Szczur

Szczur potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Szczur potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Osoba spod znaku szczura jest postrzegana jako energiczna i żywiołowa osoba, którą ciągle prześladują wewnętrzne obawy. Bardzo łatwo można ją wyprowadzić z równowagi nawet najdrobniejszą sprawą. To nygusostwo sprawia, że osoba spod znaku szczura nie ma możliwości w pełni otwarcia swych skrzydeł, które poprowadziłyby ją wprost na szczyt kariery.

szczur

Życie towarzyskie, imprezy, ploteczki i skandale to jest to, co każda osoba spod znaku szczura lubi najbardziej. Często lubi wchodzić z butami w czyjeś życie i interesować się nie swoimi sprawami, co wśród ludzi nie jest pozytywnie postrzegane.

Ponadto lubi narzekać i nie marnuje żadnej okazji, aby to czynić. Jej hobby to hazard i w tym przypadku nie oddaje się jakimkolwiek hamulcom, w szczególności finansowym. Należy do ludzi uzdolnionych, które doskonale znają swoją wartość, jednakże z uwagi na częste oddawanie się leniuchowaniu, wszystkie te mocne strony nie zostają w pełni rozwinięte.

Jednakże osoba spod znaku szczura posiada także zalety. Do największych zaliczamy: uczciwość, zaradność czy operatywność.

Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Nie trzymają jej się pieniądze, z pewnością nigdy nie będzie posiadać jakichkolwiek oszczędności, jednakże możliwość spełniania czyichś zachcianek jest u niej na pierwszym miejscu i sprawia to ogromną przyjemność.

Jaka jest osoba spod znaku szczura?

Szczur ma wielkie wymagania od innych ludzi, to z siebie nie potrafi dać zbyt wiele.

Szczur ma wielkie wymagania od innych ludzi, to z siebie nie potrafi dać zbyt wiele.

Osoba – szczur nie jest skora do podejmowania współpracy. I choć ma wielkie wymagania od innych ludzi, to z siebie nie potrafi dać zbyt wiele.

Jeśli sytuacja tego wymaga i jest możliwość odniesienia jakichkolwiek korzyści, umie udawać sympatię do człowieka, którego w gruncie rzeczy nie darzy przyjaźnią. Mało tego, może podchlebiać się do osób, których wręcz nie lubi i nie szanuje, ale chęć uzyskania korzyści jest na tyle silna, że może zrobić wszystko.

Stąd też nie trudno się domyśleć, że nie można być pewnym jej sympatii. Czy przypadkiem nie jest udawana. Nie ma żadnych skrupułów, wciela w życie idee wykorzystywania ludzi dla własnych potrzeb. I przez myśl jej nawet nie przejdzie, co dana osoba czuje czy myśli.

Jaka jest osoba spod znaku szczura?

To, co się dla niej najbardziej liczy to pieniądze. Dlatego często pożycza, ale rzadko oddaje. Wielokrotnie popada w problemy finansowe, ponieważ lubi opływać w luksusy i bogactwo, które stacza ją na samo dno.

W jej ocenie, ma prawo w życiu korzystać z tego, co tylko najlepsze, gdyż na to zasługuje. Człowiek urodzony pod znakiem szczura nierzadko opada w stan całkowitego bankructwa, za którym stoi hazard. Dlatego rodzina i bliskie osoby powinny trzymać rękę na pulsie i kontrolować ten szkodliwy nawyk.

Osoba spod znaku szczura ma dwie twarze. Ta dostępna dla ludzi wydaje się być beztroska, nieco hulaszcza, która w nosie ma własny los. Tak naprawdę jednak są to pozory, bo w głębi duszy bardzo boi się niepowodzeń.

To sprawia, że próbuje magazynować różne zapasy, które miałyby stanowić ochronę na czarne dni, jednak w rzeczywistości powoduje to jeszcze większe problemy związane z narastającym zadłużeniem.

Szczur – cechy charakteru i osobowość

Jaka jest jeszcze osoba z pow znaku Szczura? Przede wszystkim szczera. I choć często wykorzystuje ludzi, to jednak nie manipuluje tymi, na których jej bardzo zależy. Dlatego wobec nich nie stosuje żadnych gierek czy niecnych zachowań.

Ma swój honor. Ponadto, należy do osób bardzo wrażliwych, uczuciowych, wręcz sentymentalnych. Zdarza jej się wspominać i rozpamiętywać wydarzenia z przeszłości. Jeśli przyjaźń albo uczucie nagle się skończy, bardzo tęskni za człowiekiem, z którym był związany i odczuwa problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości.

