Horoskop 2019

Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór

Rak

Nigdy dość tatuaży z krabami. Ten wzór pasuje do Ciebie z powodu Twego charakteru: spokojnego, ale kapryśnego, chłodnego, ale i czułego. To wszystko można zapisać w tym małym zwierzątku, które choć sympatyczne, może uszczypnąć. Uważaj, jeśli zdecydujesz się na taki tatuaż, lepiej nie rób go w kolorze. Mało komu pasuje pomarańczowy.

Lew

Lew ze swej natury jest bardzo otwarty na innych. Nie masz zbyt wielu tajemnic. Jesteś przy tym ekspresyjny. Nie da się Ciebie zapomnieć, czy pomylić z kimś innym. Nie potrzebujesz dodatkowo podkreślać swej natury wymyślnymi i bardzo bogatymi tatuażami. Zdecyduj się raczej na coś maleńkiego, jakiś ciekawy akcent, czy symbol, będą idealne.

Panna

Symbolem Panny jest zazwyczaj piękna kobieta. Osoby spod tego znaku są niezależne i inteligentne. Silnie stąpają po ziemi. Dają sobie też radę nawet w ekstremalnie trudnych sytuacjach. Czasami nawet im przydaje się jednak interwencja z góry. Może warto pomyśleć o tatuażu z aniołem. Odradzamy jedynie skrzydła na plecach – to synonim kiczu.
Spod jakiego znaku jest najlepszy tata zodiaku? Oto nasz subiektywny ranking
5. Koziorożec  Ojciec spod znaku Koziorożca jest zdeterminowany i pełen energii, czasami przesadnie. Będzie pierwszym, który zapisze swoje dziecko na dodatkowe zajęcia i będzie ogromnie się cieszył, że dane mu było wychowywać i przekazać jakąś ważną życiową naukę swojemu potomkoWybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Piórko 4 Twój silny charakter jest tym, co Cię wyróżnia. Masz bogatą wyobraźnię i umiejętność radzenia sobie niemal w każdej sytuacji. Zawsze szukasz najlepszego rozwiązania. Nie wszyscy darzą Cię sympatią. Obcy mogą widzieć w Tobie osobę władczą i despotyczną, tymczasem Ty mas

Jaki sekret skrywa każdy ze znaków zodiaku? Zdziwisz się, gdy się dowiesz
Rak Jesteś oddany do granic możliwości. Kochasz tak bardzo, że cały czas chcesz się opiekować partnerem. Twoja troska przybiera niekiedy formę stalkingu. Nie potrafisz wyluzować i odciąć się na chwilę od osoby, którą darzysz uczuciem, chcesz cały czas wiedzieć, co robi. Obserwujesz

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.