Koń

Zodiakalny Koń to osoba ambitna, która konsekwentnie zawsze dąży do obranych przez siebie celów.

Zodiakalny Koń to osoba ambitna, która konsekwentnie zawsze dąży do obranych przez siebie celów.

Osoba urodzona pod znakiem Konia dużo uwagi poświęca własnemu wyglądowi. Pragnie zawsze wyglądać atrakcyjnie i wywierać bardzo dobre wrażenie. Chętnie przyjmuje komplementy i wszelkie pochlebstwa na swój temat. Na co dzień ubiera się w elegancki i gustowny sposób. Jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje i jest dużo ludzi, a więc żaden bal, bankiet, koncert czy wystawa nie może obejść się bez niej. W każdej sytuacji stara się być w centrum uwagi, a otoczenie w jakim przebywa czaruje żartem i ripostą.

Zodiakalny Koń to osoba ambitna, która konsekwentnie zawsze dąży do obranych przez siebie celów. Cechuje ją w pewnym stopniu egoizm. Potrafi poświęcić się dla drugiej osoby albo dla sprawy, która jest dla niego ważna. Kocha swobodę, niezależność i brak jakichkolwiek ograniczeń. Zawsze robi to, na co ma ochotę. Chodzi tam, gdzie chce. W każdej sytuacji świetnie na tym wychodzi i zdobywa zamierzone sukcesy. Dostatek i luksusy to jest to, w czym się obraca na co dzień.

Osoba spod tego znaku należy do ludzi uczciwych i wrażliwych. Swojego partnera Koń darzy wielkim uczuciem. Pragnie, aby niczego mu nie brakowało. Po dłuższym czasie większą uwagę poświęca trosce o materialne sukcesy.

Jaki jeszcze jest Koń?

Zodiakalny Koń uwielbia być w centrum zainteresowania. Stara się przebywać zawsze tam, gdzie zbiera się tłum, zwracając przy tym uwagę, aby był zauważony. Często gubi się w tym i traci zdrowy rozsądek, w rezultacie wystawiając się na pośmiewisko. Dużą uwagę poświęca swojej oryginalności i indywidualności. Swoim ubiorem również pragnie przykuć wzrok, dlatego dużo czasu spędza na wybieraniu ekstrawaganckiej odzieży. Koń musi mieć swój styl, wówczas ogromną radość sprawia mu fakt, że ktoś potrafi go za to docenić. Szkoda tylko, że komentarze pod adresem swojego stroju są bardziej ironiczne niż wzbudzające zachwyt. Niestety on nie chce albo nie widzi problemu, nadal tkwiąc w świetnym samopoczuciu i samozadowoleniu.

Koń to osoba niebywale błyskotliwa.

Koń to osoba niebywale błyskotliwa.

W gruncie rzeczy, pomimo jego dziwactw należy do osób cenionych i lubianych. Charakteryzuje się optymistycznym, przyjacielskim stosunkiem do ludzi. Jest miły i sympatyczny. Dla każdego znajdzie jakieś ciepłe słowo czy gest, stąd też naprawdę nieliczne grono jest osób, które nie darzyłyby go sympatią. Z tego też powodu jest często zapraszany na różnego rodzaju przyjęcia czy spotkania towarzyskie. Z powodzeniem można powiedzieć, że to dusza towarzystwa, która nawet największego ponuraka potrafi wprawić w dobry, wesoły nastrój. Gdy sytuacja staje się napięta, w błyskawicznym tempie potrafi ją rozładować świetnym żartem. Świetnie sprawdza się w roli wodzireja oraz inicjatora różnych przedsięwzięć.

Osoba urodzona spod tego znaku to prawdziwa gaduła, której buzia nie zamyka się nawet na chwilę. Z tego też powodu ma predyspozycje do plotkowania. Jego cięte riposty i skłonności do ironii czynią go człowiekiem złośliwym. Nie ma zbyt wysokiego poziomu inteligencji, jednakże umiejętnie potrafi to zamaskować wieloma innymi swoimi zaletami. Dlatego panuje powszechna opinia, że Koń to osoba niebywale błyskotliwa.

