Ciało zdradza, jaki mamy charakter. Przyjrzyjcie się kształtowi swych brwi i sprawdźcie, co można z nich wyczytać

5. Cienkie brwi

Bardzo cienkie brwi mówią o wrodzonej delikatności. Takimi brwiami często obdarzone są osoby wrażliwe, życzliwe innym, naturalni empaci, nieskorzy do konfliktów i bardzo cierpliwi. Co jeszcze można o nich powiedzieć? Są wspaniałymi słuchaczami, dlatego inni często zwracają się do nich po pomoc. To osoby wszechstronne o rozległych zainteresowaniach.  Niestety mają też swoje wady, nie lubią zmian i bardzo trudno się do nich przystosowują, niekiedy reagują też zbyt emocjonalnie na drobnostki i łatwo jest „zbić je z tropu”.

6. Wysokie łuki brwiowe

Osoby z wysokimi łukami brwiowymi są bardzo wrażliwe, a czasami nawet przewrażliwione. Robią wrażenie osób fałszywych, samolubnych lub aroganckich. Prawda o nich jest jednak zupełnie inna, są one po prostu bardzo zamknięte w sobie i trzeba się bardzo natrudzić, by zyskać ich zaufanie. Dopiero wtedy otwierają się na innych i ukazują bogactwo swego wnętrza. Ich dominującymi cechami są: perfekcjonizm i samokrytyka.

7. Niskie łuki brwiowe

Osoby z niskimi łukami brwiowymi są rzetelne, odpowiedzialne i godne zaufania. W życiu cenią sobie stabilizację. Często są to domatorzy, dla których najważniejsza jest rodzina. Kochają swych bliskich i bardzo o nich dbają, budują poważne i długotrwałe związki oraz relacje.

8. Trójkątne brwi

Ostre, kanciaste brwi oznaczają dynamiczną osobowość. Masz talent do szybkiego analizowania sytuacji i podejmowania błyskawicznych decyzji. Taka spontaniczność może czasem prowadzić do niepożądanych rezultatów, ale z pewnością ma swoje zalety: ludzie nigdy nie nudzą się w Twoim towarzystwie! Masz naturalne zdolności przywódcze, jesteś dobry w inspirowaniu innych do działania i nigdy nie unikasz odpowiedzialności za swoje działania i życie.

1/5 - (1)

2 komentarze

  1. Rafos
  2. zuzia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz jeden z ornamentów i dowiedz się, ile w Tobie optymizmu. Ten test działa w 85 proc. przypadków
Arabeska 3 Masz w sobie 85 procent optymizmu. Na co dzień nie martwisz się zbytnio swoją obecną sytuacją, z nadzieją patrzysz również w przyszłość. Zdajesz sobie przy tym sprawę z tego, że świat wokół Ciebie jest co prawda kolorowy, ale czerń i szarość to również barwy. Dobrze


Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest

Masz 6 opcji do wyboru, zdecyduj się na jedną z barwnych czaszek i sprawdź, czy jesteś prostą, czy skomplikowaną osobą
Czaszka 3 i 4 Wybór czaszki trzeciej oznacza, że jesteś perfekcjonistą, który bardzo mocno skupia się na szczegółach. Urzekają Cię dopracowane detale. Piękno jest dla Ciebie ciągłym dążeniem do doskonałości. Starasz się osiągnąć ideały, które wciąż Ci umykają. Jesteś skomp