25 czerwca

25-czerwca

Horoskop dla urodzonych 25 czerwca

25 czerwca – horoskop ogólny

Natura człowieka, który przyszedł  na świat w dniu 25 czerwca, jest dość skomplikowana i niełatwo jest go zrozumieć osobom postronnym. Właściwie nigdy nie można przewidzieć, jak zachowa się w danym momencie, czy będzie zadowolony, czy może wybuchnie gniewem.

Jest bardzo uczuciowy, ale zmienny i uczucia te również mogą podlegać wahaniom – znienacka się zaczynać bądź gasnąć, dlatego nigdy nie można być go do końca pewnym i nie należy wierzyć jego solennym zapewnieniom.

Podlega też zmiennym nastrojom, których nie można przewidzieć i bez powodu jest rozdrażniony bądź niemal w euforii, co również nie ułatwia porozumienia z otoczeniem, bo większość ludzi po prostu nie wie, czego się po nim spodziewać i jak się z nim obchodzić, by zachowywał się normalnie.

Przez pewien czas może działać bardzo aktywnie i nie ma wówczas rzeczy, której nie przyjąłby na swoje barki, potem zaś znienacka opada go stan zniechęcenia i nie chce mu się nic robić do tego stopnia, że może tylko leżeć w łóżku albo siedzieć i patrzeć w ścianę. Okresy te trwają tak długo, jak wypadnie i nie można zrobić nic, by je skrócić czy wydłużyć, nawet ów człowiek nie jest w stanie tego zrobić i nie ma innego wyjścia, jak tylko biernie się im poddawać.

Najgorszym jednak wymiarem zmienności człowieka urodzonego 25 czerwca jest fakt, iż łatwo zmienia on przyjaciół. Nawet jeśli kogoś zapewnia, że jest mu w pełni lojalny i oddany, nie należy wierzyć tym zapewnieniom, bowiem kiedy tyko pozna kogoś nowego, bez żalu i zbędnych sentymentów porzuci na jego rzecz starego przyjaciela.

Nie ma żadnych względów dla swych długich związków z ludźmi, choć trzeba przyznać, że zazwyczaj nie trwają one wcale długo, ponieważ człowiek ów często zmienia miejsce swego pobytu i z każdą taką zmianą zmienia też ludzi, którymi się otacza. Trzeba mu przyznać, że łatwo nawiązuje kontakty i często też to nieprzywiązywanie się do ludzi wychodzi mu na dobre, bo można mieć pewność, że jeśli ktoś go oszuka czy zdradzi, nie będzie tego długo przeżywał, a może nawet nie zwróci na to uwagi.

 

pozytywyZalety

Umiejętność nawiązywania kontaktów towarzyskich wręcz w błyskawicznym tempie sprawia, że wszędzie, gdzie pojawi się człowiek urodzony 25 czerwca, jedna sobie sympatyków i nigdy nie czuje się samotny. Bardzo mu to odpowiada, ponieważ jest uczuciowy i wrażliwy, więc nie zniósłby sytuacji, w której nie miałby z kim podzielić się swoimi przeżyciami wewnętrznymi.

Ma bardzo bogate życie wewnętrzne, które wysubtelnia jego zachowanie i sprawia, że otoczenie go podziwia. Jest człowiekiem pracowitym i cechuje go wielki pęd do wiedzy. Dużą część swego czasu poświęca na naukę, często rezygnując na jej rzecz z wypadów towarzyskich, bo ciągle jest mu mało wiedzy i stale znajduje nowe dziedziny swoich zainteresowań. Sprawia to, że ma zwykle wysokie wykształcenie, a dzięki temu, że jest inteligentny, potrafi zrobić z tego dobry użytek.

Wie, czego chce od życia i ma odwagę wytrwale dążyć do swego celu nawet jeśli wie, że zadanie, jaki przed nim stoi, nie będzie łatwe. Nie boi się stojących przed nim wyzwań bez względu na to, na jakie trudne one wyglądają i może podejmować stałe wysiłki jeśli tylko wie, że  wysiłek ó może mu się opłacić.

 

Wady

Wielką wadę człowieka urodzonego w dniu 25 czerwca stanowi jego zmysłowość, ponieważ powoduje ona, że jest bardzo podatny na wpływy osób przeciwnej płci. Podlega im niemal zupełnie, więc jeśli ktoś zechce to niecnie wykorzystać, nie będzie miał z tym wielkich problemów.

