2 czerwca

2-czerwca

Horoskop dla urodzonych 2 czerwca

2 czerwca – horoskop ogólny

Wielka towarzyskość człowieka urodzonego w dniu 2 czerwca zjednuje mu rzesze sympatyków, jednak jemu nie wystarcza samo otaczanie się życzliwymi mu ludźmi.

Bardzo zależy mu na tym, by wywierać znaczący wpływ na swoje otoczenie i stara się jasno formułować to, co ma każdemu do powiedzenia aby nie powstały żadne nieporozumienia. Bardzo nie lubi samotności i stara się, by ten stan go nie dotknął, gdyż zdaje sobie sprawę z tego, iż wprost nie umiałby funkcjonować bez stałego towarzystwa przynajmniej kilku osób.

Stara się jednak otaczać jak największą ich ilością, także dlatego, że bardzo pochlebia mu opinia człowieka popularnego i lubianego, więc stara się ją podtrzymywać. Przeważnie mu się to udaje, ale jednak trzeba przyznać, że nie jest niestety aż tak powszechnie lubianą osobą, jak chciałby być i jak mu się czasem wydaje, że jest, a to głównie dlatego, iż niektórzy uważają go za dziwaka.

Ma on zwykle niebanalne zainteresowania, które stara się przeszczepić wszystkim, z którymi utrzymuje bliższe kontakty, ale nie za każdym razem mu się to udaje i niektórzy właśnie z tego powodu starają się odeń trzymać na dystans, by nie starał się przeciągać ich na swoją stronę dziwactw. Człowiekowi urodzonemu 2 czerwca bardzo to doskwiera, ponieważ marzy mu się powszechna sympatia, a nawet sława.

Bardzo chce, by całe otoczenie doceniało jego zalety i wszystkie zasługi, jakich dokonał, nawet gdy obiektywnie wcale nie były warte zapamiętania. Uwielbia, gdy podkreśla się jego wybitny intelekt i łatwo można zaskarbić sobie jego sympatię, wychwalając jego bystrość czy inne przymioty umysłu, to jest bowiem dla niego najważniejsze i niczym nie można tak sobie go zjednać, jak właśnie takimi komplementami.

Ci, którzy mają tego świadomość, stosunkowo łatwo mogą go zwieść poprzez to na manowce, bowiem kiedy ktoś zaczyna mu schlebiać, gubi on gdzieś swoją zwykłą przezorność i wydaje się, że na nic już nie zważa, chcąc tylko podbudować swoje ego, które i bez tego jest mocno przerośnięte, czego nie da się nie zauważyć.

 

pozytywyZalety

Przyjacielskość człowieka urodzonego w dniu 2 czerwca zaskarbia mu sympatię wielkiej rzeszy ludzi i niesprawiedliwe są opinie, jakoby zjednywał ich sobie tylko po to, by moc ich następnie wykorzystywać do własnych celów.

Rzeczywiście, ludzie są mu potrzebni, jednak jego uprzejmość i życzliwość na pewno nie jest wobec nikogo udawana, gdyż jest to człowiek na ogół bardzo szczery i prostolinijny. Można czytać w jego twarzy jak w otwartej księdze, nie umie więc nikogo zwodzić i można mieć pewność, że nawet nie będzie tego próbował.

Jest człowiekiem uczciwym, chcącym na wszystko wytrwale sobie zapracować i jeśli odnosi jakiś sukces, to na pewno dzięki własnej wytrwałości i wysiłkowi, a nie na przykład cudzej protekcji czy – tym bardziej – jakowymś nieczystym zagraniom, którymi gardzi.

Jest bardzo dobrym przyjacielem i ci, których obdarza przyjaźnią, mogą na niego liczyć w absolutnie każdej sytuacji. Chętnie poświęca się na ich rzecz i na pewno nikogo nie odstąpi w najważniejszej sytuacji, nic zatem dziwnego, że ludzie odpłacają mu się podobną postawą, więc nigdy nie jest zdany tylko na siebie.