Każdy, kto go nie zna, pomyśli że to uosobienie spokoju i opanowania. W efekcie jednak to choleryk, człowiek porywczy i bardzo impulsywny. Jednak nie można powiedzieć, że osoba – szczur bez przerwy jest czymś zdenerwowana, bez wyraźnego powodu.

Tak naprawdę człowiek ten zdaje sobie sprawę, w jakiej sytuacji się znajduje, ale bardzo dobrze się z tym czuje i nie ma zamiaru tego zmieniać. Wielokrotnie, ta niestabilność emocjonalna jest sprawcą agresywnych zachowań. Tyle dobrego, że nie jest wymierzona w rodzinę, bliskich czy znajomych.

Szczur - cechy charakteru i osobowość

Narzekanie to domena ludzi urodzonych pod znakiem szczura. W bardzo szybkim tempie można narazić się na jego krytykę, której bezpośrednie wyrażanie sprawia niepojętą satysfakcję. Wśród ludzi jest uważana za człowieka zamkniętego w sobie, do którego ciężko dotrzeć, ale nie stroni od towarzystwa, co do którego zawsze trzyma dystans. Lubi plotkować i roznosić je w świat.

Interesuje ją życie prywatne innych osób, choć swojej prywatności strzeże jak oka w głowie. Nie ma w zwyczaju opowiadać o swoich problemach czy przeżyciach. Dlatego dla wielu osób jest niejako zagadką, co tak naprawdę tkwi w głowie u człowieka urodzonego pod znakiem szczura, który na co dzień ma radosny i pogodny wyraz twarzy.

Szczur – sprawy zawodowe

O osobie spod znaku szczura nie można powiedzieć, że jest pracowita. O wiele lepiej, gdy inni wykonują za nią obowiązki. Ale, gdy tylko obierze sobie jakiś cel do zrealizowania, to zrobi wszystko, aby to osiągnąć. I jedyne, co może ją powstrzymać, to zbieg nieoczekiwanych wydarzeń.

W gruncie rzeczy ma w sobie wiele talentów i gdyby tylko okazał nieco więcej zaangażowania, to wtedy mógłby bardzo dużo osiągnąć, ale najzwyczajniej w świecie nie ma na to ochoty.

Szczur - sprawy zawodowe

W przypadku, gdy otrzyma jakiś spadek czy większy zastrzyk gotówki, w bardzo krótkim czasie szybko to straci, ponieważ pieniądze nie trzymają się w jego portfelu. I znowu zaczyna życie pod kreską.

Jej indywidualne predyspozycje są ukierunkowane w stronę sztuki. Za nic w świecie nie zdecyduje się na wykonywanie pracy fizycznej, ponieważ jest na to za leniwa. O wiele bardziej może się pokusić o wysiłek umysłowy, ale również w niezbyt dużym zakresie, bo przemęczenie bardzo źle na nią wpływa. A szkoda, ponieważ przy większej dozie zaangażowania i pracy mógłby się wspiąć bardzo wysoko na drabinie zawodowej i osiągnąć sukcesy chociażby w polityce czy biznesie, bo te dziedziny są jej najbliższe.

Na co dzień musi się mocno wysilać, aby zapewnić swojej rodzinie życie na jakimś minimalnym, chociaż poziomie. Jednak taki stan rzeczy jest wyłącznie z jego winy, ponieważ brak pracowitości i lekkomyślność zaprowadziło go w tym kierunku i cierpieć musi na tym jego rodzina.

Ale to nie wszystko. Część winy można przypisać również krewnym i przyjaciołom, którzy zamiast zachęcać go do pracy i motywować do działania, pobłażliwym okiem patrzą na kolejne, coraz to bardziej beztroskie zachowania. A z każdej opresji zawsze podadzą mu pomocną dłoń, dlatego wie, że nawet kiedy powinie mu się noga, ma wokół siebie osoby, na które może liczyć i które pomogą wyjść mu nawet z największych tarapatów.

Szczur – Miłość i sprawy sercowe

Najlepszą partią dla szczura będzie związek z osobą spod znaku smoka. Będzie to stanowić idealne połączenie, ponieważ lekkomyślność i beztroskie podejście do życia szczura zrekompensuje zdrowe, racjonalne myślenie i stabilizacja smoka.

Mało tego, szczur nie zezwoli na to, aby smok był za bardzo poważny i dołoży wszelkich starań, aby w ich życiu nie wiało nudą i zawsze było ciekawie. Stąd też ich związek będzie oparty na spontaniczności i fantazyjności, ale również na wzajemnym pilnowaniu, aby żadne z nich nie popełniło błędów, które w późniejszym czasie mogliby żałować.

