Świnia

Zodiakalna Świnia bywa naiwna i nieco nazbyt łatwowierna.

Zodiakalna Świnia bywa naiwna i nieco nazbyt łatwowierna.

To, co charakteryzuje osobę spod znaku Świni to nadmierna naiwność, łatwowierność, przez co często jest wykorzystywana i wprowadzana w błąd. Dzieje się tak ze względu na jej uczciwość i godziwość, która nie pozwala jej żyć inaczej. Nie umie chować w sercu urazów, a wszelkie krzywdy, jakie jej wyrządzono, szybko wybacza, trzymając względem nich stosowny dystans. Zawsze gotowa, aby nieść pomoc potrzebującym. Nigdy nikomu jej nie odmówi. Nawet tym osobom, które kiedyś ją zawiodły albo wykorzystały.

Wolne chwile lubi spędzać na łonie natury, a także uprawiając amatorskie sporty. Nie dla niej wyścigi czy innego rodzaju rywalizacja, zupełnie się do tego nie nadaje. Nie ma potrzeby zwyciężać i zawsze być na pierwszym miejscu. Dla niej najważniejszy jest wewnętrzny spokój.

Cechuje ją wrodzona inteligencja, wysokie wykształcenie i ambicje, jednakże swoje życie poświęci na realizowaniu tych celów, które z góry nie przynoszą jakiś większych pieniędzy. Zresztą, człowiek spod znaku Świni nawet nie umie nimi odpowiednio gospodarzyć, więc to nawet lepiej, że nie ma ich zanadto.

Czasem Świni zdarzają się małe kłamstewka. To osoba, która dużo mówi i w codziennym życiu należy bardziej do osób niezdecydowanych. Każda ważna decyzja powoduje, że musi sporo czasu się nad nią zastanawiać, aby dojść do właściwych wniosków. Lubi podejmować takie życiowe decyzje, których potem nie będzie żałować.

Nie należy do osób bardzo towarzyskich i rozrywkowych. Nie można także powiedzieć, że jest duszą towarzystwa. Ma małe, ale oddane

grono przyjaciół, na których zawsze może liczyć w każdej sytuacji. Są lojalni i godni zaufania. W sprawach sercowych jest oddana i wierna swojemu partnerowi. Nie boi się zawarcia związku małżeńskiego. Pełnię szczęścia osiągnie, gdy będzie mogła opiekować się pokaźną gromadką dzieciaczków.

Jaka jeszcze jest Świnia?

W wielu codziennych sytuacjach, zachowanie Świni podobne jest do dziecka. Ma wesołe, pogodne usposobienie, jej stosunek do świata i ludzi jest pozytywny. Z każdej, nawet najdrobniejszej rzeczy potrafi czerpać radość. Charakteryzują ją łatwowierność i naiwność, dlatego stanowi łatwy łup dla ludzi, które mają w planach ją wykorzystać albo oszukać.

Czasem Świni zdarzają się małe kłamstewka.

Czasem Świni zdarzają się małe kłamstewka.

Mimo to, nie potrafi być ostrożna i z popełnionych błędów nie wyciąga wniosków. Nie zapamiętuje krzywd, które jej wyrządzono, nawet tych najbardziej dotkliwych. Każdy oprawca uzyska u niej przebaczenie, i to bez najmniejszego wysiłku, gdyż nie potrafi chować w sercu urazy.

Człowiek urodzony pod znakiem Świni nie należy do osób mściwych, żądnych zemsty. Nawet wtedy, kiedy sytuacja jest w pełni uzasadniona. Jest osobą tolerancyjną, wyrozumiałą, która doskonale zna ludzkie słabości. Nigdy nie odmawia pomocy potrzebującym. Pomoże również i tym, którzy w jej ocenie na wsparcie nie zasługują.

Jej tolerancyjność sprawia, że jest otwarta na wiele kwestii. Zamiast oceniać woli poznawać. Rywalizacja nie jest dla niej. To dziedzina, w której w ogóle się nie odnajduje. Jeśli tylko zauważa, że potrzebna będzie konkurencja, woli na samym początku wycofać się. Jednakże nie jest to zachowanie do końca właściwe, ponieważ poprzez tego rodzaju działania traci w życiu wiele okazji na sukces.

Świnia jest gotowa do wielkich poświęceń. Dla czyjegoś dobra lub szczęścia jest gotowa zrezygnować z własnych potrzeb. I niekoniecznie potrzebuje docenienia, gdyż robi to dla siebie, a nie na użytek publiczny. W ogóle nie ma to dla niej znaczenia, czy ktoś widzi jej dobre uczynki czy też nie.

