Śniłeś o czymś z tej listy w ubiegłym roku. Zobacz, co Ci to zwiastuje w obecnym

Sen o lataniu

Twoje sny zwiastują powrót do Twojego życia dawnej miłości. Ktoś, kogo kiedyś kochałeś, lub w ki się podkochiwałeś, pojawi się nagle w Twym życiu i nieźle w nim namiesza. Osoby samotne powinna ucieszyć ta wróżba, ponieważ od dawna tęsknią za miłością, a stara miłość obudzi w nich pozytywne wspomnienia, Ci, którzy pozostają w związkach powinni jednak mieć się na baczności i uważać na to, co dzieje się w ich sercach.

Sen o spadaniu

Twoje sny mówią, że jest dobry czas na wielką zmianę, tym bardziej, jeśli już od dawna rozważasz jakiś odważny krok. Sny podpowiadają: wykonaj go teraz. Jeśli to zrobisz, odkryjesz, że trajektoria Twojego życia zmieni się, wyprostuje choćby nawet subtelnie.

Źródło: en.playbrain.me, mysticalraven.com

Oceń horoskop

2 komentarze

  1. Edyta
  2. Kamil

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
Rak Kiedy zagrożenie pojawiłoby się w zasięgu wzroku, zrobiłbyś wszystko, by ochronić swoich najbliższych. Walczyłbyś przede wszystkim o życie swoich bliskich, a że jesteś ich opoką i najsilniejszym z wojowników, przy okazji, starałbyś się nie stracić własnego. Na 70 proc. udał


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby + Koziorożec Koziorożec i Ryby to przypadek podobny do pary: Ryby i Panna. Koziorożec (podobnie jak Panna) jest realistą, w życiu twardo stąpającym po ziemi, nastawionym na sukces, pracowitym i stanowczym. Ryby (jak to one) mają swój świat i swoje kaprysy. Bujają w obłokach i snują

Gdzie powinieneś pojechać, aby przeżyć podróż życia? Kierunek wskazują gwiazdy
Skorpion Skorpiony powinny udać się do barwnego i nieoczywistego kraju, jakim jest Dania. Duńczycy nie znoszą fałszu i powierzchownego blichtru. Są uczciwi, choć nieco surowi i zamknięci w sobie, zupełnie jak Skorpiony. Osoby spod tego znaku zodiaku trochę zajmuje otwarcie się na innych.