Horoskop 2020

Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza

Ozyrys (1 marca – 10 marca, 27 listopada – 28 grudnia)

Osoby spod znaku Ozyrysa mają bardzo złożoną, skomplikowaną naturę. Mogą mieć dwa typy osobowości. Być pewne siebie i dążące po trupach do celu albo wrażliwe i bardzo delikatne. Zazwyczaj są pełne energii i chęci do działania, czasem jednak łapią dołki i wtedy dowodzenie przejmuje nad nimi emocjonalna strona ich natury. Osoby te mają trudny charakter i nigdy nie wiadomo, czym zaskoczą. Udane związki tworzą z: Izydą i Thotem. 

Izyda (11 marca – 21 marca, 18 października – 29 października, 19 grudnia – 31 grudnia)

Cechą, która wyróżnia urodzonych pod znakiem bogini Izydy, jest bezpośredniość i prostolinijność. Osoby te są szczere do bólu i zawsze mówią prawdę prosto w oczy. Urodzeni pod tym znakiem są opiekuńczy w stosunku do swoich bliskich i bardzo rodzinni. Udane związki tworzą z: Thotem i Ozyrysem. 

Thot (1 kwietnia – 19 kwietnia, 8 listopada – 17 listopada) 

Thot obdarza ludzi mądrością i łatwością w zdobywaniu wiedzy. Ludzie urodzeni w jego znaku mają otwarty umysły i są bardzo tolerancyjne. Kochają dyskutować z ludźmi o odmiennych poglądach, a z każdej ciekawej rozmowy wyciągają jakąś naukę. Są romantyczne i wrażliwe, ale kiedy trzeba, potrafią zejść na ziemię i twardo po niej stąpać. Udane związki tworzą z: Izydą i Bastet. 

Horus (20 kwietnia – 7 maja, 12 sierpnia – 19 sierpnia)

Horus znany jest z odwagi i to właśnie nią obdarza urodzonych pod jego znakiem. Osoby te, są silne i zorientowane na osiągnięcie życiowych celów, gotowe są ciężko pracować, by zdobyć upragniony awans, czy pożądane uznanie. Są wytrwałe i łatwo się nie poddają. Ich życiowym motorem jest wrodzony optymizm, dzięki któremu idą przez życie z podniesioną głową. Udane związki tworzą z: Bastet i Gebem.


Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Dziwne i nietuzinkowe nawyki każdego znaku zodiaku. Kto by pomyślał, że zawdzięczamy to gwiazdom!
Lew Lwy są trochę zakochane w sobie. Odzwierciedla się to w ich zachowaniu. Panie spod tego znaku (i niektórzy panowie również) uwielbiają dotykać swoich włosów, czesać je i układać. Ich biżuteria powinna być złota i szlachetna. Osoby spod tego znaku często przeglądają się w lu4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Koziorożec Nie boicie się zmian i macie rację, bo ten rok nie popsuje Wam w żaden sposób szyków, a wręcz przeciwnie. Co prawda znajdziecie się na nieznanym terytorium zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym, jednak w obu przypadkach wyjście poza osobistą strefę komfortu, przy

Twoja gospodarcza prognoza na najbliższe lata. Sprawdź, jakie są Twoje szanse na wzbogacenie
Waga Paradoksalnie Wagi nie potrafią znaleźć odpowiedniej równowagi w kwestiach finansowych. Są niezwykle charyzmatyczne i błyskotliwe, wiedzą więc, gdzie szukać pomysłów na biznes. Zbyt często wykonują jednak gorączkowe ruchy. Jedną spontaniczną i nieprzemyślaną decyzją mogą z