11 czerwca

11-czerwca

Horoskop dla urodzonych 11 czerwca

11 czerwca – horoskop ogólny

Ambicje człowieka urodzonego w dniu 11 czerwca są nieprzeciętne, bo on sam jest osobowością zupełnie nieprzeciętną i nic dziwnego, że jako taki chce dla siebie więcej niż inni od życia.

Chce być szczęśliwy i ciągle goni za tym celem, podróżując, zmieniając miejsce pobytu i podejmując szereg innych działań mających na celu jak największe urozmaicenie jego egzystencji, by na koniec mógł powiedzieć sobie, że jest w pełni usatysfakcjonowany swoim życiem.

Nie oznacza to jednak bynajmniej, by był ekstrawertykiem, jak można by było się tego spodziewać, gdyż przeciwnie, jest dość zamknięty w sobie i chętniej przebywa sam lub w jak najmniejszym gronie ludzi aniżeli w tłumie. Mimo to nie można powiedzieć, by bał się ludzi, gdyż jest gotów odważnie bronić przed nimi swych interesów jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i jeśli tyko chce, nie ma żadnych problemów z nawiązywaniem z nimi kontaktów.

Ma w sobie wielki potencjał i ogromną siłę przebicia, ale dary te drzemią w ukryciu dopóki nie są potrzebne, więc często zdarza się tak, że przez większość swego życia uchodzi on za człowieka flegmatycznego, dość nawet fajtłapowatego i nieporadnego. Nie jest to jednak prawda i kiedy tylko pojawią się odpowiednie do tego okoliczności, łatwo można to zauważyć.

Poza tym człowiek urodzony 11 czerwca ma żyłkę hazardzisty, o co na pewno nie podejrzewałby go nikt, kto nie zna go dobrze, ponieważ zazwyczaj otoczenie uważa go za osobę do przesady wręcz ostrożną i opanowaną. Jego jednak pociąga ryzyko i wszystko, co nieznane, stąd właśnie jego często podróże, które nieraz obfitują w niebezpieczeństwa, on jednak nic sobie z tego nie robi, a nawet cieszy się, że jego życie jest urozmaicone.

Raczej nie może narzekać na nudę także dlatego, że przejawia niebanalne zainteresowania i mimo iż na ogół stroni od ludzi, zawsze potrafi sobie znaleźć satysfakcjonujące go zajęcie, dzięki któremu nie tylko zabija czas, ale także rozwija się na wielu polach, co także jest dla niego bardzo ważne.

Co ciekawe, mimo iż bardzo zależy mu, by zachować od innych niezależność, często zdarza się tak w jego życiu, że mimowolnie uzależnia się od kogoś, więc nigdy nie jest tak wolny jak chce i to jest jedna z rzeczy w jego życiu, na które nie ma większego wpływu.

 

pozytywyZalety

Wbrew temu, co się zwykle o nim mówi, człowiek urodzony 11 czerwca jest zaradny, przedsiębiorczy i bardzo aktywny.

To, że ludzie uważają go za flegmatycznego i powolnego, przeważnie wychodzi mu na dobre we wszelkiej rywalizacji, bowiem nikt nie traktuje go z należytą powagą i każdemu wydaje się, że pokonanie go będzie przysłowiową bułką z masłem. Nie jest to jednak prawda, ponieważ drzemią w nim wielkie siły i jeśli tylko zostaną uaktywnione, człowiek ten może osiągnąć niemal wszystko, co będzie chciał.

Jest bardzo odporny psychicznie i porażki nie załamują go jak innych ludzi. Wyróżnia się też niebywałą cierpliwością – jest gotów czekać na rezultaty podejmowanych przez siebie wysiłków dokładnie tak długo, jak długo trzeba i nie stara się niczego przyspieszać na siłę.

Umie działać rozważnie i ostrożnie, choć nieco powolnie, ale w ostatecznym rozrachunku wychodzi mu to na dobre i ma przewagę nad osobami, które wprawdzie pracują bardzo szybko, ale przez to chaotycznie i popełniają masę błędów, które następnie muszą poprawiać, tracąc na tym ogromne ilości czasu.

 

Wady

Nieostrożność to cecha, która przysparza człowiekowi urodzonemu w dniu 11 czerwca najwięcej problemów. Nie lubi on zbyt długo namyślać się nad swymi decyzjami, mimo że i bez tego działa znacznie wolniej niż inni ludzie, przy czym nieostrożność ową przejawia tylko w niektórych kwestiach, głównie  takich, w których właśnie powinien działać jak najbardziej rozważnie i wyważenie.