Jej wadą jest skłonność do kłamania. I to w takich sytuacjach, w których jest to całkowicie zbyteczne. I wiele rzeczy mogłaby z powodzeniem załatwiać na drodze uczciwości.

Cechuje ją wysoki iloraz inteligencji. Już podczas krótkiej rozmowy można zauważyć, że jest bardzo oczytana i kreatywna. Z jej ust zawsze można usłyszeć coś ciekawego i błyskotliwego, stąd też nie stroni od przemówień publicznych. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że inne osoby za to ją cenią i poważają, co jeszcze bardziej sprawia jej satysfakcję.

Zodiakalna Świnia jest niezwykle inteligentna!

Zodiakalna Świnia jest niezwykle inteligentna!

Gdy ma do podjęcia ważne decyzje, będzie długo się zastanawiać i namyślać. Targają nią wątpliwości, co do trafnego wyboru. Jednak, gdy słowo się u Świni rzeknie, to nic nie jest w stanie tego cofnąć. Nawet wtedy, gdy sytuacja jest dla niej niekorzystna. Dla człowieka spod tego znaku słowo jest droższe od pieniądza.

Gdy dochodzi do sytuacji, w jakiej musi bronić swoich racji czy też poglądów, ze spokojnej i opanowanej osoby zaczyna emanować konsekwencja. Już wiele osób doskonale zdało sobie sprawę, na co ją stać, co wśród otoczenia spotyka się z niekłamanym podziwem.

Zazwyczaj Świnia nie jest zbyt towarzyska. Ma niewielkie grono przyjaciół, bo jak sama twierdzi, ważniejsza od ilości jest jakość, a więc stawia na oddanych i lojalnych znajomych. Wielokrotnie jednak zdarza się, że popada z niewłaściwe towarzystwo, ponieważ techniki asertywności pozostają dla niej jeszcze nie do opanowania. Ludzie to wykorzystują i często pozwalają sobie na wywieranie na nią wpływu. Jest to o tyle niebezpieczne, że może popaść w liczne nałogi, a predyspozycje do tego ma niestety i to niemałe.

Sprawy zawodowe

W sprawach zawodowych Świnia wyróżnia się pracowitością, rzetelnością i zaangażowaniem w powierzone zadania. Dlatego ma szansę odnieść sukces w wielu dziedzinach, ale ostateczny ich wybór w głównej mierze zależy od tego, czy coś jej się podoba czy też nie. Jednakże uważa się, że niezbyt odpowiednią profesją będą finanse, ponieważ sama ma problem z gospodarowaniem pieniędzmi. Jest to jej słaba strona, dlatego może nie odnieść spodziewanego sukcesu. Za to zawody artystyczne to ta droga, w jaką kieruje jej wewnętrzna wrażliwość. Co prawda ma kłopot w odnalezieniu w sobie talentu, stąd tez nie zawsze jest to trafny wybór.

Sprawy sercowe

Osoba spod znaku Świni może powiedzieć, że nie ma szczęścia w miłości. Często spotykają ją zawody miłosne i jest zmuszona z tego powodu podążać przez życie samotnie. Ma w sobie wielką potrzebę kochania, jednak z drugiej strony nigdy nie wie, czego tak naprawdę chce. Zarówno od życia, jak i od partnera, z którym przebywa, dlatego dla wielu osób jest to trudne do zniesienia. Największym marzeniem jest założenie własnej rodziny i zawarcie związku małżeńskiego. Ta potrzeba jest w niej na tyle silna, że wielokrotnie nieco na siłę podejmuje ten wysiłek, kiedy nie jest jeszcze tego w 100 procentach pewna, czy osoba którą wybrała jest odpowiednia na partnera życiowego.

Najlepszym kandydatem dla Świni będzie związek z Zającem. Szerokim łukiem powinna omijać osoby urodzone pod znakiem Węża, gdyż bliższe relacje z tym człowiekiem mogą ją całkowicie zdominować. Podobne predyspozycje przejawia Smok. I choć sama nie ma kłopotów z podporządkowywaniem się, to jednak nie będzie dla niej to komfortowa sytuacja, gdzie będzie czuła nacisk od drugiej osoby i nie wolno jej będzie mieć prawa do własnego zdania. Związek z Psem i Kozą również będzie skazany na stratę, dlatego ich również lepiej omijać.

