Horoskop 2020

Horoskop 2018

Horoskop 2018

Horoskop 2018

Zobacz również horoskop numerologiczny 2018

BARAN 2018

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana rok 2018 upłynie pod znakiem przeżyć duchowych. Bardziej docenią siłę przyjaźni, a co za tym idzie zaczną nawiązywać coraz to więcej znajomości. Dopełnieniem tego wszystkiego będą liczne okazje do podróżowania i zwiedzania świata, co było marzeniem każdego zodiakalnego Barana.

Osoby spod znaku Barana powinny więcej uwagi poświęcić sprawom związanym z nauką o ludziach, a głównie pod lupę należy wziąć te kwestie, co ich motywuje, co kieruje ich postępowaniem, a także powinni trzymać na wodzy swoje uczucia i emocje. W naturze Baranów leży impulsywność i gwałtowność w reakcjach – zanim pomyślą, to zdążą powiedzieć. Warto byłoby na tymi cechami popracować. Oprócz tego wskazane było podjęcie próby zrozumienia samego siebie, ponieważ to stanowi klucz do zrozumienia innych.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Baran 2018

 

BLIŹNIĘTA 2018

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt mogą spodziewać się samych pozytywnych wydarzeń w swoim życiu. W szczególności luty, czerwiec, sierpień i październik na długo wejdą do ich pamięci.

Mimo to inne miesiące wcale nie będą gorsze od tych wymienionych powyżej. Wszystko, co sobie zaplanują będzie szło po ich myśli. Nie będą trapić ich większe problemy, a wszystkie sprawy, jakie sobie zaplanują będą przebiegać bez większych komplikacji, choć na początku wydawały się one trudne i skomplikowane.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Bliźnięta 2018

 

BYK 2018

Dla osób urodzonych pod znakiem Byka, Nowy Rok będzie zwiastować zmiany w mentalności. W całkiem odmienny sposób spojrzą na otaczający ich świat i ludzi. Nareszcie odnajdą satysfakcję z wykonywanej pracy, optymistyczniej spojrzą na swoje życie osobiste, zarobią godne pieniądze.

Szeroko otworzą się przed nimi nowe, zupełnie nieznane dotąd perspektywy, które pozwolą na spełnienie się w wymarzonym od dawna zawodzie. Mimo to, co chwilę odzywać się będzie ich wrodzony materializm i realizm życiowy. Tego Byki nie są w stanie się wyzbyć. Mało tego, bez tych dwóch cech nie są w stanie normalnie funkcjonować.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Byk 2018

 

KOZIOROŻEC 2018

Zrównoważone i opanowane Koziorożce w Nowym Roku będą miały wiele okazji, aby nieco zaszaleć. Zasilą swój budżet – z tego powodu odczują wiele radości, ponieważ już od dłuższego czasu Koziorożce walczyły o jakiś zastrzyk finansowy. Wreszcie w pełni tego słowa znaczeniu Koziorożce skorzystają ze swojej sumienności, konsekwencji, wytrwałości czy pracowitości.

Wraz z początkiem roku zodiakalne Koziorożce powinny więcej uwagi poświęcać sprawom związanym z pracą, która w ich życiu zajmuje wysoką pozycję. Nie wykluczony awans lub podwyżka. Są całkiem duża szanse również na to, aby znaleźć inną, o wiele bardziej satysfakcjonująca pracę, która otworzy bramy do osobistego rozwoju. Jednak w tym celu konieczne będzie wykazanie się odrobiną spontaniczności. Rozmyślania nad prawidłowością i opłacalnością danej decyzji może zaowocować jedynie tym, że szansa szybko przejdzie koło nosa.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Koziorożec 2018

 

LEW 2018

Dla osób urodzonych pod znakiem Lwa, nadchodzący rok będzie oparty przede wszystkim na sprawach związanych z miłością. Małżeństwo czy partnerstwo będzie pojęciami bliższymi niż kiedykolwiek wcześniej. Samotne Lwy bez chwili wytchnienia będą uparcie wyszukiwać swojej drugiej połówki, podczas gdy Lwy w stałych związkach będą starali się jak najbardziej zbliżyć do swoich ukochanych osób. Mają ogromne szanse na to, aby przeżyć coś ekscytującego, wyjątkowego i budującego trwałe fundamenty pod relacje na długi okres czasu.

W tym roku Lwy mają wielkie szanse na osiągnięcie czegoś znacznie więcej, gdy opierać się będą na swoim partnerze, ale i będą stronić od życia i ludzi. W relacjach z innymi osobami wskazane jest okazywanie swojego dobrego serca, którego co jak co, ale im nie brakuje. Dlatego dumę, która towarzyszy Lwom przez cały czas odkładamy na bok i okazujemy więcej empatii. W przeciwnym razie trudno komukolwiek będzie zaprzyjaźnić się z zodiakalnym Lwem.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Lew 2018

 

PANNA 2018

Wraz z nowym rokiem u zodiakalnych Panien pojawi się okazja do zweryfikowania swoich cech charakteru, które przez większość osób są traktowane jako zalety, ale w Twoim przypadku natychmiast przeradzają się w wady. Oszczędność, która jest cechą charakterystyczną dla Panien w niektórych momentach będzie przeistaczać się w skąpstwo.

