Horoskop dzienny

15 czerwca

15-czerwca

Horoskop dla urodzonych 15 czerwca

15 czerwca – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 15 czerwca ma zazwyczaj bardzo wysokie ideały i sztywno trzyma się swoich zasad, którymi kieruje się w życiu, bez względu na okoliczności.

Ceni sobie postęp, zwłaszcza w ogólnym wymiarze ludzkości, ponieważ chce, by wszyscy ludzie zmierzali jak najbardziej naprzód, ułatwiając tym swoje życie na wszystkich poziomach, a przede wszystkim usprawniali swoją pracę. Jemu również najbardziej zależy na tym ostatnim celu, ponieważ jest człowiekiem ogromnie pracowitym, ale nie lubi się przemęczać kiedy wie, że mógłby coś robić szybciej i bardziej wydajnie, tym bardziej, że chce w życiu jak najwięcej osiągnąć.

Przez to, że tak mocno skupia się na tym, co ma w danym momencie do zrobienia, jest raczej zamknięty w sobie i stroni od ludzi, bo nie chce się niepotrzebnie rozpraszać. Nie wszyscy potrafią to zrozumieć, jednak on ma to szczęście, że potrafi nie przejmować się innymi, bo tak naprawdę nie są mu oni do niczego potrzebni, a już na pewno nie do osiągnięcia najważniejszego dlań celu, którym jest jak najwyższy rozwój wewnętrzny.

Jest to dla niego konieczne, by mógł poczuć się człowiekiem prawdziwie szczęśliwym oraz spełnionym, nic zatem dziwnego, że na takich właśnie działaniach spędza najwięcej czasu. Trzeba przyznać, że na ogół osiąga w tym bardzo dobre rezultaty, co łatwo jest zauważyć, gdyż w swym otoczeniu słynie jako prawdziwa skarbnica wiedzy na najróżniejsze tematy.

Bardzo łatwo i chętnie się uczy, ma wszechstronne zainteresowania, a także często zmienia ich obiekty, co powoduje jednak, że wychodzi mu to na dobre pod tym względem, że mało jest dziedzin, których kiedyś nie dotknąłby swym zainteresowaniem, choćby bardzo powierzchownym. Nic zatem dziwnego, że z wiedzy tej potrafi zrobić dobry użytek i rzadko poprzestaje na jednym zawodzie, bo ma świadomość, że szkoda byłoby, gdyby jego wszechstronna wiedza miała się zmarnować, choć nie bez znaczenia jest tu też jego zmienność.

Jeśli natomiast chodzi o to, co złe w życiu człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 czerwca, to jest to na pewno jego problem z przyjaciółmi, bowiem ciężko jest mu znaleźć osobę naprawdę godną tego miana. Ludzie, którzy uważają się za w pełni mu oddanych i życzliwych, wcale tacy wobec niego nie są, a tylko na znajomości z nim chcą coś dla siebie zyskać, nierzadko jego wielkim kosztem.

 

pozytywyZalety

Życzliwość człowieka urodzonego w dniu 15 czerwca jest tym bardziej godna pochwały, że wcale nie jest on zwolennikiem innych osób i niechętnie widzi kogoś u swego boku.

Mimo iż jednak jest zamknięty w sobie i daleko bardziej woli samotne rozmyślania niż czyjekolwiek towarzystwo, można mieć pewność, że nigdy nie da tego nikomu odczuć, bo jest na to zbyt dobrze wychowany i nie pozwala mu też na to nabyta kultura osobista. Stara się, by wszyscy w jego otoczeniu dobrze się czuli i trzeba przyznać, że przyjaźń jest dla niego bardzo ważna, niestety jednak często nie może jej spotkać, ponieważ ludzie wykorzystują go, znając jego dobre serce i skłonność do pomagania.

Jest on na tyle wyrozumiały, że gotów jest wybaczać innym błędy, jakie popełniają, a nawet krzywdy, jakie mu wyrządzają, więc na ogół doznaje wielu rozczarowań ze strony osób, z którymi ma styczność, ale taka już jest jego natura, że nie wymaga od innych wiele, a sam daje z siebie bardzo dużo.

Poza tym jest ogromnie pracowity, ale nie ma w tym – jak w niczym – skłonności do przesady i kiedy tylko może, ułatwia sobie pracę na rozmaite sposoby, choć zawsze oczywiście w sposób jak najbardziej uczciwy i zgodny z wszelkimi normami, nie tylko moralnymi.

 

Wady

Dużą wadę, a raczej słabość, człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 czerwca, stanowi jego łatwowierność. O ile jemu samemu nie robi to wielkiej krzywdy, ponieważ jest na tyle wyrozumiały, że każdemu potrafi wybaczyć krzywdę, jaką mu wyrządził i na tyle zaradny, że potrafi skutecznie zniwelować jej skutki, to już jego rodzina może mu to nieraz mieć za złe.

