1 czerwca

1-czerwca

Horoskop dla urodzonych 1 czerwca

1 czerwca – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 1 czerwca, jest to, że bardzo pragnie on dla siebie władzy. Objawia się to między innymi w tym, że chce mieć jak największy wpływ na swoje otoczenie, dlatego stara się, by wszyscy dokładnie wiedzieli, jakie są jego poglądy i czego oczekuje od ludzi, z którymi ma styczność.

Bardzo dba, by między nim i nimi nie powstały jakoweś błędy komunikacyjne, które mogłyby im utrudnić porozumienie, a przez to – jemu samemu osiągnięcie celu. Nic zatem dziwnego, że człowiek ów wręcz nie znosi samotności i kiedy już nie ma wokół niego nikogo, kto byłby dlań zadowalającym towarzyszem, gotów jest pocieszyć się kimkolwiek, byle tylko odgonić jak najdalej od siebie widmo samotności.

Bardzo chce również, by ludzie, z którymi spędza dużo czasu, czyli krewni i przyjaciele, mieli nie tylko takie same poglądy i zapatrywania na najważniejsze kwestie jak on, lecz również wspólne zainteresowania, by mógł spędzać z nimi jak najwięcej czasu i możliwie najbardziej ich od siebie uzależniać. Nie jest to jednak łatwe, gdyż zwykle człowiek ów jest na tyle nieszablonowy, że innym trudno jest za nim nadążyć, a co dopiero dotrzymać mu kroku w różnych dziwactwach i nietypowych zachowaniach.

Jego wielki problem polega też na tym, że stale odczuwa on jakiś nieuzasadniony niepokój, który ciągle każe mu się przemieszczać i nie tylko jemu samemu nie pozwala zaznać spokoju, ale też często daje się mocno we znaki jego towarzystwu, więc niestety ludzie nie przestają z nim tak często i na tak długo, jak człowiek urodzony 1 czerwca by sobie tego życzył.

Miewa on również bardzo zmienne nastroje. Kiedy jest w złym humorze, nic go nie obchodzi i jest bardzo nieprzyjemny w obejściu, czym zraża do siebie ludzi na tyle, że niektórzy mogą się od niego odwracać na stałe, zaś kiedy jest w dobrym humorze, znajduje się niemal w euforii i to zwykle bez żadnego wyraźnego powodu. W takim stanie mógłby działać na rzecz całego świata i każdemu gotów jest przychylić nieba, więc w takiej sytuacji rozsądnie jest go o coś prosić, bo mało jest rzeczy, którym mógłby odmówić.

 

pozytywyZalety

Niezaprzeczalną zaletę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 1 czerwca, bez wątpienia stanowi jego bystrość. Cecha ta jest przedmiotem podziwu jego otoczenia, ale też oddaje mu wielkie zasługi, bowiem dzięki niej nigdy nie ma on najmniejszego nawet problemu z dokonywaniem w pełni trafnej oceny swojej sytuacji i zawsze wie, w którą stronę zwrócić swe kroki, by jak najprędzej dojść do celu.

Poza tym jest osobą ogromnie towarzyską i gotów jest zrobić wiele, byle tylko nie być narażonym na samotność, ponieważ szczerze jej nie znosi. Jest to chyba najgorsze, co może go spotkać, dlatego można mieć pewność, że zawsze będzie szczerze dbał o swych przyjaciół oraz okazywał życzliwość wszystkim ludziom, z jakimi ma styczność, także dlatego, że jest uprzejmy i kulturalny.

Chętnie działa na rzecz innych, mimo iż nigdy nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, ale i tak gotów jest poświęcić go dla innych. Mimo iż jest wielce ambitny, nie dąży do celu po przysłowiowych trupach i ma wiele względów dla innych. Zależy mu, by nikomu nie wyrządzać krzywdy, więc jeśli osiąga sukces, to można mieć pewność, że doszedł do tego w pełni czystymi środkami.

 

Wady

Największą wadę człowieka urodzonego w dniu 1 czerwca bez wątpienia stanowi jego próżność. Ta cecha bowiem powoduje w nim pragnienie sprawowania władzy, mimo iż nie ma ku temu żadnych powodów, ani też – prawdę mówiąc – specjalnych predyspozycji.

Uważa siebie za pępek świata i nie wiadomo dlaczego, rości sobie prawo do narzucania innym swojej woli. Chciałby ich jak najbardziej od siebie uzależnić i dyktować im, co mają robić.