Kobieta – Świnia

Kobieta – Świnia jest normalna i naturalna. To dlatego tak wielu mężczyzn nie potrafi oderwać od niej wzroku. Doskonale wiedzą, że ze zdobyciem jej nie będzie zbyt wielu problemów, a uwieńczeniem tego wszystkiego będzie mile spędzony czas. Posiada umiejętność zarażania ludzi radością i optymizmem. Dlatego tak wielu panów nie potrafi przejść obok niej obojętnie. I choć wcale nie jest jej zamiarem uwodzenie mężczyzn, to skutek i tak jest odwrotny. Płeć przeciwna docenia w niej prostotę, skromność i niezakłamanie.

Nie należy do grona kokietek, które bez opamiętania uwodzą mężczyzn. Ona sama nawet nie wiedziałaby, jak się do tego zabrać, ponieważ takie zachowania nie leżą w jej naturze. Posiada to szczęście, że gdy spotka na swej drodze atrakcyjnego pana, to zawsze jej uczucie spotyka się z odwzajemnieniem, czego efektem jest szczęśliwy i udany związek.

Gdy tylko zakocha się na poważnie, potrafi stracić na swojego wybranka głowę. Wtedy nic dla niej nie jest ważniejsze od miłości i ukochanego człowieka. Wtedy jej zamiarem jest stworzenie ciepłego domu, kochającej rodziny i miłej atmosfery w niej panującej. Nie ma z zwyczaju wszczynać kłótni czy awantur z mężem albo dziećmi. Dodatkowo, posiada umiejętność łagodzenia cudzych konfliktów i sporów. Bo Świnia to urodzony dyplomata i mediator.

Mężczyzna – Świnia

Mężczyzna – Świnia bardzo chce założyć w życiu rodzinę. Odczuwa wielką potrzebę kochania. Cechuje się wielką opiekuńczością i troskliwością, dlatego też jest świetnym partnerem.

Od najmłodszych lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród płci przeciwnej. Mimo to nie w głowie mu imprezy i życie towarzyskie. Kiedy trzeba to uczestniczy w nich, ale z zachowaniem dużej rozwagi. Nie angażuje się uczuciowo w związki z kobietami, których nie jest w stanie obdarzyć zaufaniem. To dla niego strata czasu. Mężczyzna – Świnia w codziennym życiu potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, dlatego co do drugiej połówki musi być pewny w 100 procentach.

Człowiek urodzony pod tym znakiem nie należy do ludzi kłótliwych, którzy obrzucają siebie obelgami i wyzwiskami, spychając jednocześnie na drugą stronę winę za wszystko, co dzieje się w ich związku. Wszelkie konflikty, które powstają starają się rozwiązywać za pomocą spokojnej rozmowy, gdzie do głosu dopuszcza się silne argumenty. I takie zachowanie szybko owocuje zgodnym pożyciem.

Wobec swojej partnerki życiowej jest wierny i oddany. Kobieta może być pewna, że nigdy jej nie zdradzi. Mężczyzna – Świnia ponad wszystko ceni jasne i klarowne sytuacje, bez zbędnych gier i forteli, nawet wtedy, kiedy mają one tylko urozmaicić wspólne życie.

 

2.3/5 - (3)

3 komentarze

  1. Martka
  2. brak koncowego opisu
  3. świnia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Sposób, w jaki zaciskasz pięści zdradza, jakim jesteś człowiekiem. Mówi np. jak zmieniasz się, gdy się zakochujesz
Nie wszystkie ruchy i gesty człowieka są wyuczone.  Niektóre wykonujemy machinalnie i bez zastanowienia. Każdy robi to po swojemu, nie analizujemy sposobu, w jaki podajemy komuś rękę na przywitanie, albo zaciskamy pięści. Okazuje się jednak, że wszystko, co czynimy, zwłaszcza te natur


5 najbardziej rozpuszczonych znaków zodiaku, które najczęściej płaczą i „strzelają focha”. Obyś nie był spod któregoś z nich
Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która nigdy nie dorosła. Na ogół zachowuje się ona dojrzale i odpowiedzialnie. Jest świadoma swoich oczekiwań od życia, ma jasne cele, do których dąży, rodzinę, o którą dba i przyjacielskie relacje, które z oddaniem buduje. Wszystko jednak prz

Pragniesz czułego mężczyzny, który wysłucha Cię i obdarzy szczerym uczuciem. Szukaj wśród tych 4 znaków zodiaku
Czuły mężczyzna to marzenie każdej kobiety. Wszystkie pragniemy partnera, który byłby otwarty na nasze sprawy, który wysłucha nas i zrozumie. Oczywiście nasz wymarzony „jedyny” nie powinien być przy tym pozbawiony uroku osobistego i charyzmy. Wydawałoby się, że takie idealne