Systematyczność w dokuczliwy pedantyzm, a żarty w złośliwe uwagi. Z tego tez powodu Panny powinny odpychać od siebie te cechy i nie dopuszczać do ich rozwoju, ponieważ konsekwencje będą tego przykre, a najbardziej dadzą się odczuć samym Pannom. Prace nad swoim charakterem najlepiej będzie zacząć w drugiej połowie roku, ze szczególnym naciskiem na październik oraz listopad. Dlatego trzeba być uważnym i nie dopuścić do zmarnowania okazji i chętnie rozpocząć żmudną pracę nad zmianą swojego charakteru.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Panna 2018

 

RAK 2018

Nadchodzący rok dla zodiakalnych Raków będzie okresem refleksji, zadumy nad sensem ich istnienia. Na wiele codziennych spraw spojrzą inaczej niż zwykle, głównie dlatego, że postrzegać te kwestie będą z perspektywy przemijania.

Dojdą do wniosku, jak istotną rzeczą jest zabezpieczenie materialne. I będą robić, co tylko możliwe, aby walczyć o nie ze wszystkich sił. Nie wykluczone, że osoby urodzone pod znakiem Raka zostaną hojnie obdarowani przez spadek. Możliwe, że pojawi się także perspektywa znacznego spadku.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Rak 2018

 

RYBY 2018

Dla osób urodzonych pod znakiem Ryb nadchodzący rok będzie bardzo pomyślny. Zrealizują wszystkie swoje marzenia – nawet te od dawna skrywane – oraz plany związane z życiem uczuciowym.

W pracy zapowiada się cicho i spokojnie. Aby w tej dziedzinie wprowadzić nieco więcej życia i jednocześnie zmian, zodiakalne Ryby musiałby najpierw oderwać się od fantazjowania, co jednak w ich przypadku byłoby rzeczą niezwykle trudną.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Ryby 2018

 

SKORPION 2018

Nowy Rok dla Skorpionów będzie o wiele lepszy niż poprzedni. To właśnie teraz uda im się w pełni wykorzystać typową dla nich wrodzoną intuicję, namiętność oraz siłę emocji – mimo że ta ostatnia wielokrotnie zaprowadzi ich na szlak kłopotów, bo uczucia dla Skorpionów to pięta Achillesowa.

Jeśli jednak Skorpiony zapamiętają, że powinny trzymać swoje emocje na wodzy, wówczas ominie ich agresja i osiągną zamierzony sukces.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Skorpion 2018

 

STRZELEC 2018

W Nowym Roku zodiakalni Strzelcy odczują silną potrzebę dzielenia się swoimi doświadczeniami z otaczającymi ich ludźmi i dodatkowo ochotę – zresztą równie silną i jednocześnie wyjątkową – do zbliżenia się do rodziny, własnych dzieci czy swojego partnera.

Jest to szczególnie ważne, ponieważ u Strzelców obserwuje się zupełnie inną niż w przypadku innych znaków zodiaku potrzebę głębszych relacji oraz stosunków z otoczeniem. To, jaka będzie ich kondycja w ogromnym stopniu jest uwarunkowana od tego, jakie stosunku panują u nich w pracy czy w rodzinie. Dlatego nadchodzący rok będzie dla Strzelców obfitował w pozytywne natchnienie, które ułatwi im współżycie z otoczeniem. Ogarniać ich będzie optymizm oraz pozytywna energia, którą będą przekazywać dalej.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Strzelec 2018

 

WAGA 2018

Zodiakalne Wagi mogą przygotować się, że nadchodzący rok będzie obfitował w wiele harmonijnych wydarzeń, jakie pojawią się w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jest wysoce prawdopodobne, że to właśnie w tym okresie w ich życiu zatriumfują takie wartości, jak miłość, szczęście i radość. Jednak, aby tak się stało, Wagi muszą wykazać się energią oraz inicjatywą.

Wysiłek będzie godny podjęcia, masz wielkie szanse na to, aby dojść do upragnionego sukcesu. Ale tylko wtedy, gdy zaczniesz pracować nad sobą i swoim charakterem. Zodiakalne Wagi powinny pozostać wierne swojej naturze i zawsze mieć czyste intencje, podążając taką drogą mają największe szanse do rozwoju.

czytaj dalej szczegółowy horoskop Waga 2018

 

WODNIK 2018

W zbliżającym się Nowym Roku przed Wodnikami otworzą się nowe horyzonty. Nie będzie brakowało możliwości do podjęcia rozmyślań czy niespodzianek, co do których lepiej będzie przygotować się już wcześniej. Oprócz tego – warto mieć cały czas oczy i uszy szeroko otwarte.

Zodiakalne Wodniki powinny robić wszystko, aby tylko na siłę nie dodawać swojej wykonywanej działalności jakiegoś większego rozmachu. O wiele milej widziane są rozważne posunięcia oraz racjonalne podejście do codziennych spraw.
Wraz z początkiem roku Wodniki nie będą narzekać na brak dodatków

czytaj dalej szczegółowy horoskop Wodnik 2018

 

Zobacz również horoskop numerologiczny 2018