Horoskop 2020

Ptaki to posłańcy losu. Wybierz jednego z nich i sprawdź, jaki dar przyniesie Ci w nadchodzących miesiącach

Niebieski ptak 

Twój wybór padł na pięknego, niebieskiego ptaka. Jest mały, ale przyniesie wiele dobrego do Twojego życia. Ten ptak da Ci niespodziewany i bardzo miły prezent. Będzie to niespodzianka zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich bliskich. Gwiazdy wespół z fortuną nie zdradzają jeszcze wszystkiego (w przeciwnym razie nie byłaby to niespodzianka). Czekaj cierpliwie. Na co? Przekonasz się w końcu dwóch najbliższych miesięcy. Będziesz zachwycony.

Rajski ptak 

Ten ptak przychodzi tylko z prawdziwym szczęściem, a ty jesteś jednym z tych w czepku urodzonych, którzy go dostąpią. To bardzo rzadki, nietuzinkowy okaz, który może Ci przynieść sukces, powodzenie i pomyślność we wszystkim, za co się złapiesz. Skup się na tym, czego pragniesz najbardziej i wyciągnij rękę po swój sukces.

Źródło: mediamag.am


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
3. Na prawym boku Jesteś przyjazną i hojną osobą, towarzyską oraz godną zaufania. Przyjaciele zwracają się do Ciebie po pomoc, bo wiedzą, że zawsze można na Ciebie liczyć. Nie lubisz koloryzować. W relacjach z innymi jesteś szczery i wierny. Niełatwo ulegasz emocjom. Jesteś oazą spTen tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Drzewo Ktoś w przeszłości bardzo Cię zranił, dlatego zamknąłeś się na innych, a od świata odgrodziłeś murem. Teraz jesteś na pozór silniejszą osobą, która trzyma jednak innych dystans. Miłość okazujesz poprzez otwarcie się na kogoś bez obawy, że ta osoba Cię oszuka, czy wykor

5 wspaniałych wynalazków i idei, które zrodziły się w snach. Dzięki nim przestaniesz ignorować swą podświadomość
3. Google W 1996 r. Larry Page był studentem, przekonanym o tym, że na studia przyjęto go przypadkowo. Dręczyło go to po nocach i wywoływało dziwne sny. Pewnej nocy przyśnił mu się komputer, a na którym przechowywany jest cały internet świata. Kiedy się obudził, zaintrygowany postanow