Nie dba o swoją opinię i nigdy nie daje po sobie poznać, by obchodziło go cudze zdanie. Tak samo jest zbyt dumny, by korzystać z cudzego doświadczenia i nie zważa na to, co robią ludzie w jego otoczeniu, mimo iż oczywistym jest fakt, że czasami mogłoby mu to oddać wielkie zasługi, bo dzięki uczeniu się na cudzych błędach mógłby uniknąć znacznej ilości własnych pomyłek.

Jest to wynik jego dziwnie pojmowanego honoru, choć poza tym wcale nie jest jakoś szczególnie wyczulony na tym punkcie, więc chyba jest to po prostu jego dziwactw, którego lepiej dla niego byłoby, gdyby się pozbył.

Poza tym człowiek ten czasami sam nie wie, co ma robić i brakuje mu inicjatywy, więc miewa dłuższe okresy bezczynności, podczas których marnuje swoje zdolności i pozwala się wyprzedzić konkurencji. Przez to, że nie lubi się spieszyć, przeważnie już nie udaje mu się jej dogonić i musi znosić gorycz porażki, której z powodzeniem mógłby uniknąć, gdyby tylko zachowywał się odrobinę bardziej racjonalnie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 czerwca

Największe zagrożenie dla człowieka urodzonego w dniu 11 czerwca stanowi jego zależność od innych ludzi. Polega to na tym, że bardzo zależy mu, by mógł działać nieskrępowanie i od nikogo nie był w żaden sposób zależny, lecz dziwnym paradoksem jest, że im bardziej tego chce, tym mniej jest to możliwe.

W efekcie zatem często jest ograniczany przez rozmaite okoliczności i na przykład musi pracować pod czyimś przywództwem. Pod żadnym względem nie jest to dla niego dobra sytuacja, ponieważ bardzo źle znosi wszelki ucisk i na pewno w takich okolicznościach nie będzie mu się dobrze pracowało i nie będzie tak przykładał się do wykonywania swoich obowiązków, jak powinien.

Jego wielki problem polega też na tym, że cechuje go spore niedbalstwo, które objawia się tym, że nieszczególnie patrzy na to, co się wokół niego dzieje i często przechodzą mu koło nosa doskonałe okazje, których nie umie lub nie chce z sobie tylko wiadomego powodu wykorzystać.

Nie trzeba chyba dodawać, jakie ma to dlań skutki, jednak na próżno można go przekonywać do zmiany zdania, bo jest na tyle uparty, że na pewno nie zmieni zdania i nie pozwoli też, by ktoś wywierał zbyt duży wpływ na jego życie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 czerwiec

 • zawody męskie : magazynier, rzeźnik, model
 • zwierzę : meduza
 • kamień : akwamaryn
 • roślina : jesion
 • charakter : skryty, ambitny, niezdecydowany, aktywny
 • kolory : czerwony, morski, buraczkowy; winny
 • zawody żeńskie : przedszkolanka, hostessa, dziennikarka

Imieniny 11 czerwca

 • Radomił
 • Flora
 • Paula
 • Feliks
 • Teodozja
 • Barnaba
 • Jan
 • Anastazy

11 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (2)

6 komentarzy

 1. Teresa. S.
 2. Aga
 3. Marysia
 4. Gary
 5. Anonim
  • BaasteK

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


7 zasad, które definiują Cię najtrafniej – każdy znak zodiaku ma swoje własne
Każdy znak zodiaku ma swoje własne zasady, według których działa.  W tych prostych i treściwych hasłach wyraża się podejście do życia przedstawicieli poszczególnym symboli zodiaku, ich moralność, mocne i słabe strony. Czasami bardzo trudno nam jest się określić. Nie każdy jednak


Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr

Gdzie powinieneś pojechać, aby przeżyć podróż życia? Kierunek wskazują gwiazdy
Różnimy się, charakterem, przyzwyczajeniami i temperamentem.  Nasza natura w dużej mierze zależy od daty urodzenia. Gwiazdy wiedzą o nas dużo więcej, niż byśmy chcieli i z powodzeniem możemy się nimi kierować, wytyczając ścieżki naszego życia. W gwiazdy powinniśmy popatrzeć równ