Wydaje mu się, że jest najlepszym materiałem w swoim otoczeniu na autorytet i inni powinni go naśladować, choć nie wiadomo, dlaczego w jego głowie pojawiają się takie myśli, skoro wcale niczym się nie wyróżnia i trudno znaleźć dziedzinę, w której jego pycha byłaby choć w części uzasadniona. Powoduje to też, że człowiek ów jest dość przykry w obejściu, ponieważ często zwraca się do innych protekcjonalnie, uważając ich niemal za swych poddanych, a oni nie zamierzają poddawać się jego woli, więc powstaje na tym tle sporo konfliktów.

Męczące są też nastroje człowieka urodzonego 1 czerwca, gdyż kiedy jest on w euforii, trudno za nim nadążyć i działa bardzo chaotycznie, imając się różnych zajęć i chcąc je wszystkie wykonywać na raz, zaś kiedy ogarnia go apatia, ciężko go zmusić do jakiegokolwiek działania.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 1 czerwca

Człowiek urodzony 1 czerwca posiada wrodzone zdolności do handlu i smykałkę do prowadzenia interesów ogólnie, więc jeśli zdecyduje się na taką właśnie działalność zawodową, może nie tylko osiągnąć znaczne sukcesy, ale też dorobić się wielkiego majątku.

Posiada nieprzeciętną inteligencję i umie trafnie obserwować wszystko, co się wokół niego dzieje, a nierzadko również posiada zdolność przewidywania przyszłych wydarzeń, więc wie, kiedy warto ryzykować, a kiedy lepiej poprzestać na tym, czym łaskawie obdarza go los.

Umie współdziałać z ludźmi, choć zwykle prędzej czy później wychodzą na jaw jego dążenia dominacyjne, jednak jeśli będzie w stanie je pohamować wobec osób, które w żaden sposób nie będą się chciały oddać w jego władanie, może wespół z nimi osiągnąć wielkie sukcesy.

Bardzo zależy mu na powszechnym uznaniu i by je zdobyć, gotów jest wiele poświęcić, więc umie pracować ciężko i wytrwale, co również wychodzi mu na dobre pod wieloma względami. Wielkie zasługi oddaje mu także jego wielka elokwencja, która powoduje, że nigdy nie ma problemu z wyrażaniem swych myśli i ludzie wiedzą, czego od nich oczekuje.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 1 czerwiec

 • kolory : beżowy, brązowy, brązowy; modry
 • kamień : żółty szafir
 • zawody męskie : fizjoterapeuta, ortopeda, szklarz
 • roślina : tojad lisi
 • charakter : ambitny, przyjazny, bystry, pomysłowy
 • zawody żeńskie : choreograf, asystentka, farmaceutka
 • zwierzę : modliszka

Imieniny 1 czerwca

 • Pamela
 • Julian
 • Nikodem
 • Justyn
 • Alfons
 • Świętopełk
 • Magdalena
 • Bernard
 • Konrad
 • Paweł

1 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W której epoce czułbyś się najlepiej? Skonsultuj się z gwiazdami, by to sprawdzić
Niektórym z nas trudno jest znaleźć swoje miejsce w życiu.  To nie to, że zupełnie się w nim nie odnajdują. Wybierają karierę, miejsce zamieszkania, zakładają rodziny, ale mimo wszystko czują, że mocno odstają od świata, w którym żyją. Jakoś do niego nie pasują. Może być w ty


Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i zdecyduj, co na nim widzisz. Dokonany wybór powie Ci wiele, o tym, kim naprawdę jesteś
To, co widzisz na zdjęciach, zdradza więcej, niż Ci się wydaje.  Psychologowie od lat wykorzystują testy psychologiczne, by wyłuskać informacje, które ludzka psychika chowa nawet przed nami samymi. Nasz organizm to precyzyjna maszyneria. Przetwarza dziennie tysiące danych. Jedne przechowuj

Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz w swoim życiu, co by to było? Jeśli nie wiesz, podpowie Ci ten prosty test
Czasami do szczęścia potrzeba nam naprawdę niewiele, nie wiemy jednak czego i w tym szkopuł. Nasze życie jest poukładane. Teoretycznie mamy wszystko: bliskich, miłość, pracę i dach nad głową. Powinniśmy być prawdziwi, coś jednak stoi na naszej drodze do szczęścia, a może tylko nam