Sposób, w jaki zaciskasz pięści zdradza, jakim jesteś człowiekiem. Mówi np. jak zmieniasz się, gdy się zakochujesz

2. Kciuk nad pozostałymi palcami 

Jak Cię widzą inni: Inni mają o Tobie dobre zdanie. W ich oczach jesteś bardzo przyjazną osobą, którą bardzo łatwo jest obdarzyć zaufaniem. Masz charyzmę i mnóstwo uroku osobistego. Posiadasz liczne talenty, z których potrafisz zrobić użytek. Potrafisz dopasować się do każdej sytuacji i dogadać niemal z każdym. Masz jednak skłonność do przemądrzania się i czasami zadzierasz nosa.

Jaki jesteś naprawdę: Masz dobre serce, jesteś osobą delikatną i wrażliwą. Masz świadomość swej kruchej natury, dlatego obawiasz się tego, że ktoś Cię skrzywdzi. Masz za duże oczekiwania w stosunku do świata i choć wiesz, że nigdy nie będzie on idealny, lubisz myśleć, co by było, gdyby. To, co naprawdę cię uszczęśliwia, to szacunek i miłość ludzi, których kochasz.

Kiedy się zakochujesz: Nie możesz zostawić przeszłości za sobą i bolesnych wspomnień związanych z osobami, które Cię zraniły. Boisz się otwierać serca przed ludźmi. Nie chcesz, by najczarniejszy scenariusz znów się powtórzył.

3. Kciuk ułożony na innych palcach „pod skosem” 

Jak widzą Cię inni: Inni widzą w Tobie przede wszystkim zdolnym liderem, który bywa jednak niecierpliwy i pełen wątpliwości. Wszystkie braki nadrabiasz jednak poczuciem humoru i tym, że zawsze masz coś ciekawego do powiedzenia. 

Jaki jesteś naprawdę: Jesteś osobą uczciwą i szczerą, ale nie złośliwą. Masz w sobie wiele łagodności i pokory. Jesteś szlachetny i dobry. Musisz jednak zacząć traktować ludzi z nieco większą rezerwą, bo nie każdy w Twym otoczeniu zasługuje na Twoją sympatię, są też ludzie, którzy widzą w Tobie osobę łatwowierną, którą łatwo wykorzystać.

Kiedy się zakochujesz: Choć sympatią obdarzasz prawie każdego, głębszymi uczuciami nie szafujesz już tak bardzo. Masz trudności z ich wyrażaniem, jesteś wycofany. Jeśli jesteś samotny, w głębi serca marzysz o kochaniu i byciu kochanym, ale nie szukasz miłości na siłę. Skupiasz się na spełnianiu marzeń i to akurat bardzo zdrowe podejście.

Źródło: theusualroutine.com

4/5 - (7)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Test Rorschacha zdradzi dwie najsilniejsze cechy Twej osobowości. Przyjrzyj się barwnej plamie i odpowiedz na pytanie, co widzisz
Kwiat lub dwójka całujących się kosmitów – wolność i idealizm Jesteś osobą, która uwielbia marzyć. Myślisz nieszablonowo i wpadasz na pomysły, na których realizację nie odważyłby się byle kto. Nie lubisz być przywiązany do jednego miejsca, związku lub jakiejś idei. Stanow


Zodiak podpowiada, jaki cytat powinien zostać Twym mottem. Weź sobie do serca te mądre słowa i zacznij żyć zgodnie z nimi
Rak  „Im większe masz zaufanie do samego siebie, tym większa Twoja wyobraźnia i tym lepiej czujesz się z samym sobą” – Miranda J. Barrett. Jesteś wspaniałomyślną osobą. Zawsze przedkładasz dobro innych nad swoje. Chronisz innych, jesteś oddany osobom, które kochasz.

Twoja gospodarcza prognoza na najbliższe lata. Sprawdź, jakie są Twoje szanse na wzbogacenie
Waga Paradoksalnie Wagi nie potrafią znaleźć odpowiedniej równowagi w kwestiach finansowych. Są niezwykle charyzmatyczne i błyskotliwe, wiedzą więc, gdzie szukać pomysłów na biznes. Zbyt często wykonują jednak gorączkowe ruchy. Jedną spontaniczną i nieprzemyślaną decyzją mogą z