Jakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam

Para 3

W związkach, budowanych przyjaźniach i ogólnych relacjach międzyludzkich, najważniejsza jest dla Ciebie wzajemna pomoc, zaufanie i wsparcie. Musisz wiedzieć, że na bliskiej osobie możesz polegać i w razie kłopotów, będziesz mógł zwrócić się do niej po pomoc, a ona Ci jej nie odmówi. Pragniesz mieć przy sobie partnera, który będzie silny, stabilny emocjonalnie, odpowiedzialny i troskliwy. Sam również starasz się być osobą, na którą można liczyć.

Para 4

Osoba, która wybrała tę parę, kocha „klasykę gatunku”. Buduje związki dojrzałe, oparte na szacunku i wzajemnym zrozumieniu. Uważa przede wszystkim na to, by głupim słowem, czy zachowaniem nie zranić bliskich osób, a od nich oczekuje tego samego: miłość, wytrwałości, cierpliwości i zrozumienia. Dla niej udana relacja to taka, w której dwie osoby wzajemnie o siebie dbają i traktują się z wielką uwagą, wysłuchują w skupieniu swych słów i nie odrzucają pod byle powodem rad, czy pomysłów.

Para 5

Tę parę wybierają osoby dominujące, które kochają rządzić (również w związku). Zwykle wybierają one partnerów spokojnych i zdystansowanych, o duży mniej gorącym temperamencie. To z nimi tworzą najbardziej udane relacje. One dokonują wyborów i czasami dają się ponieść emocjom, a rozważni, ale mało zdecydowani partnerzy wspierają je i kiedy trzeba, przywołują do porządku.

Samotna tancerka

Nie potrzebujesz związku. Wystarczą Ci przyjaciele i znajomi w pobliżu, z którymi spotykasz się na własnych zasadach. Jesteś takim właśnie samotnym tancerzem, który nie potrzebuje partnera, by dyktował mu kolejne kroki. Najwyżej cenisz wolność, a najlepiej czujesz się w swoim własnym towarzystwie.

Źródło: mediamag.am

2.5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zodiak podpowiada, jaki cytat powinien zostać Twym mottem. Weź sobie do serca te mądre słowa i zacznij żyć zgodnie z nimi
Rak  „Im większe masz zaufanie do samego siebie, tym większa Twoja wyobraźnia i tym lepiej czujesz się z samym sobą” – Miranda J. Barrett. Jesteś wspaniałomyślną osobą. Zawsze przedkładasz dobro innych nad swoje. Chronisz innych, jesteś oddany osobom, które kochasz.


Gdzie powinieneś pojechać, aby przeżyć podróż życia? Kierunek wskazują gwiazdy
Byk Dla Byka idealna będzie Tajlandia. Mówią, że cierpliwość jest cnotą. Tym powiedzeniem w swoim życiu kierują się zarówno Byki, jak i Tajlandczycy. Tajlandia to kraj, w którym żyje się powoli. Tajlandczycy nie spieszą się, są weseli, a przy tym opanowani. Ich podejście do życia

Jak myślisz, która z tych osób jest najgłupsza? Wskaż głupca i sprawdź, jakie są Twe największe zalety i grzeszki
Głupiec 2 „Mierz dwukrotnie, tnij raz” – w tym powiedzeniu zawiera się definicja wszystkiego, co Cię określa. Ze świecą można szukać osoby równie rozważnej, mądrej i zdystansowanej, jak Ty. Inteligencja, erudycja, błyskotliwość, a przy tym stabilność emocjonalna