22 czerwca

22-czerwca

Horoskop dla urodzonych 22 czerwca

22 czerwca – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 22 czerwca jest typową duszą towarzystwa, nic zatem dziwnego, że najlepiej czuje się właśnie wśród ludzi i wprost nie mógłby funkcjonować bez stałego z nimi kontaktu. Wszystkim znane są jego umiejętności konwersacyjne oraz zdolność koncentrowania na sobie uwagi, dzięki czemu zawsze znajduje się w jej w centrum i to bez specjalnego wysiłku ze swej strony.

Uwielbia błyszczeć w tłumie i skupiać na sobie wzrok zainteresowanych, bo trzeba przyznać, że ma czym olśniewać i budzić zazdrość. Nikt jednak nie ma mu tego za złe, ponieważ jest bardzo sympatyczny i nie da się go nie lubić. Wszędzie tam, gdzie się pojawia, wprowadza ze sobą nastrój beztroski i wesołości, nic więc dziwnego, że łatwo zaskarbia sobie sympatię nowo poznanych osób i ludzie sami szukają jego towarzystwa.

Potrafi każdemu poprawić nastrój i sam też jest bardzo pogodny – wydaje się, że nie wie, co to zły humor, ale nie jest to oczywiście prawda, a jedynie zależy mu, by nikomu nie pokazywać smutnej twarzy, bo nie chce nikomu psuć nastroju swą smutną miną. Wszystko to powoduje, że człowiek urodzony 22 czerwca jest stale otoczony życzliwymi mu ludźmi i posiada grupę wiernych przyjaciół, którzy są nim nieodmienne zafascynowani, bez względu na to, jak długo go już znają.

Nie zamierzają go opuszczać w żadnej sytuacji, bo czują się do niego wręcz przyciągani jakąś magnetyczną siłą, więc może na nich polegać w każdej sytuacji. Sam również jest doskonałym przyjacielem i wyróżnia się stuprocentową lojalnością. Zresztą dla wszystkich osób ma on wiele życzliwości i każdemu chętnie pomoże czy choćby dotrzyma towarzystwa jeśli ktoś wyrazi taką potrzebę.

Poza przyjaźnią, człowiekowi urodzonemu 22 czerwca bardzo zależy też na tym, by wieść wygodne i dostatnie życie. Ascetyczne, surowe warunki na pewno nie dadzą mu szczęścia, więc dąży do zdobycia jak największego majątku i chce zaspokajać wszystkie swoje potrzeby.

Nie zamierza przy tym poprzestawać na drobiazgach, lecz chce dla siebie wszystkiego, co najlepsze i jeśli los nie chce mu tego dać, gotów jest wziąć to sobie sam. Często nawet marzy mu się luksus i na pogoń za nim poświęca znaczną część swych wysiłków, na ogół jednak nie zdarza się, by żądza pieniądza przesłoniła mu inne wartości, co jest z korzyścią nie tylko dla niego, ale i dla całego jego otoczenia.

 

pozytywyZalety

Umiejętność współpracowania i pozytywne nastawienie, jakie człowiek urodzony w dniu 22 czerwca przejawia w stosunku do każdej ludzkiej istoty powodują, że ludzie chętnie przebywają w jego towarzystwie w każdej dziedzinie życia.

Nigdy nie może czuć się samotny i jest to dla niego bardzo ważne, ponieważ z pewnością nigdy nie poczułby się szczęśliwy gdyby nawet w najlepszym momencie jego życia nie było przy nim kogoś, z kim mógłby dzielić tę radość. Jest bardzo pokojowo nastawiony do świata i z każdym gotów jest śmiać się i bawić, walczyć zaś nie chce nigdy, nawet gdy ma o co.

Bardzo zależy mu na zdobyciu wielkich pieniędzy, bowiem w biedzie również na pewno nie będzie mógł zaznać pełni szczęścia i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jednak nie dąży do tego celu za wszelką cenę i na pewno nie można go nazwać materialistą. Jest oddany swym przyjaciołom oraz innym ważnym dlań wartościom i na pewno ich nie odstąpi, bez względu na to, jaką ktoś będzie mu za to oferował cenę, widać więc, że wcale nie zależy mu na majątku aż tak bardzo, jak sam utrzymuje.

Posiada sztywne zasady moralne, ale oczywiście w granicach rozsądku, dlatego nie jest ani zbyt samowolny, ani też konserwatywny i we wszystkim potrafi zachować umiar.

 

Wady

Otoczenie człowieka urodzonego w dniu 22 czerwca często zarzuca mu, że jest on zanadto przywiązany do zaspokajania swych potrzeb zmysłowych. Nie da się z tym nie zgodzić, bowiem mało kto tak jak on potrafi korzystać z życia i dostrzegać jego najweselsze strony.

