Baran + Lew

baran-lew

Baran + Lew – horoskop partnerski

Baran i Lew. Niewątpliwe, decydując się na taki związek, niejeden raz zastanawialiście się, czy podjęliście trafną decyzję.

Pytania odnośnie do tego, jaka czeka was wspólna przyszłość, czy to tylko przelotne zauroczenie, czy znajomość, która ma szansę przerodzić się w trwałą i piękną miłość, pojawiają się zawsze.

Jeżeli chcecie rozwiać przynajmniej część wątpliwości, już teraz przeczytajcie horoskop partnerski dla Barana i Lwa, a dowiecie się, co o takiej relacji mówią gwiazdy.

Baran i Lew – horoskop partnerski

dopasowanie Barana i Lwa

Pani Baran i Pan Lew

Nie jest to prosta relacja, gdyż jej początek prawie zawsze obfituje w konflikty i poważne spory, które nie wszyscy są w stanie przezwyciężyć czy też po prostu mają na tyle cierpliwości i samozaparcia, by przeczekać te okres. Warto jednak to zrobić, ponieważ potem są w stanie stworzyć bardzo trwały związek, oparty na wzajemnej miłości i poszanowaniu drugiej osoby.

Oboje cechują się wielkim optymizmem i radością życia, dzięki czemu nawet w najgorszych sytuacjach nie poddają się zwątpieniu i chcą nad sobą pracować. Optymistycznie patrzą w przyszłość i są pełni jak najlepszych nadziei w związku z sobą nawzajem, co zazwyczaj okazuje się wystarczające do tego, by rzeczywiście im się udało.

Ich związek jest również pełen szczerej namiętności, a także podziwu – nie wahają się okazywać sobie, że druga osoba czymś im imponuje i chętnie chwalą siebie nawzajem, więc oboje czuję się dowartościowani. Najważniejsze jednak jest to, że rozumieją swoje potrzeby i starają się je w miarę możliwości zaspokajać ani nie chcą w żaden sposób ograniczać drugiej osoby.

Pan Baran i Pani Lew

Życie tej pary na pewno nie będzie nudne, a wręcz przeciwnie – dynamiczne, pełne namiętności i obfitujące w niezwykłe, interesujące dla obojga wydarzenia. Doskonale się rozumieją i mają świadomość swoich potrzeb, dlatego dobrze się ze sobą dogadują w każdej sprawie.

Starają się bardzo, by sprostać swym wzajemnym oczekiwaniom, a jeśli nawet z jakichś powodów nie wszystko do końca im się udaje, mają na tyle wyrozumiałości, by nie mieć o to do siebie pretensji i przejść nad tym do porządku dziennego. Szczerze się ze sobą przyjaźnią i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Często też mają wspólne pasje, więc właściwie mogą ze sobą spędzać cały swój czas i na pewno nigdy nie poczują się sobą znudzeni.

Jedynie na gruncie zawodowym mogą między nimi powstawać zatargi, dlatego lepiej, by nie prowadzili wspólnych interesów ani nawet nie pracowali w jednym miejscu, ponieważ wówczas mogą zacząć chcieć dominować nad drugą osobą i na pewno będzie to negatywnie wpływać na pozostałe sfery ich wspólnego życia.

horoskop partnerski Baran Lew

Dopasowanie Barana i Lwa – historie prawdziwe

Byłeś albo jesteś teraz w związku Baran i Lew? A może słyszałeś o historiach i relacjach par spod tych znaków? Opisz je dla nas już teraz i podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Formularz znajdziesz na dole strony.

Przeczytaj więcej o poszczególnych znakach zodiaku : Baran i Lew

Tags: , , ,

15 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

 1. filomena pisze:

  duuuuzo w tym jest racji. ja jestem lwica, on baranem jestesmy malzenstwem z dlugoletnim stazem i pomimo chwilowych burz nadal jest nam
  ze soba dobrze. takze szczerze polecam 🙂

 2. KLIO pisze:

  ja lwica o baranie : UPARTY MUŁ!!!