W ogóle człowiekowi temu w większości życiowych sytuacji brakuje rozwagi i ostrożności, gdyż jego uczuciowość i nadmierna wrażliwość zaślepiają go na tyle, że nie zważa na nic i leci jak przysłowiowa ćma w ogień tam, gdzie może zaspokoić swoje potrzeby różnej natury, zwykle te najniższego rzędu.

Ma skłonność do przelotnych flirtów i bardzo trudno jest mu dochować wierności jednej osobie. Na ogół nie udaje mu się to mimo wysiłków i dopóki nie wyjdzie to na jaw, może spokojnie prowadzić podwójne życie. Jest na tyle przebiegły i zdolny do oszustwa, że na pewno przez długi czas będzie mu się to udawało, tym bardziej, że najczęściej wcale nie ma wyrzutów sumienia, bo też nie uważa, by robił coś złego.

Nie da się jednak ukryć, że takie beztroskie postępowanie i nieumiejętność panowania nad sobą powodują większość jego kłopotów, oczywiście najwięcej w życiu uczuciowym, ale może mu to poważnie zagrozić także w pozostałych sferach.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 czerwca

Największe chyba zasługi na polu zawodowym człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 25 czerwca, oddaje jego łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi. Z najbardziej wpływowymi osobami potrafi znaleźć wspólny język i poczuć się im równy, więc tylko kwestią czasu jest, kiedy rzeczywiście im dorówna.

Zaskarbia sobie sympatię i poparcie wysoko postawionych osób i to jest główna przyczyna jego sukcesów, tym bardziej, że osiąga je znacznie szybciej niż inni ludzie i mniejszym nakładem pracy. Nie boi się jej jednak kiedy wie, że gra jest warta świeczki i jest gotów do największych poświęceń oraz wyrzeczeń. Ma silną wolę i potrafi wytrwale dążyć do swego celu, nie zważając na piętrzące się przed nim przeszkody i niczego się nie obawiając.

Bardzo lubi się uczyć i nigdy nie ma dość wiedzy, więc może zrobić błyskotliwą karierę jako naukowiec. Chętnie wyjeżdża za granicę i ma talent do języków obcych, co również bardzo pomaga mu w pracy zawodowej. Nieraz nawet poza granicami kraju może osiągnąć większe sukcesy zawodowe niż w ojczyźnie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 czerwiec

 • zawody męskie : filolog, monter, prawnik
 • zwierzę : kowalik
 • charakter : uczuciowy, zmienny, religijny, aktywny, wybuchowy
 • kolory : kremowy, żółty, patynowy; ochra
 • zawody żeńskie : prezenterka telewizyjna, kosmetolog, ekonomistka
 • kamień : malachit
 • roślina : malwa

Imieniny 25 czerwca

 • Łucja
 • Dorota
 • Wilhelm
 • Prosper
 • Maksym

25 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

2.3/5 - (3)

2 komentarze

 1. Deimos
 2. Robert

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Gdzie powinieneś pojechać, aby przeżyć podróż życia? Kierunek wskazują gwiazdy
Różnimy się, charakterem, przyzwyczajeniami i temperamentem.  Nasza natura w dużej mierze zależy od daty urodzenia. Gwiazdy wiedzą o nas dużo więcej, niż byśmy chcieli i z powodzeniem możemy się nimi kierować, wytyczając ścieżki naszego życia. W gwiazdy powinniśmy popatrzeć równ


10 niesamowitości, które wydarzą się w Twym życiu, gdy Twoja dusza znajdzie swe miejsce na ziemi
Miejsce duszy to miejsce, w którym duch czuje się jak w domu.  Poznasz je po uczuciu, które będzie Ci towarzyszyło, gdy w końcu się tam znajdziesz. Będzie to poczucie, że jesteś tam, gdzie powinieneś. Poczujesz się młody i pełen energii, niezależnie od metryki. Według rdzennych Ame

Na którym kwiatku najszybciej usiądzie motyl? Posłuchaj intuicji i zobacz, jakie tajemnice odkrywa przed Tobą ten spontaniczny wybór
Nasze ciało i umysł nie zawsze pozostają ze sobą w zgodzie. Bardzo często nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co przeżywamy ani słowami określić stanu, w którym się znajdujemy. Umysł ukrywa dręczące nas koszmary głęboko w środku, a ciało nie daje żadnych wskazówek, co to może by