Szczur - Miłość i sprawy sercowe

Równie dobrze Szczur będzie dobrze dogadywać się z Bawołem, przy którym odnajdzie stabilność i bezpieczeństwo. Dobrą partią będzie także Małpa, gdzie żartom i wygłupom nie będzie końca, a ponadto jej spokój i opanowanie będzie dobrze wpływać na ciągłe poirytowanie i stres Szczura.

Szczur powinien unikać bliższych relacji z Koniem i Zającem, ponieważ nie tylko oba te znaki będą działać denerwująco, ale związek z nimi będzie obfitować w kłótnie, awantury i nieporozumienia. A wiadomo, że na takim fundamencie nie sposób zbudować udanego i szczęśliwego związku.

Mężczyzna – Szczur

Ma wielką potrzebę kochania. Jest w nim wiele miłości, stąd też znacznie szybciej niż jego rówieśnicy zaczyna życie uczuciowe, które bogate jest w intensywne przeżycia, doznania i niezwykłe doświadczenia. Jest w nim wiele energii, która w większym stopniu jest zużywana na flirty i romanse i coraz to nowe przygody. W uczuciach brakuje mu stałości.

Tak, jak szybko się zakochuje, tak równie prędko odkochuje. Jego uczucie rozpala się szybko jak ogień i gaśnie. Dlatego ciężko za nim nadążyć. Mają z tym problem nawet jego partnerki, które pozostawione same z dnia na dzień nie wiedzą co się dzieje, podczas gdy jeszcze niedawno słyszały z ust Szczura wielkie deklaracje miłosne.

I kiedy znajdzie już wybrankę swojego życia, to często na swym koncie ma kilkanaście poważniejszych związków, które jednak dla niego samego są krótkimi i mało znaczącymi epizodami, po którym zostały tylko miłe wspomnienia.

Mężczyzna – Szczur

Trzeba jednak przyznać, że nabyte doświadczenie w poprzednich związkach udaje mu się odpowiednio wykorzystać w następnych związkach i dodatkowo są świetną okazją do trenowania technik uwodzenia.

W najbliższym środowisku – oczywiście męskim – stanowi wzór do naśladowania w tej kwestii. On sam głośno przyznaje, że jest mistrzem w rozszyfrowywaniu kobiecej psychiki i bez trudu potrafi odgadnąć, czego dana kobieta pragnie i o czym marzy. I tak naprawdę nie wiadomo, ile w tym jest prawdy, ale trzeba przyznać, że cieszy się sporym zainteresowaniem wśród pań, gdyż wokół niego zawsze znajduje się wianuszek adoratorek.

Kobiety widzą w nim dużo zaangażowania, które powodują mylne wrażenie, że obiekt ich westchnień darzy ich szczerym uczuciem. I nawet przez myśl im to nie przejdzie, że dla Szczura to tylko przygoda, zwykła gra, której celem jest podbój kobiecego serca.

Jest otwarty na wiele nowości, nie ma dla niego w tym nic gorszącego, dlatego jest chętny na nowe doświadczenia.

Ma w sobie dużo inwencji, a także – jeśli sytuacja tego wymaga – również romantyzmu. Może z siebie dać wiele, niekiedy nawet znacznie więcej niż w zamian otrzyma, ale nie jest to dla niego żadną barierą. Doskonale wie, jak czerpać z życia to, co najcenniejsze i najciekawsze.

horoskop chiński

I mimo licznych zalet ma problem z zachowaniem wierności. I nawet, jeśli zdecyduje się zawrzeć związek małżeński, to nie odstawi na bok swoich upodobań do przeżywania miłosnych przygód i flirtowania. Jedyne, co możne zrobić, to mieć nadzieję, że owe miłostki nie staną się przyczyną zdrady, ale tak na dobrą sprawę, szanse na to są niewielkie, prawie zerowe.

Mężczyzna – Szczur nie pozwoli sobie, aby jego małżonka w czymkolwiek go ograniczała i narzucała mu jakieś bariery. Jak nikt inny ceni sobie swobodę i niezależność. Nie można go zamknąć w domu, a jeśli próbuje się na nim wywrzeć coś stosując prośby albo groźby, skutek jest zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Jest w nim wiele miłości i silna potrzeba kochania, ale… nie tylko swojej małżonki, ale także innych kobiet. I smutne w tym wszystkim jest to, że nie widzi nic zdrożnego i niewłaściwego. Mało tego, uważa, że to nie on jest winny i każdy, kto go ceni powinien to zrozumieć i zaakceptować. I jeśli tylko zdradzi swoją małżonkę, to absolutnie nie ma zamiaru zaprzątać sobie tym głowy, bo niewiele to dla niego znaczy. Jego żona musi być cierpliwa, aby znieść wszelkie jego wybryki, a jeszcze lepiej gdy nauczy się żyć swoim życiem, bez potrzeby wnikania w sprawy Szczura, gdyż umożliwi jej to spokojniejsze życie w błogiej nieświadomości.