 3. karolina pisze:

  ja jestem spod lwa a moj chłopak barana swietnie sie dogadujemy racja jestesmy przyjaciółmi co w zwiazkach rzadko (podobno) sie zdarza wszystko dzieje sie spontanicznie mam nadzieje ze długo ze soba przetrwamy 🙂

 4. pp91 pisze:

  Jestem Baranem a on Lwem. Jest to początkowa faza znajomości, jest ciężko bardzo. Tyle razy jak już opadły mi ręce. Niestety kocham go, boli bardzo mnie to, że ma tak wiele tajemnic. Jest bardzo inteligentny, ale mam wrażenie, że mu się nie chce. ON NIE ROZUMIE, CO TO ROMANTYZM I MIŁE SŁOWO DLA KOBIETY. Nie chce tez seksu. Rani mnie tym bardzo. Mam wielkie potrzeby w tym względzie. Prawie 5 miesięcy, jesteśmy dorośli. 23-26 Lat. On mnie zajedzie na maska.

 5. Pustelnil pisze:

  Potwierdzam, jako baran byłem z lwicą i nigdy nie kochałem mocniej żadnej innej osoby. Ona dopełniała i vice-versa.Baran i Lew to naprawdę idealne połączenie. I jeśli wasz związek przetrwa 1 burzę to stworzycie perfekcyjną parę która się rozumie.

 6. the_dead pisze:

  Ona Lew ja Baran.
  Hmmm.
  Dynamika?
  To mało powiedziane.
  To wojna i motylki, to nic szablonowego każdego dnia.
  Tym co dzieje się między nami w trakcie jednego dnia można by obdzielić kilka par na tydzień.
  Wsparcie?
  Tak, jeśli szanujecie się na wzajem nie ma szans by jedno pozwoliło upaść drugiemu.
  Kłótnie?
  Wiele i o wiele – czytaj dynamika.
  Ale jak szybko powstają tak szybko nikną – ale miejcie dla siebie wyrozumiałość – wybaczanie wzajemne – życzę wam takiego dochodzenia do porozumienia.
  Pasje?
  Jeśli wspólne to będziecie mieć coś przy czym będziecie się godzić.
  Jesteśmy dwoma biegunowo odmiennymi charakterami ale oboje chcemy i nic nie musimy

  • królowa zwierząt:) pisze:

   The_Dead lepiej bym tego nie ujęła. Chociaż mogę coś od siebie dorzucić…
   kłótnie, zgrzyty i nieporozumienia gasną w łóżku:)
   Lwicy wówczas kolanka miekkną, baran daje radę – iskrzy maksymalnie!
   Panie i Panowie jak się domyślacie TO JEST TO 🙂
   przy okazji pozdrawiam wszystkie lwice i wszystkich baranów:)
   trzymam za Was kciuki!
   DAMY RADĘ 😀

 7. lwica pisze:

  ja lwica od 13 lat w trudnym związku ze skorpionem- poznałam Pana barana.I tego przyciagania nie sposób opisać- po 3 godzinnej rozmowie mogłabym się spakowac i do neigo przeprowadzić-totalnie kosmiczne przyciaganie- porażające! nigdy wczesniej nie znalam żadnego barana…ale nasze energie bardzo się przyciagają…

  • Lioness pisze:

   I co i co?
   Uważaj – jak coś nas ciągnie od początku tak porażająco, to czasem lepiej uważać.
   🙂

  • Awar pisze:

   Mam dokładnie tak samo ja lwica byłam w długoletnim związku z koziorożcem nigdy nie czułam pożądania ,poznałam Pana barana i wystarczy że do mnie mówi i już mam ochotę na sex a jak mnie dotknie to… WOW. Najlepsze dopasowanie !!!

 8. Marcin pisze:

  ona baran ja lew , stałe konflikty gdy sie widzimy iskszy gdy jestesmy oddzielnie gasńie iskra , totalne niedopasowanie

 9. Rob pisze:

  Baran 30, dziewczyna lew 29. 3 lata razem. I powiem tak. Pod wieloma wzgledami bardzo dobry udany związek, ale czego nie moge juz zniesc to maksymalna rutyna pani lew, przewidywalność oraz to ze za kazdym razem trzeba inicjować rzeczy. Lew jak to w naturze dopóki nie musi to sie nie ruszy i tak samo jest u nas. Ona nigdy nie przyjdzie i nie zainicjuje niczego, ale kiedy nadapnięta na ogon to zawsze sie godzi na nowe aktywnosci…po 3 latach nastapilo wypalenie. Ze strony pani lew nie ma odzewu jaki potrzebny jest baranowi…jest za bardzo pasywna, neutralna. Jak lew w przyrodzie…dokładnie tak samo..to są tylko zrywy.

 10. Tomasz pisze:

  idealne połączenie, znając lwi charakter, baran ma na niego wpływ i to lew znajduje autorytet w baranie. Z innymi lew nie byłby szczęśliwy ale wszedłby kompletnie na głowę i zdominowałby.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top