Horoskop 2020

4 typy „przyjaciół”, z którymi relacje musisz natychmiast zerwać. Związki z nimi są toksyczne i wyniszczające

Egoizm

Prawdziwi przyjaciele są bezinteresowni. Zawsze martwią się o siebie nawzajem, biorą pod uwagę przede wszystkim dobro drugiej osoby. Nie są zapatrzeni w siebie i swoją wspaniałość. Egoistów jesteśmy w stanie wyczuć na kilometr. Takie osoby myślą i mówią tylko o sobie. Nawet pytania o to, jak się czujesz, będą dla nich jedynie wstępem do opowiedzenia ze szczegółami tego, co dzieje się u nich, w ich życiu. Ignorują to, co dzieje się u Ciebie. Nie są prawdziwymi przyjaciółmi, bo tak naprawdę wcale ich nie obchodzisz.

Despotyzm 

Apodyktyczni despoci nigdy nie będą dobrymi przyjaciółmi. Pomogą Ci co prawda w potrzebie, ale tylko dlatego, że doskonale wiedzą, co masz zrobić i chcą, byś zachował się dokładnie według ich wizji. Jeśli tylko ośmieliłbyś się nie skorzystać z ich „wspaniałej rady”, z pewnością się zdenerwują, a już na pewno nie omieszkają Ci tego wytknąć w razie Twego niepowodzenia. Nie warto z nimi trzymać.

Przebiegłość 

Ten typ fałszywych przyjaciół jest chyba najłatwiejszy do rozpoznania. Są oni interesowni. Kiedy jesteś im potrzebny, potrzebują pomocy, czy pożyczki, uczepią się Twego boku i będą przy nim trwać do skutku. Nie masz co jednak liczyć na wzajemność. Nie będzie ich przy Tobie, gdy będziesz ich oczekiwać, w biedzie przekonasz się, że nie są prawdziwymi przyjaciółmi.

Źródło: stayonthehealthypath.com

 


4 komentarze

  1. Jacek 30 kwietnia 2018
  2. Klaudia 22 czerwca 2018
  3. Smutna 8 października 2018
  4. Zbigniew 2 listopada 2018

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Zodiakalni przyjaciele – sprawdź, z którym znakiem zodiaku jest ci po drodze
Rak Przyznaj to: potrzebujesz dużo przestrzeni i czasu dla siebie. Jeśli go nie dostaniesz, nie będziesz w stanie ukryć negatywnych emocji, staniesz się kapryśny i nieznośny. Cenisz swoje relacje z rodziną i przyjaciółmi. Zwykle jesteś opiekuńczy oraz nieco ostrożny. Inni doceniają twoSposób noszenia torby lub plecaka wiele mówi o Twej naturze i osobowości. Wybierz jedną z postaci i przekonaj się o tym na własnej skórze
Postać trzecia Osoby noszące torbę przewieszoną przez ramię są zwykle miłośnikami książek. Kochają w nich wszystko: od zapachu po możliwość przeniesienia się do innego świata. Chodzą z torbą na ramieniu, bo tak jest im wygodniej i w ten sposób mogą unieść większe ciężary.

Udekoruj dom zgodnie z wolą gwiazd. Sprawdź jakie dodatki i bibeloty pasują do Twojego znaku zodiaku
Bliźnięta  Bliźnięta (zdjęcie po lewej) to wolne duchy, związane z żywiołem powietrza. Są bardzo ciekawe świata i łatwo się nudzą, wnętrza ich domów i mieszkań powinny być jasne i kolorowe (jasnozielone, błękitne żółte), by Bliźnięta mogły znaleźć w nich odzwierciedlenie