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Szczurowi rok 2020. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Szczura ujawniłoby oczywiście więcej.

Ten rok będzie rokiem Szczura

Rok 2020 zapewni Szczurom zabawę i wprowadzi je w świąteczny nastrój. Osoby spod tego znaku będą bardzo aktywne, skupią się na konkretnym działań i dążenie do celów. To dobry rok na rozpoczęcie nowej działalności, a nawet ślub!

Ceniony w Chinach, możesz się cieszyć, że jesteś pierwszy na liście chińskiego cyklu astrologicznego zodiaku. Bystry, dowcipny i sprytny, będziesz z łatwością zawiązywać przyjaźnie. A wraz z zagojeniem się starych ran, przyjdzie czas na zacieśnianie więzi z członkami rodziny.

2020 rok obdarzy Szczura czarującym poczuciem humoru, podobnym do tego, jakie mają Twoi astrologiczne bracia Burt Reynolds i Billy Crystal. Będziesz czarował otoczenie, do tego stopnia, że rodzina i przyjaciele nie będą mieć problemu ze zrozumieniem Ciebie i przyjęciem Twojej perspektywy. Będziesz przedsiębiorczym liderem. Zjednasz sobie ludzi, którzy będą za Tobą podążać.

W nadchodzącym roku Szczur będzie się cieszyć poparciem wielu szczęśliwych gwiazd. Do jego życia powróci spokój, radość, harmonia i równowaga. Trudy, które poniosłeś w przeszłości, przyniosą w końcu owoce. Zarówno w domu, jak i w pracy nie spotkasz na swej drodze problemu, z którym nie dałbyś sobie rady. Otrzymasz dobre wiadomości, uznanie oraz niespodziewaną nagrodę z nieoczekiwanych źródeł. W tym szczęśliwym, nieprzewidywalnym roku Szczura pozbędziesz się ciężarów, które Cię przytłaczały oraz nawiążesz nowe znajomości, przyjaźnie.

Jako gwiazdor i wspaniały performer, zjednocz siły z Wężem. Zawieraj sojusze w Twoim roku. Nowi, uczciwi i ostrożni przyjaciele, pomogą Ci zygzakiem ominąć przeszkody i nie pozwolą podjąć zbytniego ryzyka.

W tym roku szukaj przyjaciół wśród Wołów, Kóz, Węży, Smoków lub Małp. Unikaj Koni, Królików i Tygrysów. W tym roku wzrośnie liczba Twoich znajomych oraz członków rodziny, z którymi będziesz utrzymywać bliskie więzi. Nie braknie okazji do towarzyskich spotkań, które będą stały pod znakiem Bordeaux, słodkich bułek i (oczywiście) sera.

Podsumowując, horoskop dla Szczura na 2020 rok pokazuje, że Sczury pokochają ten rok. W Roku 2020 wyjdź z domu i baw się dobrze. Nie masz się czym martwić, wszelkie Twoje wysiłki przyniosą wymierne korzyści.

W tym roku sytuacja staje będzie niestabilna tylko wtedy, gdy tempo zacznie Cię przytłaczać. Ogranicz nieco dziką wyobraźnię, a na końcu wszystko dobrze się ułoży. Ogólnie do końca grudnia Szczur może dziwić się, że był to prawdopodobnie najlepszy jego czas w ostatnim cyklu Ziemskich Gałęzi. Ciesz się tym, ponieważ kolejny rok będzie już dużo bardziej skomplikowany.

Horoskop Chiński dla Szczura 2020: Miłość i Związki

Drogi Szczurze, w Roku 2020 będziesz bardziej elastyczny (i uroczy!) Niż kiedykolwiek. Będziesz cieszyć się dużą zmysłowością i namiętnością w swojej miłosnej sferze.

To doskonały rok na małżeństwo (dla długoletnich związków) lub na budowanie przyjaźni, partnerstwa i nowych romantycznych związków. Rok 2020 nie będzie jednak czasem na podejmowanie długoterminowych zobowiązań, ponieważ w ogniu swojego optymizmu Szczur może składać obietnice, których nie będzie mógł spełnić.

Ale prognozy chińskiego zodiaku dla Szczura pokazują, że będziesz wyjątkowo wybredny wobec tych, których zechcesz zaszczycić swoją obecnością w ich życiu. Może to sprawiać, że Twoje zachowanie będzie się wydawało nieco kapryśne. Po przypieczętowaniu związku będziesz lojalny, ale często zaborczy.