Pobłaża wszystkim swoim zachciankom, zwykle tym, które mogą go sprowadzić na manowce, ale nic sobie z tego nie robi, więc nie może w porę zareagować i kiedy dostrzega, że popełnia błędy, zwykle jest już za późno, by powstrzymać ich skutki.

Kiedy czegoś dla siebie zapragnie, musi to mieć za wszelką cenę, bez względu na to, jak drogo zdobycie owej rzeczy mogłoby go kosztować. Nie zważa też na to, że jest ona czyjąś własnością i gotów jest wziąć ją sobie siłą, gdyż żądze potrafią go całkiem zaślepić, a poza tym wcale nie jest skłonny ani do przemocy, ani do zagarnięcia czyjejś własności.

Dotyczy to przy tym zwykle nie rzeczy materialnych, a spraw uczuciowych, gdyż człowiek ów czuje dziwny pociąg do zajętych osób i nie wzbrania się przed uwodzeniem ich, często tylko dla rozrywki, a nie dlatego, że faktycznie nie umie pohamować swojego gorącego uczucia. Rozbijanie cudzych związków wydaje mu się pochlebiać i nie zważa na to, że może komuś realnie zniszczyć życie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 czerwca

Najlepszą cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 czerwca jeśli chodzi o jego życie zawodowe, jest jego wielka nieustępliwość.

Nie poddaje się on nigdy przeciwnościom losu i jeśli coś sobie postanowi, nawet nie przychodzi mu do głowy myśl, że mogłoby mu się to nie powieść. Może ponosić porażkę za porażką, a i tak ciągle ma dość sił i motywacji na to, by od nowa próbować robić swoje i nie poddaje się niemal nigdy.

Jeśli jego próby zrobienia wielkich pieniędzy spełzają na niczym, dochodzi do wniosku, że działa w nieodpowiednim kierunku i natychmiast zajmuje się czymś innym, ale nigdy nie odpuszcza, nic zatem dziwnego, że prędzej czy później odnosi sukces. Nie zważa przy tym na koszty swych przedsięwzięć i każdy sukces gotów jest okupić wielkim wysiłkiem, byle mu się tylko udało, bowiem końcowa satysfakcja jest dla niego najważniejsza, a jest ona tym większa, im większy był wysiłek włożony w dane zadanie.

Jest to także człowiek bardzo uparty i na ogół wychodzi mu to na dobre, ponieważ wie, przy czym powinien się upierać i jeśli jest o czymś przekonany, nie pozwala sobie tego wyperswadować, choćby każdy dowodził mu, że jest to bez sensu. Na koniec zawsze okazuje się, że to on miał  rację, a dzięki owemu uporowi nikt, kto źle mu życzy, nie może wywrzeć na niego wpływu fałszywymi poradami i próbami zwiedzenia go na złą ścieżkę.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 czerwiec

 • charakter : sympatyczny, pogodny, towarzyski, błyskotliwy, uparty, czuły
 • zawody męskie : scenarzysta, szewc, elektryk
 • kamień : tygrysie oko
 • zwierzę : pancernik
 • roślina : zawilec gajowy
 • zawody żeńskie : egzaminator, hostessa, biolog
 • kolory : różowy, fioletowy, karminowy; mysi

Imieniny 22 czerwca

 • Innocenty
 • Alban
 • Tomasz
 • Flawiusz
 • Jan

22 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

3/5 - (4)

6 komentarzy

 1. K
 2. Klementyna
 3. beata
 4. Romuald
 5. amelia
 6. judyta

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z którym z greckich bogów łączą Cię gwiazdy i co to dla Ciebie oznacza? Sprawdź to już teraz
Znaki zodiaku w naturalny sposób łączą się z historiami greckich bogów.  Nic więc dziwnego, że pewne przymioty bogów i herosów gwiazdy przypisują poszczególnym z nich. Jedne są silne i waleczne, ale przy tym mściwe i żądne krwi, niczym Ares. Inne urokliwe, a przy tym zapatrzone w


Która z trójek na obrazku jest rodziną? Wybierz jedną z nich i dowiedz się czegoś nowego o swym dzieciństwie
Ilu na świecie rodziców tyle metod wychowawczych. Każda rodzina jest inna i choć wielu z nas może z przekonaniem powiedzieć, że miało szczęśliwe dzieciństwo, na pewno nie było ono takie samo, jak naszych przyjaciół, czy znajomych. Nikt nie jest idealny, negatywne cechy naszego charakte

5 wspaniałych wynalazków i idei, które zrodziły się w snach. Dzięki nim przestaniesz ignorować swą podświadomość
Marzenia senne przemawiają do nas językiem symboli i alegorii.  Rzadko kto potrafi je odszyfrować, a jeszcze mniej ludzi zrozumieć. Zwykle szybko o nich zapominamy. Nie zaprzątamy sobie głowy odkrywaniem drugiego dna i grzebaniem w tym, co niejasne i niejednoznaczne. Historia zna jednak przyp