Wybierz mandalę i odkryj, co mówi o Tobie wskazany wzór. Co zdradzą Twoje upodobania?

4. Spryt i oryginalność

Jesteś osobą nietuzinkową i bardzo charakterystyczną. Posiadasz niezwykłą charyzmę i taki rodzaj energii, który sprawia, że spotkanie z Tobą pozostaje na długo w pamięci. Wrodzony spryt i błyskotliwość pozwalają Ci uniknąć tarapatów. Dzięki nim wychodzisz cało z największych opresji. Niczym kot spadasz na cztery łapy, otrzepujesz się i idziesz dalej. Warto mieć Cię blisko siebie, a ludzie w Twoim cieniu czują się bezpiecznie, chronieni i nieniepokojeni.

5. Asertywność i odwaga

Nie brak ci asertywności i odwagi. Jesteś osobą dumną, która zna swoją wartość i nie daje sobą pomiatać. Masz jasno określone cele i śmiało wytyczasz drogi do ich realizacji. Na swojej odwadze budujesz swój samorozwój. Śmiałość jest Twym największym sprzymierzeńcem. Warto mieć Cię za przyjaciela, ponieważ swoją postawą pokazujesz innym jak się nie bać i z podniesioną głową iść po swoje.

6. Delikatność i elastyczność 

Stanowisz właściwą mieszankę wrażliwości i rozwagi. Dzięki temu odbierasz emocje innych, ale w Twych reakcjach brak przesady właściwej przewrażliwionym osobom. Jesteś osobą delikatną, elastyczną, która potrafi dopasować się do innych. Zawsze wiesz, co powiedzieć, by nikogo nie urazić, a jednocześnie przekazać mu swoje uwagi, choćby były krytyczne. Znajomi często zwracają się do Ciebie po porady w delikatnych i trudnych sprawach.

Źródło: the9stories.com

3.3/5 - (7)

1 komentarz

  1. Karina

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Która z trójek na obrazku jest rodziną? Wybierz jedną z nich i dowiedz się czegoś nowego o swym dzieciństwie
Trójka pierwsza Wybór pierwszej z trójek NIE jest dobrą decyzją. Obrazek przedstawia „matkę”, która trzyma „ojca” z dala od dziecka. Może starać się go odseparować od pociechy i zawłaszczyć sobie prawa do wychowania malucha, być może jednak „ojciec”


Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
3. Na prawym boku Jesteś przyjazną i hojną osobą, towarzyską oraz godną zaufania. Przyjaciele zwracają się do Ciebie po pomoc, bo wiedzą, że zawsze można na Ciebie liczyć. Nie lubisz koloryzować. W relacjach z innymi jesteś szczery i wierny. Niełatwo ulegasz emocjom. Jesteś oazą sp

Na obrazku ukryło się aż 8 kształtów. Ostatni, który wypatrzysz, wskaże najbardziej zaniedbaną przez Ciebie sferę życia
5. Tancerka Tancerka wskazuje na zaniedbany związek. W ostatnim czasie zajmowałeś się przede wszystkim pracą oraz utrzymaniem rodziny i nawet nie wiesz, że ucierpiał na tym Twój związek. Nie było ostatnio randek, nie spędzaliście ze sobą miło czasu na spacerze, w kinie, czy przy ulubio