Posiada wiedzę na wiele tematów. To sprawia, że imponuje otoczeniu, w jakim przebywa. On sam z tego faktu czuje się bardzo zadowolony, ponieważ widząc ciekawość i zachwyt osób, którym opowiada rozmaite historie powoduje, że pozbywa się wielu kompleksów. Koń doskonale zdaje sobie sprawę, że wcale nie jest takim wspaniałym człowiekiem, za jakiego pokazuje się ludziom. Wielokrotnie dręczy go myśl, że któregoś dnia to wszystko się wyda i wtedy nie usłyszy pod swoim adresem już nic pozytywnego. Nie chce mieć złej opinii w swoim środowisku, dlatego jeszcze usilniej próbuje ten fakt zatuszować.

Zodiakalny Koń to człowiek egoistyczny, który widzi jedynie czubek własnego nosa. Priorytetem w swoim życiu jest zrealizowanie własnych ambicji i postanowień. I niech nikt lepiej nie próbuje mu w tym przeszkodzić, bo słono go może to kosztować. Koń nie ma skrupułów, dlatego rozsądniej będzie, jeśli zejdziemy mu z drogi. Jest niewiele sytuacji, w których bliskich ludzi postawi wyżej niż osiągnięcie zamierzonych celów. Nie uznaje półśrodków. Jeśli czegoś się podejmuje, robi to całym sobą. Wtedy całkowicie może odsunąć na dalszy plan swoje dążenia i bez pamięci poświęcić się innym priorytetom.

Sprawy zawodowe Konia

Koń to osoba bardzo trudna na polu zawodowym. Wszystko, co sobie postanowi musi zostać zrealizowane. Z powodzeniem można powiedzieć, że idzie do celu po trupach, nie bacząc na nic ani na nikogo. W nosie ma czyjeś rady albo prośby. Nic sobie z tego nie robi, ponieważ jedyne, co się dla niego liczy, to własne zdanie, które uważa za najważniejsze i najtrafniejsze. Rodzina ma mu to za złe i czego z tego powodu dochodzi do licznych konfliktów. Ona pragnie mu pomóc, jednak nie jest w stanie tego przyjąć ani cieszyć się, że są na świecie ludzie, dla których jest najważniejszy. W takiej sytuacji dobitnie każe im się zająć swoimi sprawami.

Koń to osoba bardzo trudna na polu zawodowym.

Koń to osoba bardzo trudna na polu zawodowym.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że w życiu tylko ten może osiągnąć sukces, który ryzykuje i potrafi postawić wszystko na jedną kartę. Dlatego postępowanie Konia w wielu przypadkach jest ryzykowne, ale często wychodzi na tym dobrze, osiągając to, co chce. O wiele lepiej będzie dla osób z najbliższego otoczenia Konia, aby nie wtrącali się w jego sprawy i dali mu pełną swobodę. Takie zachowanie będzie o wiele korzystniejsze, bo dając mu rady i wytykając błędy nie staniemy się jego sojusznikami, a wrogami.

Sprawy uczuciowe Konia

Osoba spod znaku Konia bardzo pragnie miłości. Chce kochać i być kochanym. Dla miłości jest w stanie do ogromnych poświęceń. Może zrobić naprawdę wiele, aby zdobyć miłość swojego życia. Jest w stanie nawet pochylić głowę i poniżyć się przed kimś. To osoba namiętna, którą ów namiętność często doprowadza do problemów. Dlatego zodiakalny Koń powinien postarać się ją pohamować, wtedy ma szanse na udany związek i szczęśliwe życie.

Pomimo swej ogromnej potrzeby kochania, to egoista, który pragnie aby wszystko kręciło się wokół niego. Nawet w życiu rodzinnym chce być w centrum zainteresowania, co wzbudza liczne konflikty. Bez wątpienia jest człowiekiem trudnym w codziennym pożyciu.

Ma szansę stworzyć udany związek z Kozą, ponieważ jej usposobienie dobrze będzie wpływać na egoistyczną naturę Konia. Będzie umiała obrócić w żart jego skłonności do dominowania. Równie dobrze może się związek z Psem oraz Tygrysem. Gorszą partią będzie związek ze Szczurem. W tym przypadku jest duże prawdopodobieństwo ciągłych kłótni, ponieważ żadne z nich nie będzie umiało pójść na kompromis.

 

Kobieta spod znaku Konia jest osobą towarzyską i komunikatywną. Lubi zawierać nowe znajomości, zarówno w mężczyznami jak i z kobietami. Nie ma problemów, aby się do niej zbliżyć. Poradzi sobie z tym nawet najbardziej wstydliwy i zakompleksiony pan. Ona pomoże mu

Kobieta spod znaku Konia jest osobą towarzyską i komunikatywną.

