Horoskop 2020

Jaki sekret skrywa każdy ze znaków zodiaku? Zdziwisz się, gdy się dowiesz

Waga

Tak naprawdę nie lubisz ludzi. Mieszkasz, przebywasz i spędzasz czas z ludźmi, przed którymi tylko udajesz przyjaźń i ciepłe uczucia. Tak naprawdę są Ci oni zupełnie obojętni, ale do tego stopnia boisz się samotności, że wolisz żyć w fałszu, niż się na nią skazać.

Skorpion

Masz ciała ukryte w piwnicznej komnacie tortur. Lubisz, kiedy ludzie przeżywają ból przez długi czas, zanim w końcu je odetniesz. Wszyscy twoi wrogowie zostali zniszczeni w powolny, bolesny sposób, ale nikt nigdy nie podejrzewałby o to, ponieważ ukrywasz swoje ślady. Bliscy rzadko kiedy wiedzą, jakie z Ciebie ziółko.

Strzelec

Kochliwa z Ciebie bestia, ale przed partnerem udajesz, że Twoja miłosna historia jest znacznie krótsza, niż w rzeczywistości. Tak naprawdę złamałeś serce niejednemu mężczyźnie lub kobiecie. Niewykluczone, że masz nawet dzieci, o których istnieniu nie masz pojęcia (to w przypadku panów oczywiście). Taka już jest natura Strzelca i trzeba się z tym pogodzić.


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Wybierz totem, który najbardziej przypadł Ci do gustu i odkryj swoją nieznaną mocną stronę
Kiedyś każde dzikie plemię, społeczność, czy rodzina miała swój totem. Symbolicznie odnosił się on do zmarłego członka rodziny, mistycznego przodka, który miał nad nią czuwać, pielęgnować i duchowo wspierać we wszystkich podejmowanych działaniach. Totem był symbolem przynależnoO co w życiu najbardziej dbasz i do czego przykładasz najwięcej uwagi? Sprawdzisz z tym prostym testem
Testy czasami podpowiadają nam lub dają potwierdzenie tego, czego potrzeba nam w życiu, lub czego od niego oczekujemy. Są wielką pomocą dla psychologów, którzy badają nasze nastawienie do życia, temperament, osobowość, czy wrażliwość. Choć bowiem łatwo jest nam oceniać innych z

Która z trójek na obrazku jest rodziną? Wybierz jedną z nich i dowiedz się czegoś nowego o swym dzieciństwie
Trójka pierwsza Wybór pierwszej z trójek NIE jest dobrą decyzją. Obrazek przedstawia “matkę”, która trzyma “ojca” z dala od dziecka. Może starać się go odseparować od pociechy i zawłaszczyć sobie prawa do wychowania malucha, być może jednak “ojciec”