Wybierz swój znak zodiaku dla horoskopu partnerskiego

Zgodnie z horoskopem partnerskim relacje z bliskimi w dużej mierze zależą od tego, spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy.

Zgodnie z horoskopem partnerskim relacje z bliskimi w dużej mierze zależą od tego, spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy.

Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Że ludzie są jak dwie połówki jabłka, które wcześniej czy później powinny się połączyć. Że przeznaczone sobie osoby zawsze się odnajdą. Co sprawia, że w niektórych związkach czujemy się wspaniale, a inne bardzo szybko się rozpadają? Aby odpowiedzieć sobie na te pytania, wystarczy skorzystać z horoskopu partnerskiego.

Człowiek to istotna społeczna, żyje w grupie, tworzy związki. Miłość i partnerstwo to bardzo ważne kwestie w naszym życiu. Czy w codziennej egzystencji z drugim człowieku wystarcza, że jesteśmy w nim zakochani, czy też potrzeba zgodności charakterologicznej, aby móc tworzyć naprawdę silne i trwałe relacje.

W myśl założeń astrologii, relacje z bliskimi w dużej mierze zależą od tego, spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy, a z jakiego nasz partner. Oczywiście w realnym życiu związki zawierane są najczęściej przypadkowo. Horoskopy partnerskie mogą stanowić jednak rodzaj podpowiedzi, swoistej „instrukcji obsługi” innej osoby. Niekiedy okazuje się, że mimo porozumienia z drugą osobą, czujemy pewien niedosyt, potrzebujemy czegoś innego. Być może w takich sytuacjach warto zajrzeć do horoskopu, by przekonać się, czy przyczyny nie są czasami ukryte w gwiazdach…

Każdy człowiek nosi w sobie pierwiastek niezwykłości, co sprawia, że choć tak podobni w wielu kwestiach, jesteśmy zupełnie różni, niepodrabialni.

Każdy człowiek nosi w sobie pierwiastek niezwykłości, co sprawia, że choć tak podobni w wielu kwestiach, jesteśmy zupełnie różni, niepodrabialni.

Czym jest horoskop partnerski

Horoskop partnerski tworzony na podstawie indywidualnych znaków zodiaku każdej z osób, opisuje charakter ich relacji. Uświadamia również, jacy jesteśmy w związkach z innymi znakami, w miłości, co nas najbardziej pociąga, co jest dla nas ważne itd. Na tej podstawie pozwala nam dobrać partnera, którego cechy charakterologiczne, temperament praz predyspozycje osobowe są kompatybilne z naszymi. Pamiętajmy jednak, że kompatybilne nie oznacza wcale identyczne!

Horoskop partnerski – Przeciwieństwa się przyciągają?

Oczywiście przeciwieństwa nie zawsze się przyciągają. Jest to kwestia bardzo indywidualna. W niektórych związkach jest rzeczywiście jest tak, że mężczyzna jest zupełnym przeciwieństwem kobiety – i odwrotnie. Niektóre znaki potrzebują partnera, który swoją osobowością doda ich życiu nieco szaleństwa, bądź też nieco uspokoi ich nazbyt wybuchowy temperament lub wręcz przeciwnie – będzie ostudzał emocje. Bardzo często okazuje się, że jeden znak jest uzupełnieniem drugiego. Horoskop partnerski stanowi rodzaj podpowiedzi, z którym znakiem zodiaku będą nas łączyć szczególne więzi, z którym ogromna namiętność, a kto stanie się naszym najlepszym przyjacielem. Idealnie byłoby oczywiście, gdyby każdy z nas mógł odnaleźć osobę, która będzie dopasowana zarówno pod względem charakterologicznym, jak również łóżkowym czy poglądowym.

 

Nasze losy są zapisane w gwiazdach i nasz los zostaje zdeterminowany już w momencie, kiedy się urodziliśmy.

Horoskop parterski – Nasze losy są zapisane w gwiazdach i nasz los zostaje zdeterminowany już w momencie, kiedy się urodziliśmy.

Dodatkowo horoskop partnerski podpowiada osobom w stałych związkach, czego mogą się spodziewać po swoich uczuciach danego miesiąca. Niekiedy horoskop partnerski może być przestrogą przed związkiem z osobą, z którą raczej nigdy nie będziemy szczęśliwi, innym razem stanowi zachętę do tego, aby zrobić pierwszy krok w stronę drugiej osoby. Kiedy serce i rozum zawodzi, niejednokrotnie właśnie horoskop partnerski okazuje się niezawodny. Dzięki niemu niektórzy mogą oszczędzić sobie wielu niepowodzeń i rozczarowań w życiu.  Horoskopy partnerskie tworzone są przede wszystkim dla osób będących w stałych związkach. Pokazują, jaką drogę należy obrać, aby wpłynąć pozytywnie na życie partnerskie. Osobom wolnym sugerują zaś, kiedy jest dla nich najlepszy czas na rozpoczęcie poszukiwania partnera oraz jaki powinien to być człowiek.

2.2/5 - (6)