Kobieta – Szczur

Ma w sobie tyle uroku, że żadne mężczyzna nie potrafi przejść obok niej obojętnie. Nie musi wiele zabiegać, aby znaleźć się w centrum zainteresowania u panów.

Niekiedy nawet ją to już męczy, choć zdarza się to bardzo sporadycznie, ponieważ kobieta – Szczur to urodzona kokietka. Potrafi wprowadzić niejednego mężczyznę w przekonanie, że to oni zarzucili na nią sień, tymczasem prawda jest zupełnie inna i to ona zawsze jako pierwsza wychodzi z inicjatywą, ale robi to w sposób bardzo taktowny i tak, że nikt niczego nie jest w stanie podejrzewać.

Bardzo lubi wdawać się w miłosne przygody i flirciki, gdyż jej zdaniem życie jest zbyt krótkie i zbyt piękne, aby zawracać sobie głowę nakazami moralnymi, podczas gdy i tak ona nie robi nic niewłaściwego.

Wiadomo, że nie jest w rzeczywistości jest to prawdą, ponieważ wielu mężczyzn dostaje od niej sygnały, jak się potem okazuje całkiem złudne i wtedy pozostawia ich samym sobie, nie przejmując się, że komuś złamała serce. Nie umie i nigdy nie przywiązuje się do ludzi, o czym często informuje swoich wybranków, że chce jedynie dobrze się bawić.

Miłość to dla niej tylko gra, tak naprawdę nie wie, co oznacza, do momentu, aż nie przekona się na tym na własnej skórze. Kobieta – Szczur nie widzi nawet nic zdrożnego w prowadzeniu podwójnego życia. Dzieje się tak w szczególności wtedy, gdy flirtując z dwoma mężczyznami nie wie, na którego ostatecznie się zdecydować.

Więc… umawia się z obojgiem. Nie ma w sobie krzty uczciwości, by z czegoś zrezygnować i wieść normalne życie. Jednakże zawsze wychodzi z wszystkiego cało spadając na cztery łapy, nawet w sytuacjach najbardziej – mogłoby się wydawać – dramatycznych.

Jeśli zauważy, że wybranek nadmiernie próbuje ją do siebie przywiązać, od razu kończy z nim znajomość. I nie pomogą mu żadne prośby i obietnice mężczyzny, że więcej tak nie będzie postępować – dla niej nie ma już szansy na uratowanie tego związku. Nawet poniekąd jest to jej na rękę, ponieważ takie zachowania ograniczają jej swobodę, czego ona bardzo nie toleruje.

Poza tym, związek z jednym mężczyzną na dłużej byłby dla niej nudny, dlatego potrzebuje ciągłych zmian. I jeśli tylko widzi, że i jej na kimś bardziej zależy, to wtedy również kończy znajomość, aby uchronić się przed nadmiernym zaangażowaniem.

Każdy, kto decyduje się na związek z kobietą – Szczurem, powinien mieć na uwadze fakt, że bardzo trudno, a niekiedy nawet niemożliwe jest usidlenie jej na stałe.

Żywioł: Woda

Szczęśliwa liczba: 11

Kamień: Granat

Przychylne znaki zodiaku: Smok, Małpa, Bawół

Nieprzychylne znaki zodiaku: Królik, Kogut, Koń, Świnia, Koza

Odpowiednik zachodniego znaku zodiaku: Strzelec

Roczniki: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Oceń horoskop

4 komentarze

  1. kasik
  2. ;)
  3. Magda
    • Jagoda1331

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czym jest karma i czy jesteśmy na nią skazani? Oto kilka faktów, które pozwolą Ci zrozumieć przeznaczenie
Słowo karma oznacza działanie, pracę i czyn.  Karma może być rozumiana jako zasada przyczynowości, w której intencja i działanie jednostki wpływają na jej przyszłe losy. Jest to jednak rozumienie dosyć płytkie, bowiem pod tym pojęciem kryje się coś znacznie głębszego. Czym tak nap


Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc

9 przekonań, które musisz porzucić, jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój
Ludzie intensywnie poszukują spokoju i ciszy. Każdy z nas szuka dla siebie idealnego miejsca w świecie. W kreatywnych głowach rodzą się tysiące pomysłów na życie, które są ulotne i nietrwałe. Ulegamy bodźcom i ideom, które zapalają nasze umysły i serca, pobudzają do działania. Ca