Przede wszystkim ma on skłonność do finansowego wspierania każdego, kto go tylko o to poprosi, bez zawracana sobie głowy pytaniem, czy owa osoba rzeczywiście potrzebuje takiego wsparcia, czy też chce tylko wzbogacić się jego kosztem, jest on bowiem znany w swym środowisku jako osoba skłonna do pomocy i nikomu jej nie odmawiająca.

Z tego powodu często pada ofiarą rozmaitych oszustów i nie uczy się na swych błędach, lecz wielokrotnie powtarza swój schemat. Jeśli nikt nie będzie nadzorował jego działań, może doprowadzić do ruiny swój domowy budżet i sprawić, że jego rodzina nie będzie miała środków na utrzymanie, bo oddał wszystko oszustom, którzy nie mają żadnych względów dla jego dobrego serca.

 

predyspozyjePredyspozycje osób 15 czerwca

Człowiek urodzony 15 czerwca musi liczyć się z tym, że niemal zawsze, na każdym etapie swego życia, ma wokół siebie wielu wrogów.

Nie wiadomo, z czego to wynika, ponieważ jest życzliwie nastawiony do innych i nikomu celowo się nie naraża ani też nie działa na szkodę kogoś, kto mógłby się na nim mścić, tym bardziej więc musi na siebie uważać, bo nigdy nie może przewidzieć, z której strony nadejdzie zagrożenie. Na ogół jednak udaje mu się skutecznie niwelować ich ataki i nie powinno mu to zaszkodzić w odniesieniu życiowego sukcesu, tym bardziej, że jest też wokół niego mnóstwo życzliwych mu ludzi, którzy zawsze chętnie mu pomogą.

Posiada on wszechstronną wiedzę, ma doskonałą pamięć, a także chętnie i szybko się uczy, więc może odnaleźć się właściwie w każdym zawodzie i nawet jeśli zostanie znienacka rzucony na głęboką wodę, to jest będzie musiał działać w dziedzinie, z którą wcześniej nie miał styczności, na pewno szybkie wdrożenie się w nią nie sprawi mu żadnych trudności.

Na największe sukcesy może liczyć we wszelkiej pracy intelektualnej, przede wszystkim jako dziennikarz, urzędnik państwowy, prawnik lub handlowiec.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 czerwiec

 • zwierzę : wydra
 • kamień : topaz
 • zawody męskie : lektor, redaktor, prawnik
 • roślina : dziurawiec
 • kolory : żółty, różowy, arbuzowy; sadza angielska
 • charakter : postępowy, pracowity, wszechstronny
 • zawody żeńskie : ekonomistka, choreograf, fotograf

Imieniny 15 czerwca

 • Oliwia
 • Adelajda
 • Bernard
 • Lotar
 • Angelina
 • Witold
 • Wit
 • Abraham
 • Jolanta

15 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta


7 komentarzy

 1. mani 26 grudnia 2014
  • borysek 1 października 2015
 2. deresz 14 czerwca 2016
 3. Jolanta 9 sierpnia 2019
 4. Ania 4 listopada 2019
 5. Dominika 16 lipca 2020
 6. Di 29 maja 2021

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba


Przyjrzyj się twarzom i odpowiedz na pytanie, która z nich jest weselsza. Ten prosty test wskaże, która półkula mózgu Tobą rządzi
Istnieje teoria, że u każdego z nas dominuje jedna z półkul mózgowych.  Dotychczas to cechy, jakie posiadamy, naprowadzały naukowców na trop, jaka część rządzi konkretnym człowiekiem. Uważało się, że Ci, którzy mają mocniej rozwiniętą stronę lewą, mają zadatki na naukowców.Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Łapacz snów  jest dziś bardzo popularnym symbolem.  Chętnie wieszamy go nad łóżkiem, by strzegł nas w nocy. Pojawia się na wielu gadżetach: kubkach, koszulkach, foliach na komórki. Styl etniczny stał się modny, a wraz z nim te kolorowe ozdoby. Choć „na salony” łapacz wszedł n

Na którym kwiatku najszybciej usiądzie motyl? Posłuchaj intuicji i zobacz, jakie tajemnice odkrywa przed Tobą ten spontaniczny wybór
Nasze ciało i umysł nie zawsze pozostają ze sobą w zgodzie. Bardzo często nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co przeżywamy ani słowami określić stanu, w którym się znajdujemy. Umysł ukrywa dręczące nas koszmary głęboko w środku, a ciało nie daje żadnych wskazówek, co to może by