Dlaczego wciąż jesteś singlem? Gwiazdy mają na ten temat kilka teorii…

Byk

Nie chodzisz na kompromisy. Tymczasem, o ironio, związki są na nich oparte. Fundamentem jest wzajemne zaufanie. Cegłami codzienne spotykanie się w pół drogi. Musisz nauczyć się chodzić na ustępstwa. W przeciwnym razie Twoje sprawy sercowe nigdy się nie ułożą.

Bliźnięta

Bliźnięta są niezdecydowane i niekonsekwentne. Nikt nie może dać Ci wszystkiego, czego chcesz, ponieważ nawet nie wiesz, czego chcesz. Musisz poważnie się nad sobą zastanowić. Wytyczyć swoje cele i priorytety. Dopiero wtedy możesz zacząć osoby, z którą te marzenia zaczniesz realizować.

Rak

Rak ma swoje zasady i preferencje. Jest ich cała, obszerna lista. Zawsze starasz się, by kandydat na sympatię spełnił wszystkie z nich. Musisz zastanowić się nad tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Pora w końcu zdać sobie sprawę, że nie znajdziesz ideału. Nie ma i nie będzie nikogo, kto spełni wszystkie wymagania z Twojej listy. Lepiej więc troszeczkę obniż swe wygórowane standardy, chyba że chcesz pozostać sam.

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Amulet pierwszy Wybór pierwszego amuletu świadczy o tym, że jesteś tradycjonalistą o niezachwianych zasadach, którego można obdarzyć zaufaniem. Można na Tobie polegać. Nie zdradzasz powierzonych Ci sekretów, przyjaciół zawsze potrafisz wesprzeć dobrą radą, czy choćby wysłuchać.


7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
2. Filia Filia to miłość, którą odczuwasz w stosunku do przyjaciół i rodziny. To uczucie jest zakorzenione w poczuciu przywiązania, wzajemnego oddania i przyjaźni. Energia Filii pochodzi z czakry serca, ponieważ opiera się na wzajemnym uczuciu zaufania, szacunku, podziwu i akceptacji. Mi

3 ważne lekcje, które możemy wyciągnąć z Taoistycznej Filozofii Wody
2. Harmonia Woda nie walczy z żadną przeszkodą na swojej drodze. Kiedy płynie w kierunku skały, delikatnie opływa ją, zamiast niszczyć, czy przenosić. Na swej drodze napotyka setki, tysiące przeszkód, a mimo to pozostaje spokojna. Jak osiągnąć harmonię wody? Pierwszym krokiem do osi