24 czerwca

24-czerwca

Horoskop dla urodzonych 24 czerwca

24 czerwca – horoskop ogólny

Dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 24 czerwca, bardzo ważne są rozrywki i zabawa. Chce żyć dostatnio, by móc zaspokajać wszystkie swoje potrzeby i bardziej troszczy się o te najniższego rzędu aniżeli o swój rozwój duchowy.

Życie wewnętrzne nie jest dla niego bardzo ważne i na ogół nie zawraca sobie nim głowy, nie chcąc zbytnio zagłębiać się w arkana swojej osobowości ani też nauka nie jest tym, co pociąga go najbardziej.

Najchętniej spędza czas w gronie znajomych na beztroskiej zabawie i z pewnością gdyby tylko mógł sobie na to pozwolić, to przepłynęłoby mu tak całe życie, dając mu prawdziwą satysfakcję porównywaną z tą, jakiej doznają ludzie spełniający się zawodowo.

Jemu nieszczególnie na tym zależy, ważniejsze dla niego jest, by jego praca dała mu duże korzyści w postaci znacznych środków finansowych, które będzie mógł spożytkować na swe potrzeby. W tym celu stale układa przebiegłe plany mające mu zapewnić bogactwo w taki sposób, by nie musiał w to włożyć wiele wysiłku.

Jest dość przedsiębiorczy i błyskotliwy, więc plany te są na ogół dobre, gorzej jednak z ich wykonaniem, bowiem człowiek ów często podąża w zupełnie niewłaściwym kierunku. Życzliwi mu ludzie chętnie udzielają mu porad i kiedy tylko widzą, że postępuje niewłaściwie, nie omieszkają mu tego powiedzieć, on jednak nie chce słuchać niczyich rad i uparcie idzie swoją ścieżką. Nieczęsto wychodzi mu to na dobre, więc większość jego przedsięwzięć spala na panewce, angażując tylko mnóstwo jego czasu i energii, ale on nic sobie z tego nie robi i z właściwą sobie nonszalancją niezwłocznie zabiera się do nowego zadania.

Nie oznacza to jednak, by człowiek urodzony 24 czerwca był lekkomyślny czy niepoważny, ale po prostu jest to wynik jego uporu i chęci zachowania niezależności, która objawia się właśnie przede wszystkim w tym, że nikomu nie pozwala ingerować w swoje życie, choćby była to najbliższa mu osoba i miała najlepsze intencje.

Jeśli popełnia błędy, to wie, że tylko za swoją sprawą i sukcesy również zawdzięcza sobie samemu, dlatego z nikim nie chce się nimi dzielić i chce uczyć się na własnych błędach, bez względu na to, ile będzie musiał ich popełnić zanim wreszcie osiągnie sukces.

 

pozytywyZalety

Dużą zaletę człowieka urodzonego 24 czerwca stanowi jego pogoda ducha. Nie przejmuje się on żadnym swym problemem, choćby był najpoważniejszy, bo wychodzi z  założenia, że zamartwianie się i tak nic mu nie da.

Ludzie podziwiają tę jego postawę i lgną do niego, bo zawsze potrafi poprawić im humor i po jakimś czasie przebywania z nim udziela się im jego wesoła beztroska. Nie oznacza to jednak, by był nieporadny życiowo, ponieważ dzięki swej przedsiębiorczości umie wybrnąć z każdej sytuacji i na ogół nie ma poważniejszych problemów.

Jest przebiegły i umie uniknąć większości kłopotów. Ciężko jest go oszukać i może się to udać tylko w nielicznych przypadkach, więc i to niebezpieczeństwo na ogół mu nie grozi.

Jest zdecydowany i wie, czego chce od życia, więc po drodze do celu nie zbacza z niej i nie rozmienia się na drobne. Bardzo nie lubi również odstępować od swych postanowień i przeważnie tego nie czyni, bez względu na okoliczności, bowiem nie chce sobie i innym wydać się niestałym.

Ma twarde zasady, których trzyma się w życiu bez względu na to, w jakiej sytuacji aktualnie się znajduje i nie zważa na to, że czasem trzymanie się ich nie wychodzi mu na dobre. Nie zamierza rezygnować ze swych ideałów nawet gdy mogłoby mu to dać wielkie korzyści, gdyż jest ambitny i pełen godności.

 

Wady

Największą wadę człowieka urodzonego w dniu 24 czerwca bez wątpienia stanowi jego egoizm. Wynika to być może z tego, iż jest on tak mocno skupiony na swoich sprawach i dążeniu do swych celów, że nie chce zbaczać z tej drogi by pomóc innym, ale jednak otoczenie zarzuca mu, że odmawia świadczenia innym przysług nawet wtedy, gdy wcale nie kosztowałoby go to wiele trudu.