W Roku Szczura 2020 musisz szukać związku z apetycznym Smokiem, nieskazitelną Świnią lub kuszącym Tygrysem.

Chociaż Tygrysy nie zaprzyjaźniają się ze Szczurami, może to być ekscytujący związek, gdy połączenie miłosne zostanie rozpalone. Relacja Szczura ze Świnią może okazać się bardzo owocna.

Unikaj związków z Królikami i Kogutami. Nie chcesz spędzić roku, grając w kotka i myszkę lub sprawdzając, kto kogo zdominuje. Elastyczność i skłonność do pójścia na kompromis jest kluczem do sukcesu w budowaniu zdrowych relacji.

Prognozy dla Szczurów na 2020: Pieniądze i Kariera

W tym roku Szczur powinien zacisnąć pasa, ponieważ droga do finansowego sukcesu będzie długa, a rozwój dosyć powolny.

W roku 2020 możesz otworzyć konto oszczędnościowe lub zacząć odkładać pieniądze do skarpety. Jakkolwiek zaczniesz oszczędzać, będziesz zadowolony z tej decyzji, gdy pojawią się nieoczekiwane wydatki.

W 2020 roku unikaj wszelkiego rodzaju spekulacji, szczególnie w zakresie gier hazardowych i nieruchomości. Szczur powinien wykorzystać ten czas, aby uzupełnić oszczędności i zwalczyć chęć niepotrzebnego mnożenia wydatków.

Aby zwiększyć szczęście w finansach, AstrologyClub.org zaleca umieszczenie dużego Toela (złotej sztabki i talizmanu bogactwa według Feng Shui) w recepcji swojego biura lub wykorzystanie go jako elementu dekoracyjnego w domu.

Musisz unikać nieprzespanych nocy, przestrzegając kalendarza, harmonogramu i trzymając się budżetu.

Wraz ze wzrostem globalnych zawirowań możesz poczuć się tak, jakby Twoja łódź kołysała się w przód i w tył. Pierś do przodu, przygotuj się i rusz śmiało w ten rok, zachowując umiar i dyskrecję.

Prognozy chińskiej astrologii dla Szczura sugerują, że musisz unikać rozmowy ze współpracownikami na temat swoich obaw finansowych, chyba że chcesz, aby Twoje prywatne nieszczęścia rozprzestrzeniały się jak dziki ogień.

W tym roku Szczury będą otwarte na nowe możliwości i dziedziny, nawet jeśli będziecie się borykać z problemami finansowymi.

Dobra wiadomość dla Szczura w Roku Szczura 2020. Nie będziesz sam, kiedy nauczysz się być bardziej oszczędny. Skieruj swoje pragnienie gromadzenia na zbieranie monet, a rok okaże się dobry dla Twych finansów.

Kariera

To najlepszy rok dla Szczura, aby rozpocząć nowe przedsięwzięcie biznesowe. Perspektywy są bardzo dobre, więc skorzystaj z okazji! Ale uwaga: nie podejmuj żadnego ryzyka. Zwłaszcza, jeśli chodzi o nagłe przeniesienia działalności i przeniesienia firmy.


Napisz komentarz4 typy „przyjaciół”, z którymi relacje musisz natychmiast zerwać. Związki z nimi są toksyczne i wyniszczające
Przyjaźń to bardzo cenne uczucie, które łączy dwójkę ludzi, a czasem ich całą „paczkę”.  Chociaż istnieje wiele form przyjaźni (przyjaźnie z czasów dzieciństwa, związki ze studiów, relacje łączące bratnie dusze, relacje na odległość), pewne cechy są obecne we wszZ kim Skorpion ma największe szanse na udany związek? Sprawdź, by nie tracić czasu z kimś zupełnie niedopasowanym
Skorpiony to indywidualiści z własnym pomysłem na życie.  Nie lubią ograniczeń. Są wytrwali i łatwo się nie poddają. Doskonale wiedzą, czego pragną od życia i czego oczekują od innych. Ich niezachwiany system wartości, charyzma i pewność siebie sprawiają, że życie z nimi nie nal

Myślisz, że nic Ci nie jest? Zdradzają Cię oczy! Wybierz jeden z obrazków i odkryj prawdę o Twym obecnym stanie ducha
 To, w jaki sposób postrzegamy świat, mówi o nas więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Obrazy, które widzimy, zawsze odzwierciedlają nasz stan bycia, elementy naszej osobowości i charakteru. Wszystko podlega naszej interpretacji, jest inaczej szeregowane i z czym innym kojarzone. Skojarzen