Horoskop 2019

4 typy „przyjaciół”, z którymi relacje musisz natychmiast zerwać. Związki z nimi są toksyczne i wyniszczające

Egoizm

Prawdziwi przyjaciele są bezinteresowni. Zawsze martwią się o siebie nawzajem, biorą pod uwagę przede wszystkim dobro drugiej osoby. Nie są zapatrzeni w siebie i swoją wspaniałość. Egoistów jesteśmy w stanie wyczuć na kilometr. Takie osoby myślą i mówią tylko o sobie. Nawet pytania o to, jak się czujesz, będą dla nich jedynie wstępem do opowiedzenia ze szczegółami tego, co dzieje się u nich, w ich życiu. Ignorują to, co dzieje się u Ciebie. Nie są prawdziwymi przyjaciółmi, bo tak naprawdę wcale ich nie obchodzisz.

Despotyzm 

Apodyktyczni despoci nigdy nie będą dobrymi przyjaciółmi. Pomogą Ci co prawda w potrzebie, ale tylko dlatego, że doskonale wiedzą, co masz zrobić i chcą, byś zachował się dokładnie według ich wizji. Jeśli tylko ośmieliłbyś się nie skorzystać z ich „wspaniałej rady”, z pewnością się zdenerwują, a już na pewno nie omieszkają Ci tego wytknąć w razie Twego niepowodzenia. Nie warto z nimi trzymać.

Przebiegłość 

Ten typ fałszywych przyjaciół jest chyba najłatwiejszy do rozpoznania. Są oni interesowni. Kiedy jesteś im potrzebny, potrzebują pomocy, czy pożyczki, uczepią się Twego boku i będą przy nim trwać do skutku. Nie masz co jednak liczyć na wzajemność. Nie będzie ich przy Tobie, gdy będziesz ich oczekiwać, w biedzie przekonasz się, że nie są prawdziwymi przyjaciółmi.

Źródło: stayonthehealthypath.com

 


4 komentarze

  1. Jacek 30 kwietnia 2018
  2. Klaudia 22 czerwca 2018
  3. Smutna 8 października 2018
  4. Zbigniew 2 listopada 2018

Napisz komentarzPozbądź się swych najgłębiej ukrytych wad. Odkryj je i wyeliminuj z tym, ciekawym testem
Ptak 4 W Twoim życiu panuje dobrobyt. Twoi bliscy bardzo starają się Cię zadowolić i spełnić wszystkie Twoje zachcianki. Mimo to zawsze znajdziesz jakiś niuans, który Cię zirytuje i zniechęci do wszystkiego. Nie potraficie docenić poświęcenia Waszych bliskich i trudu, jaki wkładająPrzypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Amulet pierwszy Wybór pierwszego amuletu świadczy o tym, że jesteś tradycjonalistą o niezachwianych zasadach, którego można obdarzyć zaufaniem. Można na Tobie polegać. Nie zdradzasz powierzonych Ci sekretów, przyjaciół zawsze potrafisz wesprzeć dobrą radą, czy choćby wysłuchać.

Gwiazdy prognozują, w jakich okolicznościach umrzesz. Zobacz, jeśli się nie boisz
Lew: uduszenie Przez całe życie robiłeś i mówiłeś rzeczy, których nie warto było czynić oraz wypowiadać. Już lepiej byłoby, gdybyś się zakrztusił gorzkimi słowami, byle te nigdy nie padły. Nie myślałeś zbytnio o konsekwencjach swego działania i równie spontaniczna będzie Tw