Najważniejsze jest dla niego własne życie i to, co się w nim aktualnie dzieje, więc mimo iż chętnie spotyka się z ludźmi, nie lubi rozmawiać o ich sprawach i niechętnie udziela porad, bo po prostu wszystko to mało go interesuje.

Nudzi się słuchając cudzych zwierzeń, więc nieszczególny z niego przyjaciel, przynajmniej jeśli chodzi o tę jedną konkretną kwestię, sam zaś za to bardzo lubi rozwodzić się nad wszystkim, co mu się przydarzyło, nie zważając na to, czy ktoś chce tego słuchać, czy nie.

Bywa także zazdrosny o czyjeś powodzenie, zwłaszcza finansowe i nieraz zachowuje się nie fair, poniżając osobę, której lepiej układa się w życiu niż jemu, dowodząc, że człowiek ten kompletnie na to nie zasługuje, oczywiście w przeciwieństwie do niego samego.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 24 czerwca

Dla człowiek urodzonego 24 czerwca najważniejsze jest to, by znaleźć posadę, na której nie będzie musiał się wysilać ani poświęcać swej pracy dużo uwagi, ale i tak będzie z tego czerpał jak największe korzyści, oczywiście najlepiej finansowe, ale na pewno nie pogardzi też rozmaitymi wpływami i społecznym poważaniem.

Niełatwo jest mu zaspokoić te swoje ambicje, tym bardziej, że nie chcąc słuchać niczyich rad, często miota się i sam nie wie, po co podejmuje niektóre działania, skoro są one  z góry skazane na porażkę, o czym w głębi serca wie.

Bardzo lubi publiczne wystąpienia, ponieważ wie, że potrafi zaabsorbować sobą uwagę tłumów, w czym pomaga mu jego wrodzona charyzma, a nieraz też przejawia pewne zdolności aktorskie.

Ma talent do przemawiania i na tym polu może z powodzeniem zrobić karierę, ponieważ potrafi przekonywać innych do swego zdania i formułować wypowiedzi na swój temat w taki sposób, by przedstawić się w jak najlepszym świetle, co może mu się przydać zwłaszcza w polityce, ale też wszędzie tam, gdzie będzie mu potrzebne publiczne poparcie.

Jest wielkim zwolennikiem sztuki, choć sam rzadko przejawia jakiś talent artystyczny, więc może być doskonałym krytykiem i na pewno sprawi mu to dużo przyjemności. Trzeba jednak zaznaczyć, że jeśli człowiekowi urodzonemu w dniu 24 czerwca uda się zaspokoić swoje aspiracje, to znaczy znaleźć pracę łatwą, miłą, przyjemną i wysoko płatną, to prawie zawsze jest to przez niego okupione ustępstwami moralnymi bądź ceną ambicji, więc nie wiadomo, czy da mu to spodziewane szczęście i satysfakcję.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 24 czerwiec

 • zwierzę : rosomak
 • zawody męskie : taksówkarz, pilot, makler
 • charakter : wytrwały, pracowity, samodzielny, przebiegły
 • roślina : powój
 • kolory : brązowy, szary, kobaltowy; arbuzowy
 • zawody żeńskie : kosmetolog, reżyser, biotechnolog
 • kamień : cyrkonia

Imieniny 24 czerwca

 • Longin
 • Emilia
 • Jan
 • Janina
 • Longina
 • Romualda
 • Danuta
 • Wilhelm
 • Romuald

24 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

3/5 - (3)

4 komentarze

 1. Basiunia
 2. Ewa
 3. Marta
 4. Edward

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!
Pociąg, czy też przyciąganie do kogoś, kto w naszym mniemaniu jest atrakcyjny, to coś zupełnie naturalnego. Nawet kiedy jesteśmy w związku, nie potrafimy być ślepi na wdzięki atrakcyjnych przedstawicieli interesującej nas płci. Odczuwamy je bezwiednie. Nie jest to czysto fizyczna siła,


Zerknij na obrazek szybko i bez zastanowienia. Kształt, który przykuje Twój wzrok wiele powie o Twej prawdziwej naturze
Wszyscy znamy powiedzenie „Obraz jest wart tysiąc słów”.  Ale co, jeśli Ci powiemy, że rysunek może również ujawnić tysiąc aspektów dotyczących Twej osobowości? Każdego dnia spotykamy się z niezliczonymi obrazami, a nasza uwaga skupia się na przeróżnych kształtach. N

3 efektowne sposoby, które pozwolą Ci demaskować kłamców i czytać w ludziach, jak w otwartych księgach
Cudownie byłoby wiedzieć, że otaczający nasz świat jest taki, jakim go widzimy.  Niestety bardzo często ulegamy iluzjom i niekoniecznie jesteśmy w stanie dojrzeć prawdy za piękną wierzchnią warstwą fałszywych doznań. W niektórych sytuacjach po prostu się mylimy, wyciągamy wnioski