Kobieta spod znaku Konia jest osobą towarzyską i komunikatywną.

wykonać pierwszy krok, przez co pokona swą nieśmiałość. Jest człowiekiem sympatycznym. Niemal bez przerwy jest obok niej wianuszek adoratorów, którzy patrzą w nią jak w obrazek. Jest osobą dość kochliwą, gdyż bardzo szybko się zakochuje i angażuje w związki, które nie trwają za długo. Dzieje się tak dlatego, że ma skłonność przyciągania do siebie mężczyzn, z którymi nie jest w stanie zbudować stabilnej relacji, choć bardzo jej na tym zależy. Nie jest w stanie nawet stwierdzić po nawiązaniu jakiejkolwiek znajomości z płcią przeciwną, czy dany mężczyzna jest dla niej odpowiedni czy też nie. To wychodzi w późniejszym czasie.

Największe szanse mają u niej panowie o nieprzeciętnym poczuciu humoru, o wysokim ilorazie inteligencji i posiadających pasje. Muszą być tak jak i ona towarzyscy i otwarci. Wtedy będzie mogła ich zabierać do szerokiego swojego grona przyjaciół i na liczne imprezy rozrywkowe. W przeciwnym wypadku wstydziłaby się za jego ponurość.

Mężczyzna spod znaku Konia jest otwarty na nowe znajomości i nie ma problemów z ich nawiązywaniem. Potrafi błyskawicznie stracić głowę dla swojej wybranki. Nie trzeba wielkich umiejętności, aby móc go uwieść, ale zatrzymać przy sobie na dłużej, to już wyzwanie dla niejednej pani. Gdy napotyka na swej drodze nowo poznaną kobietą, od razu myśli że to tak, na którą czekał całe życie. Jednak gdy bliżej pozna nową wybrankę, od razu dochodzi do wniosku, że było to tylko zauroczenie i nie spełnia oczekiwań, jakie mężczyzna Koń posiada. Bardzo szybko może wpaść w problemy, z których nie będzie w stanie tak szybko się wyplątać.

Mowa tu np. o małżeństwie, które nie będzie miało racji bytu. Nie wspominając już o tym, że zmarnuje swój czas. Nie wiadomo, dlaczego Koń tak postępuje. Czy jest to wynik jego nieświadomości, czy może zamiłowania do bycia zakochanym. Wtedy ma ogromne siły do działania i mógłby przenosić góry. Jednak, gdy zauroczenie mija i z każdym kolejnym, nieudanym związkiem rozczarowań przybywa, wtedy ogarnia go smutek i melancholia. Ale tylko na chwilę, potem znowu szuka nowych związków mając nadzieję, że w końcu trafi na tą jedną jedyną, przy której znajdzie szczęście i miłość.

 

Żywioł: Ogień

Szczęśliwa liczba: 5

Kamień: Szmaragd

Przychylne znaki zodiaku: Pies, Tygrys, Koza

Nieprzychylne znaki zodiaku: Szczur, Smok, Bawół, Bawół, Wąż

Odpowiednik zachodniego znaku zodiaku: Bliźnięta

Roczniki: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

3.5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zodiak zdradza, która z gwiazd popu jest Twoim alter ego. Sprawdź z kim Cię połączył
Wielu z nas marzy o życiu w blasku fleszy i zazdrości gwiazdom bywania w modnych miejscach i noszenia ubrań najlepszych projektantów.  Sława połączona z uwielbieniem fanów jest bardzo pociągająca i choć łączy się ona często z brakiem prywatności, czy licznymi plotkami na temat gwiaz


Najlepszy sposób na uwolnienie stresu dla każdego ze znaków zodiaku. Przetestuj go już dziś!
Tempo życia wzrasta niezależnie od tego, jaki mamy znak zodiaku.  Mamy coraz mniej czasu dla siebie, co sprawia, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Bardzo dużo pracujemy. Szczególnie odczuwają to rodzice, którzy zwykle pracują na dwa etaty. Wracają zmęczeni do domu i nie odpoczywają

8 tybetańskich symboli szczęścia – który z nich podoba Ci się najbardziej?
Symbole szczęścia istniały w mitologii hinduskiej od czasów starożytnych.  Od zarania dziejów było ich 8, symbolizowały nauki Buddy, a ich zadaniem było przyciąganie dobrych wibracji do naszego życia. Wierzono w ich zbawienny wpływ, dlatego umieszczano je właściwie wszędzie: zdobiły