 

Wady

Wielką słabość człowieka urodzonego 2 czerwca stanowi jego okazywany od czasu do czasu brak wiary w siebie. Może to dziwić, zważywszy na to, iż jednocześnie jest on dość próżny i czasem wydaje mu się, że może wszystko, jednak czasami, głównie podczas najważniejszych dlań wydarzeń, w których trzyma w rękach całą swą przyszłość, opadają go wątpliwości i wydaje mu się, że do niczego się nie nadaje.

Ponadto często to, co mówi, nie pokrywa się z jego czynami, wobec czego uchodzi za człowieka nieszczególnie wiarygodnego i trudno nie zgodzić się z tym, że bywa chwiejny i trudno mu podjąć ważniejszą decyzję. Często ma z tego powodu kłopoty, zwłaszcza na gruncie zawodowym, a nawet może mu to w znaczny sposób utrudnić czy nawet uniemożliwić zrobienie kariery, ponieważ trudno jest mu skupić się na jednej czynności i często zmienia wykonywane zawody.

Posiada również wielkie popędy zmysłowe, nad którymi nie zawsze może zapanować, ale też nie zawsze chce, mimo iż w całej swej inteligencji zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to przyczyna dużej części jego kłopotów.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 2 czerwca

Człowiek urodzony 2 czerwca bardzo lubi popisywać się swoją mądrością, ale akurat nie ma w tym nic z przesady, ponieważ nie da się nie zauważyć, że znacznie przewyższa inteligencją większość swojego otoczenia.

Jest bardzo bystry, w lot pojmuje wszelkie zagadnienia i nie trzeba chyba dodawać, jak wielkie oddaje mu to zasługi na co dzień, a co dopiero w życiu zawodowym. Ma doskonałą pamięć i często nadrabia nią braki w wykształceniu, choć zwykle nie musiałby tego robić, bo szybko się uczy, jednak trzeba przyznać, że nauka nieszczególnie go pociąga.

Ma za to wrodzone zdolności do handlu i zwykle już od młodego wieku przejawia do tego pociąg, więc kiedy zdecyduje się związać z tą dziedziną swe życie zawodowe, może odnieść naprawdę wielkie sukcesy. Wybitnie pomaga mu też jego wielka obrotność, a także fakt, że posiada wiele zdolności praktycznych i jest ogromnie elokwentny. Sprawia to, że z powodzeniem może się odnaleźć niemal w każdym zawodzie i zawsze ma szansę na znaczną karierę, bez względu na to, w jakiej dziedzinie zdecyduje się działać.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 2 czerwiec

 • kolory : niebieski, żółty, żółty; lawendowy
 • zawody żeńskie : hostessa, kucharka, dekoratorka wnętrz
 • charakter : inteligentny, zarozumiały, sarkastyczny, niezdecydowany, zmienny
 • zwierzę : mysz
 • zawody męskie : geograf, koszykarz, adwokat
 • roślina : tojad lisi
 • kamień : spinel szlachetny

Imieniny 2 czerwca

 • Erazm
 • Maria
 • Mikołaj
 • Piotr
 • Eugeniusz
 • Marianna
 • Blandyna

2 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (1)

1 komentarz

 1. Tomek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Liczby mówią więcej od słów. Trzeba tylko znać ich język. Sprawdź, co znaczą poszczególne trójki liczb i poznaj ich przesłanie
Występowanie potrójnych cyfr, takich jak 111 lub 222 może być przypadkowe.  Kiedy jednak widzimy je kilka razy dziennie, powinniśmy się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Liczby są dwuwymiarową geometrią, a geometria to język Wszechświata. Świadomość jest częścią tej Uniwersa


3 ważne lekcje, które możemy wyciągnąć z Taoistycznej Filozofii Wody
Woda to żywioł niezwykły: w jednej chwili spokojna, a za chwilę niszczycielska.  Bruce Lee, amerykański aktor i mistrz sztuk walk pochodzenia chińskiego powiedział kiedyś o niej: „Opróżnij umysł bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje

4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Czas pogodzić się z faktem, że czekają nas zmiany.  Jedni oswajają się z nimi łatwiej, uznając za coś nieuniknionego. Drudzy starają się ich za wszelką cenę uniknąć, bo boją się tego, co czyha za rogiem. Niezależnie jednak, w której grupie jesteście, zmiany w waszym życiu są n