Horoskop 2020

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny – wybierz swój znak zodiaku i sprawdź swoją przyszłość.

Dla każdego znaku zodiaku szczegółowy horoskop miesięczny 2018 roku.

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Baran

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana rok 2018 upłynie pod znakiem przeżyć duchowych. Bardziej docenią siłę przyjaźni, a co za tym idzie zaczną nawiązywać coraz to więcej znajomości. Dopełnieniem tego wszystkiego będą liczne okazje do podróżowania i zwiedzania świata, co było marzeniem każdego zodiakalnego Barana.

Bliźnięta

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt mogą spodziewać się samych pozytywnych wydarzeń w swoim życiu. W szczególności luty, czerwiec, sierpień i październik na długo wejdą do ich pamięci.

 

Byk

Dla osób urodzonych pod znakiem Byka, Nowy Rok będzie zwiastować zmiany w mentalności. W całkiem odmienny sposób spojrzą na otaczający ich świat i ludzi. Nareszcie odnajdą satysfakcję z wykonywanej pracy, optymistyczniej spojrzą na swoje życie osobiste, zarobią godne pieniądze.

 

Koziorożec

Zrównoważone i opanowane Koziorożce w Nowym Roku będą miały wiele okazji, aby nieco zaszaleć. Zasilą swój budżet – z tego powodu odczują wiele radości, ponieważ już od dłuższego czasu Koziorożce walczyły o jakiś zastrzyk finansowy. Wreszcie w pełni tego słowa znaczeniu Koziorożce skorzystają ze swojej sumienności, konsekwencji, wytrwałości czy pracowitości.

Lew

Dla osób urodzonych pod znakiem Lwa, nadchodzący rok będzie oparty przede wszystkim na sprawach związanych z miłością. Małżeństwo czy partnerstwo będzie pojęciami bliższymi niż kiedykolwiek wcześniej. Samotne Lwy bez chwili wytchnienia będą uparcie wyszukiwać swojej drugiej połówki, podczas gdy Lwy w stałych związkach będą starali się jak najbardziej zbliżyć do swoich ukochanych osób. Mają ogromne szanse na to, aby przeżyć coś ekscytującego, wyjątkowego i budującego trwałe fundamenty pod relacje na długi okres czasu.

 

Panna

Wraz z nowym rokiem u zodiakalnych Panien pojawi się okazja do zweryfikowania swoich cech charakteru, które przez większość osób są traktowane jako zalety, ale w Twoim przypadku natychmiast przeradzają się w wady. Oszczędność, która jest cechą charakterystyczną dla Panien w niektórych momentach będzie przeistaczać się w skąpstwo.

 

Rak

Nadchodzący rok dla zodiakalnych Raków będzie okresem refleksji, zadumy nad sensem ich istnienia. Na wiele codziennych spraw spojrzą inaczej niż zwykle, głównie dlatego, że postrzegać te kwestie będą z perspektywy przemijania.

 

Ryby

Dla osób urodzonych pod znakiem Ryb nadchodzący rok będzie bardzo pomyślny. Zrealizują wszystkie swoje marzenia – nawet te od dawna skrywane – oraz plany związane z życiem uczuciowym.

 

Skorpion

Nowy Rok dla Skorpionów będzie o wiele lepszy niż poprzedni. To właśnie teraz uda im się w pełni wykorzystać typową dla nich wrodzoną intuicję, namiętność oraz siłę emocji – mimo że ta ostatnia wielokrotnie zaprowadzi ich na szlak kłopotów, bo uczucia dla Skorpionów to pięta Achillesowa.

 

Strzelec

W Nowym Roku zodiakalni Strzelcy odczują silną potrzebę dzielenia się swoimi doświadczeniami z otaczającymi ich ludźmi i dodatkowo ochotę – zresztą równie silną i jednocześnie wyjątkową – do zbliżenia się do rodziny, własnych dzieci czy swojego partnera.

 

Waga

Zodiakalne Wagi mogą przygotować się, że nadchodzący rok będzie obfitował w wiele harmonijnych wydarzeń, jakie pojawią się w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jest wysoce prawdopodobne, że to właśnie w tym okresie w ich życiu zatriumfują takie wartości, jak miłość, szczęście i radość. Jednak, aby tak się stało, Wagi muszą wykazać się energią oraz inicjatywą.

 

Wodnik

W zbliżającym się Nowym Roku przed Wodnikami otworzą się nowe horyzonty. Nie będzie brakowało możliwości do podjęcia rozmyślań czy niespodzianek, co do których lepiej będzie przygotować się już wcześniej. Oprócz tego – warto mieć cały czas oczy i uszy szeroko otwarte.